Skocz do zawartości


Zdjęcie

My Little Pony: Friendship is Magic - czyli jak zostać zkucykowanym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6495 odpowiedzi w tym temacie

#6461 PoweredDragon

PoweredDragon

    All in one Bitches

  • Użytkownik+
  • 1206 postów
  • PoweredDragon

Napisano 30 December 2016 - 14:55

Są w ogóle jakieś wieści odnośnie 7 sezonu? Wszystkie seriale mi się skończyły :v


Dołączona grafika

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#6462 JanekJaran

JanekJaran

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 290 postów
  • JanekJaran#3102
  • JanekJaran

Napisano 30 December 2016 - 15:25

Są w ogóle jakieś wieści odnośnie 7 sezonu? Wszystkie seriale mi się skończyły :v

Ponoć ma być jak co roku na wiosnę około marca, a co do polskiej wersji to dubbing zwykle była w czerwcu.


Sprzedaj PINy PSC po atrakcyjnym kursie! I zobacz, dlaczego nie warto ich przetrzymywać!


Postawię serwer za 10 PLN. Kliknij i sprawdź dlaczego warto!


Wynajmę swoją sygnaturę!


#6463 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 30 December 2016 - 20:26

A potem kończy się tak że sezon w PL kończy się szybciej niż oryginał.


Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#6464 elementiro

elementiro

    dog in disguise

  • Użytkownik+
  • 119 postów

Napisano 30 December 2016 - 23:13

A ja znów utknąłem, tym razem gdzieś w połowie najnowszego sezonu. Jakoś tak mając świadomość, że MLP w zasadzie nie ma takiej fabuły z odcinka na odcinek, więc w dowolnym momencie można wrócić do oglądania i się orientować, wolę kończyć inne seriale. =/
Meh, może nadrobię, niedużo w sumie. Ciekawi mnie natomiast ile serial jeszcze pociągnie. No 7 sezon niby ma być, obstawiam, że 8 pewnie też jeszcze jakoś wyjdzie, ale zaczynam wątpić w 9. Zainteresowanie serialem spada, jakby nie patrzeć, oglądalność też (przynajmniej patrząc na dane z anglojęzycznej Wikipedii).
A tak z innej beczki, nieco na rozchmurzenie. Widzieli nowy filmik od BronyDanceParty? W sumie piosenka taka sobie, sama "fabuła" teledysku też nijaka, animacje w sumie ładne, zdaje mi się, że się poprawili, choć szczyt to nadal nie jest, ale w zasadzie najbardziej chwyta chyba to, że nadal tworzą. Chyba jedni z wcześniejszych animatorów w fandomie (a przynajmniej z tych nieco bardziej w nim znanych), tworzyli dawniej kucykowe animacje, tworzą i teraz, gdy JanAnimations przestał, a TLT śpiewa głównie o tym, co teraz jest w internetach "modne" (a kucyki już przecież przestały).


EDIT: pierwszy raz odkąd jestem na CraftPortal mam kucyka w awatarze. Zastanawiające biorąc pod uwagę, że w czasach kiedy ten temat był aktywniejszy to nie miałem, a teraz, gdy mało co się o kucykach na forum pisze, zmieniłem.


Użytkownik elementiro edytował ten post 30 December 2016 - 23:17


#6465 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 30 December 2016 - 23:28

Poprawiła się animacja, bo to już nie są animowane pozycje z pony creatora, jak to było choćby w September :v


Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#6466 elementiro

elementiro

    dog in disguise

  • Użytkownik+
  • 119 postów

Napisano 30 December 2016 - 23:51

No nie no, poprawił się, ale sam przyznaj, że to nadal nie jest ten poziom co np. wspomniany Jan Animations czy Duo Cartoonist. Choć jasne, to pewnie kwestia ilości włożonej pracy i czasu, jakby nie patrzeć BDP wypuszczają filmiki częściej.
Odnośnie kondycji fandomu to pocieszające jest też to, że przez główną deviantArta, choć nie tak często jak kiedyś, dalej przewijają się prace. Chociaż tyle.



#6467 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 06 January 2017 - 15:52

meh, Daily Drawfriends codziennie jest zasypywane toną artów, więc ta część na pewno jest w dobrej formie.

