Skocz do zawartości


Zdjęcie

League of Minecraft - szukamy moderatorów!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

#81 Gość_iKrzysiek_*

Gość_iKrzysiek_*
  • Gość

Napisano 16 October 2012 - 21:29

Wpisujesz klucz na stronę, a potem możesz już wejść na serwer :)

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#82 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 17 October 2012 - 14:34

Imię: Maks

Nick: maxkeypl

Premium/NoPremium: Premium

Wiek: 12

Czemu akurat Ty chcesz być moderatorem?: Nie będę ukrywał nie mam co robić, a jako iż LoM to świetna idea to z chęcią popilnuje jej.

Co uważasz o League of Minecraft?: Bardzo ciekawy projekt, nigdy nie widziałem czegoś tak oryginalnego.

Czy byłeś karany?: Nigdy

Czy posiadasz mikrofon oraz program do komunikacji głosowej TeamSpeak3?: Tak

༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


#83 Troll-Master

Troll-Master

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 185 postów

Napisano 21 October 2012 - 08:33

Imię: Konrad

Nick: z MC?: LaserFire3

Premium/NoPremium: Premium

Wiek: 13 (1 gimnazjum)

Czemu akurat Ty chcesz być moderatorem?: Chciałbym pomóc, nie robię tego dla nagród. Nie chcę, aby ten projekt nie wypalił.

Co uważasz o League of Minecraft?: Świetny projekt. Wyłoni on mistrza PvP w Minecraft.

Czy byłeś karany?: Nie.

Czy posiadasz mikrofon oraz program do komunikacji głosowej TeamSpeak3?: Mikrofon wbudowany w laptopa wkrótce lepszy. TS3 mam.

Dołączona grafika


#84 Gorgonek

Gorgonek

    Bójcie się grafomani! Nadchodzę!

  • Użytkownik+
  • 675 postów

Napisano 21 October 2012 - 12:47

@UP

" Chciałbym pomóc, nie robię tego dla nagród. Nie chcę, aby ten projekt nie wypalił."

A co? Bez ciebie nie wypali?.. Ludzie, nie ośmieszajcie się.

#85 BuLL

BuLL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 21 October 2012 - 19:08

Imię:Michał

Nick:BuLL

Premium/NoPremium:Nopremium

Wiek:15

Czemu akurat Ty chcesz być moderatorem?:Chciałbym w jakis sposób pomóc

Co uważasz o League of Minecraft?:Dla mnie to jest bardzo ciekawy pomysł , który może wprowadzić Minecraft na scenę esportową .

Czy byłeś karany?:Nie .

Czy posiadasz mikrofon oraz program do komunikacji głosowej TeamSpeak3?:Posiadam mikrofon i mam ts3 .

Jakie życie taki MINECRAFT.

24032112c6f684a7f85055958894da84.jpg  DAJ DIAMENTA :D 


#86 Troll-Master

Troll-Master

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 185 postów

Napisano 21 October 2012 - 20:32

@UP

" Chciałbym pomóc, nie robię tego dla nagród. Nie chcę, aby ten projekt nie wypalił."

A co? Bez ciebie nie wypali?.. Ludzie, nie ośmieszajcie się.

No np. będzie za mało modów.

Dołączona grafika


#87 KraXiK

KraXiK

    Demotywator

  • Użytkownik+
  • 268 postów
  • KraXiK

Napisano 22 October 2012 - 14:21

@up
Twój tok myślenia jest na takim poziomie, że do moderatora Ci daleko. Bez Ciebie będzie za mało moderatorów? Uwierz... nie :]

#88 EastWest

EastWest

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 23 October 2012 - 18:03

Imię: Karol

Nick: EastWestFM

Premium/NoPremium: Premium

Wiek: 15

Czemu akurat Ty chcesz być moderatorem?: Chciałbym być moderatorem na League of Minecraft ponieważ chciałbym spróbować swoich sił na tego typu serwerze. Sam posiadam z kolegą duży serwer. Jeśli chodzi o czas, który przeznaczam na Minecraft to myślę' że wynosi on około 5h dziennie. Mimo, że posiadam własny serwer znajdę czas na League of Minecraft

Co uważasz o League of Minecraft?: Cóż. Uważam, że ten projekt ma spore szanse aby stać na tyle popularny, aby było o nim wiadomo na końcu świata

Czy byłeś karany?: Nie

Czy posiadasz mikrofon oraz program do komunikacji głosowej TeamSpeak3?: Tak' posiadam

Pozdrawiam!

