Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przypomnijcie sobie classica!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#21 hirek1

hirek1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 09 October 2011 - 20:20

w classicu jest o wiele trudniej budować, ponieważ nie ma shifta. (na niektórych serwerach jest dostępne "fly")

a i chyba classic był raz zupdatowany o kolorową wełnę (chyba że była od początku, potem zniknęła a następnie znów się pojawiła).

ja rozumiem tych, co mają sentymenty do classica. ja sam, po prostu nie umiem mojego pierwszego minecraftowego świata usunąć (przyznaję, miałem wtedy pirata i wstydzę się tego), chociaż w ogóle na nim nie gram i leży sobie na pulpicie.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Mihu44

Mihu44

    Kochający Creepery

  • Użytkownik
  • 228 postów
  • Mihu44

Napisano 11 October 2011 - 08:56

Ahh ten Classic... Aż łza się w oku kręci. Pamiętam jak zacząłem grać w Classica to strasznie się cieszyłem. Zbudowanie domku na serwerze Classic to było coś :) . Niestety zaraz przyszli ci co niszczą i domek zniszczyli... Pamiętam że w takich chwilach na Classicu mi się grać nie chciało. A teraz nie gram, bo bana dostałem i na zawsze skończyłem z Classiciem. Chodź i tak zawsze sentymenty są ;-) . Classic to początki MineCrafta więc Notch powinien go zostawić choćby z sentymentów.
PS. Serwer na jakim grałem (angielski) w Classicu to OptiCraft Dev Serwer.

2uelor8.png

Niech żyje metal :D


#23 l33

l33

    AnimeFanXD

  • Użytkownik
  • 201 postów

Napisano 11 October 2011 - 12:45

Znam ten serv ; ) fajna statua wolności jest na nim.Był taki okres,że wolałam grać w classica niz betę!

Tylko baran idzie za pasterzem , wilk pójdzie swoj? drog?.

#24 Seth

Seth

    Żelazny Prawiczek

  • Użytkownik+
  • 1077 postów

Napisano 11 October 2011 - 12:55

Moje pierwsze opętanie przez MC to właśnie "klasik", z kolegami nie mieliśmy nic do roboty na informatyce a tu kumpel znalazł jakiegoś "majnekrawta" (do dzisiaj nie zapomnę tej jakże poprawnej wymowy). Tak dla nostalgii czasem gram zamiast w Beta to wbijam na "klasika" :D.

#25 l33

l33

    AnimeFanXD

  • Użytkownik
  • 201 postów

Napisano 11 October 2011 - 13:01

Znalazlam fajny serv:Engines lair

Tylko baran idzie za pasterzem , wilk pójdzie swoj? drog?.

#26 wizzard9988

wizzard9988

    Zabójca noobów

  • Użytkownik
  • 98 postów

Napisano 11 October 2011 - 14:09

@up to dobrze, że nie kupiłem. Ale kupiłem używany klucz do Counter Strike za 6zł, który okazał się nową sztuką :D

#27 Mihu44

Mihu44

    Kochający Creepery

  • Użytkownik
  • 228 postów
  • Mihu44

Napisano 15 October 2011 - 09:32

@up Całkowicie nie na temat ;0
@up up Ja kupiłem na allegro i na razie nic nie jest :)
A co do tematu czasami sobie grywam w Classica gdy Beta mi się nudzi. W Classic to lepiej na multi bo w single tak jakoś dziwnie. Nie ma mobów, tak trochę samotnie ;).
Na Classicu niektóre serwery to naprawdę fajne były :) Np. ta Statua Wolności na OptiCraft :D

2uelor8.png

Niech żyje metal :D


#28 zaba98

zaba98

    AJWAN!

  • Użytkownik
  • 659 postów

Napisano 15 October 2011 - 18:49

Fajnie się grało w classica... ahh...
Wchodziłem na taki jeden serwer, dostałem rangę superbuildera :D
Singleplayer był taki średni...
Pamiętam, jak dostałem bana na team9000... sentyment...
chwila, ja nadal go mam...
Dziwi mnie tylko, że jak wchodziłem na jakiś serwer (także w beta) to on po jakimś czasie, max. 2 miesiące i BUM! Padał ;o
Wyjątkiem jest Seggelin, jak na razie...

