Skocz do zawartości


Zdjęcie

Endermani - Dyskusja ogólna (Dawniej "Wygląd Endermana")


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sender1

Sender1

    This is dziewczyna!

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 17 September 2011 - 18:59

Nie widziałam jeszcze takiego tematu. Otóż jest mnówstwo tematów o endermanie, dużo osób pisze o wyglądzie, więc warto założyć taki ogólny temat. Enderman jest wysoki i oczywiście czarny. Co ja bym chciała o nim powiedzieć? Wkurzają mnie jego oczy, dlaczego są różowe? Psuje to jego mroczność.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Wilkożerca

Wilkożerca

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 192 postów

Napisano 17 September 2011 - 19:14

Twórcy po prostu popsuli endermana w wyglądzie, jak i w zachowaniu.

#3 AdamRamm

AdamRamm

    Naćpany powietrzem.

  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 17 September 2011 - 20:19

Nie są różowe >.< Mi z wyglądu Enderman odpowiada, ale jak już będę ogarniać Javę to zajmę się jego statystykami, bo jak dla mnie jest za słaby.

#4 Armair

Armair

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 17 September 2011 - 22:16

@Sender1 Enderman ma fioletowawe oczy a nie różowe.
@Wilkożerca Jak mieli go spieprzyć jak taka była jego koncepcja?Miał być straszny,jak dla mnie jest (może sprawić że podskoczymy).Miał być neutralny i atakować kiedy popatrzymy się na niego i spuścimy wzrok,wtedy się do nas teleportuje.Umie przeztawiać bloki.I co w tym spieprzonego?
@AdamRamm Yyyy jak ma być za słaby jak miał być taki?On miał być straszny a nie silny.

Wdług mnie Enderman się udał.Notch'owi udało się stworzyć stwora jakiego obiecywał."Miał być neutralny i atakować kiedy popatrzymy się na niego i spuścimy wzrok,wtedy się do nas teleportuje.Umie ingierować w otoczenie".Pewnie zawiedliście się na nim bo wszyscy myśleliście że to będzie genialny mob i trolololo.

#5 Wilkożerca

Wilkożerca

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 192 postów

Napisano 18 September 2011 - 00:36

@Wilkożerca Jak mieli go spieprzyć jak taka była jego koncepcja?Miał być straszny,jak dla mnie jest (może sprawić że podskoczymy).Miał być neutralny i atakować kiedy popatrzymy się na niego i spuścimy wzrok,wtedy się do nas teleportuje.Umie przeztawiać bloki.I co w tym spieprzonego?


Zsikałbyś się w reakcji na zachowanie się endermana, gdybym to ja wymyślał jego czyny. Co powiesz na krąg endermanów wokół gracza w nocy? A może to, że nie będą się ruszać, jak w ogóle będziesz je widział, a kiedy się odwrócisz, steleportują się gdzie indziej? Będą robić takie zmyłki, dopóki nie zwoła więcej swoich braci, szeptałyby różne słowa, inne mniej, inne bardziej zrozumiałe.
Może kiedyś w którymś temacie dokładniej opiszę zachowanie endermana, jakie bym chciał. Sam bym się bał :D

#6 Wasilek1996

Wasilek1996

    Jeszcze tylko epek^^

  • Użytkownik
  • 126 postów

Napisano 18 September 2011 - 00:41

Najbardziej zawiodłem się na gostku, który tworzy dźwięki do gry ;/ Miałem nadzieje na jakieś "straszne" odgłosy endermana, a tu skopiowany głos zombiaka ;/ Wygląd nie jest wcale straszny ... On jest po prostu cały czarny (bez podtekstów rasistowskich :D ) ;P

#7 Zacny

Zacny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 18 September 2011 - 00:57

Ale dlaczego uważasz, że odgłosy to wina człowieka od dźwięków? Każdy wie jak to jest z aktualizacjami - mogłeś czekać jeszcze parę miesięcy i mieć wszystko albo dostać taką wersję jak teraz. Cieszmy się, że możemy grać w 1.8, a to, że póki co nie ma nowych dźwięków (które będą na 90% w 1.9) to już niczyja wina, bo po prostu zostały skopiowane i wklejone na inne moby. Jednak - wiedząc, że w 1.9 będzie tyle nowości to też jakoś chcą nas jak najbardziej zachęcić do czekania, bo wiedzą, że obecna wersja nie posiada tego co obiecali, a także posiada błędy.

#8 K.error

K.error

    Niskoprocentowe

  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 18 September 2011 - 09:39

Można zauważyć, że Enderman nie jest całkiem czarny. Ma też takie jasne plamy, które są prawie niewidoczne na czarnym ciele. To dodaje trochę realistyki.

#9 Mixero2388

Mixero2388

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 137 postów

Napisano 18 September 2011 - 10:07

A mi ederman nie pasuje ponieważ o nie do końca teleportuje się do nas gdy spuścimy wzrok ponieważ, jak raz na niego spojrzałem i się odwróciłem, on odwróciłem łeb w inną stronę i przestał się mną interesować.

