Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ichat

ichat

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 27 April 2013 - 13:36

Mam problem z konfiguracja pluginu Ichat mianowicie chodzi mi o to ,że wyskakuje mi podwujne [Gracz][Gracz] Nick gracza : tresc lub [Wlasciciel][Wlasciciel]  Nick: tresc

podwojne wlascicicel pomocy jak zroic zeby bylo tylko jedno wlasciciel lub jedno gracz .

Załączone pliki


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 27 April 2013 - 14:01

handle-me: true
date-format: HH:mm:ss
message-format: '+message'
me-format: '* +name +message'
iname-format:+displayname
me-permissions: false
variable-refresh: 100

Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#3 piesio98

piesio98

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 704 postów
  • piesio98

Napisano 27 April 2013 - 14:22

. travian powiedz mi poco jest ci potrzebny ichat ?


762_szczeniaczek.gif


#4 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 27 April 2013 - 14:25

Kolorowy chat


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#5 piesio98

piesio98

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 704 postów
  • piesio98

Napisano 27 April 2013 - 14:28

to go wywal i wgraj porządnego czyli Essentialschat tylko przy tym wgraj Essentials(zwykle) EssentialsSpawn te znajdziesz w pliku .rar jak pobierzez z bukkit'a


762_szczeniaczek.gif


#6 gacus007

gacus007

    Ekspert

  • Weteran
  • 1290 postów
  • gacus007

Napisano 27 April 2013 - 14:38   Najlepsza odpowiedź

Poradnik sie kłania :) : https://craftportal....-rangi-i-nicki/







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ichat