 

Also fecbuk przypomniał mi o istnieniu tego



Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#6468 Zenek

Zenek

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 797 postów

Napisano 12 January 2017 - 20:39

Heh, stało się. Moja fascynacja kucykami zaczyna powoli gasnąć a przecież, nie tak miało być. Zaczynam powoli odchodzić od fandomu. W sumie to nawet do niego nie należałem. Oszukiwałem się od początku, od kiedy rozpoczęła się moja przygoda z My Little Pony. Zaczęło się od "Migoczącego Zachodu Słońca", przez EG aż po serial i podziwianie prac fandomu. Muzyke, PVM, Grafiki, a nawet gry. Wszystko to jest naprawdę piękne, jednak z czasem tracę zainteresowanie tym i nie czuję tego co kiedyś, kiedyś czyli kilka miesięcy temu.

 

Źle zrobiłem oglądając wszystkie sezony na raz. Wszystkie odcinki obejrzałem w przeciągu miesiąca przez co praktycznie niewiele rzeczy zapamiętałem z serialu. Nie wiem do końca jakie cechy mają główne bohaterki. Kto jest kim. Co się działo zanim..... Dlaczego...itd. Teraz nawet nie chce mi się tego sprawdzać.  Dla mnie jet to smutne, a jednak prawdziwe.

 

Jestem głupi. Chciałem rozkręcić ten temat i na nowo rozbudzić zainteresowanie kucami. Chciałem poruszyć w wiele zagadnień, ciekawych tematów -nie tylko tabu, ale przez moją jeb**ą nieśmiałość i brak zaangażowania nie ujrzały światła dziennego. Czuję się z tym źle. Nie pasuje tu. Możliwe, że jeszcze dotrwam w ciszy do "The Movie". Co się będzie działo później? Zobaczymy. Wiem jedno, Sunset zapamiętam na bardzo długo.

 

 


