Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ogólnie o minecrafcie/nowych wersjach itp.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 lukezaa

lukezaa

    I'm creeper!

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 03 October 2011 - 22:13

Sam nienawidzę RPG poza Stalkerem i Metro 2033 bo ma klimat post-apokalipsy. Mam nadzieje że skille da się wyłączyć albo będą skille za kopanie itp. to już będzie ok. Co do innych rzeczy mikstury są ok. medycyna naturalna (trzeba się leczyć nawet z przedmiotami z The Nethera) ale czary porażka mało realistyczne. Bo dla mnie wszystkie moby i przedmioty (wara itemy!) dodawały klimatu Stalkera i innych gier w tym stylu (tylko gitara i jedziemy :D). Można też z czarów nie korzystać i tyle a nie płakać ach te czary i zamiast Minecrafta robi się Mine Potter I czerwony kamień :). Poza tym The Nether jest mało realistyczny i nikt nie płacze (może dlatego że to wizja artystyczna tego co jest podziemiom). Najlepszym rozwiązaniem były by własne gamemody jak np. w HALO tam jest i racing i jakiś proste RPG WSZYSTKO! Nikt by nie płakał.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Dalione

Dalione

    Aldwin

  • Użytkownik
  • 149 postów

Napisano 03 October 2011 - 22:18

Nic bardziej nie irytuje od tego gdy ktoś wygłosi swoją opinię na dany temat, a ktoś określi to jako "płacz".

#23 Curchack

Curchack

    real human being

  • Użytkownik
  • 280 postów

Napisano 04 October 2011 - 07:29

"zaklinanie przedmiotów jest be, ale żywe trupy, magiczne portale, golemy i piekielne demony są ok"
"nie podoba mi się, że gra się rozwija zamiast stać w miejscu, jak była bardziej niedokończona było lepiej"
"niech Notch sam stanie się magiem i sprawi, żeby wszystko każdemu się podobało"

Więcej grania, mniej narzekania.

#24 ReVoL

ReVoL

    Bezprzewodowy kabel

  • Użytkownik
  • 1676 postów
  • Kusy

Napisano 04 October 2011 - 13:39

Może zrobimy protest przeciwko dodawaniu tych nowych rzeczy?
Nie, tylko żartuję. Minecraft robi się coraz bardziej gorszy. Chyba skorzystam z tego programu do cofania wersji.
Albo w ogóle przestanę grać w Minecrafta i znów przerzucę się Warcrafta.


Teraz to przesadziłeś! Wolałbyś grać w stare wersje minecrafta to graj! Znudzi ci się po max paru miesiącach! Dobrze, że są cały czas update bo MC by mi się już dawno przejadł. Jeśli chodzi o elementy RPG to mi się podoba bo w końcu to coś nowego dojdzie i więcej przygód a zwłaszcza teraz, gdy jest Adventure Update (wiele zmian). Notch (czy tam Jeb) wcale nie przesadzają, a jeśli już naprawdę jakaś głupota to ktoś napisze do nich z prośbą o usunięcie. Według mnie przesadą jest dodanie jednorożców czy tam ufoludków.

Narazie jest wszystko ok!

PS. Aż mi ciśnienie podskoczyło...

#25 lukezaa

lukezaa

    I'm creeper!

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 04 October 2011 - 14:22

Minecraft i tak nie robi się g****m (tak jak Nasza-Klasa) bo tak jak napisał ReVol dodają jedynie to co jest poważne i dobre a nie np. Samoloty bo się to niektórym nie podoba. A niektórych elementów RPG nie musicie wykorzystywać. A nie w kółko "protesty" i inne lamenty (bajzel się na forum robi). Rozumiem że każdy pisze to co myśli ale zakładanie setek tematów na temat "Jaki minecraft jest g****y!" to przesada! A większość którzy takie coś piszą to dzieci NEO które nie umią się porządnie bawić w minecraft'ie tylko CHEAT'OWĆ i SPAMIĆ oraz GTA SAN ANDREAS! A RPG jest dodane do minecraft'a bo był pusty bez życia tylko ty i kilof bo dodaje to sensu Minecraft'owi anie kopanie na nic.
(Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam ale jak byłem parę dni temu na forum to tylko tematy typu: "Minecraft schodzi na psy" i to mnie drażniło bo nic nie było porządnego na forum)