#89 mateusz123280

mateusz123280

    Snajper wyborowy

  • Użytkownik
  • 567 postów
  • mateusz28011

Napisano 23 October 2012 - 20:15

Imię: Mateusz

Nick: mateusz28011

Premium/NoPremium: Premium

Wiek: 13 (mutacja)

Czemu akurat Ty chcesz być moderatorem? :

Przede wszystkim jego zadaniem jest pomoc graczom na serwerze w czym mam doświadczenie . Na większości serwerów sam pomagałem ludziom ze względu na to , że moderatorzy , admini nie mieli czasu np. na serwerze minecraftblow , grałem tam dosyć często kiedy widziałem masę pytań zalewających chat zawsze starałem się jakoś uregulować natłok jeżeli miałem okazje . Niestety moderator zawsze będzie zalewany prośbami o to samo chociaż było to już ruszane w innym miejscu czego jestem świadom :) Piszę poprawnie ortograficznie jeżeli nie jestem pewny danego wyrazu zawszę staram zastąpić go jakimś synonimem . Nadzorowanie walk to prosta sprawa , ale gorzej będzie z : noobami , wulgaryzmami , spamem , cheater'ami ... Nigdy nie wyciągam bezpodstawnych oskarżeń , moje wypowiedzi będą zawierały odniesienie do regulaminu jeżeli danego przewinienia nie będzie w zasadach przedyskutuje to z osobami na wyższym szczeblu władzy . Uważam , że jestem osobą nadającą się na tą posadę , lecz to już nie ode mnie zależy :P

Co uważasz o League of Minecraft?:

Jest to oryginalny projekt na większą skalę niż inne serwery . Przeniesienie tych samych emocji , trybów i wgl. tego wszystkiego ! Do tego trzeba mieć nie mały łeb ! Sądziłem , że ten pomysł nie wypali .... Przekonałem się już na własnej skurzę , że nie prosta jest droga do zakończenia , a przede wszystkim zrealizowania całego przedsięwzięcia w jak najwyższym stopniu :) !

Czy byłeś karany?:

Na forum byłem karany banem jednomiesięcznym . Ale to było oczywiste , że przez rok się tego już nazbierało :P Jestem zawsze odpowiedzialny za swoje czyny i nie zwalam winny na innych . Czemu odwracać się od kary ? Jeżeli ją dostaliśmy to przecież nie mogła być bezinteresowna ... Prawda ?

Czy posiadasz mikrofon oraz program do komunikacji głosowej TeamSpeak3?:
Posiadam , a jakże inaczej :P Może być mały problem z umówieniem się na rozmowę ale to ugada się na osobności jeżeli się dostanę :P

Dziękuje za uwagę . Pozdrawiam , Mateusz !
Otwórz oczy za siebie spójrz,
coś pięknego w oku stwórz,
świat ten nie jest taki zły,
pozwól tylko marzyć i śnić.

#90 Troll-Master

Troll-Master

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 185 postów

Napisano 23 October 2012 - 20:21

@up
Twój tok myślenia jest na takim poziomie, że do moderatora Ci daleko. Bez Ciebie będzie za mało moderatorów? Uwierz... nie :]

Poprostu chcę pomóc. Ale wy odtrącacie w taki sposób potencjalnych Modów :)

Dołączona grafika


#91 llaskos123

llaskos123

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 24 October 2012 - 08:28

Imię: Łukasz

Nick: zielu71

Premium/NoPremium: Premium

Wiek: 17

Czemu akurat Ty chcesz być moderatorem?: Chcę spróbować swoich sił, mam wiele pomysłów, które możnaby było przedyskutować. Serwer jakim jest League of Minecraft pozwoli także poznać wiele nowych osób.

