Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Podanie] PatrykPrz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 PatrykPrz

PatrykPrz

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 27 December 2011 - 21:58

Nick Gra/TS: PatrykPrz

Wiek: 14

Aktywność oraz Frekwencja: codziennie

Stosujesz się do regulaminu?: Tak

Korzystasz z TS?:Tak

Dlaczego gildia Górników?: Ponieważ lubię kopać (mogę godzinami w kopalni siedzieć), I to ta gildia o której marzę na pewno jej nie zawiodę.

Coś o sobie (opcjonalnie): Mam na imię Patryk iestem miłym i grzecznym chłopcem lubię grać Siatkówkę koszykówkę i Dużo siedzieć przy komputerze .

Historia postaci (opcjonalnie): W niedalekiej stolicy zwanej Borderus urodził się PatrykPrz był on zabawnym i miłym chłopcem. Miał on dużo myśli na głowię .
Nie wiedział co ma ze sobą zrobić i latał po wszystkich gildiach m.i.n Wojowników (bankrutowałem) , Rzemieślników (nie zapłaciłem podatku) raz próbował dołączyć do gildii Budowniczych jednak nie udało mu się to . Pewnego dnia musiał wybrać tą jedyną i najlepszą , najwygodniejszą dla niego . Od razu pomyślał Gildia Górników , przy porannej
kolacji dużo przemyślał i powiedział sobie ,,Będę dobrym górnikiem i nikogo od tej chwili nie zawiodę'' , Przyniósł pióro , atrament z biurka i zaczynał pisać podanie
miało to być najpiękniejsze podanie w jego życiu ponieważ chciał się strasznie dostać do tej gildii spędził on nad tym podaniem kilka dni zanim je wysłał. Więc się postarał i napisał takie podanie na jakie było go stać . Wyszedłszy z domu poszedł do skrzynki i wysłał
list do Lidera Gildii Górników który miał na imię TheAdnin1 Wielki
. Od tej chwili zmartwiony czekał na odpowiedź i nie mógł usiedzieć w miejscu z powodu stresu

Rekomendacje :

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Rekomendacja od Ektheliona :

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Dołączona grafika
Wierz? w Boga, Ojca wszechmog?cego,Stworzyciele nieba i ziemi. I w Jezusa Chrystusa ,Syna Jego Jedynego,Pana naszego,który si? pocz?? z Ducha ?wi?tego,narodzi? si? z z Maryi Panny;um?czon pod Ponckim Pi?atem, ukrzy?owan umar? i pogrzebion;zst?pi? do piekie?, trzeciego dnia zmatwychwsta?; wst?pi? na niebiosa, siedzi po prawicy Boga,Ojca wszechmog?cego;stamt?d przyjdzie s?dzi? ?ywych i umar?ych.Wierz? w Ducha ?wi?tego; ?wi?ty Ko?ció? powszechny;?wi?tych obcowanie;grzechów odpuszczenie;cia?a zmartwychwstanie;?ywot wieczny. Amen.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Zoroful

Zoroful

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 27 December 2011 - 22:01

hmm... Polecam tego gracza mimo, że czasami mu odbija to jest ok :D

#3 Arthas666

Arthas666

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 27 December 2011 - 22:10

Gracz zmienia gildie jak rekawiczki, podania tak samo...

#4 Adunakhor

Adunakhor

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 27 December 2011 - 22:13

Słaba historia i ogólnie słabe podanie. Wszystko jest na odwal i pisane w 5 minut.
Z tego co wiem to górnicy mają słabsze zarobki od W (R mają zapasy żelaza) .
Skoro bankrutowałeś w W to życzę Ci powodzenia w G...