  • JanekJaran lubi to

~~~~~~fiub ździu


#6469 JanekJaran

JanekJaran

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 290 postów
  • JanekJaran#3102
  • JanekJaran

Napisano 12 January 2017 - 21:19

Przykre, spróbuję cie z tego stanu wyleczyć.


  • elementiro lubi to

Sprzedaj PINy PSC po atrakcyjnym kursie! I zobacz, dlaczego nie warto ich przetrzymywać!


Postawię serwer za 10 PLN. Kliknij i sprawdź dlaczego warto!


Wynajmę swoją sygnaturę!


#6470 elementiro

elementiro

    dog in disguise

  • Użytkownik+
  • 119 postów

Napisano 13 January 2017 - 00:07

...

Ten filmik przypomniał mi o istnieniu innej kucykowej piosenki.


 

A co do reszty. Trochę dziwi mnie fakt, że - zgodnie z tym co napisałeś - nic nie zapamiętałeś. Mi się zdarzało obejrzeć cały serial (sic!) w parę dni i jakoś pamiętałem, ba nadal coś tam pamiętam.

Natomiast co do tego wątku na forum - i tak leży od dawna. Nie pogorszyłeś sprawy, nie obwiniaj się.

 

A tak trochę mniej od rzeczy - ja od dłuższego czasu nie oglądałem żadnego odcinka, choć parę zaległych mam. Jak już pisałem - nie ciągnie mnie tak. Do mojej kolekcji na dA nie trafia już tyle obrazków co dawniej. Nie oglądam już mnóstwa filmików stworzonych przez fandom, a muzyka, której słucham też już z rzadka tylko ma jakiś związek z MLP (tak jakby jednych i drugich powstawało tyle, co kiedyś). Lecz mimo to wszystko - nadal uważam się za część fandomu. Bo to nie jest jakieś zamknięte zrzeszenie. Po prostu chcę być, więc jestem w nim, więcej wymagań moim zdaniem nie ma. A chcę, bo nadal czerpię radość z tego, co tworzy i z tych odcinków, które już kiedyś obejrzałem i gdzieś tam w mej pamięci siedzą oraz z tych, które dopiero od czasu do czasu oglądam po raz pierwszy. Nawet jeśli nie jest tak "żywiołowa" jak dawniej, to wciąż jest to radość.

A skoro już tak gadam, to zrobię coś, co i dawniej robiłem w tym wątku - wrzucę parę artów:


Użytkownik elementiro edytował ten post 13 January 2017 - 00:09


#6471 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 13 January 2017 - 00:11

Po raz setny użyłem opcji "edytuj" zamiast "cytuj". Przyzwyczajenia moderatorskie, eh.
 

Ten filmik przypomniał mi o istnieniu innej kucykowej piosenki.


Geez, absolutnie overhypowana. I ta podjarka ludzi jaka to Feather ma wspaniały głos. Meh.


Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#6472 Cavi587

Cavi587

    Racist Barn

  • Użytkownik+
  • 286 postów
  • Cavi587

Napisano 25 January 2017 - 22:43

Hej wszystkim. Jak już zaliczyłem coroczne odwiedziny CraftPortal, to wypada mi wpaść do społeczeństwa, w kręgu którego kiedyś się dużo udzielałem. Jak tam się koledzy trzymacie? Fandom jeszcze jako tako żywy? Ja już od ponad 2 lat nie należę, ale jestem ciekaw jak to wygląda, bo poza największymi bastionami MLP z tego co widzę wszystko powoli znika lub już dawno przestało działać. 

Swoja drogą, kocham przeglądać moje stare posty w tym temacie, po prostu kopalnia złota. 13 letni vs 18 letni ja to już zupełnie inna osoba. Heh, pewno za kolejne 5 lat będę mówił to samo, ale co mi tam. 


76561198046326311.png
"ja kcę go do buzi wzionć" ~ gimnazjalistka (25.04.2013, 16:46:35)
"będą śpiewają dubstep. ._." ~ Vist (07.05.2013, Godzina nieznana)
"Mamo fapię o piłę łańcuchową :D" ~ Tiberian (09.05.2013, Nie chce mi się paczeć godziny)
Tekst miesiąca:
"-Gotowe? No to lecimy
I poleciały w ch*j."

----

Wstydzę się za całą moją działalność na tym forum w latach 2012-2014. 


#6473 elementiro

elementiro

    dog in disguise

  • Użytkownik+
  • 119 postów

Napisano 25 January 2017 - 22:55

... jako tako ...

Otóż tak się fandom trzyma. Arty powstają dalej, ale już filmików i utworów muzycznych nie za wiele. Radio Yay zamknęli (choć pojawiło się inne, ale IMHO już nie to samo). No nie da się ukryć, swoje pięć minut serial już przeżył. Już nie robi takiego szumu w internecie. Ale nadal są ludzie, którzy oglądają nowe odcinki i czerpią z tego przyjemność i z całą pewnością mogę stwierdzić, że fandom (przynajmniej jeszcze) nie umarł.

Za to ten wątek już tak.


Użytkownik elementiro edytował ten post 25 January 2017 - 22:56


#6474 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 26 January 2017 - 00:17

Bzdura, filmy, animacje powstają nadal w sporej ilości, i legenda głosi że są coraz lepsze (bo sam nie oglądam). I że nie jest już tak jak z overhypowanym Double Rainboom, który to był zapowiadany jako pełnoprawna animacja o serialowej jakości, a jak skończyła, wie każdy.
Co do umieralności fandomu i jego "szumu" w sieci, odsyłam do ściany tekstu.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#6475 Cavi587

