Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z Shiftem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Senesaku

Senesaku

    Dragonica <3

  • Użytkownik
  • 556 postów
  • Asaki12

Napisano 04 February 2013 - 22:23

Elo. No to tak się składa, że mam kolejny problem. Otóż ogólnie mówiąc chodzi o klawisz shift, ale to tak ogólnie mówiąc. Jak każdy wie, szybkim sposobem przeniesienia itema ze skrzyni i na odwrót jest po prostu kliknięcie na niego LPM+shift i w jedną chwile item przenosi się z "jednego pojemnika do drugiego". Albo gdy chcemy szybko z paska szybkiego dostępu (czy jak to się nazywa) przenieść item do swojego EQ klikami na niego LPM+shift i już jest w EQ. Za pomocą shift+LPM można założyć ekspresowo zbroje itp, ale się już nie będę bardziej rozpisywał. Problem polega na tym, że 'shift' tak jak by przestał reagować. Gdy np. klikam na jakiś przedmiot we skrzyni LPM+shift to nic się nie dzieje, muszę przenosić item po itemie "ręcznie", mozolnie. Jest to dla mnie ogromny problem, ponieważ czas który głównie spędzam na MC przeznaczam na serwery SG, a na nich bez szybkiego przenoszenia rzeczy/zakładania zbroi naprawdę ciężko grać, wierzcie mi. Od razu mówię, że to nic nie ze sterowaniem, wiem to, ponieważ sam shift jako "skradanie się" czy kucanie działa. Warto też wspomnieć, że te "ręczne" przenoszenie itemów jest jakieś.. zbugowane lekko. Tzn. Itemi oddalają się od kursora, nie chcą się zaznaczyć (czyli muszę kliknąć kilka razy aż do skutku). Czy ktoś może zna rozwiązanie? Byłbym naprawdę wdzięczny, gdyby ktokolwiek mi pomógł. ; /

 

PS. Tak, odinstalowywałem minecrafta - podziałało tylko przez kilka minut gry, potem znowu ten sam bug.


ab52e3ec7e8af226med.jpg


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Haszczyk

Haszczyk

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 109 postów
  • Haszczyk

Napisano 05 February 2013 - 01:06

Zreinstaluj najpierw Jave a później MC i zobaczymy co będzie dalej :)


  • Senesaku i marian508 lubią to

100 postów - 1.04.2013 godz. 23:20
Masz potrzebę przetłumaczyć coś EN->PL to wal śmiało.W drugą stronę niekoniecznie mi idzie xD

 

Moje tłumaczenia:

[FF] Love Is In The Air

https://docs.google....sV6wkJOMz4/edit

 

[DEV] HashMap i ich użycie

https://docs.google....DyKu_RVBMY/edit

 

"Ty mówisz, że to kanapka, a może ona ma na imię Andrzej?" - Oskej

God damn, jestę kanapką ;___;


#3 Senesaku

Senesaku

    Dragonica <3

  • Użytkownik
  • 556 postów
  • Asaki12

Napisano 05 February 2013 - 18:28

Thx, zadziałało. :P


ab52e3ec7e8af226med.jpg


#4 marian508

marian508

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 11 February 2021 - 18:08

Zreinstaluj najpierw Jave a później MC i zobaczymy co będzie dalej :)

mi sie nie wyswietla launcher w aplikacje i funkcje ani nigdzie, jak mozesz to odpowiedz mi pls