Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowości 1.10


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

#1 czasnafilm

czasnafilm

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 27 September 2011 - 15:08

Dołączona grafika
Wg Jeb_'a, raczej nie zobaczmy tego w 1.9, tak więc 1.10. Piszcie co o tym sądzicie.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Cytryn

Cytryn

    Nowy

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 27 September 2011 - 15:19

To zapewne zastosowanie dla doświadczenia:D

W plecaku widać że ma butelkę - to może oznaczać mikstury. Może będą odnawiać serduszka a nie głód

#3 Galth

Galth

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 27 September 2011 - 15:21

... Teraz juz chyba lekko przesadzaja. Jak sie smialem z ludzi ktorzy mowili o minecraft jako rpg przez glod tak teraz Mojang specjalnie z tego robi rpg. A moglo byc tak pieknie ;x To jest wogole potwierdzone info?

#4 Santa Tomas

Santa Tomas

    Nowy

  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 27 September 2011 - 15:22

Zatem z sandboxowej gry robi się rasowy RPG... bez utraty swojej sandoboxowości. Lubię to.

EDIT: Jak pisałem nie było odpowiedzi Galth'a do której chcę się ustosunkować: Mówisz, że przesadzają dodając RPG, a tymczasem nie zapominają o wsparciu dla kreatywnie budujących - przecież w końcu dodali tryb Creative i już nie trzeba się bawić w TooManyItems. Dla mnie jeszcze zachowują równowagę.

#5 ScorBiot

ScorBiot

    IRC-ownik

  • Użytkownik+
  • 2705 postów
  • Scorbiot

Napisano 27 September 2011 - 15:23

Czas jest pod statami czy jak? 
@Redox WTH?

#6 RedoxPL

RedoxPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 27 September 2011 - 15:23

Dołączona grafika
Wg Jeb_'a, raczej nie zobaczmy tego w 1.9, tak więc 1.10. Piszcie co o tym sądzicie.


To raczej będzie w 1.9 ponieważ wszystko co jest w 1.9 prerealse to będzie w pełnej wersji, a tak to świetne zastosowanie w co będziecie dawać najwięcej? ja speed i siła.

#7 Jeff The Morderca

Jeff The Morderca

    Zbanowany

  • Użytkownik
  • 822 postów
  • nie wiem

Napisano 27 September 2011 - 15:25

Ja we wszystko będę dawał po tyle samo :D
Dołączona grafika
[img[http://www.troll.me/...d/wc-donald.png[/img]
glupota123.blogspot.com - R.I.P Normalny Internet [*]

MIAŁEM ESSENTIALS PRZETERMINOWANE.


ludzie nie miejcie serca z cabelston


#8 Alexefer

Alexefer

    Aether Explorer

  • Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 27 September 2011 - 15:27

To nie będzie zapewne w stylu "w co tu wpakować", raczej "robisz coś długo (czas pod statami), możesz robić to lepiej".

@up
Może nie być jeszcze skończone i przełożą to na 1.10? :S

#9 Hubkra

Hubkra

    Sługa HEROBRINE

  • Użytkownik
  • 431 postów
  • Hubkra

Napisano 27 September 2011 - 15:31

Coś jakby mi tu Terrarią śmierdzi. Nie, żebym miał coś do Notcha, że to wprowadza. Fajnie, zawsze jakieś urozmaicenie. :D

Najwyraźniej to są skutki użycia jakieś mikstury, bo jest określony czas przez który dana rzecz działa, a w ekwipunku widzimy buteleczki. Ale są też levele tego "czegoś". Więc już sam nie wiem, może za czas będzie odpowiadać użycie mikstury, a za skill EXP. Albo Expem będziemy podnosić lvle, a mikstura czasowo go nam zwiększy.

Teraz czekamy na 1.9 a później na 1.10 pre-realse :D

#10 RedoxPL

RedoxPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 27 September 2011 - 15:34

To czemu jest obrazek na 1.9?

#11 norkiew

norkiew

    The Dark Mushroom Picker

  • Użytkownik+
  • 1111 postów
  • norkiew

Napisano 27 September 2011 - 15:34

Moim zdaniem nie będzie 1.10 tylko 2.0 a co do tematu to fajnie że będzie można rozwijać postać,teraz na serwerach multi nikt nie będzie taki sam,ja osobiście bym pakował w jump ;)

#12 czasnafilm

czasnafilm

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 27 September 2011 - 15:37

pisze 1.9, bo obecnie na tej wersji gry Jeb_ i Notch pracują, cytat Jeb_a:

This will probably ->NOT<- be included in Beta 1.9, but it's a nice screenshot:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Czyli prawdopodobnie będzie w 1.10

Nie będzie 2.0 (to by była nowa gra), numeracja wersji to nie ułamki. Po za tym i Notch i Jeb_ potwierdzali, że będzie beta 1.10. Potem .11 .12 itd, a potem pełna wersja 1.0

Po za tym małą uwaga - butelki mogą być na potiony (kod potionów jest w grze), ale mogą być również na wodę!