Cavi587

    Racist Barn

  • Użytkownik+
  • 286 postów
  • Cavi587

Napisano 26 January 2017 - 21:14

Przeczytałem. Faktycznie, ma to sens, szumu takiego nie ma, bo to już nie nowość, ale bronies nadal się jakoś trzymają. W zasadzie to mogłem się tego spodziewać na przykładzie wielu innych, starszych już fandomów, ale cóż, wolałem zapytać. 


76561198046326311.png
"ja kcę go do buzi wzionć" ~ gimnazjalistka (25.04.2013, 16:46:35)
"będą śpiewają dubstep. ._." ~ Vist (07.05.2013, Godzina nieznana)
"Mamo fapię o piłę łańcuchową :D" ~ Tiberian (09.05.2013, Nie chce mi się paczeć godziny)
Tekst miesiąca:
"-Gotowe? No to lecimy
I poleciały w ch*j."

----

Wstydzę się za całą moją działalność na tym forum w latach 2012-2014. 


#6476 Rainbow Twister

Rainbow Twister

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • TwisterR6

Napisano 12 February 2017 - 00:54

Moje życie nastolatka:

 

> chrzanić naukę

> chrzanić znajomych

> chrzanić pracę

> chrzanić szkołe

> KUCE THE BEST

 

(A po za tym to elo :) )


Użytkownik Rainbow Twister edytował ten post 25 February 2017 - 16:30


#6477 elementiro

elementiro

    dog in disguise

  • Użytkownik+
  • 119 postów

Napisano 16 March 2017 - 12:37

Nie wiem czy to pamiętacie, ale ta animacja została dokończona:



Trochę zeszło, ale efekt jest całkiem dobry. Ja szczerze powiedziawszy nie wiedziałem nawet, że poprzednia wersja jest tylko WIPem, myślałem, że to miało być takie krótkie. =P



#6478 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 16 March 2017 - 13:22

Nawet nie pamiętam czy kiedykolwiek widziałem pierwszą wersję. W sieci jest tyle niedokończonych animacji że to aż boli.

 

A co do

Moje życie nastolatka:

 

> chrzanić naukę

> chrzanić znajomych

> chrzanić pracę

> chrzanić szkołe

> KUCE THE BEST

 

(A po za tym to elo :) )

 

To dość niezdrowe, ogólnie rzecz biorąc. To powinno być barwnym dodatkiem do życia, a nie je całkowicie zastąpić, bo potem często się kończy właśnie odrzuceniem społecznym i przypięciem łatki dziwaka i odludka, w najlepszym wypadku. A przecież nie o to tu chodzi, gdzie w nazwie jest "friendship".


  • Cleo Air lubi to
Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#6479 Sttark

Sttark

    Znawca

  • Użytkownik
  • 290 postów

Napisano 18 April 2017 - 15:05

No. Nowy sezon to i recenzje napiszę :) 

 

No to dobra..kolejny sezon, kolejne zmuszanie siebie to przełamywania lenistwa i pisania moich wrażeń o odcinkach. Heh...brakowało mi tego. Postaram się wyrobić z wszystkimi odcinkami w sezonie. 

Jak na rozpoczęcie sezonu, zdecydowanie nie jest źle, ale i nie ma również jakiegoś szału i przysłowiowego pierdolnięcia, w stylu Hitchcocka. Z tego co czytałem sporo ludzi poczuło wręcz zawód z tego powodu. Osobiście, nie wiem czemu sezony nigdy nie zaczynały się jakoś spektakularnie i widowiskowo. Poza sezonem 3 oraz 4, reszta była raczej spokojna pod tym względem. Sezon 5 rozpoczął się od wprowadzenia nowych postaci i rozwinięciu Starlight i jej relacji, osobowości i przysłowiowej chemii z Twilight. Ten odcinek wydaje się wręcz wyjęty z poprzedniego sezonu(znowu, nie tylko moje spostrzeżenie), i nie zdziwiłbym się gdyby cały skrypt był gotowy już na długo przed planowaną premierą. To by mogło wyjaśnić, dlaczego John de Lancie, nie był pewien czy jego postać wystąpi w sezonie 7. 

Tym nie mniej, jednak lubię odcinki, które skupiają się na atmosferze i podbudowaniu relacji z postaciami. W sumie to główna przyczyna dlaczego oglądam te show. Więc początkowe parę minut było jak najbardziej na poziomie. Mnóstwo postaci, które są z poprzednich sezonów na sali koronacyjnej robi wrażenie. Jest Sunberst, są Armor i Candence. Changelingi mają nawet fajne głosy. Dobrze pasują do ich wyglądu. 

Discord i Twilight naprawdę zaczynają mieć ciekawą relacje. Ten pierwszy chyba naprawdę lubi jej dokuczać i się nabijać z jej przerośniętego ego i sprowadzać na ziemie lawendowego jednorożca. Rozmawiają z sobą jak stare wygi. Twilight miała znowu zaplanowane coś nad wyrost, co bardzo dobrze pasuje do jej charakteru, i chciała przytrzymać Starlight jeszcze koło 3 lata u siebie, ale Discord i Celestia wiedzieli, że to jest czas na to by pozwolić ptaszynie wylecieć z gniazdka. 


Scena z Luną i Thoraxem, jak próbuje mu nałożyć medal, świetna default_icon-heart.png Uwielbiam taki humor sytuacyjny. 

Swoją drogą..czemu wcześniej nikt nie dał mane 6 takich medali?? Powinny już mieć z 4/5 ich egzemplarzy, każda od łebka, za to ile razy przysłużyły się swojemu państwu. Coś czuje, że to inicjatywy Twi i dość nowy pomysł. 

 

