Skocz do zawartości


Zdjęcie

Największy Polski Event szuka sponsorów!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

#21 mlodyyoker

mlodyyoker

    Znawca

  • Użytkownik
  • 325 postów

Napisano 07 September 2012 - 17:38

Dramo i wiesz że jesteś ciota, która cieszy się jak dziecko nic jeszcze nie osiągając na razie. I dobrze wiesz, żebym nawet ja chciał, napisał bym do gości z WB, Ameryki i też by się na takie coś skusili i twój BigEvet wydał by się już nie taki duży ;) Pamiętaj, za granicą może ktoś Cię wyprzedzić i może to być kolosalne.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Gorgonek

Gorgonek

    Bójcie się grafomani! Nadchodzę!

  • Użytkownik+
  • 675 postów

Napisano 07 September 2012 - 17:38

Kto mu niby du*e liże? Robi dobry projekt, każdy ma do niego zaufanie. Dlatego jest najlepszy. Same parametry maszyny, oraz pełno partnerów min.: Husiek itp. czynią ten projekt czymś wielkim i niespotykanym.

Dla twojej wiadomości, o przyznaniu funkcji na forum, decyduje całą moderacja. A w minecraft'a nie gram, a więc na posade nie mam co liczyć. A więc skończ z tym lizaniem du*y.



Dramo i wiesz że jesteś ciota, która cieszy się jak dziecko nic jeszcze nie osiągając na razie. I dobrze wiesz, żebym nawet ja chciał, napisał bym do gości z WB, Ameryki i też by się na takie coś skusili i twój BigEvet wydał by się już nie taki duży Pamiętaj, za granicą może ktoś Cię wyprzedzić i może to być kolosalne.


Zaprzeczasz sam sobie. Dramo ma maszyne, strone, partnerów, programistów i wspaniały pomysł. A ty mówisz, że nic nie osiągnął? Dobrze, to teraz ty powiedz co osiągnąłeś. Co do gości z WB i Ameryki. Pisz, pisz, poczekamy aż twój projekt wystartuje.

#23 Venom

Venom

    Znawca

  • Użytkownik
  • 223 postów

Napisano 07 September 2012 - 17:41

Nie mam nic do Ciebie, ale naprawdę, nie można być nigdy niczego pewnym. Może dzień przed otwarciem wpadniesz pod samochód lub stanie się inna zła rzecz (oczywiście nie życzę Ci tego), co wtedy?

#24 mlodyyoker

mlodyyoker

    Znawca

  • Użytkownik
  • 325 postów

Napisano 07 September 2012 - 17:41

To ty mu liżesz, więc nie wiem z czym mam skończyć. Boisz się powiedzieć prawdy to mnie atakujesz. Ale ja Ci mówi, każdy kto by to zrobił przed nim by miał taką samą ilość sponsorów jak nie większą. Chcesz mogę podpowiedzieć ten pomysł kilku osobom i zobaczysz jak to się robi w Ameryce czy Anglii.

#25 KraXiK

KraXiK

    Demotywator

  • Użytkownik+
  • 268 postów
  • KraXiK

Napisano 07 September 2012 - 17:42

Dramo i wiesz że jesteś ciota, która cieszy się jak dziecko nic jeszcze nie osiągając na razie. I dobrze wiesz, żebym nawet ja chciał, napisał bym do gości z WB, Ameryki i też by się na takie coś skusili i twój BigEvet wydał by się już nie taki duży ;) Pamiętaj, za granicą może ktoś Cię wyprzedzić i może to być kolosalne.


A pisz sobie idioto. Skoro faktycznie masz 16 lat to zapewne napisałeś test gimnazjalny, chyba, że nadal siedzisz w 1 klasie gimbazy. Mniejsza. Zapewne Twój "angielski" jest na takim poziomie, że gdybyś napisał do "gościa z WB, Ameryki", olali by Cię. Jakieś natchnione dziecko, które zamiast czynić, marzy.

#26 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 07 September 2012 - 17:44

Dramo i wiesz że jesteś ciota, która cieszy się jak dziecko nic jeszcze nie osiągając na razie. I dobrze wiesz, żebym nawet ja chciał, napisał bym do gości z WB, Ameryki i też by się na takie coś skusili i twój BigEvet wydał by się już nie taki duży ;) Pamiętaj, za granicą może ktoś Cię wyprzedzić i może to być kolosalne.


hahah, w takim razie stawiam Ci wyzwanie.

