Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Projekt][RPG]Overland RPG - Największy projekt serwera RPG w Polsce![Szukamy budowniczych]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
198 odpowiedzi w tym temacie

#21 TexasEsc

TexasEsc

    Uczony

  • Użytkownik
  • 403 postów

Napisano 24 April 2013 - 09:00

Nie ja, tylko 30-50 osobowa ekipa serwera w której jestem. :P

A z cube worldem łączy nas tylko podobny skin postaci.

Z tymi profesjami to nie wiem, ale na pewno nie będzie klas postaci. Chodzi tu o to, że jak chcesz być wojownikiem to idziesz w siłę itp.


Dołączona grafika Adventure is my life


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Kodi98

Kodi98

    Forumowy Kodi

  • Użytkownik
  • 535 postów

Napisano 24 April 2013 - 11:08

a skille? w sensie możesz wyuczyć się np. takiego pioruna który uderza z nieba w kolesia?


CraftSitePlay.png

 

uqic.jpg


#23 TexasEsc

TexasEsc

    Uczony

  • Użytkownik
  • 403 postów

Napisano 24 April 2013 - 17:06

Pewnie, Co to za RPG bez skilli? :) Każda rasa będzie posiadała własne umiejętności. Oprócz tego możliwe do zdobycia będą specjalne magie. Na jednym SS z inventory powinno być specjalne miejsce dla "Księgi z Czarami". Tam właśnie one będą. :P


Dołączona grafika Adventure is my life


#24 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 24 April 2013 - 17:33

Serwer za opłatą , only premium itp , czy jak to będzie wyglądać  ? 



#25 TexasEsc

TexasEsc

    Uczony

  • Użytkownik
  • 403 postów

Napisano 24 April 2013 - 18:21

Bez żadnych opłat, premium i non-premium. Taki ukłon w stronę graczy od nas. :) Będzie możliwość wykupienia VIPa, jakby ktoś nie miałby co robić z pieniędzmi.


Dołączona grafika Adventure is my life


#26 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 24 April 2013 - 18:36

Myśle że non-premium za darmo będzie złym posunięciem, może to ostro nadwyrężyć klimat



#27 Vinci

Vinci

    Nerd na pół etatu

  • Użytkownik
  • 241 postów

Napisano 24 April 2013 - 18:51

@up nadwyrężyć klimat? Bo będą tam grać ludzie, którzy są gorsi ponieważ nie stać ich na jakąś gre o klockach, którą można dostać za darmo?


Sprzedam Opla Tanio!!!!

-stan: w opakowaniu

-cena: jak mi dasz 10 000 zł to może ci zatankuje

-masło: orzechowe

-opony: masz szanse że pojedziesz

-Jak naciśniesz klakson nie zdiw się jak usłyszysz "jedź ku%%a"

 

 

 

 

Tylko masło po udeptaniu przez fioletowe latające słonie, stopione przez pralkę z napędem na cztery koła i przepłukane w pingpongach jest brązowe co uniemożliwia stworzenie czarnej dziury ~Ryptun


#28 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 24 April 2013 - 18:56

którą można dostać za darmo?

Dostać?

 

 

Można wprowadzić wstępną rekrutacje dla takich graczy, nie zaprzeczysz, że duża część graczy np pokazuje poziom ziemniaka...



#29 TexasEsc

TexasEsc

    Uczony

  • Użytkownik
  • 403 postów

Napisano 24 April 2013 - 19:14

Spokojnie, mamy powody żeby ustawić non-premium (np. niektórzy członkowie ekipy nie mają premium). Po pierwszym wejściu na serwer graczy czeka krótki quiz sprawdzający ich wiedzę na temat serwera. Jeżeli zdarzy się tak, że na serwerze będzie za dużo dzieci szaleć, będzie on tylko anglojęzyczny,a moderacja i anty-cheat będzie ich po kolei wyłapywać. :)


  • SoRe i dragonitex lubią to

Dołączona grafika Adventure is my life


#30 Vinci

Vinci

    Nerd na pół etatu

  • Użytkownik
  • 241 postów

Napisano 24 April 2013 - 19:31

Dostać?

 

 

Można wprowadzić wstępną rekrutacje dla takich graczy, nie zaprzeczysz, że duża część graczy np pokazuje poziom ziemniaka...

 

czyli że jak ma premium to nie może mieć owego poziomu? Ja tylko mówię że to nie jest sprawiedliwe, kiedy ktoś powie "ty nie masz premium więc cie nie lubie".

A mówiąc dostać miałem na myśli, że kiedyś minecraftSP można było sobie pobrać bezpośrednio ze strony mojangu więc gdyby takich "non-premiumowców" nie chcieli zrobiliby by po prostu niekompatybilny z SP-kiem launcher

 

@up to powstrzyma tylko (jak ty to pięknie ująłeś) dzieci z polski. No bo skoro będzie anglojęzyczny to będą przychodzić też ludzie z zagranicy(domyślam się że po części też taki jest tego cel) więc trzeba by wykombinować coś skutecznego


  • dragonitex lubi to

Sprzedam Opla Tanio!!!!

