Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kącik Otaku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2914 odpowiedzi w tym temacie

#2881 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 06 October 2014 - 20:23

Obejrzałem chyba 4 odcinki i spodobało mi się, ale uznałem, że tak krwawego anime nie będę oglądał z cenzurą, więc teraz czekam na wstawki bez :P 


/D/


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2882 DarknessXIII

DarknessXIII

    grim & kvlt

  • Użytkownik+
  • 655 postów
  • KvltSinceBirth

Napisano 06 October 2014 - 21:51

To czytaj mangę, jest lepsza od anime(co nie zmienia faktu, że powala na kolana) i nie ma zbędnej cenzury.

Sama bajka mocno meh. Dziury w fabule są duże - głównie przez to, że skracają to anime jak mogą. Protag taki sobie. Absurdalna cenzura. Ogólnie jak ktoś lubi gore i siekanie się nawzajem to raczej mu się spodoba(ofc w wersji uncensored), innym raczej nie warto tracić na tą bajkę czasu.


Użytkownik DarknessXIII edytował ten post 06 October 2014 - 21:52

Profile:
RYM
MAL


#2883 Gość_Oskej_*

Gość_Oskej_*
  • Gość

Napisano 06 October 2014 - 22:02

Zauważyliście, że jesienne 2014 to głównie fantasy? d;



#2884 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 07 October 2014 - 21:49

zarzuć tym dużym z prostokątami z obrazkami tytułami i opisami to zauważę


/D/


#2885 Gość_Oskej_*

Gość_Oskej_*
  • Gość

Napisano 08 October 2014 - 09:54

WjQENui.jpg

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#2886 Ressin

Ressin

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 07 November 2014 - 23:09

Wreszcie udało mi się zabrać za jakąś poważniejszą serię, mianowicie Ef - a tale of memories(i kontynuację "(..) of melodies"). Początek może zanudzać, a wręcz odrzucać ze względu na nietypowy sposób przedstawienia wydarzeń, ale osobiście polecam obejrzeć, bo to jeden z najlepszych romansów/dramatów jakie widziałem. Przede wszystkim(!!!) wątek miłosny zostaje doprowadzony do końca i to w przypadku wszystkich postaci, co dla mnie jest szczególnie zaskakujące, bo przeważnie animce urywają się jakby w połowie historii. Niestety w drugim sezonie jak na mój gust trochę przesadzili z dramatyzmem, ale naciągnąłem ocenę do 10/10 ze względu na zaje... grafikę i ścieżkę dźwiękową, którym nie sposób się oprzeć. Polecam i pozdrawiam, Piotr Fronczewski.



#2887 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 09 November 2014 - 19:35

Czemu ludzie czepiają się zakończenia Tokyo Ghoula, właśnie skończyłem go oglądać i baaardzo mi się podobało :<


/D/


#2888 evenex

evenex

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • xD_89

Napisano 01 January 2015 - 20:59

Dziś na kolacje Love Lab 2013 1080p otakowania ciąg dalszy



#2889 Wojor

Wojor

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 475 postów

Napisano 06 January 2015 - 02:12

Właśnie skończyłem oglądać króciutkie animu o jakże zacnym tytule: "Danna ga Nani o Itteiru ka Wakaranai Ken!", czyli po nie-kitajsku "Nie mogę zrozumieć co mówi mój mąż!". Trzynaście odcinków po trzy minutki czystej komedii. Fabuła skupia się na życiu małżeństwa Kaoru i jej męża Hajime. W czym tu komedia? Otóż o ile żonka jest dość... "normalną" postacią, to mąż jest zapalonym otakusem, blogerem i diabli go tam wiedzą czym. Całe animu przepełniają komiczne sytuacje i odniesienia do fandomu M&A, memów, czy tego pokroju rzeczy, które najlepiej odkryć samemu, toteż spoilerował nic więcej nie będę. Anyway polecam bardzo.


xW3eEqn.png

 

"Bezczynność z powodu strachu, przed ryzykiem to nic innego, jak śmierć za życia."


 


#2890 KomuroK

KomuroK

    Harder Better Faster Stronger

  • Użytkownik+
  • 41 postów
  • KomuroPL

Napisano 14 January 2015 - 21:50

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Kumpel ostatnio podesłał. Na razie wydaje się być ciekawe, ale jak będzie dalej to poczekamy, zobaczymy.


76561198051428424.png EV6IX.gif


#2891 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 16 February 2015 - 09:41

Chce sobie obejrzeć pare seryjek takich po 10-30 odcinków..

Poleca ktoś coś? Na pierwszy ogień idzie Hellsing Ultimate do ktorego oglądania nie mogłem się jakoś zabrać :/


KurmTAx.jpg


#2892 Wojor

Wojor

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 475 postów

Napisano 16 February 2015 - 10:00

Troszku za mało sprecyzowałeś, nie bardzo wiem co polecić, więc dobiorę coś w miarę podobnego do wspomnianego Hellsinga:

Black Lagoon, Canaan, Shingeki no Kyojin, może Devil May Cry, chociaż mnie tam się nie podobało ;-; , Jormungand, a jak jesteś naprawdę znudzonym człowiekiem, to Seikon no Qwaser...

