Skocz do zawartości


Zdjęcie

Minecraft Poradnik - Stacja kolejek: #1 Wstęp i budowa magazynu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Craft

Craft

    Poradniki Minecraft!

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 03 May 2011 - 00:14

Cześć, witajcie w pierwszej części z trzech poradników w których dokładnie i szczegółowo wyjaśnię wam jak zbudować stację kolejek. W tym odcinku dowiecie się wszystkiego co jest związane z magazynem i system który przyprowadza wagon po nastaniu na płytkę naciskową. Jak pewnie wiecie stację kolejek opisali już wiele ludzi, lecz z racji tego że dla nielicznych nadal jest nie zrozumiała postanowiłem poświęcić trochę więcej czasu i dokładnie wyjaśnić wam wszystkie zagadnienia.




craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Internal

Internal

    Modification Lord

  • Użytkownik
  • 168 postów

Napisano 03 May 2011 - 08:16

Taa, to dziwny bug że jek wagoniki stoją na torach obok siebie, to zaczynają jechać. Osobiście od dawna tego używam, ale "kontrolka" wygląda trochę zagmatwanie.

Raz mialem taką sytację: kurczak jedzie a krowa naciska przycisk. :)
Dołączona grafika

#3 Nitr0Skay

Nitr0Skay

    Nowy

  • Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 03 May 2011 - 10:04

Dziękuję za poradnik . Ponieważ niedługo zacznę robić taką stację kolejek to bardzo mnie się przydadzą te poradniki , poczekam tylko na resztę poradników z serii budowy stacji kolejek , bo to chyba nie koniec (jeżeli się mylę , to proszę mnie poprawić) :) Oczywiście Leci plusik :)

#4 kubson2n

kubson2n

    minecraftowy fan

  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 03 May 2011 - 11:26

wrzuciłbyś save? bo przeliczyłbym sobie klocki i zbudował w swoim świecie bo na filmiku to trochę trudno wyliczyć wszystkie klocki pod ziemią ;-)
Zabi?em wroga, sprzymierze?ców, lud, który mia?em chroni?, kraj, którym mia?em rz?dzi?, zabi?em nawet siebie... Ale wci?? mi ma?o. I ja, i wy... jeste?my niepoprawnymi w ka?dym calu pasjonatami wojen...
Dołączona grafika

#5 eXpunge

eXpunge

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 03 May 2011 - 12:54

@UP
A po co wyliczac?

#6 kubson2n

kubson2n

    minecraftowy fan

  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 03 May 2011 - 14:47

chce sobie zrobić co do klocka taką samą ;-)
Zabi?em wroga, sprzymierze?ców, lud, który mia?em chroni?, kraj, którym mia?em rz?dzi?, zabi?em nawet siebie... Ale wci?? mi ma?o. I ja, i wy... jeste?my niepoprawnymi w ka?dym calu pasjonatami wojen...
Dołączona grafika

#7 eXpunge

eXpunge

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 03 May 2011 - 14:53

Sadze ze moge ci pomoc. Oryginalnym tworca tej kolejki jest necramar. Nagral b. szczegolowy poradnik co do tej kolejki w 3 partach. Co prawda po angielsku ale dal save w opisie filmu.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Jedyna roznica jest taka ze zbudowal te kolejke na powierzchni. Jakbys mogl daj repa, jak ci to pomoze :)

#8 kubson2n

kubson2n

    minecraftowy fan

  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 04 May 2011 - 19:32

thx eXpunge ;-) Łap +
Zabi?em wroga, sprzymierze?ców, lud, który mia?em chroni?, kraj, którym mia?em rz?dzi?, zabi?em nawet siebie... Ale wci?? mi ma?o. I ja, i wy... jeste?my niepoprawnymi w ka?dym calu pasjonatami wojen...
Dołączona grafika

#9 morzan

morzan

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 20 May 2011 - 14:41

jest jakiś sposób żeby tory zawsze skręcały w te stronę którą chcę? -Mój największy problem w tej grze

#10 yoneo

yoneo

    Minecraft'owy Maniak

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 20 May 2011 - 19:19

Super poradnik! '+' ode mnie :)

#11 Akkarin

Akkarin

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 21 May 2011 - 13:58

Fajny film, szkoda tylko, że podobno Notch ma zamiar naprawić błąd z boostermi, więc trzeba będzie używać Powered Rail.

#12 Kamilo

Kamilo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 21 May 2011 - 15:06

Fajny film, szkoda tylko, że podobno Notch ma zamiar naprawić błąd z boostermi, więc trzeba będzie używać Powered Rail.


To dobrze, łatwiej będzie budować stacje.

#13 TwoFacePL

TwoFacePL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 27 May 2011 - 06:43

@Up chyba raczej trudniej, trzeba sie będzie więcej namęczyc.

#14 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 27 May 2011 - 20:04

@Up chyba raczej trudniej, trzeba sie będzie więcej namęczyc.


łatwiej, zamiast dodatkowych torów i wagoników używasz powered rail. Nie musisz robić nowego minecarta, nie potrzeba miejsca na starego boostera.
Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.