Skocz do zawartości


Zdjęcie

Unban SBloodR


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 SBloodR

SBloodR

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 17 November 2012 - 15:42

Dzień dobry.
Mój nick w grze:SBloodR
Osoba wystawiająca bana:GreyHavans
Powód:Xray,obraza
Dlaczego chcę dostać unbana:Chciałbym ubiegać się o odwołanie bana,z powodu nieprawdziwych oskarżeń (za obraze Administratora przepraszam poniosło mnie z powodu złego dnia) , co do X-Raya jest to jedyny serwer (nie przeczę ze nie używam na innych serwerach) na którym NIE UŻYWAM X-Raya :
1.psuje mi się ten serwer.
2.nie widzę wody.
3.mam paru kolegów przez co nie chcę być najlepszy na cheatach.
4.jest to FAJNY SERWER BARDZO mało jest takich serwerów i nadal chciałbym na Nim grac.

Proszę o odbanowanie,przepraszam za słowa które wypowiedziałem.
Więcej się nie powtórzy sprawa z ADM.
I powtarzam jeszcze raz. Dziś miałem bardzo zły dzień,a kiedy napisano do mnie oskarżenie o używanie cheatów NAŁOGOWO (DOBRZE UŻYŁEM 1 RAZ) to już normalnie ze mnie kipiało.

Przepraszam za kłopoty.
Sorki za błędy starałem się robić jak najmniej ich. (Błędów ortograficznych).

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Fifi

Fifi

  • Weteran
  • 1370 postów

Napisano 17 November 2012 - 16:03

Nie powinieneś grać na cheatach ani razu i nie tylko dlatego, że masz kolegów, tylko po prostu dlatego, że to nie fair wobec innych graczy (pomyśl jak czuje się ktoś kto z trudem znajdzie 5 diamentów, gdy Ty w tym czasie wyszperasz z pomocą x-raya pięćdziesiąt), a poza tym sam psujesz sobie grę, bo jak ma się wszystko to gdzie tu przyjemność ze zdobywania. :P

Moim zdaniem jeżeli zrozumiesz co miałem na myśli powyżej i nie będziesz więcej cheatował, to jest ok, ale o unbanie decyduje administracja, więc trzeba poczekać aż ktoś z ekipy się wypowie. :)

#3 SBloodR

SBloodR

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 17 November 2012 - 16:08

Wiem o tym jak teraz myslałem o tym przy zmywaniu garów (naczyń) to piszę "jeżeli serwer jest fajny,koledzy są to dostaje odemnie "szacun na tak zwanej dzielni" i nie gram na żadnych cheatach (jeżeli rei mini map to cheat to go skasuję).
Dostosowywuję się do tego i czekam na wpis od admina.

#4 Cranckey

Cranckey

    Kranik

  • Weteran
  • 866 postów
  • CranckeyPL

Napisano 17 November 2012 - 16:08

Dręczy mnie jedno pytanie,które chciałem zadać już od dawna.Mianowicie:
Czemu na serwerze nie ma zainstalowanego pluginu uniemożliwiającego X-ray?
Dołączona grafika

#5 Fifi

Fifi

  • Weteran
  • 1370 postów

Napisano 17 November 2012 - 16:17

Pewnie dlatego, że x-raya można bardzo łatwo wykryć LogBlockiem, a dodatkowy plugin niepotrzebnie obciążałby maszynę. A pluginy, które sprawiałyby, że surowce wypadają ze zwykłego kamienia czynią grę monotonną. Można oczywiście zainstalować plugin, który jedynie informuje administratorów/operatorów/pomocników jeżeli ktoś statystycznie uzbiera dość dużo (albo dość szybko) sporo surowców (i właściwie nie wiadomo, czy np. takiego pluginu nie ma, bo to rozwiązanie nie obciąża tak bardzo serwera, a jest bardzo skuteczne w połączeniu z LogBlockiem) - ale podobną funkcjonalność dają odpowiednie zapytania LogBlocka (chociaż zapewne dużo mniej wygodną).

#6 Anneczka

Anneczka

    Uczony

  • Użytkownik
  • 417 postów

Napisano 17 November 2012 - 16:20

Właśnie nie wiem... może dlatego, że administracja chce ZBANOWAĆ tych którzy cheatują... No chyba że za to nie ma globala, to nie wiem.

#7 Cranckey

Cranckey

    Kranik

  • Weteran
  • 866 postów
  • CranckeyPL

Napisano 17 November 2012 - 16:29

A jak z tym unbanem?
Dołączona grafika

#8 CJfoks

CJfoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 17 November 2012 - 16:45

Mam pytanie, czy wy macie jakiś automatyczny generator kitów jakie wciskacie że nie macie(ewentualnie nie używacie) xraya ?

#9 PadulecPL

PadulecPL

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów
  • PadulecPL

Napisano 17 November 2012 - 16:51

Raczej unbana nie dostaniesz, kara to kara, musisz pocierpieć za zwoje czyny i spokojnie się nad tym zastanowić czy jednak warto oszukiwać. X-ray to duże przewinienie a jak już patrząc na to że szybko wykopałeś 90 rud (jak widać na screnach

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

) to kara powinna być jeszcze dłuższa. Po pierwsze hack a po drugie niekulturalne zwracanie się do operatora (

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

)jest także czymś co raczej nie ujdzie ci na sucho w szczególności że tym operatorem była Grey. Jak dla mnie nie powinieneś dostać unbana tak już od razu i w okresie najbliższego...hmm... miesiąca gdyż podejrzewam że tylko na tym przewinieniu się nie skończy.

