Skocz do zawartości


Zdjęcie

Herobrine - Historia Prawdziwa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

#21 Drakii

Drakii

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 23 April 2011 - 21:24

Wydaje mi się że ta dyskusja i ten temat nie ma sensu na dzień dzisiejszy nie możemy potwierdzić albo zaprzeczyc istnieniu herobrine dlatego mimo że cześć z nas w niego wierzą a inni nie trzeba poczekać aż Notch przyzna się do swojego ''żartu'' i wszystko bedzie jasne

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Zampa

Zampa

    władca czasu

  • Użytkownik
  • 278 postów

Napisano 24 April 2011 - 11:49

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Tutaj macie pełne wytłumaczenie co do Herobrine. Jest po angielsku, ale z zaufanego źródła.

#23 brylant

brylant

    usagi youimbo

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 24 April 2011 - 17:35

zamknijcie już ten temat,bo zaczyna mnie to denerwować że nie chcecie poczekać aż Noth powie że herobrine to żart lub nie.I dojdzie do prawdy o herobrine.



P.S. Oczywiście jak herobrine istnieje.

#24 OMrSpajdiO

OMrSpajdiO

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 24 April 2011 - 20:28

Notch już dawno mowił ze herobrine to zart.

#25 plum2122

plum2122

    Zatwardziały Pisarz

  • Użytkownik
  • 378 postów

Napisano 24 April 2011 - 21:00

Z pisaniem jest jak z ogniem.Możesz go używać,ale z umiarem. (Gdyż to się nie spodoba opini publicznej.) Nie będę się wypowiadać o Herobrine'ie,gdyż nie mam dowodów na jego istnienie.Czytałem jak większość osób zarejestrowanych tutaj i ówdzie tą historie o Herobrine'ie i...uwierzyłem.Możecie uważać mnie za osobę łatwowierną ale tak już mam.Uwierzyłem,zobaczyłem,przegrałem.Mam nadzieję,że nie będzię już mylących tematów na Wiki,gdyż wprowadza ona wszystkich w błąd.

Pozdrawiam.

Teraz już chyba wróciłem na dłużej :P 


#26 Moslaten

Moslaten

    Spec od Budowania

  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 24 April 2011 - 21:12

Z pisaniem jest jak z ogniem.Możesz go używać,ale z umiarem. (Gdyż to się nie spodoba opini publicznej.) Nie będę się wypowiadać o Herobrine'ie,gdyż nie mam dowodów na jego istnienie jak i nie mam dowodów na jego nieistnienie.Czytałem jak większość osób zarejestrowanych tutaj i ówdzie tą historie o Herobrine'ie i...uwierzyłem.Możecie uważać mnie za osobę łatwowierną ale tak już mam.Uwierzyłem,zobaczyłem,przegrałem.Mam nadzieję,że nie będzię już mylących tematów na Wiki,gdyż wprowadza ona wszystkich w błąd.




Pozdrawiam.


Skoro nie ma dowodów na jego istnienie to on nie istnieje bo nie ma takiego czegos jak dowody na jego nieistnienie

#27 plum2122

plum2122

    Zatwardziały Pisarz

  • Użytkownik
  • 378 postów

Napisano 24 April 2011 - 21:16

Skoro nie ma dowodów na jego istnienie to on nie istnieje bo nie ma takiego czegos jak dowody na jego nieistnienie


Mój błąd.Zaraz to poprawię.

Pozdrawiam.
  • Maximus lubi to

Teraz już chyba wróciłem na dłużej :P 


#28 Markus

Markus

    Mistrz zabawiania :)

  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 24 April 2011 - 21:30

Pogubiłem się @_@
Dołączona grafika

#29 Moslaten

Moslaten

    Spec od Budowania

  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 24 April 2011 - 21:35

Ja też ale dobra niech admini zamkną temat bo ludzie już zaczynają tu spamować

#30 jacekg2000

jacekg2000

    idiota

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 25 April 2011 - 05:48

I to jest logiczne myślenie.

