Skocz do zawartości


Zdjęcie

The Elder Scrolls V: Skyrim


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
821 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kapitan Budyń

Kapitan Budyń

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 07 December 2012 - 19:03

Tutaj piszemy swoje zdanie na temat tej produkcji, czyli co nam ślina na język przyniesie związane ze Skyrim'em.
"Aha." ~Kapitan Budy?

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ReeCoo

ReeCoo

    Grand'fatha

  • Użytkownik
  • 251 postów

Napisano 07 December 2012 - 20:00

Grałbym ._. niestety mój komputer na to nie pozwala :C Jak będę miał nowy to kupie gta IV, skyrima właśnei, saints rowa i battlefielda 3 :D Sądze że gra jest warta uwagi, grafika dobra duży świat - czego chcieć więcej ^^

0ed72fc37c7f.jpg


#3 Kapitan Budyń

Kapitan Budyń

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 07 December 2012 - 20:17

Grałbym ._. niestety mój komputer na to nie pozwala :C Jak będę miał nowy to kupie gta IV, skyrima właśnei, saints rowa i battlefielda 3 :D Sądze że gra jest warta uwagi, grafika dobra duży świat - czego chcieć więcej ^^


Polskiego języka na PS3... to jest wkurzające, że gra jest po angielsku :/
"Aha." ~Kapitan Budy?

#4 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 07 December 2012 - 20:49

W gry FPP nie da się grać (według mnie) na konsolach ;_;
A gra jest naprawdę epicka :3
"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#5 Na pewno nie bout

Na pewno nie bout

    กʕ ͡·ᴥ ͡· ʔก

  • Użytkownik+
  • 1001 postów
  • OgrudnikShowuptv

Napisano 07 December 2012 - 21:01

A fabuła naprawdę denna...

Morrowind [*]

#6 Martinx

Martinx

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • Martinx586

Napisano 07 December 2012 - 21:02

Grałbym ._. niestety mój komputer na to nie pozwala :C Jak będę miał nowy to kupie gta IV, skyrima właśnei, saints rowa i battlefielda 3 :D Sądze że gra jest warta uwagi, grafika dobra duży świat - czego chcieć więcej ^^

Mi też według wymagań powinna nie chodzić, mało tego, ścina na najmniejszych detalach przy rozdzielczości 800x600, ale i tak ją przeszedłem :D
Grałem łotrzykiem- zabójcą (atak z zaskoczenia itp) Wszystkie istoty z Skyrim padały na jedno combo, z smoczymi kapłanami włącznie! (no może poza smokami, z którymi zawsze były trudności, bo nie można było zaatakować latającego smoka będąc w ukryciu)
Grę polecam bo jest niezła.

@Up: A co miałeś w Morrowindzie? Też grałem i skończyłem, ale porażającej fabuły też tam nie było. Tu masz niezłe historyjki poboczne.

Mój >>> Poradnik <<<

 

jcraftmartinx.jpg


#7 Kodi98

Kodi98

    Forumowy Kodi

  • Użytkownik
  • 535 postów

Napisano 07 December 2012 - 21:06

za łatwy jest skajrim ...

i tak oczekuje bardziej TES-u Online

CraftSitePlay.png

 

uqic.jpg


#8 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 07 December 2012 - 21:34

Jak na razie idzie mi świetnie, gram Khajiitem zabójcą. Piękne jest zdjęcie całej warty z łuku znienacka, a potem wybicie co silniejszych szponami :D

/D/


#9 emil

emil

    CONSTRUCTOR !!! CONSTRUCT!!!

  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 09 December 2012 - 12:11

A ja khajiitem magiem, walę z różdzki :) Jak awansować czary z nowicjusza na ucznia?

#10 Jożko134

Jożko134

    Znawca

  • Użytkownik
  • 238 postów

Napisano 09 December 2012 - 12:20

za łatwy jest skajrim ...


To zmień sobie poziom trudności.

#11 TherilPL

TherilPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 09 December 2012 - 12:44

Chętnie bym pograł w tę grę, ale mój komputer nie chce ze mną współpracować :)

#12 Kodi98

Kodi98

    Forumowy Kodi

  • Użytkownik
  • 535 postów

Napisano 09 December 2012 - 18:23

@2up

Mistrz gram magiem i dałem mam większość na 2 czary -.-

CraftSitePlay.png

 

uqic.jpg


#13 dr.joint

dr.joint

    Zagorzały Bronies

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 10 December 2012 - 17:54

Znacie jakiś łatwy sposób na "Expienie" kowalstwa i Smocza zbroja jest Lekka czy Ciężka

#14 ReeCoo

ReeCoo

    Grand'fatha

  • Użytkownik
  • 251 postów

Napisano 10 December 2012 - 18:54

Yay! Okazało się że pójdzie na moim drewnianym kompie :3 Właśnie ściągam :D

Dacie mi jakiś mały poradnik/tut na temat skyrima? Klasy? Postacie? Questy? Itemy? Wogóle nawet nie wiem o co chodzi :P
  • Raito lubi to

