Skocz do zawartości


Zdjęcie

Beacon Block ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#1 maties7

maties7

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 824 postów

Napisano 09 August 2012 - 19:41

W najnowszym snapshocie dodano nowy blok, który aktualnie nazywa się "Work in progress". Co prawda to tymczasowa nazwa, więc z pewnością będzie się nazywał inaczej. Pytanie zatem co robi ten blok? Zadaniem tego bloku będzie dawanie nam wybranego buffa, gdy znajdujemy się w pobliżu tego bloku. Jednak aktywacja buffów nie będzie taka łatwa, gdyż za pomocą bloków złota/żelaza/szmaragdu/diamentów trzeba będzie stworzyć piramidę, a na jej szczycie umieścić nasz nowy blok. Im większa piramida tym do większej ilości buffów mamy dostęp. Po za tym trzeba będzie za buff zapłacić jednym z następującym przedmiotów sztabką żelaza, sztabką złota, szmaragdem lub diamentem. O ile zapłata jest jeszcze tania, to budowa konstrukcji jest bardzo kosztowna.





craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Damianex1234

Damianex1234

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 332 postów

Napisano 09 August 2012 - 19:46

Nie czaje : oO jaki buf ? xD

#3 Hjubi

Hjubi

    Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui!

  • Użytkownik+
  • 127 postów

Napisano 09 August 2012 - 19:54

Boże....C oni robią z tym MC

buVPmKQ.gif


#4 maties7

maties7

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 824 postów

Napisano 09 August 2012 - 19:57

Nie czaje : oO jaki buf ? xD

Na przykład takie jak siła, regeneracja, wysokość skoku. Trzy są nowe,a resztę można uzyskać także za pomocą potionów czy złotych jabłek.

#5 WhitePhoenix

WhitePhoenix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 09 August 2012 - 20:20

Zamiast zająć się generatorem,polepszaniem redstone'a czy zrobić coś z naszymi fps'ami to oni nam będą jakieś moce i piramidki wsadzali do tej gry...

#6 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 09 August 2012 - 20:27

Ten blok to już przesada, nosz jasny szlag! Wcześniej uważałem te wszystkie dodatki za fajne, ale to już przesada..

#7 Gerlint

Gerlint

    Nowy

  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 09 August 2012 - 20:34

Skoro "work in progress", to pewnie jeszcze coś się z tym zmieni, więc nie rozpaczajcie od razu :P
W tej formie nie bardzo mi się to podoba, ale jak trochę to dopracują i pozmieniają kilka rzeczy, może być ciekawie.
Dołączona grafika

#8 WhitePhoenix

WhitePhoenix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 09 August 2012 - 20:43

Ludzie trzeba to jakoś przyhejtować bo jak tak dalej pójdzie to od minecrafta już każdy odejdzie...Pamiętam, że po dodaniu rudy szmaragdu ludzie zaczeli coś się tam stawiać to go usuneli a po tym znowu ludność sie tego domagała.Musimy podjąć jakieś kroki by to usuneli!

#9 DarknessXIII

DarknessXIII

    grim & kvlt

  • Użytkownik+
  • 655 postów
  • KvltSinceBirth

Napisano 09 August 2012 - 21:04

Ja nie mogę, wzięliby się za lagi na multi i i na singlu, bo się grać normalnie nie da -,-

Profile:
RYM
MAL


#10 emanotoch

emanotoch

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 09 August 2012 - 21:13

ten blok to kupa :(
Dołączona grafika
prosze  daj diamenta  :)

#11 maties7

maties7

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 824 postów

Napisano 09 August 2012 - 22:35

Generalnie sam tego nie odkryłem, ktoś na angielskim forum już zauważył, że blok można aktywować w następujący sposób

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

. Choć sam doszedłem jak dobudować kolejne warstwy. Cratfting ma ponoć dojść później, więc blok będzie dostępny na survivalu.

Co do waszego do hejtingu to pamiętajcie, że musiał by być wielki sprzeciw na angielskim forum, żeby coś z tego wyszło. Tylko, że tam nie narzekają na ten blok, więc raczej nici z usunięcia.

Co do mojej opinii to prawdopodobnie block nie będzie za bardzo używany na serwerach pvp, gdyż prawdopodobnie będzie dawać buffa wszystkim graczom w okolicy, więc to bardzo obosieczna broń.

#12 ziemniaczany

ziemniaczany

    Znawca

  • Użytkownik
  • 211 postów
  • Ziemniaczany

Napisano 09 August 2012 - 22:55

mi się podoba, niech gra się rozwija.
Jeb nikomu nie każe ,,buduj ten bloczek albo stracisz premium!!" więc nie chcecie - to nie róbcie.
Wreszcie coś co będzie kosztowało dużo surowców, czekałem na to przez dłuższy czas. No może nie ma miejscowego buffa, ale zawsze coś.

 tumblr_mh217yWKn91rp8opso1_r1_400.gif


#13 TheSzokolat

TheSzokolat

    Znawca

  • Użytkownik
  • 260 postów

Napisano 10 August 2012 - 09:15

A ja popatrze na to z dobrej strony :P . Mi się bardzo podoba nowy blok. Napewno będe używał :)

#14 quxxo

quxxo

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 1118 postów

Napisano 10 August 2012 - 09:27

Ten blok to doskonały pomysł nie chodzi tylko tutaj co robi można go używać do dekoracij robisz dziure 1 blokową a na samym dole mini kwadratową jaskinie i tam piramida potem światło to do nieba wpada i wypada też z tej dziury i to ladnie wyglada

Error


#15 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 10 August 2012 - 09:38

JA też go będę używał.Wydaje mi się że twórcy go zrobili po to aby bloki szmaragdu/złota/diamentów/żelaza miały wkońcu jakieś zastosowanie oprócz dekoracji.

Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


#16 StefexX

StefexX

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • s_stefex_x

Napisano 10 August 2012 - 11:28

Te zmiany coraz gorsze... Jak dalej tak pójdzie to wracam do alphy.

w3rzds647271i02fg.jpg


#17 Velta

Velta

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 772 postów
  • Velciakk

Napisano 10 August 2012 - 12:54

Ja nie mogę, wzięliby się za lagi na multi i i na singlu, bo się grać normalnie nie da -,-


Mojang nie jest operatorem internetowym

giphy.gif


#18 DarknessXIII

DarknessXIII

    grim & kvlt

  • Użytkownik+
  • 655 postów
  • KvltSinceBirth

Napisano 10 August 2012 - 13:10

Człowieku, porównaj sobie jCrafta na 1.2.5 z 1.3.1 - na 1.2.5 wszystko było cacy, brak lagów, zero cofek. A na 1.3.1 jest masakra. Cofki, lagi, wszyscy narzekają. O tak jest z każdym serverem na 1.3.1. Widać, że nie grasz na multi, bo to gołym okiem widać.

Profile:
RYM
MAL


#19 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 10 August 2012 - 13:30

Dzięki temu Minecraftowi wzbogaci się PvP. Pomyślcie, na przykładzie np. Terrari. Też rozwijała się podobnie. Miejmy nadzieję, że jednak nie będzie to wyglądało w ten sposób.

#20 bingo009

bingo009

    Uczony

  • Użytkownik
  • 464 postów

Napisano 10 August 2012 - 13:36

@Velta: No faktycznie, trzeba być operatorem internetowym, aby naprawić lagi na SinglePlayer.

Kolejny śmieć, który pchają na siłę do gry. Lepiej niech wkońcu się wezmą za poprawianie gry, bo z wersji na wersje coraz gorzej to chodzi. Niedługo to i komputery NASA nie poradzą MC na Full.