Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasza najbardziej znienawidzona i ulubiona rzecz w Minecraft 1.8.1


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

#41 DaviX010

DaviX010

    t

  • Użytkownik
  • 238 postów

Napisano 04 October 2011 - 15:00

Ulubione : Wioski itp.
Znienawidzone : Pasek głodu ;(

Ulubione : Wioski - Nie musisz ich budować ...
Znienawidzone : Pasek głodu - Co chwila trzeba za*********ć biegać po jedzenie ...

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 MineCopter85

MineCopter85

    Czerwony helikopter

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 04 October 2011 - 21:14

Ja napisze bardziej o rzeczy znienawidzonej (choć może to za mocne słowo), albowiem zmiany były całkiem konkretne i z reguły wychodziły na dobre. A zatem denerwuje mnie jedna rzecz (jest ich jeszcze troche ale ta najbardziej rzuca sie w oczy). Jest to wygląd mieszkańców wiosek, oraz ich zachowanie. Kapotko-ciało jeszcze da się przeżyć, ale wystające na pół metra nosy już nie... Poza tym ich zachowanie nie wróży też niczego dobrego. No bo jak już wypuścisz takiego z domu to po chwili ucieknie gdzieś w busz. I tyle go widziano. A potem ludzie opowiadają o jakiejś dziwnej postaci szlajającej się nocą po lesie... ehh... Jeżeli Notch spełni mo.. ehem nasze oczekiwania dotyczące NPC to będe mu bardzo wdzięczny...

#43 Kawasaki

Kawasaki

    Nowy

  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 10 October 2011 - 18:31

>.< Moja ulubiona rzecz, a właściwie to mam przy tym niesamowita adrenaline gdy wchodzę do jaskini z diamentowynmi mieczami a tam enderman, z 3 creepery i z 2 szkielety ;D
Ale częsciej uciekam :D