Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czego brakuje w MC


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
349 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xanias

Xanias

    Uczony

  • Użytkownik
  • 534 postów

Napisano 23 April 2011 - 10:34

Ostatnio tak myślałem czego brakuje w mc, doszedłem do wniosku że wszystkie itemy można zdobyć po nawet godzinie gry. Niestety okazuje się że wszystko ma swoją monotonię a wyprawy od bazy nie mają sensu. Wpadłem na pomysł aby dodać kilka rzeczy. Jedną z nich był by jakiś surowiec lub coś kolo tego który był by niezwykle rzadki, zaś z tego surowca można by było coś utworzyć. Pomysł banalny aczkolwiek daje nam możliwość chęci osiągnięcia bardzo trudnego celu z niebanalną nagrodą. Ten drugi pomysł to teoretycznie ma być wprowadzony, bo na myśli mam coś ciekawego do czego podróżnicy mogli by dotrzeć. Fajne są miejsca gdzie możemy znaleźć coś zaskakującego, bo te podróże nie mają większego sensu teraz. I trzeci pomysł trochę nie związany z tym co wyżej napisałem. By można było otwierać książki i pisać w nich tekst, po czym wsadzać do pólek z książkami. Dajnie by można wtedy budować biblioteki a na multi było by to bardzo ciekawe. Że tak porównam dla tych co nie skumali, że to miało by być jak w TIBI :P

Dziękuję i proszę o komentarze.

1z2kr2x.jpg

 

Sposób na zarabianie BTC przez wtyczkę do google chrome. Robimy to co normalnie na swoim komputerze przy otwartej przeglądarce, a w tle kopie na BTC. Mam słaby laptop i nie zauważyłem żadnych spadków pracy sprzętu. Warto zapraszać innych do programu, z każdego poleconego są również profity. W razie pytań zapraszam na priv. Link do wtyczki google chrome: https://getcryptotab.com/64673


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 SzymonPL

SzymonPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 23 April 2011 - 11:41

Pomysł 1 - banalny, za to pomysł z książkami fajny. Ale ja bym jeszcze chciał (przede wszystkim) piston mod!

#3 Danio

Danio

    szatan piekło 666

  • Użytkownik+
  • 2695 postów

Napisano 23 April 2011 - 11:43

Ja także chciałbym te tłoki,pewnie zobaczymy je w wersji 1.6. Oby!

Don't hold me back

This is my own hell


#4 chrispos

chrispos

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 23 April 2011 - 12:06

A ja temperaturę.;-)

#5 Xanias

Xanias

    Uczony

  • Użytkownik
  • 534 postów

Napisano 23 April 2011 - 13:17

A co sądzicie o minigierkach ? Na multi można by organizować fajne zabawy. Można by z jakichś materiałów np. skocznie narciarską :D a skoro mamy już pogodę to i wiatr. Piszcie pomysły tego typu, można coś ciekawego wymyślić :)

1z2kr2x.jpg

 

Sposób na zarabianie BTC przez wtyczkę do google chrome. Robimy to co normalnie na swoim komputerze przy otwartej przeglądarce, a w tle kopie na BTC. Mam słaby laptop i nie zauważyłem żadnych spadków pracy sprzętu. Warto zapraszać innych do programu, z każdego poleconego są również profity. W razie pytań zapraszam na priv. Link do wtyczki google chrome: https://getcryptotab.com/64673


#6 Carlos19

Carlos19

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 23 April 2011 - 13:29

Cóż, większego trudu... Mnie się wydaje, że dobrze byłoby wprowadzic temperaturę ciała. Jeśli jesteśmy gdzieś w śnieżnej krainie, dobrze byłoby miec parę pochodni, lub ognisko z drewna (8 kijków i w środku węgiel). Dodatkowo różne rodzaje mebli, sofy, fotele, stoły. Dobrze byłoby, gdyby wprowadzono nowe rodzaje map, np... księżyc, apokalipsa.
Na czym by to polegało?
Wyglądałoby to jak normalna mapa, lecz od czasu do czasu następowałby jakiś wybuch, meteoryt, który niszczyłby okolicę. Zadaniem byłoby przetrwac jakąś ilośc dni do przyjścia pomocy. Na mapie nie byłoby jednak drzew, jeśli już, to bardzo rzadko i naprawdę małe (1-2 klocki bez liści), gracz ukrywałby się pod ziemią wraz z kochanymi zombie oraz szkieletami ;p.

No i to, czego oczekiwałem od samego początku gry - wulkanów.

#7 Xanias

Xanias

    Uczony

  • Użytkownik
  • 534 postów

Napisano 23 April 2011 - 13:43

Nie zapomnijmy też o rozwinięciu kuchni. Przydało by się rozwinięcie przygotowywania potraw. Lawa z tych wulkanów mogła by zastygać i użyźniać glebę :P

1z2kr2x.jpg

 

Sposób na zarabianie BTC przez wtyczkę do google chrome. Robimy to co normalnie na swoim komputerze przy otwartej przeglądarce, a w tle kopie na BTC. Mam słaby laptop i nie zauważyłem żadnych spadków pracy sprzętu. Warto zapraszać innych do programu, z każdego poleconego są również profity. W razie pytań zapraszam na priv. Link do wtyczki google chrome: https://getcryptotab.com/64673


