Skocz do zawartości


Zdjęcie

League of Minecraft - szukamy moderatorów!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

#61 mikers93

mikers93

    Uczony

  • Użytkownik
  • 595 postów

Napisano 04 October 2012 - 14:59

Jest coś z tym serwerem?? Bo jakoś był zapał i coś zgasł :(. Takie reklamowanie i przeciąganie długi czas traci swych klientów nawet z dobrą reklamą ponieważ każdy wie że KIEDYŚ będzie taki serwer...

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#62 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 04 October 2012 - 15:25

<p><p>

Jest coś z tym serwerem?? Bo jakoś był zapał i coś zgasł :(. Takie reklamowanie i przeciąganie długi czas traci swych klientów nawet z dobrą reklamą ponieważ każdy wie że KIEDYŚ będzie taki serwer...


Cały czas nad nim pracujemy. To nie jest zwykły serwer, i nie da się go zrobić w miesiąc. Pracujemy nad nim od końca lipca i naprawdę - już niedługo będzie można dostać się na beta testy. Całe systemy były przez nas testowane i są sprawne, czekamy na trailer (dzisiaj już powinien być) - i dzierżawę maszyny, wtedy zaczynamy beta - testy =).

#63 Gorgonek

Gorgonek

    Bójcie się grafomani! Nadchodzę!

  • Użytkownik+
  • 675 postów

Napisano 04 October 2012 - 16:20

Imię: Grzegorz

Nick: Gorgonek

Premium/NoPremium: NoPremium (niedługo zamierzam kupić, jeszcze dokładnie nie wiem)

Wiek: 13

Czemu akurat Ty chcesz być moderatorem?: Jestem bardzo pomysłowy. Moje zachowanie dostosowuje do danej sytuacji, co pozwoli mi na łatwy kontakt z graczem. Zachowuje zasady ortografii, bynajmniej się staram. Jestem obiektywny oraz konsekwentny, mam także dużo wolnego czasu. Uważam, że jestem bardziej dojrzały emocjonalnie, niż nie jeden 18-latek. Zachowuje podstawowe zasady etyki i bardzo lubie czytać, moje słownictwo uważam za bogate. Aby mnie wyprowadzić z równowagi, trzeba być niebywałym mistrzem. Jestem cierpliwy i zawsze umiem się dogadać. Moim doskwierającym minusem jest to, że jestem podatny na tak zwany "hejt/flame". Czasami musze odpisać, nie pozwalając aby dana osoba poniżała mnie. Jestem także bardzo wyrozumiały. Uważam, że moja osoba, nadaje się na to stanowisko, lecz nie mi przyszło to oceniać. Jeśli chodzi o doświadczenie: Moderator na craftowieczu.pl, redaktor na craftowieczu.pl. Rok temu, założyciel serwera. Na początku hamahi, potem Dedyk. Wtedy wszystkie serwery rozkwitały, był on bardzo popularny. Codziennie pełny.

Co uważasz o League of Minecraft?: Codziennie dziękuje Bogu, że istnieją tacy ludzie jak Dramo. Dawno nie spotkałem się z tak dużym i tak dobrze dopracowanym projektem. Dobrze, że istnieją jeszcze ludzie, którzy chcą coś nowego wprowadzać i są do tego świetnie przygotowani.

Czy byłeś karany?: Nie byłem karany.

Czy posiadasz mikrofon oraz program do komunikacji głosowej TeamSpeak3?: Posiadam TS3 i sprawny mikrofon.

#64 Grzejnik

Grzejnik

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 04 October 2012 - 16:52

Imię: <ochrona danych osobowych, nope>

Nick: Zampa

Premium/NoPremium:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Wiek: 16

Czemu akurat Ty chcesz być moderatorem?: Bo mam doświadczenie.

Co uważasz o League of Minecraft?: Ciekawy pomysł. Nuff said.

Czy byłeś karany?: Pewnie, kilka permbanów.

Czy posiadasz mikrofon oraz program do komunikacji głosowej TeamSpeak3?: No jachwa.

