Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[ 1.3.2 ] Slenderman Mod Version 2.0


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zajax

Zajax

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 716 postów

Napisano 26 July 2012 - 12:34

Nawet nie wiesz jak bardzo Minecraft może być straszny. Ciemne zakamarki, niezbadane jaskinie, cisza potęgująca noc podczas twojego pobytu w domu. Nie zbadane są rzeczy których nie znaleziono. Jesteś gotów poznać prawdę ? Jesteś sam w domu i niczego się nie boisz ? Jeśli czytasz tą recenzję to znaczy że ja już jestem martwy... w minecrafcie oczywiście.
Dołączona grafika
Jeśli nie wiesz kim jest Slender-man odsyłam cię do mojego opowiadania pod poniższym linkiem:
https://craftportal....59-slender-man/
Zrobiłem sobie małą reklamę co nie ?

Modyfikacja dodaje 6 nowych rzeczy oraz 1 nowego moba napisanego całkowicie od nowa. Warto tu wspomnieć że nowy mob ma podobny kod co enderman. Co to oznacza ? Że jeśli baliście się endermana podczas jego wejścia wraz z aktualizacją Minecrafta to oznacza że tutaj będziecie sr**ć ze strachu. Ja sam byłem jedną z tych osób. Gdy wyszła najnowsza aktualizacja nie wychodziłem z mojego domu przez kilka dni w obawie przed endermanem. Cóż jako że jestem już doświadczonym graczem w MC ( gram 3 lata ) myślę że se poradzę z takim nowym mobem prawda ?
Jedną sesje później...
Jezus maria ! Już nigdy więcej nie będę grał z tym modem. Czemu ? Ponieważ gdybym grał dłużej pewnie mój mózg zamienił się w gąbkę ! Slenderman potrafi wszystko ! Co prawda enderman też umie się teleportować i uaktywnia się gdy się na niego spojrzy ale...


Przedmioty
Do gdy zostały dodane 6 nowych przedmiotów.
1. Resztki duszy Slednermana Dołączona grafika
Wypadają ze Slendermana gdy nastaje dzień. Warto je zebrać.
2. Maska Slendermana Dołączona grafika
Robimy ją w następujący sposób:
Dołączona grafika
Dzięki niej możemy patrzeć na moba bez konieczności aktywowania jego właściwości.
3,4,5. Ubiór Slendermana.
Autor postanowił być taki genialny i postanowił przedstawić crafting ciekawy sposób.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Jeśli go założymy... heh... nie powiem wam. Czemu ? Zrozumcie to jako zachęta do ściągnięcia moda. A tak w ogóle to cała zbroja wygląda nawet ładnie. Dobry wygląd to oczywiście plus.
6. Slender Sword Dołączona grafika
Dzięki niemu możemy zabić Slendermana. Super prawda ? Jedyny problem to fakt że nie łatwo go stworzyć przy początku gry.
Dołączona grafika

Nowy mob
Nowym mobem jaki dodaje mod jest oczywiście Slender-Man prawda ? A co on potrafi ? Oto lista:
- Umie się teleportować
- Widzi przez ściany
- Umie niszczyć pochodnie, glowstone, redstonowe pochodni i wszystkie inne rzeczy które emitują światło
- Umie otwierać drzwi oraz klapy
- Umie wydawać dźwięki
- Iść BARDZO powoli patrząc na ciebie
- Patrzeć na ciebie ?
- Oślepiać i wywoływać nudności ( Jest 50% szans że jeśli na niego spojrzysz oślepniesz lub dostaniesz nudności podczas gdy on zaczyna cię atakować )

Może teraz powiem jak ja przeżyłem przygodę z tym mobem.
Włączyłem grę i zacząłem robić to co zawsze. Gdy zapadła noc poszedłem do swojej villi gdzie zacząłem przetapiać surowce. Oczekiwałem że mnie nawiedzi sam z siebie. Gdy spojrzałem przez okno zobaczyłem go. Ten spojrzał na mnie i od razu się teleportował. Nie zbyt przejęty poszedłem na górę. Gdy wszedłem usłyszałem otwierające się drzwi. Zszedłem i zamknąłem otwarte drzwi wejściowe. Znów wszedłem na górę i znowu to usłyszałem tylko że jeszcze słyszałem dźwięk zbijanego szkła. Zszedłem na dół. Cały parter był zniszczony, ciemny i posypany czerwonym proszkiem. Przeraziłem się i pobiegłem na górę po mój miecz. Gdy wszedłem on tam był. Znów na niego spojrzałem i oślepił mnie. Później zobaczyłem ekran respawnu.

