Skocz do zawartości


Zdjęcie

League of Minecraft - szukamy moderatorów!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

#21 McCrafto

McCrafto

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 15 September 2012 - 10:57

Tylko się pytam.
W Tekkicie pomagam tylko osobom Premium.

Nie masz premium nie tykaj Technik Launchera.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 smoku0202

smoku0202

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 15 September 2012 - 17:16

Imię: Szymon

Nick: smoku0202

Premium/NoPremium: Premium

Wiek: 14

Czemu akurat Ty chcesz być moderatorem?: Myślę, że nadaje się do tej pracy. Codziennie mam sporo wolnego czasu, który jest marnowany. Chciałbym go lepiej wykorzystać. Mimo mojego niezbyt dużego wieku jestem osobą bardzo kulturalną i spokojną, która nie nadużywa wulgaryzmów. Posiadam umiejętność pracy w grupie.

Co uważasz o League of Minecraft?: Jest to bardzo oryginalny pomysł. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z projektem realizowanym na tak dużą skalę. Sądzę, że League of Minecraft szybko nie upadnie i dostarczy ludziom wiele zabawy i frajdy. W końcu taki jest jego cel.

Czy byłeś karany?: nie

Czy posiadasz mikrofon oraz program do komunikacji głosowej TeamSpeak3?: tak

#23 kamil241

kamil241

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 23 September 2012 - 17:48

Imię: Kamil

Nick: Kurozou

Premium/NoPremium: NoPremium

Wiek: 14

Czemu akurat Ty chcesz być moderatorem?: Ponieważ lubię pomagać i z chęcią wypełniałbym powierzone mi zadania.
Co uważasz o League of Minecraft?: Wydaję mi się to dość ciekawym pomysłem i mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i pomysł wypali.

Czy byłeś karany?: Gdzie karany?
Czy posiadasz mikrofon oraz program do komunikacji głosowej TeamSpeak3?: Posiadam

#24 TexasEsc

TexasEsc

    Uczony

  • Użytkownik
  • 403 postów

Napisano 23 September 2012 - 18:00

Imię: Hubert

Nick: dezintegrator

Premium/NoPremium: Premium

Wiek: 16

Czemu akurat Ty chcesz być moderatorem?: Ponieważ umiem dopilnować graczy, mam w tym spore doświadczenie, jestem ogarnięty i nie mam podkładki pod myszkę :C

Co uważasz o League of Minecraft?: Bardzo świetny i innowacyjny pomysł. Widać, że traktujecie to poważnie i podchodzicie do tego z pełnym profesjonalizmem. Bravo!

Czy byłeś karany?: Tak, siedziałem za gwałt, napad z bronią i morderstwo (joke). Nie - nie byłem i nigdy nie będę;)

Czy posiadasz mikrofon oraz program do komunikacji głosowej TeamSpeak3?: Tak i Tak

Dołączona grafika Adventure is my life


#25 The Karol

The Karol

    Love Sens Music

  • Użytkownik
  • 619 postów
  • Karol1998P

Napisano 23 September 2012 - 18:51

Imię: Karol

Nick: Karol1998P

Premium/NoPremium: Premium

Wiek: Rocznikowo 14

Czemu akurat Ty chcesz być moderatorem?: Jestem doświadczonym graczem (i Moderatorem) na serwerach Survival i FreeBuild. Umiem odróżnić normalne uderzenia, od cheatów (Kill Aura, bicie z odległości, etc.). Jestem kulturalny i kładę duży nacisk na ortografię, poprawną pisownię. Jestem człowiekiem jak inni i zdarza mi się popełniać błędy. Nie boję się do nich przyznawać, a krytykę przyjmuję z godnością. Nie obrażam się za byle co i mam poczucie humoru. Nie cierpię osób, które bezsensu spamują i ciągle spamują "daj mi creative", "daj mi opa", "weź daj mi diaxów troche". Z chęcią pomógłbym przy projekcie na taką skalę.

Co uważasz o League of Minecraft?: Jest to naprawdę doskonały i oryginalny pomysł, być może jedyny na taką skalę w Polsce. Gwiazdy YT na pewno przyciągnął sporo osób. Mam nadzieję, że wypali i zapadnie w pamięci na długi czas.

Czy byłeś karany?: Nie

Czy posiadasz mikrofon oraz program do komunikacji głosowej TeamSpeak3?: Tak. Posiadam mikrofon, TeamSpeaka3 oraz przeszedłem mutacje.
Sygnatura została ukradnięta :c

#26 Muphet

Muphet

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 153 postów

Napisano 24 September 2012 - 13:38

oO coś mi nie wysyła całych postów. wyślę podanie prywatną wiadomością (jeez, that's so annoyong)

#27 Daniel5613

Daniel5613

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 150 postów
  • Salik5613

Napisano 24 September 2012 - 15:18

Imię: Daniel

Nick: Salik5613

Premium/NoPremium: Premium

Wiek: 13

Czemu akurat Ty chcesz być moderatorem?: Ponieważ lubię pomagać i wypełniam wszystkie powierzone mi funkcje.

Co uważasz o League of Minecraft?: Wydaję się być to ciekawy pomysł, oryginalny i co najważniejsze jedyny taki na świecie :D

Czy byłeś karany?: Na serwerach nie.

