Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy minecraft nie jest za latwy?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
194 odpowiedzi w tym temacie

#1 Smerfetka

Smerfetka

    Nowy

  • Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 17 July 2012 - 02:10

a wy jak sadzicie? :D
jak tak piszcie co powinni dodac /zmienic
wedlug mnie jest zdecydowanie za latwy nawet tego smoka mozna zabic bez eq... endermana reka tez sie da
wiec powinni dodac
- pasek wody ( nie pijecice - dedacie + moze jakies otruwanie za picie wody z oceanu czy cus)
- porzadne dmg ze smoka (bez zbroi ded na hita)
- ogien ze smoka... :D(bo co top za smok co nie przypieka ofiary ;/ )
- wiecej strasznych potworkow
Zmienic
- plany co do expa z kopania :D

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Takeshi

Takeshi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 17 July 2012 - 02:52

Powinni jeszcze dodać zmęczenie, bo można biegać, biegać i biegać, a on nic... Jak jakiś robot... ; / Powinien jeszcze mrugać oczyma, bo to nierealistyczne...

Dołączona grafika


#3 MararOn

MararOn

    Lubię Tekkita

  • Użytkownik
  • 452 postów

Napisano 17 July 2012 - 06:53

Minecraft nie ma być realistyczny...

@topic Wg. mnie powinni zwiększyć hp wszystkich monsterów do 15(a endermana do 25).

EDIT: @down wiem, że generator jest niby realistyczny ale mi chodzi o mruganie oczami.
Dołączona grafika

Pomog?em - daj diaxa.Nie pomog?em - te? daj diaxa :D
Zbieram moderatorskie autografy.Z góry dzi?kuj? :)

#4 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 17 July 2012 - 06:59

@up Nie ma być realistyczny ale generator musieli dać "realistyczny"bo po co dać stary jak można mieć dżungle,tajge,bagno,pustynie koło siebie prawda?Ale realność-.-
@topic Nie wydaje mi się żeby coś się zmieniło.Po prostu im DŁUŻEJ gracie tym jesteście bardziej odważni.Ale według mnie powinni zmienić GENERATOR,a dodać planowane ryby i czerwonego smoka.

Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


#5 Nyen

Nyen

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 17 July 2012 - 08:03

W wypowiedzi @Takeshi czuję lekką ironię, ale już sam nie wiem.

Moim zdaniem Minecraft jest prostą grą, ale z czasem każda gra się robi prosta. Choć nie powiem, wczoraj jak straciłem 64 sztabki żelaza to się nieco zdenerwowałem. Sam nie wiem jakie zmiany bym chciał by Minecraft był trudniejszy, właśnie dlatego niech zadecyduje Mojang.
W najnowszej wersji mieli podobno poprawić inteligencje mobów, więc zobaczymy co z tego wyjdzie.

A generator map nadal mi się nie podoba, dopiero za dziesiątym stworzeniem świata mam okazję zobaczyć coś "interesującego". Brakuje mi tych starszych map, były o wiele ciekawsze.

#6 Tajboret

Tajboret

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 168 postów

Napisano 17 July 2012 - 08:13

Ja bym chciał żeby dodali jakieś unikatowe przedmioty, które można by znaleźć w dungeonach oraz wypadały ze smoka. I żeby po zabiciu bossa potwory były silniejsze i można by znaleźć nowe rudy.

#7 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 17 July 2012 - 08:13

Ja endarmana rozwaliłem Drewnianym Mieczem bez EQ co jest zbyt łatwo :)

Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#8 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 17 July 2012 - 08:21

Na hard próbowałeś? Jeśli nie, to nawet nie mów o łatwości.

/D/


#9 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 17 July 2012 - 08:27

Na hard próbowałeś? Jeśli nie, to nawet nie mów o łatwości.

Człowieku ja gram na Hardcore

Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#10 ReVoL

ReVoL

    Bezprzewodowy kabel

  • Użytkownik
  • 1676 postów
  • Kusy

Napisano 17 July 2012 - 08:28

Bez paska głodu byłoby trudniej, więc dobrym rozwiązaniem będzie usunięcie tego paska. Potwory są dobre, nie powinno się ich zmieniać. Mam małe zastrzeżenia co do creepera. Kiedyś, gdy creeper był blisko nas i już wybuchał, to nas okrążał i ciężko było go trafić, a teraz creeper podchodzi do nas, staje w miejscu i wybucha, to w tym czasie można go odepchnąć mieczem - walka z creeperami stała się zbyt łatwa, powinni przywrócić starego creepera ale zachować jego inteligencje.
EDIT: Jeśli chodzi o generator map, to powinni przywrócić te tereny z BETY ale zachować jakoś aktualne (tajga, dżungla, bagna)

#11 Luuk.