#26 K.error

K.error

    Niskoprocentowe

  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 04 October 2011 - 14:50

@ReVol Naprawdę przesadziłem... naprawdę wg ciebie. I uwierz mi, że chciałbym pograć w starsze wersje Minecrafta, np. w Indeva i dowiedzieć się jak to wyglądało kiedyś. Przecież to tylko gra, w którą grywa ponad 2 miliony ludzi. Z czego można wyliczyć, że gdyby tylko Polacy grali w Minecrafta, to wyszłoby, że grają w niego tylko około 5% ludzi z Polski (nie wliczam faktu, że liczba graczy powolnie wzrasta).
Wiedz, że w razie potrzeby przerzuciłbym się na inną grę, gdyby Minecraft mi zbrzydł zupełnie. O nie! Gość nie chce grać już w Minecrafta! O nie! - takiego typu ludzie mnie najbardziej denerwują.
Naprawdę jest wiele, wiele więcej lepszych i popularniejszych gier.

#27 wigar44

wigar44

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 04 October 2011 - 15:45

Teraz modne stało się mówienie że "rpg jest ok, jak ci się nie podoba to nie używaj" co jest durne! Mi nawet nie chodzi o czary itd. ale o to że nie ma dla nich żadnej przeciwwagi, żadnych technologi (możecie mi dawać te swoje minusiki ale i tak chcę broń palną). Ok niby dodali tłoki ale nie wyglądają one tak nowoczesne jak w modzie. (już widzę te idiotyczne posty typu "to wgraj se moda"...) A nawet to mogłoby przejść ale ludzie! Notch robi z tej gry fantasy i ta gra przestaje być już opustoszałym, tajemniczym, niezamieszkałym światem tylko magicznym światem opanowanym przez złego czarnoksiężnika który pozabijał wszystkich a następnie ich ożywił (lol). Już czekam na czarodziei w wioskach i wiedźmy na miotłach...
Dołączona grafika
Ka?de 9 diamentów to jeden klocek pod budow? ko?cio?a!

#28 Kawasaki

Kawasaki

    Nowy

  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 08 October 2011 - 19:54

Hm... może się minecraft zmieni na [lepsze] >> na razie zmienia się na [gorsze]!

#29 ReVoL

ReVoL

    Bezprzewodowy kabel

  • Użytkownik
  • 1676 postów
  • Kusy

Napisano 10 October 2011 - 14:06

Przeglądając kwejka znalazłem fajny obrazek:


Pewnie Jeb_ / Notch brał stąd pomysł na dodanie w 1.8 arbuzów :D

#30 komiks42

komiks42

    Kagan

  • Użytkownik
  • 770 postów

Napisano 10 October 2011 - 16:52

wigar44 ja przez ciebie nerwicy dostane, Notch nie da broni palnej bo większości śię ten pomysł nie podoba!
rozumiesz to? nie podoba się NIE! N I E!

minecraft RPG się nie stanie ja się ciesze ze zmian. Wojny na multi nabiorą zróżnicowana a nie tylko miecz i łuk
W?a?nie zmarnowa?e? 3 sekundy swojego ?ycia. Gratulacje!

#31 Lyserg1260

Lyserg1260

    Great and Powerful

  • Użytkownik
  • 273 postów

Napisano 10 October 2011 - 17:04

Przeglądając kwejka znalazłem fajny obrazek:



Pewnie Jeb_ brał stąd pomysł na dodanie w 1.8 arbuzów :D


Kurde...właśnie miałem to wstawić xD

Nikt wam nie każe grać w najnowszą wersje, dla mnie Minecraft 1.8 to już inna gra niż poprzednie, ale podoba mi się. Macie program do zmiany wersji więc korzystajcie z niego. Jak dla mnie wszystkie planowane rzeczy na 1.9 są super (w szczególności Smok)