#65 KraXiK

KraXiK

    Demotywator

  • Użytkownik+
  • 268 postów
  • KraXiK

Napisano 04 October 2012 - 17:10

Zgłoszenie Gorgonka uważam za wzorzec. Tak się powinno pisać podania ;)
@Grzejnik, idź trolluj gdzieś indziej ;) Nie posiadamy karmy dla trolli.

#66 Gorgonek

Gorgonek

    Bójcie się grafomani! Nadchodzę!

  • Użytkownik+
  • 675 postów

Napisano 04 October 2012 - 17:28

Będziecie się kontaktować z każdym osobno? Po wybraniu moderatorów? Mam na myśli PW.

#67 prista3

prista3

    Nowy

  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 15 October 2012 - 17:57

rezygnuje z posady moderatora, ze względu na brak kontaktu ze mną nawet przez pw i gg o ile mam z czego rezygnować ;_)

jestem dość konsekwentną osobą i brak kontaktu już teraz średnio mi wróży współpracę jak to ma być moderacja na zasadzie bądź i rób nic więcej wiedzieć nie musisz ;D typu kiedy albo co się dzieje że np. nie będzie że dostane info 1h wcześnie że mam być bo mogę mieć coś ważnego i może mnie nie być ;s

w ogóle na fb była jakaś notka o closed becie która się odbyła dla przyszłych moderów i członków administracji jako że również nie zostałem poinformowany to chyba nie jestem przyszłym modem no nie wiem ;_) ale tak by to wyglądało
Life is like a path, what we all have to walk :)
Dołączona grafika

#68 mikers93

mikers93

    Uczony

  • Użytkownik
  • 595 postów

Napisano 15 October 2012 - 19:40

Ech. Nie mów mi że były testy. Dla mnie jest tak że wszystko ma swoją ważność nawet pro reklama. Na co komu dobra reklama jak nawet jej nie umie wykorzystać?? Też potrafię powiedzieć że za niedługo napiszę grę :). Niedługo to słowo u was jest bardzo długo... wiem wiem że pisanie nie jest proste lecz ie reklamuje się początku tylko już prawie sam koniec by zachęcić ludzi, a tu co?? Ja już zapominam że jest jakiś taki pomysł...

#69 KraXiK

KraXiK

    Demotywator

  • Użytkownik+
  • 268 postów
  • KraXiK

Napisano 15 October 2012 - 21:12

Były beta testy, ale dla partnetów. @prista3 i @mikers93, wy myślicie, że projekt ma się wami zainteresować? Nope, to wy musicie się zainteresować projektem.

#70 valve1

valve1

    Znawca

  • Użytkownik
  • 205 postów

Napisano 15 October 2012 - 22:52

W tej chwili moderatorzy są zbędni. Dajmy im pracować: )

#71 mikers93

mikers93

    Uczony

  • Użytkownik
  • 595 postów

Napisano 15 October 2012 - 22:57

Dobra, od dziś co godzinę będę wam zawracał du**ę pytaniami typu "kiedy testy", "kiedy start", "co dalej". Kur człowieku ja tu wchodzie co dzień przeważnie po to by się dowiedzieć OD WAS podkreślam OD WAS nowych informacji, sory ale całym szacunkiem to wy potrzebujecie naszej później pomocy bo my za to kasy nie dostaniemy na chleb i na utrzymanie by biegać za pracą... i nie zganiaj na nas winy ponieważ nawet wam nie chce się zrobić strony www dla administracji by każdy wiedział co kaman. A zresztą odchodzę(jeśli kiedykolwiek miałem być moderatorem) już wyrobiłem o was opinię i o serwerze...

#72 KraXiK

KraXiK

    Demotywator

  • Użytkownik+
  • 268 postów
  • KraXiK

Napisano 16 October 2012 - 07:46

@mikers93, nie rozumiem o co Ci chodzi. Praktycznie codziennie jesteśmy na Team Speak'u, więc jaki był problem w tym abyś przyszedł i zapytał? Nie ma strony? Jest facebook. Na naszym fanpage'u zawsze informujemy co i jak. Zresztą zapewne masz gg do kogoś z administratorów. Czy będziemy potrzebować pomocy? Owszem, będziemy. Drugi raz podkreślam, że to nie pracodawca biega za pracownikiem, lecz pracownik za pracodawcą. Twój foch jest zbędny i bezpodstawny, pozdrawiam.

