Skocz do zawartości


Zdjęcie

I-Doser - legalny e-narkotyk, bez uzależnień i innych złych efektów.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#1 blojayble

blojayble

    :u

  • Użytkownik
  • 414 postów
  • blojayble

Napisano 16 June 2012 - 19:26

I-Doser jest to ciekawy program do synchronizacji półkul mózgowych. Cechą go wyróżniającą, jest obecność dosów imitujących działanie narkotyków i specyfików różnego pokroju.


Jak to działa? Zakładasz sobie słuchawki, kładziesz się wygodnie i wsłuchujesz w specjalne "utwory" - buczenie i piszczenie. To tak oddziałuje na umysł, że dzieją się z Tobą różne rzeczy. Osobiście polecam zabawę z Marijuaną oraz Peyote.


Jak ktoś jest bardziej w temacie no to Hand Of God. Ale to już jest towar z wyższej półki. Są również dosy do ćwiczeń fizycznych, uczenia się, poprawy humoru i wielu innych.

Warto spróbować.


Teraz będę testował mieszankę MarijuanaQH + PeyoteQH. Zdam później relację.


Dosy wraz z i-doserem, sbagenem, programem do konwersji do mp3 oraz poradnik znajdziecie pod tym linkiem:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować





Więcej dowiecie na stronie google,pl.



A Wy, macie jakieś przygody z tym programem? Piszcie.
  • Heyter.pl lubi to

oiuyjhophirjoityjpoityuh;jtnypjoetnuoiety;ikrtmyojietyjoietjenh6ru


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Soneillon

Soneillon

    My own life, my own lies.

  • Weteran
  • 1363 postów

Napisano 16 June 2012 - 19:40

Próbowałem głównie krótszych dosów, ciekawie to działa :)

Polecam stronę i-doser.pl, są tam opisane (w większości po polsku) praktycznie wszystkie dosy.

#3 Gość_Nazgul Dragon_*

Gość_Nazgul Dragon_*
  • Gość

Napisano 16 June 2012 - 19:42

Hmm... czyli coś w stylu legalnego SLD? :P

#4 Soneillon

Soneillon

    My own life, my own lies.

  • Weteran
  • 1363 postów

Napisano 16 June 2012 - 19:44

A owszem :)

#5 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 16 June 2012 - 19:48

Odsłuchałem kilka doserów które pobrałem z polskiej strony i to jest za******e :D A najlepsze że nie trzeba tracić około 30 złotych,żeby mieć takie doznania.

KurmTAx.jpg


#6 maciekg333

maciekg333

    Ekspert

  • Weteran
  • 1493 postów

Napisano 16 June 2012 - 19:52

Kurde, ja bym spróbował, ale boje się że rozpuści mi mózg ._.
Dołączona grafika

#7 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 16 June 2012 - 19:54

Radze poczytać co to I-doser,to nie będziesz miał takich obaw.

KurmTAx.jpg


#8 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 16 June 2012 - 20:10

Hmm... Chętnie wypróbowałbym Game-Enchancery (Wiadomo, jestem gamerem ^^). Ale nie mogę znaleźć dosera marichuaneny.
Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#9 Imael

Imael

    Żyd

  • Użytkownik
  • 513 postów
  • Imael

Napisano 16 June 2012 - 21:03

marijuana ..mój ulubiony dos

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


trzymaj

JP


#10 maciekg333

maciekg333

    Ekspert

  • Weteran
  • 1493 postów

Napisano 16 June 2012 - 21:25

Poczytałem i dałem się przekonać, jutro to wypróbuję. Polecicie jakieś dosy dla początkujących? ;)
Dołączona grafika

#11 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 16 June 2012 - 21:29

Marijuane zacząłem słuchać kiedy nie było kasy,45złotych/g.. Kolega mi o tym powiedział. A tak wgl HoG (coś jak anielski pył?) to jakie ma jazdy? bo tego to ja się boje spróbować :o

KurmTAx.jpg


#12 blojayble

blojayble

    :u

  • Użytkownik
  • 414 postów
  • blojayble

Napisano 16 June 2012 - 21:34

Okej, dzisiaj już łącznie zjadłem 6 dosów. :D


Przed chwilą zapodałem jeden po drugim Marysie, Peyote i Opium, wszystkie w wersji QH(Skrócona).

Skutki?

Marysia: śmiechawa, nieco rozluźnienia.
Peyote: tutaj już zaczęły się abstrakcyjne myśli, nieco inne postrzeganie świata i co było we wszystkim najlepsze zaczęła mnie zastanawiać moja własna dłoń. Najpierw nieco się odkształcała, niestety nie bardzo mocno, ale efekt był. Potem bezmyślnie się na nią gapiłem, aż stało się z nią coś dziwnego. Rozmyła się w tle jak obraz i stała strasznie wielka, aż się przestraszyłem. Byłem już po maryśce więc miałem beke. :D
Opium: Nieco się uspokoiłem i miałem fazę typu wtf i wgl nie pamiętam co się działo. Wiem że słyszałem w którymś momencie niewyraźny dialog w którym udało mi się wyróżnić głos kobiety. Nic nie rozumiałem, ale brzmiało, jakbym się podstroił pod radio. Cieekawe :D



A na noc jeszcze zapuszczam OOBE. :D Mam tylko nadzieję, że się nie zesram. Po maryśce ma się dziwne sny, zobaczymy co po tym.