Wybij mnie ze sceny, zniszcz mnie. Zniszcz mój 'nędzny' projekt zastępując go własnym. Go on, jednak jeżeli Ci się nie uda to wtedy przyznasz mi rację, że nie łatwo jest załatwić sponsoring Samsunga, gazety.pl, kilku innych firm, a także tylu partnerów ;>

Nie mam nic do Ciebie, ale naprawdę, nie można być nigdy niczego pewnym. Może dzień przed otwarciem wpadniesz pod samochód lub stanie się inna zła rzecz (oczywiście nie życzę Ci tego), co wtedy?


Wtedy pałeczkę przejmą współwłaściciele, ale bez takich zagrań, proszę.

#27 Craftonationality

Craftonationality

    AWSUM DUDE!

  • Użytkownik
  • 1202 postów
  • WBDeggerMMP

Napisano 07 September 2012 - 17:46

Ej, ej ej ostry flame się robi! Mogę załatwić sponsor. I to na mega maszynie, a może raczej... Kontakt.

e9sr.png

SZCZEL SE W AGENCIAKA!


#28 Venom

Venom

    Znawca

  • Użytkownik
  • 223 postów

Napisano 07 September 2012 - 17:46

Wtedy pałeczkę przejmą współwłaściciele.


No a Ty będziesz trzymał kciuki za LoM z innego świata.

#29 Gorgonek

Gorgonek

    Bójcie się grafomani! Nadchodzę!

  • Użytkownik+
  • 675 postów

Napisano 07 September 2012 - 17:46

Nie mam nic do Ciebie, ale naprawdę, nie można być nigdy niczego pewnym. Może dzień przed otwarciem wpadniesz pod samochód lub stanie się inna zła rzecz (oczywiście nie życzę Ci tego), co wtedy?


Co wtedy? A no to, że mówmy o rzeczach bardzo realnych. Jak Dramo przez 17 lat nie wpadł pod auto, to pewnie jeszcze pociągnie trochę :D

To ty mu liżesz, więc nie wiem z czym mam skończyć. Boisz się powiedzieć prawdy to mnie atakujesz. Ale ja Ci mówi, każdy kto by to zrobił przed nim by miał taką samą ilość sponsorów jak nie większą. Chcesz mogę podpowiedzieć ten pomysł kilku osobom i zobaczysz jak to się robi w Ameryce czy Anglii.


I tu tkwi problem. Kto by zrobił, ale nie zrobił nikt i Dramo to wykorzystał, a to czyni ten projekt unikalnym oraz oryginalnym.

#30 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 07 September 2012 - 17:46

Ej, ej ej ostry flame się robi! Mogę załatwić sponsor. I to na mega maszynie, a może raczej... Kontakt.


Chodzi o sponsorów nagród.


@osobiście nie będę moderował w swoich tematach, to żałosne, ale Wasze zachowanie też jest żałosne

#31 mlodyyoker

mlodyyoker

    Znawca

  • Użytkownik
  • 325 postów

Napisano 07 September 2012 - 17:47

Uno samsung leci na wszystko. gazeta.pl co im tam wstawić reklamę. YouTuberów łatwo namówić. Więc jedna firma w USA załatwiła by to wszystko i dobrze wiesz. Ja nie napiszę bo nie mam na to czasu wolę się uczyć i coś w życiu osiągnąć. A nie mam jazde bo robię największy Polski event.

#32 Gorgonek

Gorgonek

    Bójcie się grafomani! Nadchodzę!

  • Użytkownik+
  • 675 postów

Napisano 07 September 2012 - 17:49

My tylko sobie "tłumaczymy" różne sprawy :D

Uno samsung leci na wszystko. gazeta.pl co im tam wstawić reklamę. YouTuberów łatwo namówić. Więc jedna firma w USA załatwiła by to wszystko i dobrze wiesz. Ja nie napiszę bo nie mam na to czasu wolę się uczyć i coś w życiu osiągnąć. A nie mam jazde bo robię największy Polski event.

]

Tak? To od kiedy Dramo się nie uczy? Uczy się jak każdy inny, a LoM to projekt poboczny. A więc, nie wyjeżdżaj tutaj z typowymi zagraniami typu nauka.

#33 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 07 September 2012 - 17:49

No a Ty będziesz trzymał kciuki za LoM z innego świata.


To tak zawsze może być. Bill Gates też mógł umrzeć. A żyje.

#34 mlodyyoker

mlodyyoker

    Znawca

  • Użytkownik
  • 325 postów

Napisano 07 September 2012 - 17:51

Liż mu gdzie indziej!!!

Nie mam czasu, jestem w szkole po 12 godzin i nie mam ochoty siedzieć reszty na kompie. Mam swoje życie nie jak wy. Wyjdzie do ludzi, pogadajcie z dziewczynami a nie w cs ciągle gracie.

#35 Craftonationality

Craftonationality

    AWSUM DUDE!

  • Użytkownik
  • 1202 postów
  • WBDeggerMMP

Napisano 07 September 2012 - 17:52

Powiem tak...
Nie dorastacie do pięt Dramo.
Nie, nie mówię tego, bo Dramo jest za******y w ch*j, i w ogóle.
On - bynajmniej coś robi, i śmiało może powiedzieć, iż jest to Największy Polski Event. Tak, może to powiedzieć.
Ja - tak mówię. Wygląda to na hejt, albo zazdrość, co teraz, kiedy owi przeciwnicy tego tematu piszą pod wpływem emocji, jak mlodyyoker - do którego straciłem szacunek, i reputację.
Ogarnijta się, bo mimo wszystko, on chciał zwyczajnie poszukać sponsorów, i zachęcić do wejścia do tematu.
Możecie mówić, iż nie jest to ''największy polski event'', ale mimo to, spróbujcie sami załatwić WSZYSTKIE gwiazdy polskiego youtube, w jednym miejscu.
W du**e mam wasze hejty, może i mnie pociśniecie, ale to Tylko o was świadczy. I o pisaniu pod wpływem emocji.
Koniec, najprawdopodobniej mych wypowiedzi,
Dramo! MASZ MóJ MIECZ!

Dodaję mlodyyoker na listę idiotów stworzoną przeze mnie.
Tak, pogadaj jak to masz życie, chodzisz do szkoły, itepe. No ale Ty siedzisz 12 godzin w szkole. Logika.

e9sr.png

SZCZEL SE W AGENCIAKA!


#36 KraXiK

KraXiK

    Demotywator

  • Użytkownik+
  • 268 postów
  • KraXiK

Napisano 07 September 2012 - 17:52

Wiesz, chłopczyku (mlodyyoker) ku*wa jesteś naprawdę zabawny. YouTuberów łatwo namówić? Dobre! Samsung leci na wszystko? No... każ im za sponsorować swoją głupotę, na pewno się uda! Wiesz co Ci powiem? Po prostu... ŻAL CI du**ę ŚCISKA!

#37 Gorgonek

Gorgonek

    Bójcie się grafomani! Nadchodzę!

  • Użytkownik+
  • 675 postów

Napisano 07 September 2012 - 17:52

Spotkałem już takiego zioma kiedyś :D

12 godzin? Dramo jest od ciebie starszy i tyle go w szkole nie ma ^^ Po prostu przyznaj się, że racji nie masz. I nie mów mi, że mu du*e liże. Bo te wszystkie ok. 400 odpowiedzi pod projektem LoM, dają ci odpowiedź.


EDIT: A do mnie nikt szacunku nie stracił? Nowość! :D

#38 mlodyyoker

mlodyyoker

    Znawca

  • Użytkownik
  • 325 postów

Napisano 07 September 2012 - 17:55

Yhym 200 napisanych przez ekipe.

Gorgonek nie ciesz mordy bo i tak nie poruchasz.

Tak uczę się 12h w szkole, mam dużo zajęć dodatkowych, wolę to niż grać w cs a potem żałować tego całe życie.

Crafto ja do Ciebie też straciłem. Szanowałem Cię, oglądałem twoje filmiki ale widzę że nie warto. Masz nadzieję, iż bronisz Dramo to może doda się do Partnerów. Czyli poprostu liżesz mu... Ja napisałem swoje zdanie a Gorgonek mnie zaatakował.

#39 Krystiank1410

Krystiank1410

    Snek

  • Użytkownik+
  • 165 postów

Napisano 07 September 2012 - 17:56

@Gorgonek, ja do ciebie lekko szacunek straciłem jak Seggelina wychwalałeś... ale tutaj widzę że walisz same dobre argumenty, przez co nawet ja nie mam jak wtrącić się dyskusji, odzyskałeś moje poparcie :3
Zachowanie mlodyyoker`a skomentuję tak: Czy ty aż naprawdę tak mocno chcesz się dowartościować, że wypowiadasz się o rzeczy, której nigdy nie widziałeś, i której nigdy w życiu nie byłbyś w stanie osiągnąć? Przyznaj to, po prostu zazdrościsz Dramo i jego ekipie, kawału dobrej roboty...

uQcilSi.jpg?1


#40 Gorgonek

Gorgonek

    Bójcie się grafomani! Nadchodzę!

  • Użytkownik+
  • 675 postów

Napisano 07 September 2012 - 17:58

Są ludzie, którzy chodzą do szkoły normalnie bez dodatkowych zajęć i też na ludzi wyrosną. Jeden nawet prezydentem został :D Ja cie nie zaatakowałem, tylko grzecznie wyjaśniłem. Zaatakowanie miałoby miejscie, wtedy gdybym cię zwyzywał. Tak jak zrobiłes to ty.

@ Spoko Krystian :D