Skocz do zawartości


Zdjęcie

TESV Skyrim- dyskusja ogolna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#1 JaskierArt

JaskierArt

    Forumowy Metalowiec

  • Użytkownik
  • 231 postów

Napisano 29 April 2012 - 11:11

Witajcie Smocze Dzieciecia!
Oto temat poswiecony na rozmowy o postaciach, ekwipunku, umkach oraz o wszystkim zwiazanym z ta gra!
Ja gram Dunmerem, uzywam jednorecznego ognia, ale wbije na oboreczny bo rzekomo super, oraz z nordowskiego antycznego miecza, czasami zmieniajac na NAM zimna, ubrany jestem w szaty czarnego maga, stalowe buty ognia, lekki helm mirroru(wer. ang.) oraz lekkie imperialne karwasze. Smoki zabijam lukiem antycznych nordow, oraz strzalami tego rodzaju.
Sorry za brak polskich znakow
ale najczesciej wbijam na telefonie.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Zajax

Zajax

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 716 postów

Napisano 30 April 2012 - 08:41

Ta gra jest do du*y. Wolę poprzednie części.

#3 Krystiank1410

Krystiank1410

    Snek

  • Użytkownik+
  • 165 postów

Napisano 30 April 2012 - 08:50

Każdy woli to co lubi :P. Ja gram Nordem, posiadam Stalowy miecz niebiańskiej kuźni(Doskonały) zaklęty w ogień, Stalową tarczę(Doskonały) i zbroję płytową(Wszystko na Doskonały) Smoki ściągam za pomocą krzyku a na ziemi zabijam mieczem. Mam 80 poziom kowalstwa i zamierzam wykuć zbroję Ebonową, moja postać 44 lvl i ukończyła kampanię Cesarstwa i jest w połowie głównego wątku ze smokami.

uQcilSi.jpg?1


#4 mcmiki

mcmiki

    Burst Link!

  • Użytkownik
  • 249 postów

Napisano 30 April 2012 - 08:57

Tak jak Zajax twierdze, że jest do du*y. Znudziło mi się po ucieczce z Helgen czy jak to się nazywa. Dobrze, że nie kupiłem tylko u kolegi gralem. Poprzednie częście o wiele lepsze.

#5 GunsNCraft

GunsNCraft

    Forumowy Muzykant

  • Użytkownik
  • 292 postów
  • Stradlin

Napisano 30 April 2012 - 17:06

A co do stron konfliktu.. Którzy są lepsi? Cesarscy czy ci drudzy?

#6 Krystiank1410

Krystiank1410

    Snek

  • Użytkownik+
  • 165 postów

Napisano 30 April 2012 - 17:15

GunsNCraft w jakim sensie lepsi? Jeśli chodzi o sprzęt to praktycznie nie ma różnicy, a jeżeli chodzi o to którzy są ci dobrzy a którzy źli, to mnie się wydaję że jeżeli grasz po stronie Cesarstwa będziesz tym dobrym, ponieważ jeżeli odbijesz prowincję Skyrim jako gromowładni osłabisz Cesarstwo, po czym Altmerskie Dominium(Tacy główni źli) będzie mogło je wykończyć i zapanować nad całym kontynentem.Choć pozornie Gromowładni mogą mieć świetlane cele to tak nie jest gdyż prowadzi to do osłabienia obu stron konfliktu na rzecz Dominium.

uQcilSi.jpg?1


#7 GunsNCraft

GunsNCraft

    Forumowy Muzykant

  • Użytkownik
  • 292 postów
  • Stradlin

Napisano 30 April 2012 - 17:17

Aha.. A Biała Grań z kim jest? ;P

#8 Krystiank1410

Krystiank1410

    Snek

  • Użytkownik+
  • 165 postów

Napisano 30 April 2012 - 17:29

Początkowo neutralna, ale grając po jednej ze stron przeciągasz ją na swoją stronę.

uQcilSi.jpg?1


#9 GunsNCraft

GunsNCraft

    Forumowy Muzykant

  • Użytkownik
  • 292 postów
  • Stradlin

Napisano 30 April 2012 - 17:35

Aha.. Dzięki ^^ A wiecie co mi się nie podoba? że smokiem nie można kierować

#10 Krystiank1410

Krystiank1410

    Snek

  • Użytkownik+
  • 165 postów

Napisano 30 April 2012 - 19:16

Był na to jakiś mod chyba :D.

uQcilSi.jpg?1


#11 GunsNCraft

GunsNCraft

    Forumowy Muzykant

  • Użytkownik
  • 292 postów
  • Stradlin

Napisano 01 May 2012 - 10:29

Dobra.. A jeśli chciałbym grać skrytobójcą to w co musiałbym dawać staty i jaką postać wybrać? Mrocznego Elfa raczej nie?.. Lub Norda?