Podsumowując...
Modyfikacja naprawdę warta uwagi. Ładnie stworzone modele zbroi, miecza itp, łatwa instalacja a na dodatek.... ja się nadal ku*wa boję !

Plusy
Ładne modele
Dobry mod na wieczorne dni
Jeśli znudził ci się Herobrine to znalazłeś coś dla siebie.

Minusy
Nie znalezione

Oryginał i download

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Prototypy

Prototypy

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 26 July 2012 - 12:39

Ten mod jest pro ... lepszy od herobrine
POLECAM

Sprawd? swoje nerwy!


<[KLIKNIJ]>

Dołączona grafika


#3 erty123456

erty123456

    Mówcie mi RErErty

  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 26 July 2012 - 12:53

Hmmm... Dziwny zbieg okoliczności... Wczoraj oglądałem live Wicha ze Slender, dziś rano natrafiłem na twoje opowiadanie,potem Nilux zaprezentował tego moda, a teraz ty... Dziwne...
Oczywiście prezentacja bardzo dobra, ale wydaje mi się, że twoje przeżycie z tego moda, są takie same lub podobne do jego trailera:

Dołączona grafika

#4 RaillPL

RaillPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 195 postów
  • RaillPL

Napisano 26 July 2012 - 12:53

Super mod i fajnie, że opisałeś swoją przygodę z nim. Na pewno zagram sobie xD

#5 Phobos

Phobos

    Phobos-Strach

  • Użytkownik+
  • 667 postów
  • Phobos

Napisano 26 July 2012 - 14:15

Podoba mi się ten mod. Właśnie gram na paczce z nim :ph34r:


cover_photo_148879_1407528297.png


#6 Asasyn_

Asasyn_

    I see you

  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 26 July 2012 - 14:55

OH MY GOD On jest przerażający ! Mój domek Niee! Gralem na Hardcore bez kopi swiata ...
Az boje sie tego opowiedziec ide pod kołdrę z latarką i z Nintedo 3DS i pooglądam sobie My Little Pony...

#7 Prototypy

Prototypy

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 26 July 2012 - 15:50

Podoba mi się ten mod. Właśnie gram na paczce z nim :ph34r:

musi to być fajna paczka jak z tym modem

Sprawd? swoje nerwy!


<[KLIKNIJ]>

Dołączona grafika


#8 Phobos

Phobos

    Phobos-Strach

  • Użytkownik+
  • 667 postów
  • Phobos

Napisano 26 July 2012 - 16:16

musi to być fajna paczka jak z tym modem

Lol nie dowartościowuj się tak :P


cover_photo_148879_1407528297.png


#9 Numer 6

Numer 6

    Znawca

  • Użytkownik
  • 336 postów

Napisano 26 July 2012 - 18:12

Nie jest to straszne... Slenderman jest bardziej upierdliwy niż trudny. Łatwo się przed nim bronić ale trzeba tego idiotycznego miecza żeby go zabić... Słabe.
W pełnym pancerzu płytowym i z tarczą niewiele mi mógł zrobić :P Odejmował po 1,5 serduszka a ja go siekałem toporem bojowym (co mu nic nie robiło)
Łatwo się przed nim schować w domu, siedząc na drugim piętrze mogę się śmiać z jego prób dorwania się do drzwi :D

Walka z nim jest nudna, nie robi nic z tych rzeczy które tak zachwalali,
-nie jest straszny, siedzę tu sobie niewzruszony i się z niego śmieję.
-Nie zgriefował mi domu.
-Czasem losowo się umiera z przyczyny ,,bo autor moda sobie tak wymyślił"....
-Jest nudny jak cholera.... Invasion mod ma dużo więcej adrenaliny.
Ca?y ten szajs nie ma sensu ._.

