Skocz do zawartości


Zdjęcie

The Elder Scrolls V: Skyrim


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
821 odpowiedzi w tym temacie

#21 dr.joint

dr.joint

    Zagorzały Bronies

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 12 December 2012 - 19:45

No niby tak ale jak chcesz to nazwać to taka troche Chybrydowa klasa bo to połączenie w sumie wszystkich 3
Niezły zabójca, wojok, mag,
Hmm nie mam pojęcia jak to nazwać :P
Nazywajmy to "Dunmerrem" xD

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 12 December 2012 - 19:52

Dokładnie :D
BTW.
Niedawno stworzyłem sobie Leśnego elfa wojoWNIka, należę do Cesarstwa, mam 23 lvl i gra się po prostu BOSKO. Choć przyznam, niełatwo z Bosmera zrobić wojownika.
"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#23 dr.joint

dr.joint

    Zagorzały Bronies

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 12 December 2012 - 19:54

:D ja grałem Elfem Wysokiego Rodu Ciężkim Wojokiem też było śmiechowo :P

#24 Asasyn_

Asasyn_

    I see you

  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 13 December 2012 - 09:56

FUS RO DAH !!!!!!!!!!!

#25 Craftonationality

Craftonationality

    AWSUM DUDE!

  • Użytkownik
  • 1202 postów
  • WBDeggerMMP

Napisano 13 December 2012 - 10:57

Genialna gra, ale mimo tego że w jej klimacie jestem newbie, ciągle uważam że już ją przeszedłem mimo posiadania 15 lvl. Właśnie zabijam Alduina.

e9sr.png

SZCZEL SE W AGENCIAKA!


#26 dr.joint

dr.joint

    Zagorzały Bronies

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 13 December 2012 - 20:58

No wiesz jak sie gra na uczniu to bez rozwijania skilli bez zbroi i żelaznymi broniami przejde...

#27 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 13 December 2012 - 21:14

No wiesz jak sie gra na uczniu to bez rozwijania skilli bez zbroi i żelaznymi broniami przejde...

O rly? Chciałbym to zobaczyć. Chyba, że masz w zanadrzu 1000 (co najmniej) potionów na regenerację zdrowia i manę, oraz wyskillowany na mistrza czar uleczenia.
"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#28 dr.joint

dr.joint

    Zagorzały Bronies

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 13 December 2012 - 21:35

Oj no może troche przesadziłem niech będzie jeszcze jakaś tam zbroja :P ale zwykła :D

#29 emil

emil

    CONSTRUCTOR !!! CONSTRUCT!!!

  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 14 December 2012 - 17:46

Jak awansować czary z nowicjusza na ucznia?

#30 Venom

Venom

    Znawca

  • Użytkownik
  • 223 postów

Napisano 14 December 2012 - 20:59

Nie da się awansować czarów, musisz nauczyć się nowych wyższego stopnia.

#31 dr.joint

dr.joint

    Zagorzały Bronies

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 22 December 2012 - 21:57

:D ja sie teraz modami bawie a dosłownie minute temu Patatajałem wokół Białej Grani na Rainbow Dash

#32 Kapitan Budyń

Kapitan Budyń

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 27 December 2012 - 14:12

Gdybym miał po polsku to bym przeszedł na 20lvl, a tak to mam 47lvl i nie wiem jakie misje robić ;_;
"Aha." ~Kapitan Budy?

#33 Grog

Grog

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 29 December 2012 - 01:15

A ja troluję hardo. Latam kotkiem milutkim z kołczanem deadrycznych na mocnych i ebonitowych na słabych wrogów, z epicko wymaksowanym deadrycznym łukiem i jebie mnie każda osoba w grze bo i tak większość pada na strzał -.- Ale i tak kocham te grę i przymierzam się do zaczęcia jako czarodziejka i wojownik z 2 toporami, jak olaf :)

za łatwy jest skajrim ...

i tak oczekuje bardziej TES-u Online


Z pewnością ustawiłeś sobie gre na maks poziom trudności -.- I nie do********ś sobie 10k golda na 3 lv? Bo jeśli wbiłeś no powiedzmy 60 lv gdzie faktycznie skyrim jest już banalny to możemy pogadać ale wątpię abyś do 60 doszedł na maks poziomie bez kodów i tak dalej :)

Człowieku, co ty pierdzielisz? ._.
Poprawka:
Zabójca/Khajiit, Leśny elf, Argonianin
Wojownik/Nord, Ork, Redgard, Cesarski
Mag/Mroczny Elf, Breton, Elf Wysokiego Rodu


Rl? Jego propozycje są 100x lepsze i nie wpieprzaj mi bajeczek :)

Leśne elfy są świetnymi magami. Może ich potencjalność spada w podziemiu ale w walkach np na pograniczu taki leśny elf to maszyna do zabijania -.- Rolf 50% zabójców to Dunmerowie.

Argonianie jako assassyni? Doble rolf! Ta klasa to uniwersalne gó**o które nadaje się tak naprawdę na wojownika. Zanim zaczniesz komentować to pomyśl czemu.