#13 SweexAndMaszek

SweexAndMaszek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 185 postów

Napisano 27 September 2011 - 15:40

Wiele osób pisze tu że to sie robi RPG z Minecraft. Moim zdaniem nieee.
Jeśli ktoś bedzie chcial używać mikstur, to będzie używał. Jak nie to nie.
I bez tego można grać jak w starego Minecrafta. One tylko ulepszają Minecraft, aby trafić w gusta jak najszerszej grupy graczy...

#14 Lyserg1260

Lyserg1260

    Great and Powerful

  • Użytkownik
  • 273 postów

Napisano 27 September 2011 - 15:56

Porażka, może i alchemia ciekawa. Fajnie gdyby dało się ulepszać broń, naostrzyć, naładować jakąś energią czy coś. Byłoby fajne RPG. Ale skoro dodali creative, to powinni dać jeszcze 2 inne tryby: Survival i RPG

Survival: Bez żadnego doświadczenia, buffów itp. Tylko zwykły MC jaki był zawsze (ewentualnie z głodem).
RPG: Tryb z doświadczeniem, alchemią itp.

Bo chciałbym powalczyć z nowymi mobami w nether, pozwiedzać kopalnie i twierdze, ale nie mieć za to expa, leveli, buffów i bóg wie czego jeszcze. Niech dodadzą przynajmniej opcje wyłączenia tych głupot.

#15 Szelbo

Szelbo

    Użytkownik,only...

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 27 September 2011 - 15:58

Kurde strasznie wali terrarią FUJ.Nie lubie takich wprowadzeń,to nie jest już ten Good Old Times...

#16 Rogalik

Rogalik

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 27 September 2011 - 16:04

jeśli każdy gada po Ang jak to polskiego forum to ... How do you know this idea from terraria? Maybe Terraria creators and Mojang had working together? please think guys, then you can write on the forum...

#17 Hubkra

Hubkra

    Sługa HEROBRINE

  • Użytkownik
  • 431 postów
  • Hubkra

Napisano 27 September 2011 - 16:18

@Rogalik
W pełni się z tobą zgadzam. :D

Moim zdaniem w Terrari te potki są zbyt skomplikowane. Np, Pijesz miksturkę i przez jakiś czas walisz z łuku mocniej i szybciej czy coś takiego. W MC będzie prościej. Pijesz miksturkę i przez określony czas zapier****sz szybciej. A nie jakieś hiper bonusy na widzenie w ciemności. :D

#18 Santa Tomas

Santa Tomas

    Nowy

  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 27 September 2011 - 16:20

Porażka, może i alchemia ciekawa. Fajnie gdyby dało się ulepszać broń, naostrzyć, naładować jakąś energią czy coś. Byłoby fajne RPG. Ale skoro dodali creative, to powinni dać jeszcze 2 inne tryby: Survival i RPG

Survival: Bez żadnego doświadczenia, buffów itp. Tylko zwykły MC jaki był zawsze (ewentualnie z głodem).
RPG: Tryb z doświadczeniem, alchemią itp.

Bo chciałbym powalczyć z nowymi mobami w nether, pozwiedzać kopalnie i twierdze, ale nie mieć za to expa, leveli, buffów i bóg wie czego jeszcze. Niech dodadzą przynajmniej opcje wyłączenia tych głupot.


Podpisuję się pod tym. Ale w sumie mam wrażenie, że planują tak zrobić. Przynajmniej

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.

#19 Misza25

Misza25

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 27 September 2011 - 16:24

Kurde strasznie wali terrarią FUJ.Nie lubie takich wprowadzeń,to nie jest już ten Good Old Times...


Te good old times już dawno by Ci się znudziły, i gdyby nie to, że Minecraft cały czas jest ulepszany, pewnie już byś w niego nie grał, a samo Mojang nie zarobiło by aż tyle. "Sad but true".

Osobiście pomysł z alchemią, buffami itd. mi się podoba, bardzo lubie RPG, a w typowo sandboxowym minecrafcie jest świetnym pomysłem. Gdyby dodali jeszcze bossów, jakieś artefakty które występują raz na jeden świat, oraz coś takiego, jak przemieszczanie inventoru postaci z serwera na serwer (coś jak w terrari) to by była (dla mnie) idealna gra.

Fajnie by też było, gdyby warunki pogodowe wpływały jakoś na rozgrywkę, np. budowanie pod wulkanem nie było by bezpieczne, a długie deszcze powodowały by powodzie. Byłbym bardzo szczęśliwy.

Ale to już w przyszłych update'ach. (może zrobią takie coś do listopada, ale szczerze wątpie).

#20 leedss

leedss

    Nowy

  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 27 September 2011 - 16:25

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Macie spis wszystkich potionów w plikach gry. :)