#31 brylant

brylant

    usagi youimbo

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 25 April 2011 - 08:15

ja popieram Moslatena.Kto jest za tym żeby admini zamknęli temat niech napisze mi na PW i to załatwimy. Pozdrawiam "brylant"

#32 zuko52

zuko52

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 25 April 2011 - 09:09

nie wiem jak mozna wiezyc w tego herosrajna te filmiki co pokazaliscie to BZDURA moze to byc:mod,multiplayer(pirat),podlozone,plugin wiec przestancie mowic ze on istnieje. Nie jest to zaden blad powniewaz herobrine nie byl oficjalnie wprowadzony do gry -.-.mozna go uzyskac w grze poprzez moda,plugin,piracka wersje.Moj kolega w niego +/- wiezy ale go nikgdy nie widzial. Wyprobowal ten trik ze spawnowaniem .Mogli tez podlozyc skina,moba ktory sie nazywa monster.Atakujacy ma 10hp 0.5 obrazenia
poprostu zmieniona teksturka.. jezu 2 pixele zmienione i juz myslicie ze to herosrajn.

#33 Drakii

Drakii

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 25 April 2011 - 09:12

nie wiem jak mozna wiezyc w tego herosrajna te filmiki co pokazaliscie to BZDURA moze to byc:mod,multiplayer(pirat),podlozone,plugin wiec przestancie mowic ze on istnieje. Nie jest to zaden blad powniewaz herobrine nie byl oficjalnie wprowadzony do gry -.-.mozna go uzyskac w grze poprzez moda,plugin,piracka wersje.Moj kolega w niego +/- wiezy ale go nikgdy nie widzial. Wyprobowal ten trik ze spawnowaniem .Mogli tez podlozyc skina,moba ktory sie nazywa monster.Atakujacy ma 10hp 0.5 obrazenia
poprostu zmieniona teksturka.. jezu 2 pixele zmienione i juz myslicie ze to herosrajn.


a ja nie wiem jak można tak słabo znać polski

#34 xPablas

xPablas

    ProblemoRozwiązywacz

  • Użytkownik
  • 413 postów

Napisano 25 April 2011 - 09:17

Jak herobrine może istnieć skoro jego skinu nie ma nawet w plikach gry? Nikt nigdy go nie widział bez moda!
Sam Notch przyznał się, że nie miał brata.
Zakończcie tą beznadziejną dyskusje...
Herobrine wymyślili gracze!

#35 Ervoy

Ervoy

    Zaangażowany

  • Użytkownik
  • 455 postów
  • Ervoy

Napisano 25 April 2011 - 09:18

Herobrine'a można porównać do czupakabry, niektórzy twierdzą, że widzieli, ale i tak większość nie wierzy \o/
Dołączona grafikaDołączona grafika
Nawet podobni, nie?

#36 plum2122

plum2122

    Zatwardziały Pisarz

  • Użytkownik
  • 378 postów

Napisano 25 April 2011 - 10:06

Wiecie...możecie nie wierzyć w niego ale zawsze może się pojawić.Czy to żart kogoś z zewnątrz czy żart Notcha,który wprowadzi JEGO w następnej aktualizacji nie informując nikogo o niczym.Ale prawdą jest to,że ON jest po prostu żartem.Jestem za zamknięciem tematu.

Pozdrawiam.

Teraz już chyba wróciłem na dłużej :P 


#37 Venom33

Venom33

    Grafik

  • Użytkownik
  • 241 postów

Napisano 25 April 2011 - 10:06

Jak herobrine może istnieć skoro jego skinu nie ma nawet w plikach gry? Nikt nigdy go nie widział bez moda!
Sam Notch przyznał się, że nie miał brata.
Zakończcie tą beznadziejną dyskusje...
Herobrine wymyślili gracze!

Można go spotkać bo plik jego wyglądu instaluje sie w innym miejscu ;p i jest ukryty.
Można go spotkać w wersjach od alphy do 1.3_01

#38 Markus

Markus

    Mistrz zabawiania :)

  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 25 April 2011 - 10:10

Czupakabra jest trochę mniej kwadratowa :/
Dołączona grafika

#39 xPablas

xPablas

    ProblemoRozwiązywacz

  • Użytkownik
  • 413 postów

Napisano 25 April 2011 - 10:32

@Venom33
Weź ty nie szerz jakichś herezji, bo nigdy Notch nie stworzył czegoś takiego jak Herobrine

#40 Moslaten

Moslaten

    Spec od Budowania

  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 25 April 2011 - 11:39

Dobra piszemy wszyscy na pw do xidi żeby zamknął ten temat