Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy jedno konto może być zalogowane na dwóch pc równocześnie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 LiquidV8

LiquidV8

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 30 July 2012 - 18:59

Siemka! Ostatnio postanowiłem pokazać mojej siostrze Minecrafta, który bardzo się jej spodobał :D. Sęk w tym, że nie urządza jej płacenie ponad 100zł za giftcoda. I mam pytanie, ponieważ ja mam premium. Czy ja moge grać na swoim PC i moje siostra na jej PC w MC czy niestety nie mogą być dwa pecety równocześnie zalogowane? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Dołączona grafika

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 30 July 2012 - 19:04

Zdaje się, że tak. Ja gram na pożyczonym i nigdy nie było problemów. Choć w sumie raz coś się działo...

/D/


#3 Fiwo735

Fiwo735

    Znawca

  • Użytkownik
  • 311 postów

Napisano 30 July 2012 - 19:38

Możecie grać na singlu, ale nie możecie być na tym samym serwerze.
BTW. Temat powinin być w dziale problemy. Poproś jakiegoś moda, to może Ci przeniesie.
UserbarjCraft_5173cf4ea2b98.png

#4 Toboe

Toboe

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 350 postów

Napisano 30 July 2012 - 19:51

@up: Racja. Testowałem uruchamiając 2 okna minecrafta i logując się gdzieś. Wywaliło pierwsze logowanie ("you are logged in from another location"). Od wersji 1.3(.1?) może też grać po wpisaniu złego hasła i graniu "offline" po sieci LAN z Tobą (będzie grać jako player/steve)

#5 LiquidV8

LiquidV8

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 30 July 2012 - 20:15

Siostra tylko single, a ja pracuje nad pewnym projektem więc mowa tylko o singlu.
Dołączona grafika

#6 orkminer

orkminer

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 189 postów
  • Popcorn

Napisano 31 July 2012 - 09:51

Srele morele mi się udało już dwa miesiące temu zagrać w dwie osoby na jednym PC na tym samym serwerze zagrać. Jedna osoba gra na padzie, a druga na klawiaturze. Daje link do mojego tematu
https://craftportal....__fromsearch__1

de6g.jpg


#7 Creeperhunter111

Creeperhunter111

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 31 July 2012 - 10:24

#UP#
Ale nie na jednym nicku.

Możesz zalogować się 2 jednym kontem na mc tylko serwer nie zgodzi się was wpuścić, ale z tego co widzę ten problem u was nie istnieje. Jest tylko pytanie czy chcesz siostrza passy dawać? Bo jeśli nie to raz się logujesz na jej kompie. Wtedy się wszystko pobiera a potem nie ona da po prostu login, a potem jak błąd wyskoczy to play offline. No i oczywiście możecie pobrać jeszcze dla niej tak zwanego minecraftsp dla piratów XD

#8 mikser

mikser

    Zelmer

  • Użytkownik
  • 382 postów

Napisano 31 July 2012 - 10:30

Ja tam kogoś loguje żeby mu się pobrał MC ale zrób tak, żeby nie zapamiętało jej hasła i każ jej nie pisać. A jak chce mieć skina to wgraj jej mineshaftera.
Dołączona grafika

Foch Ronaldo

...zawstydzi? wszystkie dziewczyny.

#9 Excel38

Excel38

    Gracz ;)

  • Użytkownik
  • 667 postów

Napisano 31 July 2012 - 10:32

Tak, może tylko nie możecie być jednocześnie na serwerze.

#10 orkminer

orkminer

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 189 postów
  • Popcorn

Napisano 31 July 2012 - 14:17

Ja was nie rozumiem? Po kij grać na tym samym nicku? Skoro ty masz premium, siostra nie, to w czym problem? Ty logujesz się jako premium, a on przez klienta non premium :huh:

de6g.jpg