0ed72fc37c7f.jpg


#15 dr.joint

dr.joint

    Zagorzały Bronies

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 11 December 2012 - 23:26

Zadam ci więc pytanie kim wolisz grać Zabójca Lajtowa gra wszystkich masz na Combo problemy ze smokami
Wojok ;P Wjeżdzasz wyżynasz wychodzisz Potęga kiedy poznasz Krzyk zwany Smokogrzmotem 0 Problemów ja nie miałem nawet problemów z Alduinem w Wilczej zbroi i z Wuthradem
Mag no tu ci zbyt nie pomoge nie moja klasa :P
Ale to wygląda mniej więcej tak-Sieka póki masz mane :P przydatne czary? Ja korzystam głównie z Uleczenia Spętanego Ostrza Jasnowidzenia

Itemki Wojok polecam przejść kampanie Towarzyszy aby dołączyć do towarzyszy musisz porozmawiać z Kodlakiem białowłosym w Jorvaskrr

Zabójca Polecam Mroczne bractwo aby dołączyć musisz robić tak długo misje w tawernie ażuda ci sie trafić na misje że jakiś tam Aretino próbuje przyzwać mroczne bractwo wykonujesz kontrakt dostajesz potem list idziesz spać potem z górki :P

Ja preferuje Zabójce najfajniej się nim gra ciekawe jest skradanie sie i kombinowanie aby nikt cie nie zauważył Wojokiem monotonnie wbijasz wyżynasz wszystko na mocny cios :P

Klasa/Rasa
Zabójca/Khajiit, Leśny elf, Argonianin
Wojok/Nord, Ork, Redgard, Cesarski
Mag/Mroczny Elf, Breton, Elf Wysokiego Rodu

Ciekawe żeczy

Po dołączeniu do kręgu towarzyszy możesz zostać wilkołakiem Wielki +

Cyceron-Strażnik Nocnej Matki Błazen... Ma bardzo mocne przebranie bodajże 20 do retoryki 35% skradania Dmgx2 W plecy i ciche chodzenie

Przydatne krzyki na zabójce Brzuchomóstwo, Lodowe Ciało, Ognisty Oddech, Spowolnienie Czasu, Śmierć

Bardzo silna broń dwuręczna jest pozyskiwana w pewnej misji towarzyszy mianowicie Wuthrad

Mistrz Siwobrodych Paerthatux czy jakoś tak Jest bratem Alduina

Jeśli będziesz miał już przy sobie kamień z Czarnygłazu przy rozmowie z Farengarem zapytasz czy o to mu chodzi ;P można zrobić więc to szybciej pozyskując go przy robieniu Q Złoty Szpon do wzięcia w Rzecznej Puszczy od Kupca:P

Astrid zdradziła Mroczne Bractwo ale ostatecznie uratowała Słuchacz(cb) Bedeet i Vezara chyba podpisując Mroczny Czarny Kontrakt na siebie ;P

Uff sie rozpisałem ale może ty mi kiedyś pomożesz z czymś innym choć to wyżej to raczej nie jest zbyt wielka pomoc bo to tylko taka kupa informacji a nie poradnik hmm może napisze poradnik do Skyrim tylko jeszcze z tydzień bym musiał pograć :P Ogarnąć dużo więcej :P


PS Gre mam od 4 Dni :o

#16 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 12 December 2012 - 11:22

Klasa/Rasa
Zabójca/Mroczny Elf, Leśny Elf, Khajjit,
Wojok/Nord, Mroczny Elf, Ork,
Mag/Redgar, Elf Wysokiego Rodu, Leśny Elf

Człowieku, co ty pierdzielisz? ._.
Poprawka:
Zabójca/Khajiit, Leśny elf, Argonianin
Wojownik/Nord, Ork, Redgard, Cesarski
Mag/Mroczny Elf, Breton, Elf Wysokiego Rodu
"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#17 dr.joint

dr.joint

    Zagorzały Bronies

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 12 December 2012 - 17:17

Mroczny Elf jako mag?
On jest lepszy jako wojok itp

#18 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 12 December 2012 - 17:43

Mroczny Elf jako mag?
On jest lepszy jako wojok itp

1. Co ty masz z tym wojokiem? ._.
2. Nie, wcale nie jest lepszy jako "wojok". Jest dużo lepszy jako mag zniszczenia. Byś czytał opisy ras i ich bonusy.
"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#19 dr.joint

dr.joint

    Zagorzały Bronies

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 12 December 2012 - 19:39

Czytałem pisało że Dunmerowie to potężni "Wojownicy" specjalizujący sie w broni jednoręcznej i magii zniszczenia

Hmm pójdżmy na rozejm i niech zostanie Palladynem xD

#20 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 12 December 2012 - 19:40

No niech ci będzie... ekhm, ekhm, a czy palladyni to przypadkiem nie posługują się magią leczenia? ._.
"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki