Skocz do zawartości


Zdjęcie

LD(Świadome Śnienie) I inne ciekawe zjawiska!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2697 odpowiedzi w tym temacie

#2681 Nudyl

Nudyl

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 142 postów
  • mrteddytorpedo

Napisano 30 June 2015 - 18:39

Na nowym kanale bartkazbartka (wiśnia) zrobił poradnik ogólnie to krótki, ale jako taki może być.


76561198062403702.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2682 Damianex1234

Damianex1234

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 332 postów

Napisano 10 December 2015 - 19:25

Co tam?



#2683 8-bit

8-bit

    Ten od Gothica

  • Użytkownik+
  • 317 postów
  • polski8bit

Napisano 10 December 2015 - 20:49

Zacząłem właśnie kurs Świadomych Snów. : D Założyłem Dziennik snów, a co ciekawe, kiedy pierwszego dnia mówiłem sobie, że będę pamiętał sen to zapamiętałem i zapisałem. Ciekawe co z tego wyjdzie.

g5Lab.gifZsmTS.gifVETXY.gifc3Kii.gifzAkLl.gif

 

 hUCPQ.gif
Jak chcesz to klikaj smoki, nie to nie. ¯\_(ツ)_/¯

ouruGVt.jpg
Jestem pixelludem.

 
 

#2684 Skiron

Skiron

    Ulfrbjörn

  • Użytkownik+
  • 489 postów
  • Ulfrbjorn

Napisano 10 December 2015 - 21:35

Ciekawa sprawa z tą autosugestią. Zawsze gdy mówię do siebie przed snem że będę go pamiętał to tak jest. Może jak przez mgłę czasami ale pamiętam. Swoją drogą też czasami macie tak że śni wam się coś co faktycznie później się zdarzyło?

#2685 8-bit

8-bit

    Ten od Gothica

  • Użytkownik+
  • 317 postów
  • polski8bit

Napisano 10 December 2015 - 21:46

Ano. Chyba najbardziej zapamiętałem sen z czasów Gimbazy. Śniło mi się, że szczęśliwym numerkiem było 16 i tak też się okazało.

g5Lab.gifZsmTS.gifVETXY.gifc3Kii.gifzAkLl.gif

 

 hUCPQ.gif
Jak chcesz to klikaj smoki, nie to nie. ¯\_(ツ)_/¯

ouruGVt.jpg
Jestem pixelludem.

 
 

#2686 elementiro

elementiro

    dog in disguise

  • Użytkownik+
  • 119 postów

Napisano 12 December 2015 - 10:45

Może się już kiedyś pytałem, ale znacie może jakiś sposób, żeby wywołać "powtórkę" snu? Wiem, że coś takiego jest możliwe naturalnie (rekordowy sen powtarzał mi się chyba kiedyś 3 czy 4 razy), ale ja chciałbym móc coś takiego "wymusić" na mózgu.


  • Raito lubi to

#2687 8-bit

8-bit

    Ten od Gothica

  • Użytkownik+
  • 317 postów
  • polski8bit

Napisano 12 December 2015 - 10:59

Specjalnych technik nie znam, ale możesz po prostu spróbować wejść w świadomy sen i go odtworzyć.

Używał ktoś może techniki "Nagły wstrząs"? Działa? A może macie jakąś technikę bez potrzeby wybudzenia się w nocy, tzn. przed snem coś robię i dzięki temu wchodzę w świadomy sen?

g5Lab.gifZsmTS.gifVETXY.gifc3Kii.gifzAkLl.gif

 

 hUCPQ.gif
Jak chcesz to klikaj smoki, nie to nie. ¯\_(ツ)_/¯

ouruGVt.jpg
Jestem pixelludem.

 
 

#2688 Maślak

Maślak

    Nie mam dziewczyny

  • Użytkownik+
  • 423 postów
  • Maślak ♪#0698
  • Maslak

Napisano 13 December 2015 - 21:00

Odkop niezły.

Elementiro, poczytaj o inkubacji snu, może coś się znajdzie fajnego :)


  • elementiro lubi to

#2689 Qplu111

Qplu111

    Może sajgonkę?

  • Użytkownik+
  • 235 postów

Napisano 17 December 2015 - 16:18

Pare razy gdy miałem koszmar zdarzało mi się to raz śniło mi się że mój dom okrąża rankor z gwiezdnych wojen i pomyślałem "E przecież on nie istnieje więc to sen" i zacząłem krzyczeć żeby się wybudzić krzyk był ale stłumiony i budziłem się w swoim łóżku
<p>Lepszy dobry русский chomik dżungarski niż jakieś Suabe raki

#2690 Skiron

Skiron

    Ulfrbjörn

  • Użytkownik+
  • 489 postów
  • Ulfrbjorn

Napisano 10 January 2016 - 10:25

Jakieś postępy u was ze snami? Ja ostatnio pamiętam coraz więcej snów i bardziej dokładnie. Nie wiem czemu ale wydawało mi się że to samo już mi się śniło że dwa razy. Tnz. W jednym śnie byłem kobietą i przez przypadek z pomocą czegoś przeskoczyłem do innej czasoprzestrzeni gdzie mnie ścigały jakieś władze czy coś takiego i ciapong z dzikiego zachodu przejeżdżał nad urwiskiem i wyskoczyłem nim się wszystko zawaliło D:

Użytkownik Skiron edytował ten post 10 January 2016 - 10:30


#2691 Raito

Raito

    Sappy

  • Użytkownik+
  • 326 postów

Napisano 10 January 2016 - 20:19

Co do postępów to kiedys tu chyba pisałam i miałam problem z lataniem.

I mimo ze jakos sie nie angazuję w cwiczenie LD itd to idzie mi coraz lepiej. :v

No i siedze tez bardziej w interpretacji, ale nie takiej jak w sennikach("śnił ci się słoń? - rozwód" XD)


Użytkownik Raito edytował ten post 10 January 2016 - 20:20

TdLCuNf.gif xSI3p.gif

 


#2692 Maślak

Maślak

    Nie mam dziewczyny

  • Użytkownik+
  • 423 postów
  • Maślak ♪#0698
  • Maslak

Napisano 11 January 2016 - 16:13

Musli Juzer.

#2693 Vermello

Vermello

    Władczyni Słoików

  • Użytkownik+
  • 592 postów

Napisano 11 January 2016 - 20:01

Ja codziennie mam długie, porąbane sny, nie chce mi się ich zapamiętywać i zapisywać bo nie mam czasu ;.;

"Ja też nie mam tego z przodu i jakoś robię sobie"

~Sherds o robieniu sobie selfie.


#2694 Maślak

Maślak

    Nie mam dziewczyny

  • Użytkownik+
  • 423 postów
  • Maślak ♪#0698
  • Maslak

Napisano 22 January 2017 - 23:58

Minął już rok od ostatniego posta. A co mi tam, tak sobie odkopię.
Miałem wczoraj małe LD, całkiem zabawnie było :D



#2695 PoweredDragon

PoweredDragon

    All in one Bitches

  • Użytkownik+
  • 1206 postów
  • PoweredDragon

Napisano 20 February 2017 - 19:30

Powiem szczerze, że ogólną kontrolę nad snami mam, przynajmniej w snach, które pamiętam. Jest tu jakiś Tulpa Forcer, jeśli można spytać? Jeśli tak, to próbował już ktoś przekładania WL i tulpy do LD? Jak wrażenia? Powiem szczerze, że trochę nad tym siedziałem i całkiem niezła sprawa, bo daje to znacznie większe pole do popisu niż samo w sobie LD :D


Dołączona grafika

#2696 Mustang

Mustang

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • mustango27

Napisano 20 February 2017 - 20:30

Najważniejsza jest sama intencja, a metody służa tylko skupieniu naszej energii w danym celu, dlatego też wybierzcie sobie najbardziej wam sprzyjającą i używajcie jej do skutku. To jest bardziej kwestia uporu niż dobrania odpowiedniej metody.
Wynika to z uwaronkowania naszego umysłu, po paru latach praktyki, będziecie to mogli robić na samą myśl o tym.


Najważniejsza jest sama intencja, a metody służa tylko skupieniu naszej energii w danym celu, dlatego też wybierzcie sobie najbardziej wam sprzyjającą technikę i używajcie jej do skutku. To jest bardziej kwestia uporu niż dobrania odpowiedniej metody.
Wynika to z uwaronkowania naszego umysłu, po paru latach praktyki, będziecie to mogli robić na samą myśl o tym.



#2697 elementiro

elementiro

    dog in disguise

  • Użytkownik+
  • 119 postów

Napisano 20 June 2017 - 19:39

Dopiero co się obudziłem i - czuję wewnętrzną potrzebę, żeby gdzieś o tym napisać, zdecydowałem się tutaj, nie w "Random fact..." - KURCZĘ, ALE MIAŁEM DOBRY SEN! Zwykły, nie świadomy, ale kurczę, naprawdę dobry, dawno takiego nie miałem, czemu ja ostatnio tak rzadko miewam tak dobre sny? Miałem taki dobry sen, w sensie nie, że coś mi się dobrego wydarzyło w nim. Sen taki dobry, w sensie taki żywy! Nawet jeśli dosyć krótki i za wiele w nim nie robiłem to taki żywy, taki , który mnie całkowicie pochłonął, taki, że chce mi się o nim pisać w tym momencie. Sen, po obudzeniu się z którego przez parę minut człowiek musi dochodzić kim jest, gdzie jest, kiedy jest i  czy świat do którego się obudził jest tym prawdziwym. Mniejsza z tym, o czym był ten sen. ale ja chcę więcej takich snów!



#2698 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 20 June 2017 - 20:26

@up Polecam śpiączkę ^^