#73 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 16 October 2012 - 07:58

Ale w obowiązku pracodawcy jest poinformawanie pracowników

#74 KraXiK

KraXiK

    Demotywator

  • Użytkownik+
  • 268 postów
  • KraXiK

Napisano 16 October 2012 - 08:29

@dragonitex pozostawię to bez komentarza... Najpierw przeczytaj całość, potem pisz...

#75 Gorgonek

Gorgonek

    Bójcie się grafomani! Nadchodzę!

  • Użytkownik+
  • 675 postów

Napisano 16 October 2012 - 13:44

Popieram Dragonitexa, bo rzeczywiście ma racje. Jak składasz CV, to pracodawca cie informuje cie, czy zostałeś przyjęty.

#76 KraXiK

KraXiK

    Demotywator

  • Użytkownik+
  • 268 postów
  • KraXiK

Napisano 16 October 2012 - 13:58

@Gorgonek
Któregoś tam dnia, była przeprowadzona rekrutacja. Tylko garstka była, reszta olała sprawę. Informacje są przekazywane na różne sposoby. Zresztą tak jak mówiłem, jaki problem jest w tym, aby porozmawiać na TS'ie? Pytania uległy by rozwiązaniu. A jak taki mikers wyjeżdża, że wyrobił sobie o nas zdanie, chociaż gadał chyba z nami raz, oraz zdanie o serwerze, na którym to wgl. go nie było, to wołać tylko o pomstę do nieba.

#77 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 16 October 2012 - 14:11

Zacznijmy od tego że na aktualne testy wstęp mają jedynie WYBRANI - tj osoby z wyższej administracji oraz partnerzy.
Oficjalne testy zaczynają się w SOBOTĘ i o tym zostanie każdy poinformowany poprzez reklamy, a moderatorzy dostaną klucze.

Jednak lepiej już teraz wyrobić sobie zdanie o League of Minecraft i administracji.
Prista - rezygnujesz z posady moderatora, a kto Ci ją nadał? Wbiłeś chociaż raz do mnie na TSa i o to się zapytałeś? Nie? Więc czego wymagasz?

W takim razie ja rezygnuję z posady administratora JCraftu, bo ekipa się ze mną nie skontaktowała! :(

Mikers - masz do mnie GG. Możesz zainteresować się projektem. Wolisz jednak odejść bo masz już o nas zdanie, bo nikt Cię nie powiadomił o testach na które 3/4 ludzi nie ma wstępu :(

#78 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 16 October 2012 - 14:20

Imię: <ochrona danych osobowych, nope>

Nick: Zampa

Premium/NoPremium:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Wiek: 16

Czemu akurat Ty chcesz być moderatorem?: Bo mam doświadczenie.

Co uważasz o League of Minecraft?: Ciekawy pomysł. Nuff said.

Czy byłeś karany?: Pewnie, kilka permbanów.

Czy posiadasz mikrofon oraz program do komunikacji głosowej TeamSpeak3?: No jachwa.


Zampa lol

KurmTAx.jpg


#79 DropeX10

DropeX10

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 16 October 2012 - 18:39

Imię: Bartek

Nick: HeaDrop10

Premium/NoPremium: No premium :(

Wiek: 12

Czemu akurat Ty chcesz być moderatorem?:

Co uważasz o League of Minecraft?: Myślę że to dobry pomysł i będzie się szybko rozwijał ponieważ ma dużo partnerów którzy są sławni na yt

Czy byłeś karany?: Nie

Czy posiadasz mikrofon oraz program do komunikacji głosowej TeamSpeak3?: Tak mam mikrofon ( nawed 3 )
Dołączona grafika
POMOG?E DAJ DIAXA

#80 Baltrokh

Baltrokh

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 16 October 2012 - 21:05

A co z kluczem do beta testów? Jak to działa?

Dołączona grafika