Skocz do zawartości


Zdjęcie

The Elder Scrolls V: Skyrim


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
821 odpowiedzi w tym temacie

#41 dr.joint

dr.joint

    Zagorzały Bronies

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 01 February 2013 - 11:53

Cóż ja osobiście nigdy nie wielbiłem tarcz i sunąłem z łukiem albo Toporem dwuręcznym Ewentualnie 2 toporki/sztylety Dość wygodne rozwiązanie kurde jak epickie są Cutsceny kiedy masz na sobie Wilczą+Wuthrad+Maskę tak to fajnie wygląda że szkoda gadać jak na przykład skaczesz i tym Toporem smokowi w łepetyne :P

 

 

Ps jak ma się wolny czas to opłaca sie przyładować kowalstwo bo przykładowo taka Skórzana(Epicka) jest silniejsza od zwykłej Stalowej nie wspominając już jak sie pozyska zbroje Smoczą.

A jeśli komuś dalej się nudzi to się za Ebonową/Szklaną bierze Cholernie trudno znaleść materiały



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 8-bit

8-bit

    Ten od Gothica

  • Użytkownik+
  • 317 postów
  • polski8bit

Napisano 01 February 2013 - 12:32

A, to spoko będe nadal naparzał moim dwuręcznym toporem. Wziąłem wczoraj nową grę, bo epicko grało mi się Nordem. Teraz go odtworzyłem i uznałem, że Helor to jednad epickie imię. Tak nazwałem go za pierwszym razem, no i teraz też. A do tej pory, najbardziej epickim momentem było dla mnie rozwalenie pierwszego smoka i wezwanie do Wysokiego Hrothgaru(szlag, zawsze mam problem z tą nazwą).

g5Lab.gifZsmTS.gifVETXY.gifc3Kii.gifzAkLl.gif

 

 hUCPQ.gif
Jak chcesz to klikaj smoki, nie to nie. ¯\_(ツ)_/¯

ouruGVt.jpg
Jestem pixelludem.

 
 

#43 Inquernal

Inquernal

    Get out of here, stalker

  • Użytkownik+
  • 175 postów

Napisano 01 February 2013 - 12:55

Nie znacie się, najlepsze dwuręczne są miecze. Wykończenia nimi są stanowczo najlepsze. No i są znacznie szybsze od innych broni dwuręcznych.


LhrBkHs.jpg


#44 CuRoi

CuRoi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 01 February 2013 - 12:58

na 1-ręcznej i tarczy masz lepsze combo. 2-ręczna od 30 lv jeśli dobrze zrobiłeś postać jest tak mocna że na hita latają. 



#45 dr.joint

dr.joint

    Zagorzały Bronies

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 01 February 2013 - 15:41

No tak...

Ale nie ma tej samej Adrenaliny jak moment kiedy wbijasz komuś ogromny topór w obojczyk a potem go odpychasz kopniakiem :D



#46 CuRoi

CuRoi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 01 February 2013 - 21:11

ja sam grałem z 2 ręcznym toporem ale jeżeli mam podać co lepsze to miecz i tarcza. Dla tych co mówią że 2 miecze, poszukajcie filmików jak ludzie grają na furi orka i krzyku na attack speed 2 ręcznym :)



#47 dr.joint

dr.joint

    Zagorzały Bronies

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 02 February 2013 - 09:58

...

Nie każdy gra Orkiem :P ale oni fajnie krzyczą xD

jak ktoś se chce szybko sprawdzić głosy to po zdobyciu pierwszego krzyku komenda Showrasemenu czy jakoś tak ale to oszustwo :l



#48 8-bit

8-bit

    Ten od Gothica

  • Użytkownik+
  • 317 postów
  • polski8bit

Napisano 03 February 2013 - 13:25

Właśnie się ochajtałem z Ysoldą. Ale było ciężko, bo zabicie Mamuta to masakra. Większość miksturek poszła. No, ale 100 szt. złota dziennie mi daje i miksturki odzyskane.

g5Lab.gifZsmTS.gifVETXY.gifc3Kii.gifzAkLl.gif

 

 hUCPQ.gif
Jak chcesz to klikaj smoki, nie to nie. ¯\_(ツ)_/¯

ouruGVt.jpg
Jestem pixelludem.

 
 

#49 8-bit

8-bit

    Ten od Gothica

  • Użytkownik+
  • 317 postów
  • polski8bit

Napisano 03 February 2013 - 13:26

WTF? Dwa posty mi wysłało. Głupi telefon. :/
Tak żeby nie było dwóch tych samych postów:
Ja sobie używam Nieugiętej Siły, celuję w powietrze, a jakaś kolesiuwa wrzeszczy: "Pomocy! Kogoś napadli!". O dziwo nikt nie dostał. O__O

g5Lab.gifZsmTS.gifVETXY.gifc3Kii.gifzAkLl.gif

 

 hUCPQ.gif
Jak chcesz to klikaj smoki, nie to nie. ¯\_(ツ)_/¯

ouruGVt.jpg
Jestem pixelludem.

 
 

#50 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 03 February 2013 - 14:03

Właśnie się ochajtałem z Ysoldą. Ale było ciężko, bo zabicie Mamuta to masakra. Większość miksturek poszła. No, ale 100 szt. złota dziennie mi daje i miksturki odzyskane.

