Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Hunger Games][1.3.1]AdenCraft Survival Games


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ZarPL

ZarPL

    Creeper Fan

  • Użytkownik
  • 175 postów

Napisano 10 August 2012 - 18:18

Niestety z powodu błędów bukkita(w nie najlepszym czasie wyszedł minecraft 1.3.2) oraz słabej maszyny odkładamy start serwera na wrzesień. W tym miesiącu będziemy mieli nową maszynę. Mamy nadzieję, że do końca tego czasu wszystkie błędy zostaną poprawione.


Proszę o zamknięcie tematu


Użytkownik ZarPL edytował ten post 17 August 2012 - 14:07

Ca?kowicie nowy wygl?d Strony!
Zapraszam na http://adencraft.eu/


Dołączona grafika

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 WolfHunter17

WolfHunter17

    Kwadratowy:D

  • Użytkownik
  • 285 postów

Napisano 10 August 2012 - 19:09

premium czy non-premium?

#3 Dhuster

Dhuster

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 145 postów

Napisano 11 August 2012 - 08:10

Nie pierwszy i nie ostatni serwer Hunger Games

#4 ZarPL

ZarPL

    Creeper Fan

  • Użytkownik
  • 175 postów

Napisano 12 August 2012 - 12:02

premium czy non-premium?

Pisze w temacie, że Premium i Mineshafter

Nie pierwszy i nie ostatni serwer Hunger Games

Aha
Tak samo możesz powiedzieć o większości innych serwerów(Nie pierwszy i nie ostatni serwer FB/Surv/RP). Wątpię, żebyś znalazł dobry, polski serwer, który posiada własne pluginy.
Twoje myślenie wygląda następująco
Jeżeli jest już podobny serwer to nie ma sensu zakładać kolejnego. Co by było gdyby każdy tak myślał...

Start serwera 14 sierpnia godz. 15:00, zapraszamy na mumble
Ca?kowicie nowy wygl?d Strony!
Zapraszam na http://adencraft.eu/


Dołączona grafika

#5 XayanoPL

XayanoPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 149 postów

Napisano 12 August 2012 - 18:35

Mysle ze to bedzie kolejne g**** gdzie admini zmieniaja nazwy pluginow wciskajac graczom ze to ich.
Dołączona grafika
http://www.youtube.com/Xayanix
(Jezeli wykroczylem poza jakis pkt. regulaminu - Prosze o usniecie)

#6 Krad

Krad

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 12 August 2012 - 18:40

zgadzam się z kolegą wyżej

dno wielkie dno
Dołączona grafika

#7 smyntek

smyntek

    Uczony

  • Użytkownik
  • 429 postów

Napisano 12 August 2012 - 19:14

Jeżeli tak uważasz to się mylisz. Pierwszym chociażby dowodem jest to, że wchodząc na arenę nie klikasz w jakieś tam tabliczki które są w normalnym pluginie.

Po drugie skróciliśmy czas ochrony początkowej, myśleliśmy nad całkowitym jej usunięciu (Krad, gdybyś oglądał film miałbyś pojęcie dlaczego, samo obejrzenie filmików CaptainaSparkleza nie świadczy o tym, że wiesz już wszystko na temat rozgrywki HungerGames my staramy się zbliżyć rozgrywkę jak najbardziej do filmu [niestety nie mam w bibliotece publicznej książki więc staramy się oprzeć chociaż na filmie, nie na innych serwerach]) No cóż przyjmujemy krytykę i podważam opinię Xayano, ponieważ wiem na czym stoimy, choć was rozumiem Polacy już tacy są z natury: nie uwierzą póki nie zobaczą, ja również taki jestem. Dlatego zapraszamy was na nasz serwer, by się o tym przekonać :).

@Bartek001
Serwer premium jak i non-premium tyle, że, aby zagrać na non-premium trzeba wchodzić na serwer przez Mineshafter jest to skuteczniejszy sposób na pozbycie się trloli ze serwera niż zainstalowanie pluginu AuthMe czy inne tego typu pluginy. Postaram się już dziś napisać szczegółowy poradnik jak gracze non-premium mogą wejść na nasz serwer.

@Dhuster
Być może lecz nie zauważyłeś małego szczegółu na którym oparte jest te zdanie: "[...]na własnym zapleczu hostingowym i programistycznym." oznacza to, że posiadamy własny plugin napisany ręcznie. Jeżeli nie wierzycie zapraszam poczytać tematy na naszym forum na temat naszego HungerGames.

Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania/sugestie/problemy prosimy pisać je na naszym forum bądź w tym temacie wiadomości na PW będą ignorowane. Postaramy się (Ja, Zar) odpowiedzieć jak najszybciej o ile odpowiedź na wasze wypowiedzi istnieje.
Dołączona grafika

#8 ZarPL

ZarPL

    Creeper Fan

  • Użytkownik
  • 175 postów

Napisano 12 August 2012 - 19:19

Mysle ze to bedzie kolejne g**** gdzie admini zmieniaja nazwy pluginow wciskajac graczom ze to ich.


