Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiany na jCraft - Freebuild!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kodek

Kodek

    jCraft Head Admin

  • Weteran
  • 1387 postów
  • KodekPL

Napisano 18 September 2012 - 17:02

Czas na trochę zmian związanych z rozgrywką na serwerze. Sporo jest zaplanowane, ale zacząłem od tych prostszych zmian(Chory jestem teraz i mi się nie chce dużo robić). Oczywiście zmiany mają swoje plusy i minusy, także niektóre rzeczy mogą wam nie przypaść. Jeśli jednak chcecie je skomentować to postarajcie się napisać, dlaczego wolicie tak, a nie inaczej. Żeby coś się zmieniło trzeba poświęcić kilka rzeczy i mam nadzieję, że to zrozumiecie. Poniżej będę umieszczał elementy, które wprowadzam i usuwam. Oczywiście temat jest, żebyście mogli je komentować, dlatego nie umieszczam ich bezpośrednio w changelogu.

Jak wspomniałem, na początek zabrałem się za prostsze rzeczy.
LWC: Dodałem możliwość zabezpieczania piecyków, podajników i brewing standów
jSleep: Dodałem możliwość teleportowania się do swoich łóżek za pomocą zegarka - Teleportacja kosztuje 5 jollarów
jCoetus: https://craftportal....e-i-komendywip/
Surowcowa: Całkiem nowy generator

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Główna: Brak możliwości kopania rud - "Żeby coś się zmieniło trzeba poświęcić kilka rzeczy i mam nadzieję, że to zrozumiecie."

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Ice_trooper

Ice_trooper

    Advanced Member

  • Użytkownik+
  • 297 postów
  • Ice_trooper

Napisano 18 September 2012 - 17:14

LWC: No w końcu, zawsze to chciałem :L
jSleep: Ciekawe zastosowanie zegarka. Cena też przyzwoita.

Zmiany są na razie na lepsze :)
Pomogłem? Nie zapomnij o like'u ;]

 


#3 Anneczka

Anneczka

    Uczony

  • Użytkownik
  • 417 postów

Napisano 18 September 2012 - 17:19

Co będę pisać, wszystko póki co dobrze, plusik :F

#4 maciekg333

maciekg333

    Ekspert

  • Weteran
  • 1493 postów

Napisano 18 September 2012 - 17:24

LWC: Z jednej strony dobrze, a z drugiej ludzie znowu będą robić budowle z zabezpieczonych piecyków >_>
jSleep: Ciekawe, aczkolwiek uważam to za kolejne ułatwienie rozgrywki, które psuje grę, i tak jest łatwo jak nigdy :[

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia oraz mam nadzieję, że zostaną wprowadzone jakieś urozmaicenia mające na celu utrudnić rozgrywkę ;)
Dołączona grafika

#5 Sibcat

Sibcat

    Gristle heel

  • Użytkownik
  • 355 postów
  • Throgrim

Napisano 18 September 2012 - 18:01

jSleep jest jakieś zryte.
Gdy tylko się teleportowałem zostałem zabity przez dziurę w świecie i straciłem moje ,,nadziane,, diamentowe EQ.

m7TInq0.png


#6 Nexit07

Nexit07

    (づ ◕__◕ )づ・。*。✧・゜゜・。

  • Użytkownik+
  • 804 postów
  • popi801

Napisano 19 September 2012 - 16:49

Troche nie caje. Co ma wspólnego tytuł z tymi zmianami?

Ogólnie spoko

#7 WMR2

WMR2

    Tak naprawdę jestem tosterem ;_;

  • Użytkownik
  • 862 postów
  • WMR2

Napisano 19 September 2012 - 17:24

Tytuł ma wspólne to, że główna mapa będzie teraz mapą FB, tak jak na starym jCrafcie :3
Dołączona grafika

#8 Nexit07

Nexit07

    (づ ◕__◕ )づ・。*。✧・゜゜・。

  • Użytkownik+
  • 804 postów
  • popi801

Napisano 19 September 2012 - 18:19

Tytuł ma wspólne to, że główna mapa będzie teraz mapą FB, tak jak na starym jCrafcie :3


YAY, może powoli zaczniemy wracać do starego ukochanego stylu :3
Już nie moge sie doczekać jak bd mial kompa i wejde na serva.
Zdrowiej Kodeku.

P.S. Mam nadzieje ze jest wiecej tych zmian niż napisane

#9 Pecztery

Pecztery

    scrub

  • Użytkownik+
  • 731 postów
  • Pecztery

Napisano 19 September 2012 - 18:23

@UP
Zmian będzie więcej , czytaj : P

Poniżej będę umieszczał elementy, które wprowadzam i usuwam. Oczywiście temat jest, żebyście mogli je komentować, dlatego nie umieszczam ich bezpośrednio w changelogu.


Mvzj4Mc.gif


#10 WMR2

WMR2

    Tak naprawdę jestem tosterem ;_;

  • Użytkownik
  • 862 postów
  • WMR2

Napisano 19 September 2012 - 18:31

Popi, ale jest też jedna wg. mnie dziwna rzecz... Z głównej mają zniknąć surowce ._.
Dołączona grafika

#11 Pecztery

Pecztery

    scrub

  • Użytkownik+
  • 731 postów
  • Pecztery

Napisano 19 September 2012 - 20:54

Popi, ale jest też jedna wg. mnie dziwna rzecz... Z głównej mają zniknąć surowce ._.


Ten temat jest do komentowania zmian , które Kodek dodaję w pierwszym poście , pogadać możecie sobie na PW.

