Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przywitaj się!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
57 odpowiedzi w tym temacie

#21 grabka963

grabka963

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 30 December 2010 - 04:01

imie:Mariusz
zainteresowania : pirotechnika,hacking, informatyka,motory ;D glownie nsr.
Dowiedzialem sie o was od wojka google :D

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 MrUndead12

MrUndead12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 06 January 2011 - 19:07

Imię: Szymon
Zainteresowania: Sam do końca nie wiem ^^ ale oczywiście żeby nie było Minecraft :D
Skąd się dowiedziałem o CraftPortal.pl? Cóż wszystko dzięki TheMeespiher i jestem zadowolony z tego, że mogę tu być, ale czekam tylko na zaakceptowanie podania i naprawdę będę musiał mu podziękować bo to jest to czego szukam ^^

#23 shadow14

shadow14

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 07 January 2011 - 18:13

Imię: Konrad
Zainteresowania: Brzdąkanie na kawałku sklejki z sześcioma drutami, historia, Minecraft(:))
Skąd się dowiedziałem o CraftPortal.pl?: Wpisałem w google hasło "Minecraft" i tak pomalutku przeglądałem kolejne strony, aż w końcu natrafiłem na CraftPortal.pl. Poczytałem trochę forum, uznałem, że jest tu wiele fajnych ludzi i, że można tutaj znaleźć obszerne FAQ na temat Minecrafta, więc zarejestrowałem się.

#24 harleQuin123

harleQuin123

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 07 January 2011 - 20:34

Imię: Karol
Zainteresowania: Militaria i takie tam głupoty :P
Skąd się dowiedziałem o CraftPortal.pl? Pewnego, zimowego wieczoru, gdy znudzony chłopaczyna wszedł na YouTube, zobaczył polecane kanały. Znalazł się tam kanał TheMeespiher'a. Ciekawski internauta wszedł tam i zobaczył film z jego ukochanej gry - Minecraft'a. Zobaczył tam link do owej strony... "niby nic a tak to się zaczęło" xD.

#25 Pesio

Pesio

    0.29_a

  • Użytkownik
  • 335 postów

Napisano 08 January 2011 - 11:27

Imię: Praktycznie wszędzie używam pseudonimu, imię jest tylko potrzebne do spraw oficjalnych.
Zainteresowania: Cytując siebie: ''Minecraft, muzyka, anime, koty, fan szarlotki, wlepianie warnów i znęcanie się nad nieposłuszną czarną masą.''
Skąd się dowiedziałem o CraftPortal.pl? Przytoczę pewną historyjkę:
- luźna interpretacja zaistniałych zdarzeń -
[W]irtualność: Ty, ktoś chce z nami fuzji.
[P]esio: Znowu ten ''pro'' webmaster na szablonach z ''najlepszą stroną o MC''?
[W] Nie, tym razem to ktoś inny.
[P] Ciekawe, jaka strona?
[W] CraftPortal.pl
[P] Hmm nie jest źle
*Adshi dołącza do chata*
... CDN D:

#26 jackmax

jackmax

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 08 January 2011 - 13:58

Imię: Jacek
Zainteresowania: wszystko, a szczegulnie informatyka i komputery
Skąd się dowiedziałem o CraftPortal.pl? z youtube

#27 kuli

kuli

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 16 January 2011 - 20:08

Imię: Maciej
Zainteresowania: webmastering, muzyka, ogólnie informatyka
Skąd dowiedziałem się o stronie CraftPortal.pl: Szukałem w googlach jak zmiejszyć lagi na serwie przez hamachi (i tak nie znalazłem)

#28 Nikiel

Nikiel

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 16 January 2011 - 20:46

Imię: adam
Zainteresowania: gry , informatyka i hackowanie stron
Skąd się dowiedziałem o CraftPortal.pl? jjayJoker :D

#29 madPL

madPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 17 January 2011 - 12:36

Imię: Adrian
Zainteresowania: boks , piłka nożna i siatkówka , gry komputerowe (przeważnie fps) no i minecraft :)
Skąd się dowiedziałem o CraftPortal.pl? Jestem fanem użytkownika na YouTube JjayJoker a on w ostatnim filmie wspomniał o tej stronie i postanowiłem spr.

ps. chciałbym dodać ze mam dysleksje i czasami mogę zrobić błąd :)

#30 Frycas

Frycas

    Nowy

  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 17 January 2011 - 18:58

Imię: Oliwier
Zainteresowania: Minecraft,grafika,malowanie/rysowanie
Skąd się dowiedziałem o CraftPortal.pl? JJayJoker :)

#31 Barlots

Barlots

    Wesoły ^^

  • Użytkownik
  • 317 postów

Napisano 17 January 2011 - 19:08

Imię: Bartek (Bartosz, nie Bartłomiej ;p)
Zainteresowania: Grafika komputerowa, koszykówka, malowanie, pomaganie innym :P, gry multi
Skąd się dowiedziałem o CraftPortal.pl?: Szukałem chyba kiedyś poradników i tak przez przypadek ;)

#32 TT2

TT2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 19 January 2011 - 01:09

Łiiiiii :D

To i czas na mnie :P

Imię : Bartek
Zainteresowania : nie będe zanudzał, ale m.in fizyka, PC games, matematyka i informatyka :>
Skąd się dowiedziałem o CraftPortal.pl ? : od JJayJoker`a .... chyba :P

#33 Trafix

Trafix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 19 January 2011 - 12:34