#10 Zajax

Zajax

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 716 postów

Napisano 26 July 2012 - 21:10

Wiesz chyba jak to działa Numer 6 ? Opisując moda pokazuję go z tej lepszej strony. Celem jest zachęcić użytkownika o to by zainteresował się tematem moda. Oczywiście przyznaje że niektóre rzeczy zmyśliłem ale tak zmyśliłem by inne osoby zachęcić do pobrania tego moda. Nie mówię że twoja krytyka mnie dobija bo to wolny kraj i każdy może wyrażać swoje zdanie na dany temat. Ale bardzo cię proszę nie przesadzaj. To tak jakbyś TY zrobił moda a inny użytkownik go opisał w innym serwisie, oczywiście z twoją zgodą, a pod tym opisem ktoś zniechęcał do pobrania moda. Jakbyś się ty czuł co ? Podczas gdy ja zachęcam do moda to polscy użytkownicy go pobierają i ściągając dzięki temu populacja moda się zwiększa a autor ucieszony z roboty. Już rozumiesz ?

#11 Numer 6

Numer 6

    Znawca

  • Użytkownik
  • 336 postów

Napisano 26 July 2012 - 21:13

@Up
Ja nie zniechęcam do pobrania, i nie w mojej intencji jest atakowanie twojej osoby :P
Piszę tylko moje przeżycia :D Po chwili kopania żelaza byłem na tyle uzbrojony że Slenderman niewiele mi mógł zrobić...
Ca?y ten szajs nie ma sensu ._.

#12 Archix

Archix

    Sarenka

  • Użytkownik
  • 1172 postów

Napisano 26 July 2012 - 23:49

Może to trochę po za tematem ale prosiłbym o taki mały szczególik - "Twojej" , "Twój" "Cię" piszemy z dużej litery :D To wyraz szacunku do adresata.
A za opis leci standardowy + :D

#13 Zajax

Zajax

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 716 postów

Napisano 16 August 2012 - 11:57

@Refresh z powodu aktualizacji na 1.3.1

#14 Tismas

Tismas

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 16 August 2012 - 12:15

W końcu 1.3.1 :D
Herobrine przy tym wymięka , + :)

#15 quxxo

quxxo

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 1118 postów

Napisano 16 August 2012 - 14:32

Kurczę skąd znam takiego gościa w garniturze bez twarzy? Mod całkiem fajny lecz prosze cię opisz co daje ta zbroja Slendera bo do teraz nie wiem :/.

Error


#16 Luuk.

Luuk.

    Banan

  • Użytkownik
  • 341 postów

Napisano 16 August 2012 - 14:55

Kurczę skąd znam takiego gościa w garniturze bez twarzy? Mod całkiem fajny lecz prosze cię opisz co daje ta zbroja Slendera bo do teraz nie wiem :/.


Dołączam się do prośby opisania zbroi, bo ja na tym modzie nie będę grał, bo ja robię tylko mapki i sama rozgrywka w MC mnie lekko nudzi.
Dołączona grafika

"My shit stinks much better than yours" ~System of a Down - Cigaro

#17 avatarnk

avatarnk

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 17 August 2012 - 17:47

Dziękuję już nie będę grał w minecraft'a bo stał się on zbyt straszny

#18 Phobos

Phobos

    Phobos-Strach

  • Użytkownik+
  • 667 postów
  • Phobos

Napisano 18 August 2012 - 06:07

@up
To odinstaluj moda?

Fajnie, że wyszła aktualizacja na 1.3.1 :ph34r:


cover_photo_148879_1407528297.png


#19 Zajax

Zajax

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 716 postów

Napisano 21 August 2012 - 21:02

@Aktualizacja na 1.3.2

#20 Allod

Allod

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 22 August 2012 - 11:47

Zepsułeś mi psychikę. Brawo.
Nie mam sygnatury :D