I dla nowicjuszy polecam : French Roast - szybko pobudza, QuickHappy, a potem Maryśkę, to jest przyjemny dos. Potem polecam jakieś rekreacyjne typu Bufo)Toad tudzież A-Bomb. Potem to brać się za premiumy i mocniejsze rzeczy. HoG, GoH, Peyote albo jakieś dobrej jakości unofficjale.


PS. Nie słuchajcie GoH na noc, zesracie sie.



@UP

HoG - Hand of God - mocno egzystencjalna podróż mentalna, ciekawe doznania. Ja miałem wszystkie kolorki pod powiekami, ogromną wyobraźnie i różne zjadliwe wizje. Niektórzy mają po tym naprawdę mocne jazdy. Dużo zależy od podejścia. Polecam dla zaawansowanych.

GoH - Gate of Hades - to już nie byle halucynka. To jest horror. Dla ludzi o mocnych nerwach, najlepiej w dzień i z kimś ogarniętym w pobliżu, byle by cię nie wystraszył, bo będziesz w du**e. Mrocznie. Planuję to na jutro. :D

oiuyjhophirjoityjpoityuh;jtnypjoetnuoiety;ikrtmyojietyjoietjenh6ru


#13 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 16 June 2012 - 21:36

Mam takie pytanie,kolega chce tego próbować,czy może bez słuchawek? Ja osobiście próbowałem bez ale nie działało (może dlatego że był hałas w domu)
PS: Marijuana przyjemny dos? Tam jest taki moment że sie idzie posrać.

KurmTAx.jpg


#14 blojayble

blojayble

    :u

  • Użytkownik
  • 414 postów
  • blojayble

Napisano 16 June 2012 - 21:41

Wczoraj zapuściłem sobie w nocy i jakoś przeżyłem. No niby jest taki dość intensywny moment, ale straszny tylko za pierwszym podejściem. Poza tym, dos jest przyjemny w efektach, jak się go zapuszcza z dobrym podejściem. Działa podobnie jak marycha, jest beka, lepsze myślenie i większa swoboda działania. Po wersji QH dodatkowo widziałem przez mgłę.



Bez słuchawek nie działa. To polega na tym, że określony dźwięk ma wpadać do określonego ucha. (Jednego z dwóch po bokach głowy.)

oiuyjhophirjoityjpoityuh;jtnypjoetnuoiety;ikrtmyojietyjoietjenh6ru


#15 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 16 June 2012 - 21:56

Jutro odsłucham: AcidQH + Speedball+GoH co może z tego być? Odsłuchać oddzielnie czy mogę te 2 pierwsze razem? BO GoH to przyznam,sram się i to bardzo.

KurmTAx.jpg


#16 Imael

Imael

    Żyd

  • Użytkownik
  • 513 postów
  • Imael

Napisano 16 June 2012 - 21:57

Marijuane zacząłem słuchać kiedy nie było kasy,45złotych/g.. Kolega mi o tym powiedział. A tak wgl HoG (coś jak anielski pył?) to jakie ma jazdy? bo tego to ja się boje spróbować :o

ej u mnie 30 za g ; o

JP


#17 Razor123

Razor123

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 550 postów

Napisano 16 June 2012 - 22:01

u nas też 30 za g :P

╭╮╭╮


#18 blojayble

blojayble

    :u

  • Użytkownik
  • 414 postów
  • blojayble

Napisano 16 June 2012 - 22:06

Jeżeli ktoś poszukuje jakiegoś dosa, w dowolnym formacie. pisać do mnie. Od razu zaznaczam że nie mogę znaleźć nigdzie Satan's Jackhammer, ani Heaven's Door, nad czym bardzo ubolewam, bo zapowiadają się genialnie.

oiuyjhophirjoityjpoityuh;jtnypjoetnuoiety;ikrtmyojietyjoietjenh6ru


#19 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 16 June 2012 - 22:19

Marijuana,pierwszy dos,cudem przesłuchałem do końca bo wręcz przygwoździli mnie do podłogi,ale teraz się boje,i mam pytanie: czy jest jakiś dos który daje podobne efekty jak marijuana ale bez intensywnych momentów? Przesłuchałem koniec Gate of Hades,i to mi wystarczy żeby słuchać to w obecności minimum 3 osób.

KurmTAx.jpg


#20 blojayble

blojayble

    :u

  • Użytkownik
  • 414 postów
  • blojayble

Napisano 16 June 2012 - 22:24

Łoj, widzę że bardzo wrażliwy jesteś.


Spróbuj Peyote, nie przejmuj się opisami, jak to też nie wywala w kosmos. Ważne jest dobre podejście. Przed wysłuchaniem możesz sobie np. poczytać nieco kawałów, lub coś śmiesznego obejrzeć. Wtedy milej się słucha i fajniejsza faza jest. Po peyoteQH miałem nawet śmiechawę. Jutro wypróbuję pełną wersję razem z GoH, ponoć faza przednia. :>

oiuyjhophirjoityjpoityuh;jtnypjoetnuoiety;ikrtmyojietyjoietjenh6ru