Czy posiadasz mikrofon oraz program do komunikacji głosowej TeamSpeak3?: A no i posiadam.

88738973yg9n.jpg


#28 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 24 September 2012 - 15:25

Ciekawi mnie co ludzie widzą w byciu moderatorem na takich za*ebistych serwerach..

KurmTAx.jpg


#29 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 24 September 2012 - 15:56

Ciekawi mnie co ludzie widzą w byciu moderatorem na takich za*ebistych serwerach..


A co lepiej brzmi?
Gram na League of Minecraft
czy
Jestem moderatorem League of Minecraft?
;P

#30 ViaCreeat

ViaCreeat

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 24 September 2012 - 20:24

Lepiej brzmi Co to League of Minecraft ? Ogar ludzie. W realu coś osiągnijcie, a nie jesteście kozacy w necie a w realu siedzicie tylko w domu i gracie Lola etc.

#31 Robociak

Robociak

    Nowy

  • Użytkownik
  • 40 postów
  • Scorpius200

Napisano 24 September 2012 - 20:35

@up
Teraz taka moda być kozakiem w necie ._.

@Topic
Ile minimalnie lat trzeba mieć ?

#32 ViaCreeat

ViaCreeat

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 24 September 2012 - 20:41

Tia a w realu, każdy się pyta. Kto to jest ? Co nie :P Mają więcej kumpli w necie niż w realu.

Zeby nie bylo offtopu

Co to LoM ? :P

#33 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 24 September 2012 - 20:45

Lepiej brzmi Co to League of Minecraft ? Ogar ludzie. W realu coś osiągnijcie, a nie jesteście kozacy w necie a w realu siedzicie tylko w domu i gracie Lola etc.


No k*rwa! Pewnie na dzielnicy jesteś FAT KOX,siedzisz przed komputerem wmawiając ludziom że mają coś osiągnąć w życiu realnym-sam niczego nie osiągając. A jeżeli utożsamiasz się z blokami,k0xami to ci powiem że wśród normalnych ludzi tego pokroju,czeka cie tylko wp*****l.

KurmTAx.jpg


#34 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 24 September 2012 - 20:50

@Topic
Ile minimalnie lat trzeba mieć ?

Nie ma limitu. Patrzymy na dojrzałość, nie wiek.


Co to LoM ? :P


Czym jest League of Minecraft?



click meh



Jest offtop, 20%. Zaczynasz mnie denerwować.

#35 ViaCreeat

ViaCreeat

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 24 September 2012 - 20:51

Nie jestem jakiś koxu, czy h*j wie kto. Jestem normalny. I nie mieszkam w jakimś blokowisku. Lubie wyjść z kolegami na miasto, czy z dziewczyną. A nie lajfuje całe dnie jak cleoś na CraftPortal albo nie chwale się "Wiecie co jestem modem TegoTamtego". Ogarnijcie się. Wiecie kiedy ostatni raz grałem w minecrafta ? Miesiąc temu. Zadko gram w gry, bo naprawdę fajniej jest wyjść z domu.


Dramo. Ja Cię od zawsze denerwuje.

#36 KraXiK

KraXiK

    Demotywator

  • Użytkownik+
  • 268 postów
  • KraXiK

Napisano 24 September 2012 - 21:10

@up ale widać również, że masz problem z ortografią. Do szkoły też nie chodzisz bo tam to się człowiek marnuje? :) Skoro wolisz wyjść z kolegą/koleżanką to co tu jeszcze robisz? Nic nie wiesz o tutejszych użytkownikach, oceniasz z góry, typowy "polaczek". Btw. nie wiesz co to LoM=Wyjdź=Nie pisz.

#37 ViaCreeat

ViaCreeat

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 24 September 2012 - 21:15

Niestety wiem co to LoM. Gdzie mam iść o 22 ? A lubię niszczyć bardzo wysokie ambicje Dramo.Ortografia - nie chce mi się stawiać przecinków. Postaram się to napiszę poprawnie.

#38 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 24 September 2012 - 21:34

A lubię niszczyć bardzo wysokie ambicje Dramo.


Dołączona grafika

Ortografia - nie chce mi się stawiać przecinków.


Dołączona grafikax2



#39 mikers93

mikers93

    Uczony

  • Użytkownik
  • 595 postów

Napisano 24 September 2012 - 21:42

Imię:
Mikolaj
Nick:
mikers
Premium/NoPremium:
nie
Wiek:
18
Czemu akurat Ty chcesz być moderatorem?:
Znudził mi się czysty minecraft i uczę się javy (by pisać pluginy)
Co uważasz o League of Minecraft?:
Jest super i super zabawa:)
Czy byłeś karany?:
Nie
Czy posiadasz mikrofon oraz program do komunikacji głosowej TeamSpeak3?:
mikrofon: tak
Programy posiadam: ts3,gg, skype, mogę jeszcze inne zainstalować nie problems :)


Edit
Takie pytanko, będą normalnie rozmowy wśród administracji z zwykłymi graczami??? (administracja plus gracze :))

#40 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 24 September 2012 - 22:33

Edit
Takie pytanko, będą normalnie rozmowy wśród administracji z zwykłymi graczami??? (administracja plus gracze :))


Zapewne tak, ale przy 300~ graczach to będzie dosyć trudne ;P

Każdy z Was dostanie IP TSa na PW i godzinę o której wpaść i kiedy =).