Luuk.

    Banan

  • Użytkownik
  • 341 postów

Napisano 17 July 2012 - 08:42

Wszystko jest dobrze, w snapshotach do 1.3 były znaczne poprawki. A co dopiero w pełnej wersji ? Być może nawet zmienią generator.
Dołączona grafika

"My shit stinks much better than yours" ~System of a Down - Cigaro

#12 ChickenPie2011

ChickenPie2011

    Nowy

  • Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 17 July 2012 - 08:47

Według mnie powinni zrobić przejścia z ekosystemu do ekosystemu w stopniowym tempie a nie zima a za kratkę pystynia -to stuczne :P
Co do mrugania -świetny pomysł :)
Według mnie powinni przepisać grę na inny silnik by można było to odpalić na gorszych kompach a za razem dodać shadery które na maszynie z i3 nie osiągały by 19-22 fps ;p

Wersja na telefony powinna być rozwijana w większym stopniu , a wersja na Xbox powinna ruszyć z kopyta a nie powinna być jak dziś atrakcją turystyczną :)

Od siebie co do sensu gry dodam inteligentne używanie przedmiotów przez boty oraz może broń palną na proch z creepera?

Wytapatalkowane z Leonka :)

#13 Smerfetka

Smerfetka

    Nowy

  • Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 17 July 2012 - 11:27

bron palna

... to temat jak utrudnic a nie jak ulatwic wiec zadnej broni palnej czy innych smieci... :D
wedlug mnie zycie powinno sie regenerowac wolniej :D i tylko jak pasek gladu jest caly (teraz mozna stracic chyba z 1,5 lbo i 2 pkt i dalej dziala)
No i nie tak jak pisalam powinno byc wiecej rodzajow potworkow ale tez wiecej tych xco juz sa... :D bo hard jest latwiejszy od Easy bo na Easy masz o wiele wiecej stworkow moze i slabszych ale jak cie otoczy 5 szkeletow ... :D a tak powinno byc na hard :D

Użytkownik Smerfetka edytował ten post 17 July 2012 - 11:36


#14 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 17 July 2012 - 11:29

@up Jeżeli chcesz żeby dodali broń palną do minecraft to...bym się kurde posiekał.Broń palna nie pasuje według mnie do minecrafta.
@topic: Generator,generator,generator.Za 20 razem dopiero wygenerowałem coś "fajnego" co i tak okazało się głupie.
W becie pamiętam już na SPAWNIE znalazłem idealne miejsce.

Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


#15 Smerfetka

Smerfetka

    Nowy

  • Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 17 July 2012 - 11:37

@up Jeżeli chcesz żeby dodali broń palną do minecraft to...bym się kurde posiekał.Broń palna nie pasuje według mnie do minecrafta.
@topic: Generator,generator,generator.Za 20 razem dopiero wygenerowałem coś "fajnego" co i tak okazało się głupie.
W becie pamiętam już na SPAWNIE znalazłem idealne miejsce.

chyba pomyliles tematy... :D co ma generator to trudnosci gry?

#16 ChickenPie2011

ChickenPie2011

    Nowy

  • Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 17 July 2012 - 11:41

A może więcej zwierząt agresywnych dniem? Np lisy, dziki czy ja wiem.. Wilki Wkurzone. Tygtysy, agresywne ryby? Ptaki :)

Wytapatalkowane z Leonka :)

#17 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 17 July 2012 - 12:17

Kuźwa właśnie chyba nic smerfetka :D A może chodzi o to że trudniej coś zbudować? Bo generator na to nie pozwala ? :P

Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


#18 ChickenPie2011

ChickenPie2011

    Nowy

  • Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 17 July 2012 - 17:24

Może to że nie ma nic fajnego, jaskiń itd tylko płaskie poziomy gdzie można łatwo ciachać. :D
Kiedyś byly skomplikowane i creeper mógł nas zaskoczyć, dziś to epicko łatwe

Wytapatalkowane z Leonka :)

#19 Rodzynek220

Rodzynek220

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 149 postów

Napisano 17 July 2012 - 17:43

Pamiętam jeszcze alphe i bete. To było coś. Dziś jest to banalnie łatwe. Powinni usunąć głód, częstsze spawnowanie potworków, usunąć łóżka, Dodać agresywne moby w dzień, coś w rodzaju ducha np. jesteś w kopalni, a tu nagle wybucha pod tobą TNT i jakiś straszny dźwięk śmiechu. To by było fajne, albo innymi słowem Mr. Herobrine, ale ten z legend, taki jaki był.

#20 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 17 July 2012 - 17:46

Dobry pomysł.Mogliby zrobić taką inteligencje.I to nie musiałby być w oficjalnym updacie.Tylko taki potajemny jak dźwięki :)

Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98