Co uważasz o League of Minecraft?: Jest to bardzo oryginalny pomysł. Gracze minecrafta potrzebują czegoś nowego. Pierwsze były zwykłe serwery, później Survival Games, co dało wielką grywalność na tym trybie. Myślę że League of Minecraft, który ma szansę dostać się na światową linię serwerów osiągnie wielką popularność.

Czy byłeś karany?: Nie

Czy posiadasz mikrofon oraz program do komunikacji głosowej TeamSpeak3?: Mikrofon oraz TeamSpeak'a mam, lecz planuję zakup nowego mikrofonu, ponieważ ten troszkę trzeszczy.

#92 valve1

valve1

    Znawca

  • Użytkownik
  • 205 postów

Napisano 24 October 2012 - 11:25

Nie rozumiem , czemu tak się go czepiliście? Kraxik nie powinieneś go obrażać za to ,że źle sformułował zdanie.

#93 Schibowski

Schibowski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 24 October 2012 - 17:42

Imię: Filip

Nick: schibowski

Wiek: 14

Premium/NoPremium: Oczywiście Premium.


Czemu akurat Ty chcesz być moderatorem?: Ponieważ posiadam dość długi staż w zarządaniu serwerem oraz byłem Moderatorem na 2 z wiekszych serwerów w domenie minecraft.pl i myśle że sie nadaje. Lubię pomagać innym graczom i czuje sie w tym dobry. Co do różnych sposobów cheatów sam uważam że jeśli chcesz wykryć cheat musisz sam go znać wieć sprawdzam aktualizacie dotyczące nodusa itp. oraz testuje ich możliwości na single player. Mam dość sporo czasu który mógłbym poświecic na pilnowaniu serwera i pomóc w jego rozwoju więc nie stanowi to dla mnie wiekszego problemu. Oraz dobrze znam Netykiekiete i nią przestrzegam. Dobrze znam się na komendach choć w sumie moja wiedza powinna zostać uzupełniona więc próbuje za pomocą różnych źródeł ją uzupełniać.

Co uważasz o League of Minecraft?: Dla mnie League of Minecraft to nowa era rozwoju potyczek PvP która przypadła mi do gustu. Praktycznie codziennie po kilka godzin tam gram i jeszcze w żadnym % nie wyczułem znużenie po grze na nim. Myśle że ten projekt przetrwa jeszcze dość długi czas i mam nadzieje że stanie sie sławny również za granicą. Krótko mówiąc podzelam w nim wielkie nadzieje.

Czy byłeś karany?: Nie.

Czy posiadasz mikrofon oraz program do komunikacji głosowej TeamSpeak3?: Tak. Na Team Speak3 jestem praktycznie codziennie jeżli chodzi o serwer League of Minecraft, nawet jeżeli nie gram aktualnie na tym serwerze. Lubie moderacje i mam z nią dość dobry kontakt na TS'ie dzięki czemy mógłbym się w dość szybkim czasie dostosować.
Dołączona grafika

#94 Seqiv

Seqiv

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • tomir412

Napisano 15 March 2013 - 18:18

Imię: Tomek

Nick: tomir412

Premium/NoPremium: Premium

Wiek: 13

Czemu akurat Ty chcesz być moderatorem?: Chcę zostać moderatorem, ponieważ mimo wieku jestem ogarnięty i dużo znam się na komendach i pluginach. Chcę pomóc też administracji w pilnowaniu i rozwoju serwera.

Co uważasz o League of Minecraft?: League of Minecraft jest to bardzo fajny, oryginalny  pomysł na serwer PvP w Minecraft, sam na nim grałem i spędzałem na tym sewerze po ok. 2 - 3 godzinki dziennie.

Czy byłeś karany?: Nie byłem karany na serwerze. (nie otrzymalem żadnego warn'a, ani ban'a)

Czy posiadasz mikrofon oraz program do komunikacji głosowej TeamSpeak3?: Posiadam dobry mikrofon i TS3, gdy wchodzę na komputer włączam TS3 i gadam z kolegami.



#95 KraXiK

KraXiK

    Demotywator

  • Użytkownik+
  • 268 postów
  • KraXiK

Napisano 16 March 2013 - 16:38

Temat już nieaktualny, nie rekrutujemy nowych moderatorów.