Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

[RPG] [ND] - Ethoria 2 - Old Ages


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
123 odpowiedzi w tym temacie

#41 WojoSWDN

WojoSWDN

    Nowy

  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 13 November 2011 - 17:07

Ten klasztor jest zrobiony z "netherowej cegły" i to drugie to co ?

Zaje***** port ale ten stateczek ;) psuje efekt

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Morviles

Morviles

    Pomysłodawca

  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 13 November 2011 - 17:46

Na dole jest grzybnia a klasztor to ceglany kamień i cobell.
Stateczek poprawiony nie jest tak szeroki i ogółem ładniejszy.

#43 WojoSWDN

WojoSWDN

    Nowy

  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 13 November 2011 - 20:27

aha dzięki

#44 maserton

maserton

    Twórca Quest Worlda

  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 15 November 2011 - 17:23

Witam. Mam do Was pytanie: "Czy w Ethoria Quest World 2 powinny się znaleźć czasami przekleństwa?"
Proszę wszystkich o wypełnienie ankiety która trwa 7 dni, a swoje uwagi napisać tutaj w tym temacie.

#45 Morviles

Morviles

    Pomysłodawca

  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 15 November 2011 - 18:15

Nosz ku**a oczywiście że tak przecie ku**a bez tych je****ch przekleństw było by ch**owo.
:D
(Zanim dasz mi minusa lub ostrzeżenie zwracam uwagę że ocenzurowałem).

#46 diablodevil78

diablodevil78

    MINECRAFTowiec

  • Użytkownik
  • 52 postów

Napisano 15 November 2011 - 18:26

Witam. Mam do Was pytanie: "Czy w Ethoria Quest World 2 powinny się znaleźć czasami przekleństwa?"
Proszę wszystkich o wypełnienie ankiety która trwa 7 dni, a swoje uwagi napisać tutaj w tym temacie.


według mnie nie , kiedyś grałem na jednej mapce escape i co 2 tabliczki jakieś przekleństwo było i wyłączyłem mapę w połowie , nie chciałbym abym z Ethoria Quest World 2 też się tak stało

#47 maserton

maserton

    Twórca Quest Worlda

  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 15 November 2011 - 18:37

Nie chodzi mi, że na każdej tabliczce. Przekleństwa mają być dopasowane do postaci. Chodzi mi głównie o to, że ludzie zamożni inaczej się zwracają do ciebie, niż zwykli chłopi (chodzi mi o np rycerzy, kapitanów itp...). Mi też nie pasuję dawać do każdego przekleństwo, tylko chodzi mi głównie dopasowanie tego do danej charakterystyki postaci.

#48 maserton

maserton

    Twórca Quest Worlda

  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 20 November 2011 - 20:59

Oto najnowszy trailer Ethoria Quest World 2. Jest on krótki, bo prezentuje on tylko to, że będzie mapa...
Jest on bardzo krótki, ale będą jeszcze dwa.
Zapraszam do oglądania:


Dołączona grafika

#49 Morviles

Morviles

    Pomysłodawca

  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 21 November 2011 - 23:19

W moim nicku "r" zapomniałeś :D
Dołączona grafika

#50 karpczonisko

karpczonisko

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 27 November 2011 - 20:21

Pierwsza część była dobra, choć momentami niedopracowana, bez polotu (szczególnie fabularnie, bardzo oklepane) jednak mimo wszystko była jedną z lepszych Polskich mapek Adventure. Widzę, że druga część będzie o wiele lepsza, gdyż fabularnie po zarysach widzę, że wygląda lepiej. Akurat ta zabawa z klasami mi się średnio podoba, o wiele bardziej wolę gry w których mamy wolność w działaniach postaci i rozwijaniu jej umiejętności (Gothic) niż coś takiego - ale wszystko wyjdzie w praniu. Czekam i na pewno zagram ;]

Dołączona grafika

Navil: Upadek Imenath - ogromny projekt adventure! Zagraj ju? teraz, w wersj? demo:

http://craftsite.pl/...uz-demo-070812/


#51 maserton

maserton

    Twórca Quest Worlda

  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 07 December 2011 - 16:47

Święta, Święta i ...