*Parę minut odcinka później*

 

Ta..Discord uwielbia stawiać Twilight w niekomfortowej sytuacji. 

 

Celestia miała mega słodki pyszczek w scenie gdy rozmawiała z Twilight. Nie pamiętam by taka ekspresja pojawiała się u niej, od dawna xd. Ogólnie cieszy mnie widok Celestii, od jakiegoś czasu było jej trochę mało. A tak nareszcie znowu jest prawie w całym odcinku 

 

Ok..widać mamy nowe zaklęcie i to tym razem takie, które jest w stanie przenosić jaźń swoją i..towarzyszy(jest jakaś granica?), w wyimaginowany świat. Ok. Ciekaw nie powiem. Zastanawiam się jak ciężka dla Twilight jest taka projekcja. Niby te iluzje nie muszą być takie trudne. Np. w wiedźminie były one na porządku dziennym u każdego czarodzieje i nie wymagały skupienia, nie wiadomo jakiego. Coś czuje, że tutaj jest podobnie. Twilight po prostu wizualizowała swoje myśli. Heh..poszło jej lepiej niż Jakubiakowi ;v 

 

Starlight u changelingów dająca lekcje o konsensusach społecznych jest urocza. Jakby twórcy próbowali parodiować bezmyślne kreskówki dla dzieci. 

Starlight u smoków to ciekawy widok, ale nie wiem po co ona miałby w ogóle tam się pchać. Przecież nawet nie zna Ember. 

Starlight w Crystal Empire to imo, najbardziej rozsądna i prawdopodobna opcja. Podobała mi się scena a la, Full Metal Alchemist. Znowu, sensu nie ma to, gdyż czarodziej pewnie powstrzymałby Starlight przed robieniem czegoś takiego. A sama Glimmer jest teraz nad wyraz ostrożna by nie ociekać przesadną ambicją. Tym nie mniej podobała mi się scena gdzie wpada do czarnej dziury( czemu Sunburst nie wpadł?), a Twilight była aż tak przejęta swoją wizją, że łzy jej poleciały z smutku. Ciepłe to było nawet. 

 

O mój..śmiech Celesti. lol ;-; 

Nie pamiętam by ona kiedykolwiek się śmiała. A zwłaszcza tak maniakalnie. 

 

 

Dalej mamy chyba trochę niezgodność z pierwszym sezonem. 
O ile wiem to mane 6 chyba nie trzymało się razem, Twilight się nie pojawiła. Tzn. znali się, oczywiście, ale nie byli przyjaciółkami aż tak bliskimi na jak widać na tych wspomnieniach. Tym nie mniej, miło, że Celi również zastanawiała się co by tu zrobić z swoją uczennicą. To w sumie dosyć normalny dylemat każdego nauczyciela, który chcę by uczeń dobrze się rozwijał i przez to, musi go puścić gdzieś daleko. W świat. 

 

W ogóle Celi postrzegam teraz dzięki temu odcinkowi bardziej..hm. ludzko? Kucykowo? Jest zdecydowanie dalsza od wyidealizowanego bóstwa. Którą się wydawała do tej pory. W ogóle ten odcinek jest zdecydowanie bardziej poświęcony Celesti niż komuś innemu, i jasna cholera, to jest naprawdę świetne! Bardzo bym chciał zobaczyć więcej na jej temat. Problemy z którymi się mierzyła były dość niedorzeczne, ale przynajmniej widać, że też odczuwa zazdrość, przywiązania itd.

 

W ogóle śmiem twierdzić, że to Celestia jest tą samotną. Albo była. Bez Luny. To ona nie miała przyjaciół nie Twilight. I Twi to odpowiadało, Celi też. Obydwie były szczęśliwe. A potem alicorna ruszyło sumienie, że tak nie może być dłużej i trzeba Sparkle wysłać w świat by się rozwijała i nie ulegała stagnacji. To cholernie dobry morał! Tak samo jak pokazanie Celesti jak samotnika z przymusu. Bez przyjaciół.

 

Więc..jak widać odcinek bardzo mi się podobał. Spodziewałem się czegoś innego, bardziej stereotypowego. Albo, że Starlight znowu wpadnie w jakieś głupie kłopoty. Z Trixie. Razem. A tak mieliśmy naprawdę dojrzałe, jak na show oczywiście, podejście do tematu, parę nawiązań do poprzednich sezonów, dzięki czemu kontinuum jest zachowane. Starlight ewoluuje trochę może zbyt podobnie do Twilight, ale hej..coś czuje, że to jej ostatni sezon w światłach reflektorów. To co, gotowi na pożeganie się z nią w finale sezonu? default_vbUl5.png

 

Prezent uroczy

Spike był ok.

Pinkie Pie jak comic relief na plus.

 

Ode mnie. 9/10. 



#6480 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 18 April 2017 - 19:21

Swoją drogą..czemu wcześniej nikt nie dał mane 6 takich medali?? Powinny już mieć z 4/5 ich egzemplarzy, każda od łebka, za to ile razy przysłużyły się swojemu państwu. 

To było już parę razy poruszane w gronach w których się obracam.

DOSTAŁY JEBUTNY KRYSZTAŁOWY ZAMEK FOR FUKS SAKE.

 

Jest zdecydowanie dalsza od wyidealizowanego bóstwa. Którą się wydawała do tej pory.

'I was not aware that I was an expression"

 

 

Spodziewałem się czegoś innego, bardziej stereotypowego. Albo, że Starlight znowu wpadnie w jakieś głupie kłopoty. Z Trixie. Razem.

Ale... drugi ep widziałeś.. prawda?


Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey