Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zagrajmy w gry planszowe! Board Game Arena.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maeglin

Maeglin

    Tolkienista

  • Użytkownik+
  • 315 postów

Napisano 21 March 2013 - 17:48

Jestem prawie pewien, że w dziele "Inne gry" jeszcze nigdy nie pojawiła się zachęta do zagrania w gry planszowe. A co dopiero - do wspólnego grania.
Postanowiłem złamać stereotyp, jakoby dział "Inne gry" odnosił się tylko do gier komputerowych. Zapraszam was na stronę Board Game Arena!
Jest to strona, na której ludzie z całego świata mogą grać ze sobą w elektroniczne wersje gier planszowych za darmo. Zabawa może nie jest taka, jak przy papierowej planszy, ale na pewno ciekawym doświadczeniem byłoby zagranie z innymi forumowiczami ;)
Na BGA mam nick piotpasz (wow) i gram właściwie tylko w Sabotażystę i Quoridor, ponieważ z zasobów strony znam zasady tylko tych dwóch. Jeśli jednak ktoś z was zna zasady do innych gier typu: Race for the Galaxy, Pory Roku, Puerto Rico itp., z chęcią zagram z wami, aby się ich nauczyć :)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Zapraszam.
  • Shamge lubi to
"Nie zgasną światła gdy świat trwa,
nie przyćmi ich mijając czas
choć wiatr niezmierną ciemność gna
nad staw, nad górę i nad las!"

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Shamge

Shamge

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 167 postów

Napisano 30 August 2013 - 19:35

Puerto Rico w miarę ogarniam ;) Wygląda świetnie, nie ma dużo gier, ale w sporą część z nich zawsze chciałam zagrać. W najbliższym czasie wypróbuje :D
  • Maeglin lubi to

Słońce zachodzi, nadeszła pora żerowania. Stado Shamg wyruszyło na polowanie ~Tiberian.

 

Przejawia cechy typowego ucznia gimnazjum (albo i emo) ~Severiana

 


#3 Wojor

Wojor

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 475 postów

Napisano 04 September 2013 - 22:37

Nie wiem jakby to mogło wyglądać, bo jestem przyzwyczajony do stereotypu, że gra planszowa musi być na stole (ew. podłodze) itp. Aczkolwiek jeśli jest Sabotażysta to chętnie zagram :)

Mam tylko pytanko, jest tam gra o tytule "World Of Warcraft Adventure Game"? Kupiłem ją pół roku temu i póki co niezbyt mam z kim grać.


xW3eEqn.png

 

"Bezczynność z powodu strachu, przed ryzykiem to nic innego, jak śmierć za życia."


 


#4 Shamge

Shamge

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 167 postów

Napisano 05 September 2013 - 06:28

Zobacz sobie w spisie gier.

Słońce zachodzi, nadeszła pora żerowania. Stado Shamg wyruszyło na polowanie ~Tiberian.

 

Przejawia cechy typowego ucznia gimnazjum (albo i emo) ~Severiana