-stan: w opakowaniu

-cena: jak mi dasz 10 000 zł to może ci zatankuje

-masło: orzechowe

-opony: masz szanse że pojedziesz

-Jak naciśniesz klakson nie zdiw się jak usłyszysz "jedź ku%%a"

 

 

 

 

Tylko masło po udeptaniu przez fioletowe latające słonie, stopione przez pralkę z napędem na cztery koła i przepłukane w pingpongach jest brązowe co uniemożliwia stworzenie czarnej dziury ~Ryptun


#31 VSenzanomeV

VSenzanomeV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • _Senzanome_

Napisano 24 April 2013 - 19:43

white lista i ręczne dodawanie graczy będzie git cookie zastanówcie się nad moją propozycją bo ona jest pierwszorzędna 


eJwLT83JyS9SSCpNyS9PVMguOrw5J7W4pDyRK6Ao


#32 TexasEsc

TexasEsc

    Uczony

  • Użytkownik
  • 403 postów

Napisano 24 April 2013 - 21:01

Senz, a wyobraź sobie, że np. w WoWie była white lista i by dodawali ręcznie graczy. Wyobrażasz sobie, co by się działo?


Dołączona grafika Adventure is my life


#33 Vinci

Vinci

    Nerd na pół etatu

  • Użytkownik
  • 241 postów

Napisano 24 April 2013 - 21:53

można by napisać coś na bazie AuthMe albo rejestracje na stronie(jeśli by takowa była)


Sprzedam Opla Tanio!!!!

-stan: w opakowaniu

-cena: jak mi dasz 10 000 zł to może ci zatankuje

-masło: orzechowe

-opony: masz szanse że pojedziesz

-Jak naciśniesz klakson nie zdiw się jak usłyszysz "jedź ku%%a"

 

 

 

 

Tylko masło po udeptaniu przez fioletowe latające słonie, stopione przez pralkę z napędem na cztery koła i przepłukane w pingpongach jest brązowe co uniemożliwia stworzenie czarnej dziury ~Ryptun


#34 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 25 April 2013 - 10:11

Macie własny launcher?

Jeżeli tak możecie zmienić serwer logowania, stworzyć własny który tworzy sesję i gracze logowaliby się przez konto założone u Was.



#35 Seth

Seth

    Żelazny Prawiczek

  • Użytkownik+
  • 1077 postów

Napisano 25 April 2013 - 10:30

Urywa du**ę. Nic dodać, nic ująć. Życzę powodzenia i czekam z niecierpliwością na moment, w którym zagram :3


MfNfsRk.gif


#36 VSenzanomeV

VSenzanomeV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • _Senzanome_

Napisano 25 April 2013 - 11:05

Senz, a wyobraź sobie, że np. w WoWie była white lista i by dodawali ręcznie graczy. Wyobrażasz sobie, co by się działo?

Wiem że była by masakra i mój komentarz został napisany w celu humorystycznym 


eJwLT83JyS9SSCpNyS9PVMguOrw5J7W4pDyRK6Ao


#37 TexasEsc

TexasEsc

    Uczony

  • Użytkownik
  • 403 postów

Napisano 25 April 2013 - 12:06

@Dramo

Tak, mamy. Z kontami, logowaniami itp. będzie musieli jeszcze `troszkę poczekać. Jest na to trochę zbyt wcześnie.

Możecie pisać tu różne propozycje odnośnie serwera, pomysły na skille itp. Wszystko będzie brane pod uwagę. :)

 

@Dramo x2

Co trzeba zrobić, żeby moderacja podpięła temat? :)


Dołączona grafika Adventure is my life


#38 VSenzanomeV

VSenzanomeV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • _Senzanome_

Napisano 25 April 2013 - 12:10

Dajcie skill rozdupczacpusi i dajcie nowego mobka pusie to będzie skil który zabija 10 pusiów naraz :D

Kodi co o tym sądzisz? 


eJwLT83JyS9SSCpNyS9PVMguOrw5J7W4pDyRK6Ao


#39 Kodi98

Kodi98

    Forumowy Kodi

  • Użytkownik
  • 535 postów

Napisano 25 April 2013 - 12:44

Popieram Senz, to doda klimatu. Taki początkowy Boss i rajdy na niego :3

 

Damm z tym angielskim - questy itp to będzie troche cieńko bo aż tak dobrze mi z tym językiem nie idzie :3 W WoWie mam QuestTranslatora także fabułę rozumiem i potrafię sie wczuć. Gorzej tutaj będzie z graczami. Można by zrobić serwer RP na którym gracze utożsamiali się ze swą postacią a za brak przestrzegania warnik ew. ban :3

 

Fajnie jakby też zostały dodane nowe potwory. Taki gigantyczny Troll jak z Gothica by dodał odrobinę różnorodności i szczególnie rajdy na niego :3


CraftSitePlay.png

 

uqic.jpg


#40 robikss

robikss

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 140 postów

Napisano 25 April 2013 - 13:04

@Texas

Jeśli chodzi o skille to daj także te podstawowe np. coś jak furia ( ciągła walka - wzrasta poziom furii, jeśli będzie pełny pasek furii to daje np. większe obrażenie bądź zmniejszone otrzymywane obrażenia itp.