#12 Krystiank1410

Krystiank1410

    Snek

  • Użytkownik+
  • 165 postów

Napisano 01 May 2012 - 13:26

Myślę że dobrze jest dawać w skradanie się i walka dwoma broniami(dwa sztylety :D), mroczny elf to chyba najlepszy zabójca lecz osobiście przeszedłem wątek Mrocznego bractwa Nordem, więc to kwestia dobrania skilli.

uQcilSi.jpg?1


#13 GunsNCraft

GunsNCraft

    Forumowy Muzykant

  • Użytkownik
  • 292 postów
  • Stradlin

Napisano 01 May 2012 - 14:21

Mroczne bractwo to są zabójcy tak? I oni są w Pękninie? Bo są chyba jeszcze złodzieje i Towarzysze, tak?

#14 KrzesłoBojowe

KrzesłoBojowe

    GIMBUS

  • Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 01 May 2012 - 14:35

Dałem spokój tej grze po tym jak arachnofobia wygrała.

Dołączona grafika


#15 GunsNCraft

GunsNCraft

    Forumowy Muzykant

  • Użytkownik
  • 292 postów
  • Stradlin

Napisano 01 May 2012 - 14:53

No ejże.. Ja zwalczam to mieczem ^^ (ew. magią..)

#16 Darkminer

Darkminer

    Dhubleidd

  • Użytkownik
  • 249 postów

Napisano 01 May 2012 - 15:15

Ja to wpisuję tcl lub killall i spieprzam jak najdalej(FUCKING ARACHOPHOBY!).
Moja postać to Khajiit,Daedryczny legendarny set,Dwuręczny Dragonbone Sword(Legendarny i nazywa się Flaerme.Jest z moda),wszystkie maski Smoczych Kapłanów,50 lvl wbijany od wyjścia Skyrim'a do teraz,no i co mogę powiedzieć?Może kiedyś wstawię tu screena.A i jeszcze nazywa się Gerian.
Pozdrawiam,Gerian(Znowu)
Autografa?ki: [color=#008000]Cleo Air[/color]
^-^ zer0 style (Ludzie,którzy grali w Borderlands 2 zrozumiej?)

#17 Krystiank1410

Krystiank1410

    Snek

  • Użytkownik+
  • 165 postów

Napisano 01 May 2012 - 16:51

Mroczne bractwo ma sanktuarium na południu Skyrim, ale musisz najpierw iść do Wichrowego tronu, jakiś dzieciak tam odmówił mroczny sakrament(Wzywa zabójcę bractwa) aby zabić jego opiekunkę w sierocińcu.Jak się z tym uporasz dostaniesz list od kuriera, a po tym jak położysz się spać porwie cię zabójca i dalej się potoczy :D.

uQcilSi.jpg?1


#18 GunsNCraft

GunsNCraft

    Forumowy Muzykant

  • Użytkownik
  • 292 postów
  • Stradlin

Napisano 01 May 2012 - 17:12

Aha.. Jak zdobywać maski? A Mroczne Bractwo to assassyny? Coś da przyłączenie się do nich?

#19 Darkminer

Darkminer

    Dhubleidd

  • Użytkownik
  • 249 postów

Napisano 01 May 2012 - 17:27

Ja miałem tak:
Wypełniłem tego questa,narobiłem pełno innych i zapomniałem o mrocznym bractwie,później wracam do Wietrznego domku.
Zrobiłem lekki Roleplaying,zjadłem coś i poszedłem na górę spać.Pyk i budzę się w jakimś starym domku i jak zauważyłem tą nogę to myślałem,że to jakiś trup(Jakiś horror-puzzle)spalony,a tam ta dz**** siedzi i się na mnie paczy!Ona coś gada,a ja od razu jak mogłem się ruszać tylko było wyjęcie miecza i zakończenie żywota tej babki finisherem.Ocaliłem tamtych i jednym z nich był khajiit(Uwielbiam Khajiitów).Dobrze,że ich nie pozabijałem(I tak nie chciałem ich zabić).

PS.Jeśli zabijesz tą babkę co Cię porwała to zacznie sie quest:Zniszczyć Mroczne Bractwo,a jeśli zabijesz tamtych to oni dodadzą Cię do ich bractwa i gotowe.Masz u nich questy itd.I jeszcze dostajesz później zbroję od nich.

PS2.Jeśli ich zabijesz to jeden gościu będzie miał strój redguardów.A i jeszcze ten gościu z szarymi włosami,nie przypomina wam czasem Geralta z Rivii?
Autografa?ki: [color=#008000]Cleo Air[/color]
^-^ zer0 style (Ludzie,którzy grali w Borderlands 2 zrozumiej?)

#20 GunsNCraft

GunsNCraft

    Forumowy Muzykant

  • Użytkownik
  • 292 postów
  • Stradlin

Napisano 01 May 2012 - 17:29

Kurde.. A ładna ta gościarka chociaż jest?