#10 misterion98

misterion98

    Odbija mi O_o

  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 18 September 2011 - 10:11

Patrzyłem się na endermana (w oczy) i nic. Dopiero po uderzeniu go zaczął się bronić. Jak się już teleportuje to nie koło ciebie tylko kilka kratek za ciebie.

#11 Lyserg1260

Lyserg1260

    Great and Powerful

  • Użytkownik
  • 273 postów

Napisano 18 September 2011 - 10:13

Miał być straszny ale niestety nie jest więc trzeba chociaż go wzmocnić. Może i dużo zabiera ale też łatwo go zabić. Sam wygląd też się średnio udał, mam nadzieję że ktoś wykona lepszy skin dla niego.

#12 Hubkra

Hubkra

    Sługa HEROBRINE

  • Użytkownik
  • 431 postów
  • Hubkra

Napisano 18 September 2011 - 10:38

Jak wam te oczy tak nie pasują to wejdzie w folder mobs w Minecraft.jar i zmieńcie plik Enderman_eyes. Bo oczy Enderman są nakładane na puste białe pola. To ukryty Herobrine. :D Więc miejmy nadzieje, że w 1.9 zmienią te oczy na zielone, dodadzą czerwone i będzie tak jak powinno być :D

Wdg. mnie Enderman wyszedł zgodnie z zapowiedziami. Jest troche straszny. Tylko szkoda, że otwiera swoją gębę gdy na niego spojrzymy ;/ To odbiera mu trochę straszności. :D

#13 Michael

Michael

    Zboczeniec

  • Użytkownik
  • 237 postów

Napisano 18 September 2011 - 10:55

Bawie sie sprintem - zapas zarcia bo sprint zurzywa i biegne se rpzez polanke:"lalala jaki piękny dzien" nagle nogami robie mahu mahu - o oł wziuuuuu w dul - jebs,"lol kanion ja to mam pecha" pacze w bok a tam kopalnia to whodze tlyko z eposzlem w przeciwna strone o haty a tym sprintem to rano z haty wybieglem a wieczorem wrombalem sie do dziury wiec jruz 1 dzien straty to nei byla kopalnia tlyko moje bieganie hehe.(biegu biegu - machu machu- ziuu w dul - jebs - kur** kanion) i pacze enderman :OOOOOOOOOOOOO sie wystraszylem

Tłumaczenie by Infernal
Bawiłem się sprintem. Wziąłem oczywiście zapas jedzenia. Śpiewając jakieś p%#@$e piosenki biegłem przez polankę, aż nagle wpadłem do opuszczonej kopalni. Potem ponownie spadłem, wlatując do kanionu, i zauważyłem Endermana, co spowodowało u mnie reakcję newralgiczną, tzn. wystraszyło mnie.

18/11/11 - ca?y rok z Minecraftem.


Dołączona grafika


#14 Wilkożerca

Wilkożerca

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 192 postów

Napisano 18 September 2011 - 12:10

Eeee, czemu zaczęliście kopiować tekst Krzychukoko? To przecież ortograficzna porażka.

#15 K.error

K.error

    Niskoprocentowe

  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 18 September 2011 - 14:10

@Michael WTF? Brak mi słów. -___-

#16 drakkarudy

drakkarudy

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 18 September 2011 - 16:09

MI tam Edki odpowiadają, ale są zbyt pospolite.. One powinne być jak bossy, to by utrzymywało ich klimat..

#17 addemczuk

addemczuk

    Endermudżyn

  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 18 September 2011 - 17:54

Mają cholernie brzydkie pyski które otwierają i chuchają na nas oddechem koszykarza .

#18 TarzanPL

TarzanPL

    TRIBE

  • Użytkownik
  • 782 postów

Napisano 18 September 2011 - 18:04

1.zmień ich skina
2.profit!

#19 Michael

Michael

    Zboczeniec

  • Użytkownik
  • 237 postów

Napisano 18 September 2011 - 20:39

Eeee, czemu zaczęliście kopiować tekst Krzychukoko? To przecież ortograficzna porażka.


Jakbys nie zauwarzyl to zrobilem se w sygnie ze zbieram minusy bo mnie wkurzalo to ze za orte dostawalem minusy to sie wycwanilem.(raz na forum innej gry w jeden dzien zbanowali mnie za orte)

18/11/11 - ca?y rok z Minecraftem.


Dołączona grafika


#20 Haszkers

Haszkers

    Znawca

  • Użytkownik
  • 244 postów

Napisano 18 September 2011 - 21:52

Spoko zrozumiem ze nie mieli czasu zrobic dzwiekow dla Edka ale laczego jak na nich patrze to czasem 1 sie mna zainteresuje :( Biegam,skacze w kolo gapiac sie prosto w pysk i nic sobie ze mnie nie robia chyba ze ja uderze pierwszy ;/

Jednak wiecej potu wylewam walczac z nowymi pajakami ;] na hard sa bardzo wymagajace :P