#5 smola1916

smola1916

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 193 postów

Napisano 27 December 2011 - 22:58

@UP

Co?! Co ty gadasz?! Jak przeczytałem twój post to chciało mi się śmiać... Górnicy nawet dużo zarabiają, jeżeli R jest potrzebne żelazo lub cobble, teraz czeladnik może nawet dużo zarobić (cobble sprzedawać). Ja jak byłem Starszym Górnikiem (czyli nie zbierałem podatków miałem około 1250 ghk... z czego straciłem 300ghk przez to że kupiłem Skin od Hoodego i z tego bardzo się ciesze). A w ogóle to kim ty jesteś? Pierwszy raz Cie widzę jak jesteś u nas...

@Arthas666

Może szuka odpowiedniej Gildii, takiej jakiej jest nasza??


A z czego widzę ma dobre zdanie od zastępcy Gildii R i ma 2 rekomendacje... Jak dla mnie jest dobrze. Lecz może zaczekam może jeszcze ktoś coś powie.

#6 Ekthelion

Ekthelion

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 27 December 2011 - 23:15

@Up

Problem w tym, że R nie jest potrzebne żelazo. Jak pytałem się np. Hardlera czy chce coś kupić to odpowiedział mi, że ma już bardzo dużo cobbla, żelaza, złota i diamentów.
Co do podania. Jak dla mnie jest słabe. Jak by się poczuli teraz użytkownicy, którzy pisali podanie ponad godzinę, skoro tu się okazuje, że takie słabe podanie może zostać zaakceptowane?
W dodatku Patryk zmienia gildie jak rękawiczki. Niech się zastanowi do której gildii chce należeć, na początku chciał być W, potem R, później B i teraz G. Jeśli uda mu się dołączyć to jestem ciekaw kiedy opuści G (zapewne niedługo).
Pozdrawiam,
Ekthelion

#7 smola1916

smola1916

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 193 postów

Napisano 27 December 2011 - 23:33

@UP

Po 1. Rozumiem że mu jest nic potrzebne, lecz może będzie mu potrzebne (może będzie duża wojna na kurniku - taki turniej) i będzie mu potrzebne DUŻO żelaza i może kupi od Patryka...
Po 2. A w ogóle patrz ile jest Górników?? Snip (szkoda że niema czasu...) 09249696 (to samo co Snip) Rzeczu (on to jest jak Patryk odszedł z serwera nic nie mówiąc o tym mi powiedzieli Arthas oraz Dzony) Więc jest nas 6... A z czego Dramo napisał:

1. Minimalna liczba osób w gildii to 7. Brak 7 osoby przez 2 dni skutkuje karą nałożoną na lidera gildii. Po dwóch nałożonych karach bądź jej nie zapłaceniu lider przyznawany jest innej osobie.

Nie wiem czy to jest nadal obowiązkowe, ale nie chce mieć pogadanki z Cerm3r'em przez to że jest nas za mało.
Po 3. Szuka odpowiedniej Gildii, czy to jest coś złego?? Wojownicy zarabiali wtedy gdy:
- dostawali żołd;
-gdy prowadzili rozprawę;
-z dropu potworów (a to jest naprawdę mało)
Gildia Rzemieślników:
-z robienia itemów (a jak ktoś kupował u kogoś innego? To nie zarabiał)
Po 4. Z czego wiem jesteś czeladnikiem, więc masz nic do rekrutacji...

#8 Ekthelion

Ekthelion

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 28 December 2011 - 00:36

@Up

Po 1. Ostatnio nie ma wojen, a rzemieślnicy i tak mają już bardzo duże zapasy..
Po 2. Wiem jak zarabia Wojownik i raczej ma łatwiej od G. Ma on stały żołd, który nie jest taki mały.
G zarabia wystarczająco jeżeli są wojny (wtedy R kupują minerały) jednak jak napisałem wyżej jest ich coraz mniej, a podatki trzeba płacić co tydzień, a nie kiedy będą wojny.
Po 3. Tak masz rację, jestem tylko czeladnikiem. Chciałem wyrazić swoją opinię, do tego chyba mam prawo.