Ja też jak już się z kimś żenię, to z Ysoldą, chyba najlepsza z dostępnych kobiet w Skyrim :P Ale czy zabicie mamuta jest masakrą? Nie powiedziałbym. Mi tam wystarczy stalowy naostrzony miecz, żelazny/stalowa zbroja, cesarski łuk i kilkadziesiąt strzał. Jak z takim setem idę na mamuta to idzie gładko. Gorzej, jak takowego broni gigant. Dla mnie to właśnie zabicie jego jest masakrą ;-;

BTW. Wie ktoś, w jaki sposób sprawdzić jaką ma się wersję Skyrima? ;_;


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#51 8-bit

8-bit

    Ten od Gothica

  • Użytkownik+
  • 317 postów
  • polski8bit

Napisano 03 February 2013 - 14:37

Jak masz wczytany zapis to wciskasz ESC i w lewym dolnym rogu menu jest napisane.
Co do Mamuta: był koło dwóch Gigantów. No i jeszcze byl drugi Mamut.

g5Lab.gifZsmTS.gifVETXY.gifc3Kii.gifzAkLl.gif

 

 hUCPQ.gif
Jak chcesz to klikaj smoki, nie to nie. ¯\_(ツ)_/¯

ouruGVt.jpg
Jestem pixelludem.

 
 

#52 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 03 February 2013 - 17:00

Jak masz wczytany zapis to wciskasz ESC i w lewym dolnym rogu menu jest napisane.
Co do Mamuta: był koło dwóch Gigantów. No i jeszcze byl drugi Mamut.

Dzięki, przyda się ;_;

No, to faktycznie musiało być ciężko :P


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#53 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 04 February 2013 - 18:20

Mam pytanko. Gram w Skyrima już dość długo, i znam go prawie na wylot. Mam 48 poziom, i robię misje główne, jestem już w tej Czarnej Przystani, i gra karze mi wyjść windą, a później się wrócić. Gdzie jest ten Prastary Zwój? Nie umiem go znaleźć biegałem, tam i z powrotem i nigdzie go nie ma. Proszę o pomoc, z góry dzięki.


"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#54 emil

emil

    CONSTRUCTOR !!! CONSTRUCT!!!

  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 04 February 2013 - 18:45

Jest w takiej wierzyczce obok giganta i tego fortu falmerów. BTW. Ja mam maga, który dobija mieczykiem 1h + tarcza. Na mistrzu jestem taki za******y, że wszystko pada zanim dojdzie, a nawet jak dojdzie to jebnięcie tarczą i mocny atak z miecza i ded.



#55 dr.joint

dr.joint

    Zagorzały Bronies

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 04 February 2013 - 19:20

Prastary zwój jest w tym takim planetarium jakby musisz tak kręcić tymi Pierścieniami aż dojdziesz do ostatniego takie klawisze przełączasz w tą kostke ale reszty nie pamiętam :P



#56 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 06 February 2013 - 18:59

Wielkie dzięki udało mi się tą misję zrobić. A ja biegam w szklanej full zbroi, miecz to szabla którą idzie znaleźć na dziobie statku gdy zabija się cesarza, i tarczą. Używam też łuku bo ma on duży demydż.


"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#57 dr.joint

dr.joint

    Zagorzały Bronies

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 09 February 2013 - 12:17

Nie rozkminiam jaka szbla :P W ogóle kto walczy szablą... Sztylety fajniejsze + zbroja lekka z którejś gildi :P chyba że masz lepszą :P



#58 BlackReven

BlackReven

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 41 postów
  • blackreven

Napisano 27 August 2013 - 12:46

Odkop! :D

 

Jako, że pierwsze zagranie w Skyrim, cóż na razie 6lv i pytanko, opłaca się iść full mag z zniszczenie+przywoływacz i u boku Lydia z dwuręcznym? :D

 

Już nie deska :3 (ale ją ta szata pogrubia :oO(w grze one nie są aż tak duże, jakoś screen tak zrobił...))


AX8WAtX.png
 
 

 
 

 
 
 
AKfshLT.png



fq27u0M.gif
Rika moja waifu <3


 
http://ask.fm/Revenkykyky Taki tam >.>
http://grandeno.deviantart.com/ Taki tam DeviantArt :3


#59 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 27 August 2013 - 16:43

Reven twój wybór. Ja zazwyczaj gram wojownik u boku z magiem.


"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#60 Hjubi

Hjubi

    Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui!

  • Użytkownik+
  • 127 postów

Napisano 27 August 2013 - 18:14

Odkop! :D

 

Jako, że pierwsze zagranie w Skyrim, cóż na razie 6lv i pytanko, opłaca się iść full mag z zniszczenie+przywoływacz i u boku Lydia z dwuręcznym? :D

 

Już nie deska :3 (ale ją ta szata pogrubia :oO(w grze one nie są aż tak duże, jakoś screen tak zrobił...))

Jakich modów na wygląd pan używa? 

Bo moja czarodziejka w porównaniu do pana wygląda jak transwestyta 


buVPmKQ.gif