Skocz do zawartości


Zdjęcie

Indev - opinie i wspomnienia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#1 bingo009

bingo009

    Uczony

  • Użytkownik
  • 464 postów

Napisano 06 July 2012 - 09:53

Witam was serdecznie, chciałbym otworzyć temat główny o Minecraft InDev. Jeśli nie wiecie jak w niego zagrać, to pobierzcie Minecratt Version Changer i podmieńcie wersję na InDev. Sposób działa w 100% i co najważniejsze działa zapisywanie, odczytywanie oraz dźwięk.

Dobra, przejdźmy do rzeczy. Otóż wiele osób wspomina jak w InDev było ciężko. Muszę się z tym niezgodzić częściowo. Wprawdzie walka z mobami, przetrwanie nocy jest trudne, to fakt, ale jeśli chodzi o surowce, to nie ma problemu. Mapka jest ograniczona, surowce(żelazo, węgiel) można w dużej ilości spotkać na powierzchni. Już w 30min uda się pewnie zdobyć żelazo na zbroję, albo i krócej. Ale InDev mimo wszystko jest wspaniałą wersją, chociaż brakuje jej sporo możliwości, to jednak i tak jest to superowa wersja.

Pewnie ktoś zapyta czemu otworzyłem ten temat w dziale Minecraft Classic, skoro InDev ma już kilka elementów z np. z Bety(crafting, moby itp.). Otóż InDev ma ulepszony generator z Classica, oraz sam jest podobny do Minecraft Classic. Spójrzcie na opcje w grze, one są identyczne jak w Minecraft Classic. InDev należał do tzw. ery Classic'a. Do niej należał tryb Creative, Survival Test i InDev. Od wersji Minecraft InfDev, została zapoczątkowana nowa era, którą znamy do dziś. Chodzi tu także o generator map. W erze Classic był ograniczony i generował trochę dziwne tereny, a od wersji InfDev był to już generator pozornie nieskończony, który generował bardziej wiarygodne tereny. Pisze swoje opinie o InDev'ie.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 06 July 2012 - 17:40

Nie grałem w InDev'a ale chyba zagram.A nie sorka kiedyś sobie wersje zmieniłem i zagrałem tylko nie wiem czy to był InfDev czy InDev w każdym razie stary minecraft nie jest podobny to tego w którego teraz gramy xd

Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


#3 bingo009

bingo009

    Uczony

  • Użytkownik
  • 464 postów

Napisano 09 July 2012 - 16:59

Jeśli miał ograniczoną mapkę i spawnowałeś się w takim domku, to był to Indev.

#4 Crafterfr33

Crafterfr33

    Znawca

  • Użytkownik
  • 287 postów

Napisano 16 July 2012 - 19:05

Indev.. Takie czasy, że aż się serce kraja.. Brak mi tego wybierania wielkości, kształtu czy tematu mapy.. tej do porzygu zielonej trawki i liści.. Wyobraźcie sobie co by było jakby był indev multiplayer.

#5 komiks42

komiks42

    Kagan

  • Użytkownik
  • 770 postów

Napisano 17 July 2012 - 11:21

Specjalnie pobrałem MVC, ustawiłem i jestem pod wrażeniem. Fajne wybieranie typu mapy, ten klimat starych wersji.
W?a?nie zmarnowa?e? 3 sekundy swojego ?ycia. Gratulacje!

#6 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 31 July 2012 - 18:44

Najlepszy był floating w Indevie.

#7 JeremiWu

JeremiWu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 01 September 2012 - 21:26

Kochane stare wersje... Te wszystkie dzisiejsze nethery endermany i marchewki to badziew. Kiedy miałem 6 lat (teraz mam 10) grałem jeszcze w survival test. A potem te nieskończone generatory map i inne nonsensy. A gdyby nie usunęli tych latających wysp nie musieliby teraz kombinować nad tym podniebnym wymiarem.

#8 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 01 September 2012 - 21:40

Sorry, ale pierwszy classic pojawił się trzy lata temu, więc nie wydaje mi się, żebyś w 2008 grał w survivala.

