Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zdarzenie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Talerzykowaty

Talerzykowaty

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 06 November 2011 - 11:53

Witam.Nie wiedziałem do jakiej kategorii mam to zaliczyć więc na pewno zgarnę opieprz od kogoś.Ale do rzeczy.Wczoraj w grze minecraft wyruszyłem nocą na polowanie bo potrzebowałem prochu do TNT.Pech chciał abym zginął a nie miałem łóżka więc odrodziłem się w domyślnym punkcie spawnu.Była noc więc bałem się szukać drogi do domku.Zakopałem się w dziurze w małej górce.Gdy nastał ranek zrobiłem kilof 4 patyki piecyk craftbox'a czyli najpotrzebniejsze przedmioty.Z 2 patyków które mi pozostały zrobiłem pochodnie(węgiel drzewny).Następnie z braku surowców a dokładnie węgla wyruszyłem do jaskini i o dziwo znalazłem tam 2 patyki.Czy to możliwe?Historia jest prawdziwa.I pytam się po raz kolejny czy to możliwe , że znalazłem patyki leżące w jaskini a dokładnie na jej początku?I jeszcze jedno sprostowanie ja na początku gry nie wchodziłem do tej jaskini.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MrWilk3000

MrWilk3000

    MrGulasz

  • Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 06 November 2011 - 12:07

Błąd gry występujący od wersji 1.8.Ja znajduję nasiona w jaskini.Zgłoś to do Notcha i poczekaj na pełną wersję 1.9,może to usuną.

#3 Talerzykowaty

Talerzykowaty

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 06 November 2011 - 12:09

Dobrze, że to bug.A ja się przeraziłem nie na żarty.

#4 Abaddon1337

Abaddon1337

    Ain't No Rest For The Wicked

  • Użytkownik
  • 446 postów

Napisano 06 November 2011 - 12:27

Ostatnio miałem podobną sytuację, zabił mnie jakiś mobek, poszedłem w te miejsce, zebrałem itemy i wyłączyłem gre a kiedy odpaliłem ją ponownie, nie miałem żadnego itemka. Minecraft ma teraz wiele bugów.Poczekajmy na 1.9 to chyba jedyne rozwiązanie.

#5 McDonald

McDonald

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 06 November 2011 - 12:29

Trochę mnie rozśmieszyło to o przerażeniu:) Wyobraziłem sobie, że wchodzę do jaskini, widzę dwa patyczki i wrzask na cały dom:D

#6 Axee

Axee

    PS3 Gamer

  • Użytkownik
  • 634 postów

Napisano 06 November 2011 - 12:54

Tak jak koledzy na górze: strasznie niewybaczalne bugi.
Dołączona grafika

#7 arturm

arturm

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 06 November 2011 - 15:50

mam podobny bug.Gdy wyrzucam jakiś przedmiot on się rozmnaża ale nie, ni moge podnieść tego drugiego

#8 geledrin

geledrin

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 06 November 2011 - 16:32

Ja gdy położe klocek w dziure w któej leży jakiś item to tak jakby ten item się blokuje w tym dole widzo go jakby na czarno i nie mogę podnieść

#9 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 06 November 2011 - 18:51

Błąd gry występujący od wersji 1.8.Ja znajduję nasiona w jaskini.Zgłoś to do Notcha i poczekaj na pełną wersję 1.9,może to usuną.


Nieprawda, nasiona wypadają z wysokiej trawy, która podczas generowania się świata, pojawia się w niedozwolonych miejscach i sama niszczeje, zostawiając po sobie nasiona.

Jeżeli to jest single, to musiałeś wchodzić do tej jaskini, albo zrzucić patyki z góry. Magia nie istnieje. Było już mnóstwo użytkowników przekonanych, że np. nie mają modów (bo oni o tym wiedzą!), a na screenach jak byk są rzeczy z modyfikacji. Ktoś inny jeszcze wmawiał, że mu się piecyk ze skrzynią wygenerował w jaskini (przed 1.8). Takie rzeczy się NIE DZIEJĄ same. Regularnie gram w MC od listopada zeszłego roku i jakoś nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło. A mówiąc wprost - noobki bardzo często twierdzą co innego, albo świadomie kłamią.

7dnEj.png