Skocz do zawartości


Zdjęcie

Download Minecraft Xbox 360!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Russian_

Russian_

    Raring Ringtail

  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 19 September 2012 - 10:43

Witam, macie konsole Xbox 360? chcieliście by zagrać na niej w minecrafta?

Dołączona grafika
Minecraft nie ma żadnej fabuły i technicznych fajerwerków, a mimo to na pecetach przyciągnął do siebie już prawie 30 milionów graczy, z czego blisko 6 milionów zainwestowało w pełną wersję. Czy na Xboksie 360, na którym gra właśnie się pojawiła, tego typu zabawa smakuje tak samo dobrze? Konsolowy Minecraft jest bardzo podobny do swojego pecetowego pierwowzoru, ale z pewnych względów nie mogło zabraknąć w nim różnic, które przemawiają zarówno na jego korzyść jak i niekorzyść. I oczywiście nie chodzi tu wyłącznie o obecność motywujących do gry Osiągnięć.

http://www.youtube.com/watch?v=k6W9QUkYfXY
(Recenzja nie jest moja!)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Aby kupić i pobrać minecraft dla Xbox 360 wystarczy kliknąć przycisk "Kup Teraz"
a następnie "pobierz na konsolę Xbox 360" w polu "Wszystko:gry"

Браво, знаш Сербском цирилице! хД


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ReVoL

ReVoL

    Bezprzewodowy kabel

  • Użytkownik
  • 1676 postów
  • Kusy

Napisano 19 September 2012 - 13:06

Czy to nie jest piractwo?

#3 Russian_

Russian_

    Raring Ringtail

  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 19 September 2012 - 13:33

Czy to nie jest piractwo?


podałem link do minecraft do kupna na Xbox.com a to strona Microsoftu i to jeszcze legalna! -,-
więc piractwa tam nie spotkasz.

Браво, знаш Сербском цирилице! хД


#4 arestopies1

arestopies1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 75 postów
  • arestopies1

Napisano 19 September 2012 - 18:46

:D Ja Tam SIedzę Na Starym PS3 ( Kupiłem Sobie Ostatnio 500gb dysk :] ) I Niecierpliwie Czekam Na *Minecraft* Na Playstation.......

Za Jakieś 2 Lata KIedy MIcrosoftowi Skonczy Sie Umowa Z Mojang AB. Może.

@edit Zapomniałem Dać Ci Plusika [+]

#5 WMR2

WMR2

    Tak naprawdę jestem tosterem ;_;

  • Użytkownik
  • 862 postów
  • WMR2

Napisano 19 September 2012 - 18:57

Krótki, ale fajny opis :> Mógłbyś jeszcze opisać czym gra różni się od jej PC-towego odpowiednika ;)
Dołączona grafika

#6 Spino

Spino

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 155 postów

Napisano 19 September 2012 - 19:30

Mam Xbox'a 360 Slim 320 gb i jestem z niego zadowolony :D Grałem już w demo MC na tą platformę i muszę powiedzieć, że zaiste było to przyjemne. Czyli czekaj, to za darmo? Czy dalej za te 1600 pkt? D:

#7 norkiew

norkiew

    The Dark Mushroom Picker

  • Użytkownik+
  • 1111 postów
  • norkiew

Napisano 19 September 2012 - 19:37

Dziwne ze Minecraft jest zrobiony na XBoxa Pzeciez pierwsza mobilna wersja MC była na produkt Sony... Może to przez Androida?

#8 WMR2

WMR2

    Tak naprawdę jestem tosterem ;_;

  • Użytkownik
  • 862 postów
  • WMR2

Napisano 19 September 2012 - 19:42

Dziwne ze Minecraft jest zrobiony na XBoxa Pzeciez pierwsza mobilna wersja MC była na produkt Sony... Może to przez Androida?

Był zrobiony tylko na Play, ponieważ ta posiada przyciski charakterystyczne dla pada :L
Dołączona grafika

#9 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 19 September 2012 - 19:46

Minecrafta na PS3 z pewnością nie będzie, nawet gdzieś o tym pisali, dziękujemy Sony

#10 Zieloonek

Zieloonek

    Reading is magic

  • Użytkownik
  • 418 postów
  • Zieloonek

Napisano 19 September 2012 - 20:18

Nie będzie MC na tę starą i słabą konsolę PS3. Ale opis fajny, szkoda, że nie twój.

Let the flame begin.

#11 Russian_

Russian_

    Raring Ringtail

  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 19 September 2012 - 20:24

Nie będzie MC na tę starą i słabą konsolę PS3. Ale opis fajny, szkoda, że nie twój.

Let the flame begin.


Mi chodziło że ten filmik nie jest mój.

Браво, знаш Сербском цирилице! хД


#12 arestopies1

arestopies1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 75 postów
  • arestopies1

Napisano 20 September 2012 - 19:52

Nie będzie MC na tę starą i słabą konsolę PS3. Ale opis fajny, szkoda, że nie twój.

Let the flame begin.