#8 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 23 April 2011 - 13:44

Może jakiegoś kontrolera, tzn. jakiś klocek który będzie można skonfigurować (może nawet wpisać własne instrukcje) tak, by po otrzymaniu energii z jednego wejścia wysłać ją inne wyjście. Zamiast skomplikowanego układu bramek logicznych można by zastąpić je niewielkim klockiem, kontrolerem.[/quote]
Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#9 merq198

merq198

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 129 postów

Napisano 23 April 2011 - 13:57

ja to chce żeby dodali teleskop :D robi się go ze szkła metalu i może jeszcze glowstona stawia się, klika prawy i mamy dalszy widok - fajnie by było :!:

#10 Xanias

Xanias

    Uczony

  • Użytkownik
  • 534 postów

Napisano 23 April 2011 - 14:03

Przy tym teleskopie wpadłem na pomysł by można budować większe łodzie które można wyposażać w różne rzeczy, teleskop armaty itp. Dajna gierka na multi by była z taką wojną statków XD

1z2kr2x.jpg

 

Sposób na zarabianie BTC przez wtyczkę do google chrome. Robimy to co normalnie na swoim komputerze przy otwartej przeglądarce, a w tle kopie na BTC. Mam słaby laptop i nie zauważyłem żadnych spadków pracy sprzętu. Warto zapraszać innych do programu, z każdego poleconego są również profity. W razie pytań zapraszam na priv. Link do wtyczki google chrome: https://getcryptotab.com/64673


#11 Moslaten

Moslaten

    Spec od Budowania

  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 23 April 2011 - 14:15

Ja bym chciał broń palną bo w końcu proch jest i żelazo też jest

#12 Xanias

Xanias

    Uczony

  • Użytkownik
  • 534 postów

Napisano 23 April 2011 - 14:18

O nie, kiepski pomysł... chyba każdy się zgodzi. Jest mod SDK ale to tak for funny do grania na multi, nie powiem jest świetnie wykonany ale jeżeli został by dodany do czystego mc to wielu by go porzuciło.

1z2kr2x.jpg

 

Sposób na zarabianie BTC przez wtyczkę do google chrome. Robimy to co normalnie na swoim komputerze przy otwartej przeglądarce, a w tle kopie na BTC. Mam słaby laptop i nie zauważyłem żadnych spadków pracy sprzętu. Warto zapraszać innych do programu, z każdego poleconego są również profity. W razie pytań zapraszam na priv. Link do wtyczki google chrome: https://getcryptotab.com/64673


#13 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 23 April 2011 - 14:39

Przy większej ilości modów powinno być menu przy zaczynaniu nowej gry które z modów mają być używane w czasie gry.
Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#14 George

George

    Na zawsze...

  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 23 April 2011 - 15:06

Ja bym powiększył liczbę itemów w jednym snacku np. z 64 do 80.

#15 kokomando

kokomando

    Znawca

  • Użytkownik
  • 293 postów

Napisano 23 April 2011 - 15:08

Ja chciałbym by można było farbować coś innego oprócz wełny np deski albo kamien.No i więcej achivmentów i to tyle

Officjalnie zteletubisiowany.


#16 DqpDragon

DqpDragon

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 23 April 2011 - 17:36

1 Marmur - robi się jak sandstone tylko zamiast piachu żwir
2 Kolorowe szkło
3 Różne rodzaje strzał np. płonąca wybuchająca....
4 Więcej osiągnięć.
5 Nowe statystyki takie jak "ile zabiłem creeperów"
6 Jakieś nowe moby
7 Zegarek na ścianę
8 Woda do picia

To tyle :-D

#17 SzymonPL

SzymonPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 23 April 2011 - 17:40

Ciekawa dyskusja. Ja np. bym chciał jeszcze żeby Notch rozwiną nether. :-)

#18 harry97mgr

harry97mgr

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 23 April 2011 - 18:13

Nooo... Nether jest bardzo ubogi...
Mogły by być pływające bloki do budowania statków, bo chyba nikogo nie satysfakcjonuje ta mała łódka...Jakieś TELEWIZORY (?). Nie wiem jak to by miało wyglądać ale super (np. diament.czerwony proszek i kamień)
No i hodowla świń, krów i kaczek...robiło by się stodoły... hehe

#19 Xanias

Xanias

    Uczony

  • Użytkownik
  • 534 postów

Napisano 23 April 2011 - 18:16

Tak... farmerstwo. Ogólnie mamy wiele dziedzin w minecrafcie, warto wymyślić coś nowego i z tego rozwiną się nowe ciekawe pomysły.

1z2kr2x.jpg

 

Sposób na zarabianie BTC przez wtyczkę do google chrome. Robimy to co normalnie na swoim komputerze przy otwartej przeglądarce, a w tle kopie na BTC. Mam słaby laptop i nie zauważyłem żadnych spadków pracy sprzętu. Warto zapraszać innych do programu, z każdego poleconego są również profity. W razie pytań zapraszam na priv. Link do wtyczki google chrome: https://getcryptotab.com/64673


#20 Ervoy

Ervoy

    Zaangażowany

  • Użytkownik
  • 455 postów
  • Ervoy

Napisano 23 April 2011 - 18:17

Harry, a chciałbyś oglądać Mode na Sukces w minecrafcie na telewizorze?