/D/


#9 bingo009

bingo009

    Uczony

  • Użytkownik
  • 464 postów

Napisano 03 September 2012 - 15:31

Pierwsza wersja Classica chyba została wydana 16 maja 2009 roku. Nie wiem czy dokładnie tak, ale napewno w maju.

#10 SirNobody

SirNobody

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 279 postów
  • DarkSirNobody

Napisano 26 September 2012 - 11:12

w mc gram od 1.7.3, ale dla porównania zagrałem sobie też w starsze wersje, i...


wow.

Bardzo klimatyczna wersja. fajny był efekt wyjścia poza mapę - jak nas stopniowo zwalniało, aż nie dało się iść przed siebie i wciągano z powrotem do wnętrza mapy. Epic :D albo latające wyspy. bardzo, bardzo klimatycznie i bardzo, bardzo fajnie :D

"Nie ma piękna, jeśli w nim leży krzywda człowieka. Nie ma prawdy, która tę krzywdę pomija. Nie ma dobra, które na nią pozwala"

nobodyspacklogo2.png


#11 Hako

Hako

    Bako

  • Użytkownik
  • 270 postów
  • Hako

Napisano 26 September 2012 - 11:39

I to jak sie swiatlo updatowalo dwie godziny :D jak sie wzielo ta floating duza to mozna bylo zapomniec o aktualizowaniu sie swiatla.
Pozatym lubilem robic spadajace bąbelki lavy.

#12 Pan Krzyzak

Pan Krzyzak

    Nowy

  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 02 November 2012 - 11:07

grałem najlepsza wersja :D

#13 Razeer123

Razeer123

    Nowy

  • Użytkownik
  • 40 postów
  • Razeer123

Napisano 18 May 2013 - 16:42

Wersja z klimatem.



#14 Russian_

Russian_

    Raring Ringtail

  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 23 May 2013 - 17:54

Z tej wersji podoba mi się generator map, szkoda że niczym nie da się tych wygenerowanych map prze konwertować na format co najmniej alphy lub nowszy.


Браво, знаш Сербском цирилице! хД


#15 pepek160

pepek160

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 17 June 2013 - 14:37

Kiedyś to były prawdziwe czasy MC teraz to może tez sa fajne ale jakby porownać to stary MC był o wiee lepszy


Dołączona grafika
Nie b?d? chamem daj diament...
http://marekjoe.xaa....hp?add=pepek160

#16 bingo009

bingo009

    Uczony

  • Użytkownik
  • 464 postów

Napisano 20 June 2013 - 21:57

Cóż, gdzieś chyba widziałem sposób na konwert mapy z Indev do Beta.



#17 kamix00

kamix00

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 164 postów
  • Kamix00

Napisano 14 July 2013 - 14:43

Cóż, gdzieś chyba widziałem sposób na konwert mapy z Indev do Beta.

Ja też widziałem, ale zapomniałem na jakiej stronie :/


q3m6.png

 

 

 

 


#18 Saszyk

Saszyk

    Nowy

  • Użytkownik
  • 55 postów
  • Saszyk

Napisano 23 July 2013 - 06:48

Ja pamiętam InDeva... Potworów tylu nie było... Diaxy znaleźć - Cud nad Wisłą!!!


eJwdzDEOgzAQBdF-T8EFYOUgZEiTE8QNRWrLfGSH

 

eJwrzq5MzdNLqSwqSS5KTCvRK8jhMjI1NTPl8kgs

 

SkyeNN: http://www.youtube.com/user/5kyeN     

 


#19 Maślak

Maślak

    Nie mam dziewczyny

  • Użytkownik+
  • 423 postów
  • Maślak ♪#0698
  • Maslak

Napisano 14 August 2013 - 22:32

Nie grałem w InDeva ani InfDeva. Ale możliwość customizacji mapy na pewno była ciekawa. Uważam jednak, że dobre jest to, że teraz już nie jest to możliwe. Aby znaleźć interesujące nas struktury trzeba się wysilić i czasem oddalić parę kilometrów od domu.



#20 The Nieznany ZERO

The Nieznany ZERO

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • Pan Jajecznica

Napisano 11 October 2013 - 13:37

mnie zdziwiło bo kiedy zmieniłem wersje na InDev to miałem czerwone niebo :o