Jeszcze jakby się postarał nad podaniem to może nie byłoby tak źle ale to podanie ma krótką historię i widać, że się nad nim nie starał. Oprócz tego napisał, że lubi kopać i zależy mu na tej gildii. To chyba za mało, bo jeżeli wystarczy to bardzo łatwo dostać się do każdej z gildii.
Tutaj podaję przykłady:
Dlaczego R? Lubię craftować.
Dlaczego L? Lubię ścinać drewno.
I tak dalej...

Wiem, że to Ty jesteś liderem ale powtarzam.
Z tego co tu widzę to Patryk w ogóle nie postarał się i byłoby to niesprawiedliwe w stosunku do takich osób jak (bez obrazy dla orków :D, którzy również napisali ładne podania to tylko przykład) np. ReTTy98

Nawet jeżeli dla Ciebie takie zmienianie gildii nie jest złe to i tak musisz przyznać, że niezbyt ładnie napisał podanie.

#9 zaba98

zaba98

    AJWAN!

  • Użytkownik
  • 659 postów

Napisano 28 December 2011 - 00:38

@Ekthelion
A potem sprobuje dolaczyc do ostatniej ( i najlepszej :D)
@topic: Podanie rzeczywiscie kiepskie. Ja tez lubie kopac. Pilke.Niekoniecznie w kopalni. A jakos jestem Lesniczym.

#10 smola1916

smola1916

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 193 postów

Napisano 28 December 2011 - 01:06

No dobra... Ale jak go nie przyjmę to będzie 6 osób (bo Ekthelion już mi powiedział że nie będzie Górnikiem-niema kasy na podatki, lecz daje jeszcze mu szanse) to co?? A ja nie wiem czy będę miał tą karę czy nie... A chyba żaden z innej Gildii nie przejdzie na zawołanie, od tak sobie do Gildii Górników, i złoży najlepsze podanie na świecie.

A co do wojny, skąd możesz wiedzieć że ktoś nie pomyśli sobie tak "Zaraz będzie update serwera, a tak na na pożegnanie 1.8.1 to można coś zrobić... Wiem zrobimy wojnę, tylko taką jakiej nie było (i jak Wojownicy dowiedzą się to będzie dużo żelaza/diamentów potrzebne). Wejdę na TS i będę gadał z innymi rasami, co o tym myślą"

#11 MrZombi

MrZombi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 28 December 2011 - 01:16

@ PatrykPrz : Wiem o wszystkim. Twoje podanie jest jak " z życia wzięte " ( początek bo dalszy ciąg ...) Czy na tyle Cię stać, ja myślę że się nie wysiliłeś przy pisaniu tego podania.
@Ekthelion : Potrzeba nam jednej osoby.
No ale cóż nic nie poradzimy w gildi musi być ( co najmniej ) 7 osób.
Niewiem co na to adnin bo napisał coś jak ja pisałem tego posta.

#12 zaba98

zaba98

    AJWAN!

  • Użytkownik
  • 659 postów

Napisano 28 December 2011 - 01:19

Co jak co, zapotrzebowanie na G, ale nie mow ze "lubie kopac" to dobry powod D:

#13 smola1916

smola1916

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 193 postów

Napisano 28 December 2011 - 01:25

A jaki powód byś dał? "Jestem ładny", "lubię placki"?? Ja na single przez 3/4 czasu byłem pod ziemią... Mój dom to był jakiś chlew, tylko żeby położyć cobble gdzie popadnie i lecę kopać... Więc jakie powody napisałem?? Że lubię kopać oraz że mogę być przez dłuższy czas w kopalni, lecz jak się ma wyższe stanowisko to niema na nic czasu...

#14 zaba98

zaba98

    AJWAN!