Imię : Kamil
Zainteresowania: Gry RPG, Minecrft grafika komputerowa ;)
Skąd się dowiedziałem o CraftPortal.pl ? : Od JJayJoker'a ;)


#34 Dregs

Dregs

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 19 January 2011 - 16:33

Mam na imię Damian, i mam czternaście lat (urodziny obchodzę 13 maja), chodzę do Gimnazjum nr 9 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Dąbrowie Górniczej. Mój pseudonim w rzeczywistości to Bober, używam go w grach komputerowych, w tym w SA:MP, zdarza mi się jednak przekształcać go na Boberowaty, Bobcio, B0B3R (w ostateczności). Głównie wolny czas (a mam go bardzo dużo) spędzam wpatrując się w monitor od komputera. Wciąż mi jakaś część tego czasu zostaje, nie mam co konkretnie robić. Szczerze mówiąc jakbym miał przeliczyć to największą ilość godzin spędzam na forum a nie gdzieś indziej, nawet jeśli nie ma tam nic ciekawego. Zajmowałem się wieloma rzeczami, bywałem redaktorem na forach Call of Duty, moderatorem forum o serii Fallout a także jednym młodzieżowym, i kilka mniejszych for które nie będą wam raczej znane. Interesuję się kilkoma sportami, jest to piłka nożna, siatkówka, koszykówka no i przede wszystkim wrestling.

Jak już wcześniej wspomniałem, byłem kilka razy moderatorem a doświadczenie mam niemałe. Zazwyczaj byłem chwalony na tych mniejszych forach ale kiedy jest już dużo doświadczonych ludzi tak jak ja, trzeba było się naprawdę postarać żeby być wyróżnionym. Nie uważam pozostałych za konkurencję ale lubię rywalizację, choćby o to kto lepiej sobie radzi z działem i strzeże go przed nieodpowiednimi postami, i tematami. Ale pomijając temat tej rywalizacji, przejdę do tego że już w wieku jedenastu lat zostałem moderatorem jakiegoś nieznanego forum o grach planszowych, wtedy uczyłem się akurat spełniać podstawy ortografii, interpunkcji i zachować jakąś estetykę. Z dnia na dzień powodziło mi się i nie odpuściłem, coraz więcej próbowałem dostawać szansę zostania moderatorem i zwykle korzystałem z niej, tak mi się to spodobało że mam do dziś chęci i bawię się w to dalej. Po mimo mojego wieku lubię też zajrzeć czasem do internetowego słownika i uczyć się słów które mogą wyrazić coś, czego wcześniej nie mogłem tak dobrze, zdarza mi się z tego skarbu skorzystać.

O CraftPortal.pl dowiedziałem się samemu, odkąd minecraft zainteresował mnie swoją prostotą i otwartym światem. Miałem nawet ochotę założyć własne forum, aczkolwiek wolałem w końcu dostać się do ekipy już jakiegoś istniejącego, i współtworzyć go.

#35 Grogo

Grogo

    Uciekł na Terrazone

  • Użytkownik
  • 252 postów

Napisano 19 January 2011 - 17:52

Witam, tak się opisałeś że... znajdę Cię i okradnę! A tak na serio, również grywałem w SA:MP'a (gdyby nie on nie dowiedziałbym się o MC). Z tego co widzę po avatarze i sgnie, grywałeś pewnie na serwerach RP. Jeżeli tak, to czy słyszałeś może o pf-rp.pl? To właśnie taki serw, ale pewnie go nie znasz. No nie ważne co ja tam napiszę, ale witam!

#36 serakel

serakel

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 19 January 2011 - 19:42

żeście się opisali! Ja krótko i zwięźle
Imię:Kamil
Wiek. 15 lat 4 marca 16
Miejsce zamieszkania: Koło Tarnowa
Gram w minecrafta od tygodnia przypadkowo sie dowiedziałem i mi sie spodobał siedzie przy nim 6 h dziennie
przez co przestałem sie uczyć a mama dostała nerwicy :)
Zaczynam dopiero przygodę i postaram sie robić jakieś fajne filmiki itd

#37 Darkm0

Darkm0

    Ten ze Slashem w Avku ^^

  • Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 19 January 2011 - 20:10

Imię: Aleksander ( wiem wiem dziwne imię :D)
Zainteresowania: Perkusja,Muzyka przeważnie Rock lub Metal.Gry typu Minecraft i Call of Duty (FPS).
Skąd się dowiedziałem o CraftPortal.pl? Od Grogo :P

#38 iszn_11

iszn_11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 13 February 2011 - 16:26

Imię: Szymon
Zainteresowania: Minecraft i wszystko inne, co związane z komputerem.
Skąd dowiedziałem się o CraftPortal.pl?: Znalazłem stronę w google i spodobała mi się.:D

#39 wielkimati

wielkimati

    Poszukiwacz szczęścia życiowego

  • Użytkownik
  • 181 postów

Napisano 13 February 2011 - 18:35

Imie-Mateusz
Lat-13 w wrześniu 14
Zainteresowania- historia,muzyka,minecraft,dobra zabawa,
Skąd się dowiedziałem o CraftPortal.pl ?- byłem na chacie górnika przed fuzją i po fuzji się dowiedziałem

#40 PeGie

PeGie

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 20 February 2011 - 12:24

imię: PeGie Xd
Zainteresowania: Pilka nozna ogolem sport
Skąd się dowiedziałem o CraftPortal.pl? nawet nie pamietam chyba z jakiegoś forum lub z mpcforum