Skocz do zawartości


Zdjęcie

ComCraft - Minecraft 3D na telefony z Java


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
181 odpowiedzi w tym temacie

#61 Szymas70

Szymas70

    Lubię Lapis Lazulit

  • Użytkownik
  • 385 postów

Napisano 10 June 2012 - 15:31

Szymas70 - No teraz super , jeśli to tło przyjmie się w przyszłości to lepiej jesli mówisz że sa różnice i ty o tym wiesz a inni tego nie widza to w finalnej wersji miło było by jak bys juz jescze raz zrobił od pocątku tak żeby na każdej rozdziałce była DOBRA JAKOŚĆ :)


Edit: nie moge się doczekac jak juz Razora123 menu wybierania bloczków będzie oficjalnie w grze :)


różnice są minimalne bo tą wersją bez " by Queder " robiłem od porządku i trudno było by była ona identyczna
Dołączona grafika

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#62 Braders

Braders

    I love avila

  • Użytkownik
  • 166 postów

Napisano 10 June 2012 - 22:23

nie wiem czy wiesz ale ta gra jest na 3gplay.pl

#63 Queader

Queader

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 11 June 2012 - 15:18

No nie wiedziałem...ale bardzo proszę o nie rozpowszechnianie gry bez MOJEJ ZGODY, dopóki jest jeszcze w tak wczesnej wersji. Na stronie downloadu dodałem o tym notkę -_-

#64 grzdylek

grzdylek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 11 June 2012 - 15:30

mam pytanie , wiem że mówiłes że narazie trzeba troche poczekać ale kiedy można sie spodziewac update z nowym tłem , rozdzielczością 240x400 , menu wybierania bloczków ???

#65 Craftonationality

Craftonationality

    AWSUM DUDE!

  • Użytkownik
  • 1202 postów
  • WBDeggerMMP

Napisano 11 June 2012 - 15:35

a może mniejsza rozdzielczość :D ?

e9sr.png

SZCZEL SE W AGENCIAKA!


#66 Queader

Queader

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 11 June 2012 - 15:53

Spodziewać się można nie za szybko, ale dokładnie nie wiem kiedy 3-4 tyg może więcej, bo grę piszę prawie od nowa żeby ją bardziej zoptymalizować.

#67 grzdylek

grzdylek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 11 June 2012 - 18:48

Spodziewać się można nie za szybko, ale dokładnie nie wiem kiedy 3-4 tyg może więcej, bo grę piszę prawie od nowa żeby ją bardziej zoptymalizować.


Ok , tylko niech bedzie rozdzielczość 240x400 chociaz:) bo tak na Avili z paskiem białym po boku nie gra sie za fajnie :(

#68 grzdylek

grzdylek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 11 June 2012 - 18:48

Jeszcze jedno pytanie jaka wielkośc maja strzałki poruszania się , i dlaczego jak włączam te obrazki to są podwojone???

#69 Osiot

Osiot

    Nowy

  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 11 June 2012 - 19:44


Queader napraw proszę błąd nokii ( Unknown Exception! Sorry :( Access denied )


#70 Queader

Queader

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 12 June 2012 - 06:53

Ten błąd to wyskakuje, bo na nokiach nie można zapisywać plików do niektórych folderów, ogólnie z poprawieniem sporo pracy. Przyciski mają wielkość 50x50, a podwojone są po to, że jeden jest niewciśnięty, a drugi wciśnięty.

#71 Osiot

Osiot

    Nowy

  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 12 June 2012 - 15:25

Queader mam pytanie: czy ty ciągle coś robisz, czy dopiero za te 3-4 tygodnie wznowisz pracę ?

#72 Queader

Queader

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 12 June 2012 - 15:29

Grę piszę prawie od nowa, więc ciągle coś robię, a za 3-4 tygodnie mam nadzieję wydać kolejną wersję :)

#73 Osiot

Osiot

    Nowy

  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 12 June 2012 - 16:06

A jak naprawisz ten błąd z nokiami ?

#74 Queader

Queader

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 12 June 2012 - 18:30

Dodam przeglądarkę plików gdzie będzie się wybierało folder, do którego jest dostęp i tam będzie zapisywana gra.

#75 Osiot

Osiot

    Nowy

  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 13 June 2012 - 14:40

Czy z tym naprawde zejdzie aż tak długo ?

#76 Osiot

Osiot

    Nowy

  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 13 June 2012 - 15:00

Queader a czy mógłbyś naprawić błąd z nokiami i dodać na stronie download, czy trzeba nad tym popracować?

#77 Queader

Queader

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 13 June 2012 - 15:07

Nie, ponieważ nawet gdybym to naprawił to byłoby to marnowanie czasu, ponieważ ten stary kod i tak prawie cały idzie do kosza, a obiecuję, że po tym updacie kolejne będą wychodziły już szybciej, dzięki temu.

#78 grzdylek

grzdylek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 13 June 2012 - 16:13

Nie, ponieważ nawet gdybym to naprawił to byłoby to marnowanie czasu, ponieważ ten stary kod i tak prawie cały idzie do kosza, a obiecuję, że po tym updacie kolejne będą wychodziły już szybciej, dzięki temu.


Więc ja czekam na moją rozdzielczość 240x400 , wybieranie bloczków i nowe tło . aha mam pytanie . Gdyż niewiem gdzie mi sie zapisuje gra , no bo zapisuje - przy starcie włączalem dostep do plikow no i nigdzie nie ma zadnego ani pliku ani folderu.

#79 Osiot

Osiot

    Nowy

  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 13 June 2012 - 16:19

Nie, ponieważ nawet gdybym to naprawił to byłoby to marnowanie czasu, ponieważ ten stary kod i tak prawie cały idzie do kosza, a obiecuję, że po tym updacie kolejne będą wychodziły już szybciej, dzięki temu.

W takim razie ile czasu zajmie naprawienie błędu.

#80 Queader

Queader

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 13 June 2012 - 16:30

Grę piszę prawie od nowa, więc ciągle coś robię, a za 3-4 tygodnie mam nadzieję wydać kolejną wersję :)