Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zabawy z Creeperami czyli skutki uboczne spotkania z nimi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 Esis11

Esis11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 20 May 2011 - 20:33

siema w tym wątku mówimy o naszych problemach bądź zabawach z Creeperami zaczynajmy;-)[/color]

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 rusek1599

rusek1599

    Nowy

  • Użytkownik
  • 72 postów

Napisano 20 May 2011 - 20:41

budując schody coś za mną zasyczało
  • VL00D lubi to

#3 Internal

Internal

    Modification Lord

  • Użytkownik
  • 168 postów

Napisano 20 May 2011 - 20:45

biłem się siekierą z dwoma na raz i pająk mnie zaszedł od tyłu a one wybuchły, od tamtego czasu jak są dwa obok siebie to używam łuku.
Dołączona grafika

#4 Shota

Shota

    Łajza

  • Użytkownik+
  • 1468 postów
  • Shotyslawa

Napisano 20 May 2011 - 21:19

Zobaczył mnie jeden przez okno, a kiedy wychodziłam z domu, już czekał pod drzwiami. Rezultat? Uszkodzony róg ceglanego domu i moje skołatane nerwy

"Lecz cieniom zbrakło nagle sił, a cień się mrokom nie opiera!
I powymarły jeszcze raz, bo nigdy dość się nie umiera...

I nigdy dość, i nigdy tak, jak tego pragnie ów, co kona!...
I znikła treść — i zginął ślad — i powieść o nich już skończona!"

 

~ Bolesław Leśmian "Dziewczyna"


#5 Ervoy

Ervoy

    Zaangażowany

  • Użytkownik
  • 455 postów
  • Ervoy

Napisano 21 May 2011 - 08:12

Ja natomiast znalazłem 2 spawnery na powierzchni, obok siebie (zombie i szkieletów), gdy kopałem mój prototyp trapu, nagle słyszę syczenie i boom, a że byłem w wodzie, bo tak też mój traper działał, więc daleko uciec nie mogłem, poszedł spawner z zombie wtedy. (Na szczęście miałem obok jeszcze szkieletów, ważniejszy przetrwał :b, a trapa i tak udało mi się zbudować : D)

#6 Internal

Internal

    Modification Lord

  • Użytkownik
  • 168 postów

Napisano 21 May 2011 - 10:05

nie ma co żałować spawnera zombie, pióra są właiwie tylko do strzał potrzebne:)
Dołączona grafika

#7 Berengar24

Berengar24

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 23 May 2011 - 18:08

Ja sobie zbudowałem domek noca zauważyłem jednego przy drzwiach. rano go niema wychodze z domku a on na dachu zeskoczył i cały przud domku zniszczony.

#8 rusek1599

rusek1599

    Nowy

  • Użytkownik
  • 72 postów

Napisano 23 May 2011 - 18:43

jeszcze dorzucę:
Gdy już zacząłem swój giga zamek 32x32x10 kratek (szer.x dł.x wys.) zbudowałem część muru, schron atomowy z obsydianu i budowałem podłoge. gdy szedłem dokończyć, zachciało mi się TNT, a jakoże w pobliżu pałętało się 5 creeperów, to miałem szansę na nawet 2 sztuki tego cuda :D postanowiłem zaryzykować. Jak zawsze z moim szczęściem... KABOOM!!!

#9 Esis11

Esis11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 26 May 2011 - 17:08

ja też napisze ja zrobiłem sobie małą chatkę poszłem na pole wróciłem zadowolony tu nagle w domku SSSSSSS...Booom

#10 Infernal

Infernal

    Prędzej czy później i tak Cię zjem...

  • Użytkownik
  • 3976 postów

Napisano 26 May 2011 - 17:17

Mnie natomiast zaatakował naelektryzowany Creeper kiedy kopałem w kopalni (najniżej ;( ). Skutek? Skołotane nerwy, i rozwalony tunel.

#11 blax123

blax123

    Polski gracz

  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 28 May 2011 - 13:20

Ja oglądałem w nocy piękną burzę a tu nagle jebudu błyskawica w drewnianą chatkę.
No dobra zgasiłem połowy ściany nie ma a tu nagle tsssssssss i bum

#12 Jajnick

Jajnick

    Pr0 kolorek nicku

  • Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 28 May 2011 - 18:09

Zabił mnie creeper. Straciłem itemki.

#13 Mors

Mors

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 04 June 2011 - 08:37

łuk :D
I po creeperach :D

#14 kakkax

kakkax

    Minecraft Player

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 05 June 2011 - 12:35

Ja sobie robie kopalnie, Dokopałem się do Dużej Jaskini, a tu Creeper mi na łeb spada i Dalej to sobie już domyślicie się sami ...

#15 Michael

Michael

    Zboczeniec

  • Użytkownik
  • 237 postów

Napisano 05 June 2011 - 15:31

Zabiłeś go.

18/11/11 - ca?y rok z Minecraftem.


Dołączona grafika


#16 TaBu

TaBu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 08 June 2011 - 20:27

Hah to ja dorzucę swoją...
O creeper! :D (będzie trochę na TNT) lecz kiedy go biłem bezpośrednio nie trafiłem podszedł zaskoczył mnie wybuchł i...(?) Myślicie że koniec? Mylicie się wyrzucił mnie na ok. 16 klocków do tyłu a tam kolejny creeper jak to musiało komicznie wyglądać jakby creepery grałymną w siatkówkę. Tylko zabrakło graczy :(

#17 norkiew

norkiew

    The Dark Mushroom Picker

  • Użytkownik+
  • 1111 postów
  • norkiew

Napisano 08 June 2011 - 20:44

ja uciekałem do domku a za mną creeper biegł szybko zamknąłem drzwi a creeper w nich utknął i z rana dwa razy go uderzyłem bo mu noga wystawała a za trzecim razem otworzyły się drzwi i kaBoom!! bez żadnego Pssssssssss!!

#18 Woolfer

Woolfer

    Dawniej LordWoolf ;)

  • Użytkownik
  • 303 postów

Napisano 08 June 2011 - 21:06

Zaplanowałem sobie by z mojego domku zrobić mały zamek. Wyrównuje teren i zbieram przedmioty. W pewnym momencie ziemia za daleko wyleciała i musiałem bliżej podejść by nią podnieść. Więc podchodzę i widzę coś zielonego małego. Kamerkę w górę biorę i okazało się, że była to noga Creepera ;] Biedny ja musiałem od nowa wyrównywać teren

#19 filip9845

filip9845

    Nowy

  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 06 July 2011 - 17:55

Ja jednego zobaczyłem na górze wchodzę tam patrze i nikogo nie ma nagle za mną tsst tsst boom
wyleciałem w powietrze :D 
Jeszcze jak wyszłem na dwór wieczorem i wróciłem to zauważyłem że mam dziurę w dachu idę ją zalepić i creeper wszedł przez nią i wybuchł mi w chacie

#20 Repcak1

Repcak1

    Uczony

  • Użytkownik
  • 693 postów

Napisano 07 July 2011 - 09:57

Tworzać let's playa z kumplami, chowając się w domku przed burzą, creepery chyba 3 raz rozwalały róg domku :P