A Dlaczego " Słabą " Ok. XPudło Jest Nowsze, Lecz Nie Jest Duuuużo Lepsze Od Ps3

#13 Spino

Spino

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 155 postów

Napisano 20 September 2012 - 22:11

Czy "trzystasześćdziesiątka" nie jest przypadkiem starsza od PS3? BTW. Zaczyna się "walka platform" ;p Obie konsole są świetne, chociaż oczywiście każda ma swoje wady, a oprócz nich swoje unikalne zalety.

#14 arestopies1

arestopies1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 75 postów
  • arestopies1

Napisano 23 September 2012 - 20:07

3 Dni Odkopu :D

Czy "trzystasześćdziesiątka" nie jest przypadkiem starsza od PS3? BTW. Zaczyna się "walka platform" ;p Obie konsole są świetne, chociaż oczywiście każda ma swoje wady, a oprócz nich swoje unikalne zalety.


Pudełko Po Ziemniakach Wersja X ( XPudło [ XBox ] ) Jest Starsze =]
Linki Do Wikipedii :D
XPudełko:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

|Premiera

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

: 22 listopada 2005
PS3:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

|Premiera

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

11 listopada 2006

Wiemy, Lecz Problem Jest Że Minecraft Miał Być Wydany Na PS3, Lecz M$ Przebił Sony Ceną.
M$ Dał Więcej D:

#15 Spino

Spino

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 155 postów

Napisano 23 September 2012 - 21:39

Według mnie to lepiej, bo jak wiemy to X360 sprzedał się w większej liczbie egzemplarzy, a co za tym idzie, więcej ludzi będzie sobie mogło pograć w MC na konsoli :)

P.S:

Czyli czekaj, to za darmo? Czy dalej za te 1600 pkt? D:

Odpowiadać! D:

P.S.2:
Nie wiem, czy wiecie, że mówienie "Xpudło" jest z lekka żałosne. Po co ten niepotrzebny hejt?

#16 WMR2

WMR2

    Tak naprawdę jestem tosterem ;_;

  • Użytkownik
  • 862 postów
  • WMR2

Napisano 23 September 2012 - 22:29

PS3 jest lepsze od X360 pod względem osiągów >_> Ma BluRej i ogólnie lepszą grafikę :L
Dołączona grafika

#17 fidovsky

fidovsky

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 24 September 2012 - 00:01

Szukam graczy do grania w minecraft'a. For sure ogarnietych intelektualnie jak i w grze. Gt to Fidov18.

#18 Spino

Spino

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 155 postów

Napisano 24 September 2012 - 16:05

PS3 jest lepsze od X360 pod względem osiągów >_> Ma BluRej i ogólnie lepszą grafikę :L

Ech, to ma lepsze osiągi, bo ma BR? Błagam Cię. Co do grafiki to się nie zgodzę. Miałem okazję skorzystać z obu konsol i porównać je sobie.
Nie zaprzeczę, że PS3 jest dobrą konsolą, nawet bardzo dobrą, ale chyba nie zauważyliście, że to jest dział poświęcony konsoli Microsoft'u? A raczej MC na tą platformę. Poza tym wkurzający są fanboy'e PlayStation. Chociaż... mimo, iż preferuję X360, to wcale nie podzielam opinii typu: "xboks jest lepszy od szitstejszyn, bo ma lepsze bebechy i w ogóle!". Ludzie, ogarnijcie się! To, którą konsolę, ty wybierzesz, zależy od wielu czynników, takich jak np. gry unikalne dla tej platformy, twoje przekonania, albo wygląd konsoli. Niektórym bardziej się spodoba pionowa wieżyczka, jaką jest Xbox, a niektórym wygląd bochenka chlebka - PlayStation 3. No chyba, że wolisz Nintendo Wii, bo tylko w nim zobaczysz "to coś". Wszystko jest kwestią gustu.

#19 paladyn300

paladyn300

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 120 postów

Napisano 25 September 2012 - 07:04

PS3 jest lepsze od X360 pod względem osiągów >_> Ma BluRej i ogólnie lepszą grafikę :L


Co z tego ze ma lepsze bebechy skoro konsola jest trudna w programowaniu i ciezko wycisnac 100% konsoli?

Mc na ps3 nie bedzie dlatego ze microsoft ma wylacznosc na swoje platformy.

#20 arestopies1

arestopies1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 75 postów
  • arestopies1

Napisano 29 September 2012 - 12:41

Co z tego ze ma lepsze bebechy skoro konsola jest trudna w programowaniu i ciezko wycisnac 100% konsoli?

Mc na ps3 nie bedzie dlatego ze microsoft ma wylacznosc na swoje platformy.


M$ Ma Umowę Z Mojang Ab. Na Bodajże 3 Lata.
Po Tym Czasie Na XPudełko Przestana Byc Wydawane Gry Mojang'a.
Wiec ( CHYBA ! ) Mojang Ab. Powinno Zwrócić Sie Do Sony O Kontrakt :D