Przekonaj się sam po starcie serwera. Jeżeli podasz mi link do tego pluginu lub chociaż podasz serwer na którym on jest napiszę tutaj że plugin jest ukradziony.

zgadzam się z kolegą wyżej

dno wielkie dno


Za to twój survival games jest za******y. Korzystasz z beznadziejnego pluginu z tabliczkami. U nas wszystko idzie z automatu. Gracz wpisuje tylko komendę oddając głos na mapkę i gra sama się rozpoczyna.
Ca?kowicie nowy wygl?d Strony!
Zapraszam na http://adencraft.eu/


Dołączona grafika

#9 smyntek

smyntek

    Uczony

  • Użytkownik
  • 429 postów

Napisano 12 August 2012 - 19:47

zgadzam się z kolegą wyżej

dno wielkie dno


Dlaczego sądzisz, że to wielkie dno? Nawet nie zagrałeś na naszym serwerze, bo nie było nawet takiej możliwości, więc nie oceniaj negatywnie serwera :), może sądzisz tak, ponieważ uważasz nas za konkurencję (skoro tego się obawiasz, oznacza to, że jednak warto u nas zagrać).

Sądzisz, że mamy plugin nie własnego autorstwa tak? Jakieś dowody, lub dlaczego tak mówisz? Oczernianie jest nie miłe zwłaszcza, że nie masz żadnych dowodów, poza tym to wy korzystacie z gotowego pluginu.

Poradnik dla graczy Non-Premium jak dołączyć na nasz serwer

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.
Dołączona grafika

#10 ZarPL

ZarPL

    Creeper Fan

  • Użytkownik
  • 175 postów

Napisano 14 August 2012 - 11:21

Treść tematu zmieniona

Zapraszam dzisiaj o 15:00 Otwarcie serwera
Ca?kowicie nowy wygl?d Strony!
Zapraszam na http://adencraft.eu/


Dołączona grafika

#11 smyntek

smyntek

    Uczony

  • Użytkownik
  • 429 postów

Napisano 14 August 2012 - 13:08

Start już za godzinę.

Aktualnie budujemy arenę death match na którą będzie przenosiło automatycznie po 30 minutach żywych graczy, by przyśpieszyć następną rundę (zapewne czas ulegnie zmianie na trochę krótszy)

Wystąpiły błędy w pluginie aktualnie się tym zajmujemy, by jak najszybciej przywrócić do poprawnego działania.
Dołączona grafika

#12 ZarPL

ZarPL

    Creeper Fan

  • Użytkownik
  • 175 postów

Napisano 14 August 2012 - 14:28

Z przykrością informujemy, że z powodu nieposłuszeństwa pluginu start serwera musi zostać przełożony na inny termin. Wszystkie osoby, które nie mogły wejść na serwer bardzo przepraszamy. O dacie następnego startu poinformuję już nie długo
Ca?kowicie nowy wygl?d Strony!
Zapraszam na http://adencraft.eu/


Dołączona grafika

#13 smyntek

smyntek

    Uczony

  • Użytkownik
  • 429 postów

Napisano 14 August 2012 - 14:35

Serwer zrestartowany, nie wiadomo nadal gdzie leży przyczyna tych crashy. Na razie przywróciliśmy white-list. Jeżeli chcecie możemy przetestować ponownie jeżeli tym razem się nie uda będziemy zmuszeni przełożyć start.


@Edit
Na razie przetestujemy wybory wszystkich 3 map jeżeli nie będą występowały żadne błędy możemy uruchomić serwer.

@Edit 2
Jednak zmuszeni jesteśmy przełożyć start na jutro. Bardzo przepraszamy i zapraszamy jutro, tak więc mamy kolejną noc nieprzespaną przed sobą, ale myślę, że warto poświęcić się dla graczy.
Dołączona grafika

#14 Dhuster

Dhuster

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 145 postów

Napisano 14 August 2012 - 14:46

No i Cię tu zgaszę kolego, ja nie jestem Polakiem.

#15 smyntek

smyntek

    Uczony

  • Użytkownik
  • 429 postów

Napisano 14 August 2012 - 14:51

No i Cię tu zgaszę kolego, ja nie jestem Polakiem.


Naprawdę ruszyło to mój świat teraz sprostuj swoją wypowiedź, bo nie wiem co masz przez to do powiedzenia.
Dołączona grafika

#16 Dhuster

Dhuster

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 145 postów

Napisano 14 August 2012 - 15:32

No cóż przyjmujemy krytykę i podważam opinię Xayano, ponieważ wiem na czym stoimy, choć was rozumiem Polacy już tacy są z natury: nie uwierzą póki nie zobaczą, ja również taki jestem. Dlatego zapraszamy was na nasz serwer, by się o tym przekonać :).

Teraz to sprostuje jeteligencie, pochodzę z innego kraju i nie jestem Polakiem.

#17 ZarPL

ZarPL

    Creeper Fan

  • Użytkownik
  • 175 postów

Napisano 17 August 2012 - 13:35

Bardzo przepraszamy, start się nie odbędzie, więcej info w temacie
Proszę o zamknięcie
Ca?kowicie nowy wygl?d Strony!
Zapraszam na http://adencraft.eu/


Dołączona grafika

#18 FanMcOfLegends

FanMcOfLegends

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 177 postów

Napisano 17 August 2012 - 14:41

No i po co tyle kłótni ?
Przecież i tak serwer nigdy nie powstanie...