I na przyszłość: [KLIK] ;)


xW3eEqn.png

 

"Bezczynność z powodu strachu, przed ryzykiem to nic innego, jak śmierć za życia."


 


#2893 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 16 February 2015 - 10:10

No, dzięki. Robie sobie dzień z anime, ale takie pytanie; mocno uniwersa tych anime się od siebie różnią? :x


KurmTAx.jpg


#2894 Wojor

Wojor

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 475 postów

Napisano 16 February 2015 - 10:32

Black Lagoon i Jormungand to jest nasze uniwersum, Canaan również (no, tam troszeczkę się różni, ale w zasadzie to prawie identico), Devil May Cry to jest to samo uniwersum co w oryginalnej grze, Shingeki no Kyojin to jest coś a'la przełom piętnastego-szesnastego wieku w Niemczech (+ wielcy tytani i trzystu metrowe mury... Mała różnica), a Seikon no Qwaser to też mniej więcej nasze +Qwaserzy, czyli ludzie, którzy posiadają władzę nad niektórymi pierwiastkami. I cycki. 3/4 tegoż anime to cycki. 


xW3eEqn.png

 

"Bezczynność z powodu strachu, przed ryzykiem to nic innego, jak śmierć za życia."


 


#2895 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 19 February 2015 - 22:06

Skończyłem hellsinga ultimate, miło popatrzeć na troche bardziej współczesną kreske, w połączeniu z świetnymi postaciami dało to niesamowitą serie. 

 

Poza tym wszystko przemyślane, a niekiedy zrobione z humorem. Zakończenie nie przyprawiło mnie o depresje i pustke ale było w miare optymalne (jak dla mnie)


KurmTAx.jpg


#2896 Wojor

Wojor

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 475 postów

Napisano 21 February 2015 - 00:01

Oglądał ktoś tutaj oba FMA? I jak wrażenia? Osobiście widziałem tylko serię z 2003 jako takie pierwsze anime, które faktycznie oglądałem i zastanawiam się nad tym, coby teraz puścić Brotherhood, bo wsie ludy gadają, jakież to nie jest wspaniałe. A mnie przede wszystkim brak kilku postaci odpycha, to jak to z tym jest? ;-;


xW3eEqn.png

 

"Bezczynność z powodu strachu, przed ryzykiem to nic innego, jak śmierć za życia."


 


#2897 KACARE

KACARE

    I successfully bedazzled my face!

  • Użytkownik+
  • 375 postów
  • KACARE #8671
  • KACARKE

Napisano 21 February 2015 - 00:12

Pomoże ktoś i poleci jakiś dobry dramat psychologiczny, krwawy, ostry język i te sprawy ?


Xv4e8iy.gif


#2898 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 21 February 2015 - 00:21

FMA       FMA:B
akcja  <   akcja

zakończenie  >  zakończenie
 

Tak tylko moim skromnym zdaniem.


/D/


#2899 Wojor

Wojor

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 475 postów

Napisano 21 February 2015 - 00:47

Pomoże ktoś i poleci jakiś dobry dramat psychologiczny, krwawy, ostry język i te sprawy ?

Jak lubisz się zgłębiać w psychikę bohaterów to spróbuj Steins;Gate. W ogóle, dziwnie to sprecyzowałeś, bo te wyrazy po gatunku to tak moim zdaniem niezbyt z nim współgrają, w tej kwestii to bym polecał może serie When They Cry (zacznij sobie od Higurashi, bo pierw Tibowi wyrośnie broda, nim do Umineko dorobią resztę rozdziałów ;__; ), może Another, chociaż to jest ten gatunek, że jakbym powiedział, że nie jest zbyt psychologiczne, a tylko krwawe, to kazaliby mi się zamknąć aż dorosnę, a jeślibym powiedział, jakie to nie jest wybitne, jaka to psycha bohaterów nie jest super, to bym powiedział, że pierdzielę od rzeczy ;-;


xW3eEqn.png

 

"Bezczynność z powodu strachu, przed ryzykiem to nic innego, jak śmierć za życia."


 


#2900 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 22 February 2015 - 21:26

Ma ktoś może linka do Hellsing: The Dawn z polskimi napisami? 

Nie mogę znaleźć, a wydaje się bardzo ciekawy ten motyw z postawniem warszawskim w hellsingu

 

//Edit: Google nie pokazalo mi wyników z animezone.. Wpisałem na animezone ''Helsing'' i mam to co chciałem ;_;


Użytkownik LordRossiol edytował ten post 22 February 2015 - 21:34

KurmTAx.jpg