#34 Prostacky

Prostacky

    Nowy

  • Użytkownik
  • 47 postów
  • ProstackyPL

Napisano 01 January 2013 - 13:58

Grałem w Skyrima sporo i bardzo mi się gra podobała, fabuła jest bardzo średnia jak na TESA, ale cóż zrekompensowane jest to wspaniałym sandboxem. Uhh jak ja lubię polatać czasem pozornie bez celu po wiochach, odszukać coś ciekawego :) Fajna, fajna gra.
Grę przeszedłem sobie łotrzykiem/ łucznikiem, mankamentem było że po zrobieniu jakiegoś questu u Mrocznego Bractwa dostaje się sztylet który ma szansę zabić cel na przysłowiowego hita. Wtedy nie ma bata na gracza który go posiada, plus bonusy do krycia się w cieniu :D
A łuk to niczym sniperke się obsługuje :) chowa się gracz przed NPCami i cyk heda celowi questa ;]

JanhLe6.jpg


#35 Grog

Grog

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 01 January 2013 - 15:52

Ja teraz przechodzę takim ala łotrem z DA 2. Ale ja zamiast dojść do bractwa doszedłem do złodziei. A bractwo pewnej nocy doszczętnie wyrżnąłem. Wszystkich jego członków :) Sztylet liderki gdzieś zgubiłem ale **** mnie to bo mam brzytwe która może sobie smoka na hita zdjąć :)

Teraz robię 2 postać ala Katarina z LoL. Mroczne bractwo, takie tam

#36 kroku

kroku

    Zbieram na papuge!

  • Użytkownik
  • 131 postów

Napisano 30 January 2013 - 13:32

Lekki refresh.

 

Jak czytam co tu niektórzy piszą to chce mi się płakać...

 

 



Leśne elfy są świetnymi magami. Może ich potencjalność spada w podziemiu ale w walkach np na pograniczu taki leśny elf to maszyna do zabijania -.- Rolf 50% zabójców to Dunmerowie.

Argonianie jako assassyni? Doble rolf! Ta klasa to uniwersalne gó**o które nadaje się tak naprawdę na wojownika. Zanim zaczniesz komentować to pomyśl czemu.

 

Leśne elfy - Łucznicy , a nie magowie , co w nich takiego co robi z nich magów?

 Argonianie - zabójcy ..



#37 dr.joint

dr.joint

    Zagorzały Bronies

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 30 January 2013 - 18:55

Ech i tak najlepiej iść do Mrocznego Bractwa i Gildii Złodzieji a Q robić na przemian



#38 Inquernal

Inquernal

    Get out of here, stalker

  • Użytkownik+
  • 175 postów

Napisano 01 February 2013 - 00:03

A ja tam gram Cesarskim, Wojem-Zaklinaczem, lekki pancerz i broń dwuręczna. I granie nim nie jest monotonne. Dlaczego? Bo jak ma się lekki pancerz, to silnych wrogów trza na spryt i skilla brać, a nie szarża i przyjmowanie na klatę. A zaklinanie to naprawdę, epicka rzecz i może nadrobić braki w odporoności czy umiejętnościach. No i polecam mod Character Creation Overhaul. Zwiększa nieco różnice rasowe i dożuca system tworzenia postaci z poprzedniej części.(klasy do wyboru + custom class)

LhrBkHs.jpg


#39 CuRoi

CuRoi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 01 February 2013 - 00:36

Lekki refresh.

 

Jak czytam co tu niektórzy piszą to chce mi się płakać...

 

 

 

Leśne elfy - Łucznicy , a nie magowie , co w nich takiego co robi z nich magów?

 Argonianie - zabójcy ..

 

 

Z tej strony Grog.

 

71 lv bosmer łuk + magia 

59 lv Cesarski assasyn

 

 i kilka innych smurfów 35-60

 

Bosmer = OP combo burst na przywołaniu i wrodzonych talentach. 

 

Argonianin to jakaś hybryda... Total shit patrząc na cesarskiego zwłaszcza w early game do 30 lv lub khajitów lub mroczne elfy. Płacz coz u are unskiled.



#40 8-bit

8-bit

    Ten od Gothica

  • Użytkownik+
  • 317 postów
  • polski8bit

Napisano 01 February 2013 - 03:59

Ach... Skyrim... Najbardziej epicka gra... Poza Gothicem. Optymalizacja jest bardzo dobra, przycina tylko w jaskiniach. Nagrałbym porównanie FPS na moim sprzęcie Gothica 4 i Skyrima, ale wolę nie męczyć się z 10- FPS w Gothicu 4.
A tak się zapytam: lepiej używać broni dwuręcznej czy jednoręcznej z tarczą?

g5Lab.gifZsmTS.gifVETXY.gifc3Kii.gifzAkLl.gif

 

 hUCPQ.gif
Jak chcesz to klikaj smoki, nie to nie. ¯\_(ツ)_/¯

ouruGVt.jpg
Jestem pixelludem.