  • Użytkownik
  • 659 postów

Napisano 28 December 2011 - 01:42

Dobrze. Jak nastepnym razem bede skladal podanie do powiedzmy B, napisze ze lubie budowac i czesto to robie na singlu.
Poza tym widziales np. W ktory nie lubi walczyc? Albo B ktory nie lubi budowac? To chyba oczywiste, ze dolacza sie do gildii, zeby robic to co sie lubi.

#15 Zoroful

Zoroful

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 28 December 2011 - 07:46

Hmm... Mam tylko 1 posta więc jeszcze coś napiszę. Powiem wam, że żelazo mi się kończy mam juz tylko póltora stacka więc zaraz będę kupował, diamentów 27 i zlota wgl. :D A mi natomiast podoba się to podanie. I jednak mógłby dojść do gildii, Wcześniej jak pisał podanie na B niesłusznie go osądziłem o zmienianie gildii "jak rękawiczki" On po prostu szuka swojego miejsca.

#16 Kamkil1

Kamkil1

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 144 postów

Napisano 28 December 2011 - 10:34

Z Patrykiem nie było żadnych problemów,a odszedł nie dlatego, że mu się znudziło tylko dlatego, że nie miał kasy na podatek który u R jest wysoki.

#17 ReTTy98

ReTTy98

    Nowy

  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 28 December 2011 - 10:56

Długo nad tym myślałem, ale i ja chciałbym dać szansę Patrykowi. Bardzo nie lubię ludzi kiedy zmieniają gildie jak Patryk. Jednak też uważam, że Patryk szuka swojego miejsca, może to właśnie tu?

Jeżeli chodzi o "lubię kopać".
https://craftportal....anie-donsiable/ Donsiable
https://craftportal....podanie-rzeczu/ Rzeczu
https://craftportal....anie-theadnin1/ TheAdnin1
https://craftportal....e-jestemlukasz/ JestemLukasz
https://craftportal....odanie09249696/ 09costam
https://craftportal....9-podanie-na-g/
ReTTy98
Oni też napisali to samo a jakoś ich przyjęli. A skoro TheAdnin1 jest za i nawet go broni, to chyba zasługuje na zielony kolorek [Przyjęty]

#18 smola1916

smola1916

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 193 postów

Napisano 28 December 2011 - 11:46

Po krótkiej przyjemnej rozmowie z naszym Królem doszliśmy do wniosku, że Górników jest wystarczająco jeżeli ktoś odejdzie/zostanie wyrzucony z Gildii wtedy będzie u nas Nowa Krew oraz Chłopiec na posyłki

@ReTTy98
Czy ty nie znasz nicku byłego zastępcy? To jest najłatwiejszy nick na świecie, czy trudno zapamiętać kilka cyfr?? 09249696? Zrobię Ci sprawdzian...

#19 Ranger

Ranger

    Neutralny Dobry

  • Użytkownik
  • 633 postów

Napisano 28 December 2011 - 11:51

"Będę świetnym kucharzem, bo lubię jeść zupę..."

Nie jestem przeciwnikiem Patryka jako osoby, ale... wiecie jaka jest jego historia przynależności do różnych Gildii.

Ja chcę tylko wiedzieć jedno: Patryk kiedy składasz podanie na Leśniczego?

Konto zamknięte.


#20 Vikit

Vikit

    Black Master

  • Użytkownik
  • 441 postów

Napisano 28 December 2011 - 12:06

Nie, nie, nie. Koniec z tym, ja też muszę się wypowiedzieć. Nie wiem dlaczego jesteście względem niego tacy pobłażliwi, ale zmienia gildię jak rękawiczki i na TeamSpeaku zachowuje się chamsko. Nic nie zmienił się od czasu jego pierwszego wejścia na seggelin, nie licząc poprawy ortografii. Nie lubię takich jak on, oprócz tego że zmienia gildię to jeszcze rasy. Niedługo zapewne zostanie człowiekiem, ludzie typu Patryk nie powinni zagrzewać miejsca w rasie orków.

Jestem Przeciwny