Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tower Bridge


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 IiiI

IiiI

    Look at the right.

  • Użytkownik
  • 242 postów

Napisano 04 March 2012 - 10:39

Z powodu upadku pewnego serwera na którym grałem, powróciłem do waszego słynnego jcrafta. Przybity nudą (nie chce mi się zaczynać gry od zera) postanowiłem wziąć się od razu za jakiś większy dofinansowany projekt.
Szukałem pewien czas budynku mogącego spełnić tę rolę i chyba go znalazłem:



Posiadam jego wymiary, dokładny model 3d z teksturami i chęć do budowy. Potrzebuję bliżej nieokreślonej ilości clear stone'a, stone brick'a, szkła, ciemnoszarej wełny, i w sumie jeszcze nie wiem czego. No i odpowiedniego miejsca. Niestety nie mam nikogo kto mógłby mi pomóc, ale projekt chyba nie przekracza moich możliwości.

Bardzo bym prosił o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku :)

kdy.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 marek86am1

marek86am1

    Burmistrz ^^

  • Użytkownik
  • 136 postów

Napisano 04 March 2012 - 11:23

Tak, tylko że mogłeś wcześniej zapoznać się z poprzednimi tematami jeszcze przed 1.8. Jest tam wyraźnie napisane ,że koniec z dotacjami. Jeśli chcesz to wybudować zdobądź rangę Zaufany i wybuduj na creative. A po drugie Tower Bridge juz jest, Gerooin wybudował go w możliwie najlepszej wersji.

#3 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 04 March 2012 - 11:46

Na mape survival nie obowiazuja projekty, nie ma tez dotacji. I jak Marek powiedzial, na galerii jest juz ta budowla ;) Jezeli chcialbys ja wybudowac na nowej mapce suriival to nie musisz skladac projektu.

 


#4 IiiI

IiiI

    Look at the right.

  • Użytkownik
  • 242 postów

Napisano 04 March 2012 - 11:57

Ok, spoko. Sory za niewiedzę.

kdy.png