Witam. Za niedługo świata, czyli okres rozdawania prezentów, spędzania czasu z rodziną i napadów na banki. We święta chyba każdy z Nas coś dostaje, na przykład jakiś prezent czy kasę, więc My (Ja i Morviles) mamy też dla Was jakiś prezent. Jako iż jest to prezent, to nie powiem Wam co to jest dokładnie, ale możecie się spodziewać dwóch filmików i konkursu jak dobrze pójdzie (lecz z tym konkursem wątpię). Nie mam innego pomysłu by złożyć Wam życzenia, ani podarować prezent, więc zrobię to podczas krótkiego - mam nadzieje - ciekawego filmiku. Pozdrawiam!!!!
Dołączona grafika

#52 Morviles

Morviles

    Pomysłodawca

  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 07 December 2011 - 16:54

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#53 alextrasza

alextrasza

    człowiek z budyniu!

  • Użytkownik
  • 184 postów

Napisano 07 December 2011 - 20:40

jaki jest używany teksturpack w tym trailerze? I czy on będzie potrzebny do mapy?
(i czy mogę jakoś pomóc bo trochę się znam na TP i na mapach :D)
Dołączona grafika

#54 AdamP325

AdamP325

    Nowy

  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 08 December 2011 - 16:13

zrób jakieś więzienie gdzie trzeba będzie uwolnić członków jakiś rycerzy czy coś
Dołączona grafika

#55 Morviles

Morviles

    Pomysłodawca

  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 08 December 2011 - 16:49

@up@up Zdaję mi się, że to jest tylko lekko przyciemniony film ale tp do mapy będzie.
@up Prawie kończymy mapę i nic już nowego nie będzie do budowy. Zostały nam tylko Questy i szczegóły, mój tajny projekt... No i prezent dla was.
Dołączona grafika

#56 maserton

maserton

    Twórca Quest Worlda

  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 08 December 2011 - 16:56

Ja Ci dam tajny projekt, to ci ... Te szczegóły co napisałeś to mam nadzieje, że miałeś na myśli ruiny, opuszczone kopalnie, stare świątynie , itp...
Dołączona grafika

#57 alextrasza

alextrasza

    człowiek z budyniu!

  • Użytkownik
  • 184 postów

Napisano 08 December 2011 - 20:24

A może dacie na screenach jakieś "próbki" teksturpacka? Bo mnie bardzo to ciekawi jak dobry będzie ten TP (no może, że jeszcze nie zaczęliście pracy nad nim) Ach... już się nie mogę doczekać tej MAPY! (aaaaaaa! ja tu zwariuje, dajcie wreszcie tą mapę!)
EDIT:
@down
czyli, że teksturpacka nie zaczęliście robić albo wybierzecie jakiś fajny?
ech, pamiętam kiedy jeszcze dawałem plany do pierwszej części...
Dołączona grafika

#58 maserton

maserton

    Twórca Quest Worlda

  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 08 December 2011 - 20:52

To sobie jeszcze poczekasz. Dopiero została zbudowana 1/4 część mapy. Doliczając do tego wszystkie zadania i godzinę spędzane na "okablowaniu" spokojnie możesz czekać do Euro 2012 :lol: JA NA RAZIE używam HD Real Teksture Pack, czyli realne tekstury w HD, bo lepiej mi się buduje. Efekt tych tekstur będzie można zobaczyć w filmikach jakie wam zaprezentuję. Myślę, że pierwszy z dwóch filmików ujrzy światło dzienne za tydzień, ale nie obiecuje.
Dołączona grafika

#59 maserton

maserton

    Twórca Quest Worlda

  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 10 December 2011 - 23:53

Witam wszystkich! Panie i Panowie tak jak obiecałem prezentuję Wam film, na którym jest zaprezentowana mapa Ethoria Quest World 2 wraz z naszymi głosami.

Mam nadzieje, że filmik się podoba i jak pisałem jest to pierwszy z dwóch. Drugi to będzie... nie ważne :)
PS: Wiem, trochę cienko z naszymi głosami, ale... To dla fanów ;)
Dołączona grafika

#60 Morviles

Morviles

    Pomysłodawca

  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 10 December 2011 - 23:53

Proszę bardzo prezent niespodziewajka wi wisjin to mery hrismas wi wisjun to mery hrismas...
Dołączona grafika