@DOWN

No bo jest napisane ,że komentujemy zmiany które wypisał Kodek , a Ty zaczynasz sobie urządzać pogawędke (zwracasz sie do Popiego bezposrednio :>)

Może wszyscy zaczną pisać "Adamie , ale fajnie sie teleportuje do łóżek , nie?" albo coś w ten deseń :P

Mvzj4Mc.gif


#12 WMR2

WMR2

    Tak naprawdę jestem tosterem ;_;

  • Użytkownik
  • 862 postów
  • WMR2

Napisano 19 September 2012 - 21:25

Dobrze, ale to jest zmiana, która ma być wprowadzona, więc nie rozumiem czemu "wyganiasz" mnie na PW >_>
Dołączona grafika

#13 Kasztan - Sługa Herobrine

Kasztan - Sługa Herobrine

    Uczony

  • Użytkownik
  • 409 postów

Napisano 20 September 2012 - 13:46

LWC: Z jednej strony dobrze, a z drugiej ludzie znowu będą robić budowle z zabezpieczonych piecyków >_>
jSleep: Ciekawe, aczkolwiek uważam to za kolejne ułatwienie rozgrywki, które psuje grę, i tak jest łatwo jak nigdy :[

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia oraz mam nadzieję, że zostaną wprowadzone jakieś urozmaicenia mające na celu utrudnić rozgrywkę ;)

Gościu, skoro to ma być freebuild, to raczej ma być łatwo a nie trudno ;)
Nigdy nie grałem na serwerze inie będę, bo mi premium ukradli, ale do tej informacji raczej nie muszę znać serwera ;)

Więcej o NAS*:

My żyjemy normalnie, piszemy na forach i gramy w Minecrafta. Jednak jesteśmy na każde JEGO zawołanie! Nie wolno nam robić tego, czego ON zabrania ani nie robić tego, co ON każe, w przeciwnym wypadku ON rzuci na nas klątwę, której boją się wszyscy "nieustraszeńcy" świata. Każdy, kto zostanie dotknięty tą klątwą, kiedyś umiera. <scary music> Zbieramy dla NIEGO informacje. Rozmawiając z jednym z nas, nigdy nie możesz wiedzieć, czy twój rozmówca normalnie z tobą rozmawia, czy też podstępnie zbiera informacje o tobie dla NIEGO. Strzeż się nas!

 

* - Sługach Herobirne'a

 

Zapraszam do oglądania mojej rezydencji!

Cóż za paskudna autoreklama! > :o

 

Emotka mojego autorstwa: <o>_(o> - Copyright Kasztanek - Sługa Herobrine inc. Do not distribute!

 

!!!Jeśli nie chcesz popsuć sobie życia, nie czytaj zawartości spoilerów!!!


#14 Kodek

Kodek

    jCraft Head Admin

  • Weteran
  • 1387 postów
  • KodekPL

Napisano 29 September 2012 - 14:07

Planuję dzisiaj w nocy wprowadzić dość spore zmiany z rudami oraz światem surowcowym. Tak, będzie restartowany także jeśli trzymacie tam jakieś śmieci to zabierzcie je.

#15 Sibcat

Sibcat

    Gristle heel

  • Użytkownik
  • 355 postów
  • Throgrim

Napisano 29 September 2012 - 15:14

Jakie spore zmiany masz na myśli? : o

m7TInq0.png


#16 Kodek

Kodek

    jCraft Head Admin

  • Weteran
  • 1387 postów
  • KodekPL

Napisano 29 September 2012 - 15:53

Po pierwsze będziecie mogli zbudować własny portal do teleportacji na mapę surowcową o tak:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

. Czwarta grafika pokazuje efekt tuż po podpaleniu zapalniczką bloku kamienia. Portal przenosi dokładnie na tą samą pozycję, na której został stworzony w normalnym świecie.
Mapa surowcowa będzie miała własny generator, który ma 35% więcej jaskiń i jest o 10% wyższa.
Wszystkie wygenerowane rudy(nie postawione) w świecie głównym zostają usunięte aby mapa surowcowa miała swój cel ponieważ aktualnie nie ma powodu aby ją odwiedzać.
Poza tym prawdopodobnie Adikso skończy dzisiaj nakładę na cuboidy, która ułatwi administracji jak i graczom zakładanie zabezpieczeń na wasze budowle.

#17 Nexit07

Nexit07

    (づ ◕__◕ )づ・。*。✧・゜゜・。

  • Użytkownik+
  • 804 postów
  • popi801

Napisano 29 September 2012 - 16:51

Kodek, czy jeśli zapalimy ten portal a bloki zamienią się w obsidian to czy go da się zebrać? Jeśli tak to będzie fabryka :/

#18 Yunius

Yunius

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 522 postów
  • Yunius

Napisano 29 September 2012 - 17:46

Czy była by możliwość aby na wygenerowanej mapie większy % stanowiły tereny górzyste?

#19 WMR2

WMR2

    Tak naprawdę jestem tosterem ;_;

  • Użytkownik
  • 862 postów
  • WMR2

Napisano 29 September 2012 - 18:29

Kodeku, czy w tym "updacie" usuniesz mobki z mapy głównej?
Dołączona grafika

#20 Pecztery

Pecztery

    scrub

  • Użytkownik+
  • 731 postów
  • Pecztery

Napisano 29 September 2012 - 18:41

Kodeku, czy w tym "updacie" usuniesz mobki z mapy głównej?


Albo jestem gupi albo napisał wyżej co zmieni. :F

Mvzj4Mc.gif