PS.Raczej nic nie podziałasz nie stosując się do wzoru zmieszczonego tutaj:https://craftportal....karg-i-unbanow/

76561198087367383.png


#10 Cranckey

Cranckey

    Kranik

  • Weteran
  • 866 postów
  • CranckeyPL

Napisano 17 November 2012 - 17:02

Czuję tu niesprawiedliwość.Pamiętam sytuacje,gdy Xrayowcy dostawali unbany.Zdarzało się to bardzo często.Prosiłbym o unbana dla SBloodR.Jest to tym bardziej uciążliwe,że kręcimy serie z serwera (na kanale CranckeyGameStudio ukazało się już 5 odcinków,mam nadzieję,że to nie jest zakazane).SBloddR ukazał się dopiero w jednym odcinku.Tak więc prosiłbym,o unbana dla niego.
@CJ Tak,mamy maszynę do wciskania kitu,zasialaną redstonem :P
Dołączona grafika

#11 SBloodR

SBloodR

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 17 November 2012 - 17:19

Jeżeli chodzi o te "90 rud" to jest G***O prawda że sam wykopałem.
Kopałem z hahemą który wykopał jak już to 3/5 tego ponieważ albo miał x -ray (w to wątpie) lub był głupi (głupi ma zawsze szczęście).
Więc nie rozumiem z tymi rudami. Grał wtedy też Kamaj który także znalazł dwa lub trzy złoża.(czyli jakies 10-15 rud.)

A i znam (nie nazwe) moda który pokazuje na chacie np. adminów kto,co wykopał.

#12 Cranckey

Cranckey

    Kranik

  • Weteran
  • 866 postów
  • CranckeyPL

Napisano 17 November 2012 - 19:17

Dostaniemy w końcu odpowiedź co do tego unbana czy nie?Bo to się już zaczyna robić drażniące,jak 8 osób w tym 3 adminów przegląda temat i nikt się nie wypowie...
Dołączona grafika

#13 Fifi

Fifi

  • Weteran
  • 1370 postów

Napisano 17 November 2012 - 19:56

Musi się pojawić ten, kto go dał, czyli w tym wypadku, jeżeli dobrze rozumiem, GreyHavens.
Poza tym zwróćcie uwagę, na to, że nie zastosowaliście się do wzoru, więc czemu Administracja ma się stosować do procedur odpowiadania na prośby o odbanowanie.

#14 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 17 November 2012 - 22:16

https://craftportal....karg-i-unbanow/
W przeciwienstwie do niektorych dzieci, mam co robic w sobote oprocz siedzenia przed kompem.
Wypowiem sie wiecej na temat tego bana jak bede mogla wejsc na serwer. Najprawdopodobniej jutro wieczorem bo w ciagu dnia bede w miescie. Poza tym CJ i Kodek moga potwierdzic prawidlowosc bana, wiec uzbroj sie w cierpliwosc, popraw temat i czekaj na decyzje.

 


#15 SBloodR

SBloodR

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 18 November 2012 - 09:03

Pszepraszam, czyli mam :
-perm
-rok
-miesiac
-tydzien
Czy co można sie dowiedzieć?
Czy mam zrobic nowe podanie?

#16 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 18 November 2012 - 10:23

Mowiles o czytaniu ze zrozumieniem a teraz sam nie stosujesz tego wobec siebie. Podalam ci linka do tematu w ktorym znajdziesz odnosnik do banlisty. Wystarczy sprawdzic banliste by moc odczytac termin bana. Poza tym w swoim poprzednim poscie napisalam "popraw temat" a to chyba sugeruje edycje pierwszego postu...

A tak przy okazji

Jeżeli chodzi o te "90 rud" to jest G***O prawda że sam wykopałem.
Kopałem z hahemą który wykopał jak już to 3/5 tego ponieważ albo miał x -ray (w to wątpie) lub był głupi (głupi ma zawsze szczęście).
Więc nie rozumiem z tymi rudami. Grał wtedy też Kamaj który także znalazł dwa lub trzy złoża.(czyli jakies 10-15 rud.)

A i znam (nie nazwe) moda który pokazuje na chacie np. adminów kto,co wykopał.


 


#17 JuriasuHime

JuriasuHime

    世界で一番おひめさま

  • Użytkownik+
  • 469 postów
  • Nieaktualne : P
  • Hime

Napisano 18 November 2012 - 19:29

Myślę że powinniśmy dać mu szanse. Wiele osób xrayowało i dostawało drugą (czasami pierdyliart wie którą) szanse, czemu to miałby być wyjątek, wielu osobom zdarza się zrobić coś takiego, z niewiedzy lub z poczucia pewności siebie. Jak sama mówiłaś ''bycie debilem nie jest szkodliwe''. Każdemu się zdarzy podejmować debilne decyzje przez chwile. ; )

#18 Pecztery

Pecztery

    scrub

  • Użytkownik+
  • 731 postów
  • Pecztery

Napisano 18 November 2012 - 19:35

Ślicznie , jeżeli jedna osoba dostała unbana za korzystanie z xraya (lub jego pochodnych) to dlaczego druga nie miałaby mieć takiej szansy?


Mvzj4Mc.gif


#19 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 18 November 2012 - 20:32

Kazdy dostaje szanse, wystarczy jedynie nie ignorowac sugestii i zwrocic sie o unbana porzadnie.

 


#20 SBloodR

SBloodR

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 18 November 2012 - 21:31

Jeszcze raz przepraszam
juz kasuję z kompa x-raya