#29 l33

l33

    AnimeFanXD

  • Użytkownik
  • 201 postów

Napisano 16 October 2011 - 13:22

No,na początek grałam na singlu,ale myślałam,że dostanę urazu mózgu.Za duża samotność.

Tylko baran idzie za pasterzem , wilk pójdzie swoj? drog?.

#30 zaba98

zaba98

    AJWAN!

  • Użytkownik
  • 659 postów

Napisano 16 October 2011 - 16:05

Mi się w classicu fizyka wody nie podoba :<

#31 l33

l33

    AnimeFanXD

  • Użytkownik
  • 201 postów

Napisano 16 October 2011 - 16:24

Tam chyba wogóle nie ma fizyki wody czy lawy.Szkoda,że przeniesiono serwer wojownicy piwnicy na betę,zrobiłam taką piękną willę :) Na jednym serwerze był Notch!

Tylko baran idzie za pasterzem , wilk pójdzie swoj? drog?.

#32 Gothic

Gothic

    Nowy

  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 19 October 2011 - 19:48

Ahh, uwielbiam classica ;) Od niego zaczyałem. Znalazłem fajny serwer ,,POLSKA'' (był polski :o ), miałem na nim vip'a, a potem... nie ma go! :( Potem wogóle nie chciał się mi włączyć classic, a tera w bete gram ;) Muszę kiedyś wrócić do classica.

#33 Infernal

Infernal

    Prędzej czy później i tak Cię zjem...

  • Użytkownik
  • 3976 postów

Napisano 19 October 2011 - 20:09

Ja czasami wracałem do Classica...
Cóż, czego by nie rzec - od tego się wszystko zaczynało... I tam gra z innymi miała naprawdę klimat, choć tego nie brakuje i w Becie... Choć na inny sposób.

#34 zaba98

zaba98

    AJWAN!

  • Użytkownik
  • 659 postów

Napisano 19 October 2011 - 20:44

Poza tym, mysle, ze classic nie bedzie zapomniany, w koncu jest zarejestrowanych 15 milionow ludzi, a tylko 3 miliony kupilo gre. Chociaz pewnie polowa to piraci...

#35 ReVoL

ReVoL

    Bezprzewodowy kabel

  • Użytkownik
  • 1676 postów
  • Kusy

Napisano 20 October 2011 - 13:40

Według mnie ten temat powinien zostać zamknięty, ponieważ nie rozumiem pierwszego postu "Zagrajcie na stronie[...]" po prostu bezsens...
Ja osobiście pamiętam dopóki mi MC beta nie chodziło (Bad video card drivers) to grałem na classicu ale szybko mi sie znudził i kombinowałem z naprawieniem tego błędu w becie :)

EDIT: W ogóle dział Classic jest niepotrzebny...

@down

Ahh ja po prostu nie lubię takich tematów gdzie można sobie posty ponabijać odpowiedziami typu "No ja pamiętam classica i jest bardzo fajny!" -.-



#36 l33

l33

    AnimeFanXD

  • Użytkownik
  • 201 postów

Napisano 20 October 2011 - 14:56

No....Muszę powiedzieć dwie rzeczy:
1.Nawet cię lubie.
2.Nie moge się powstrzymać...Dziecko Bety! 
@offtopic
jaki spam...Odpowiedz mi na czym polegają DYSKUSJE?To tak na marginesie,nie bierz tego za spam
@topic
ReVol:Nie rozumiesz...Sentyment...Sądze z tego,że bardzo lubisz "bić" creepery i zdobywać surowce.A tak w ogóle co robiłeś w classicu i na jakim serwie?Jeśli na Singlu,to rozumiem...

Tylko baran idzie za pasterzem , wilk pójdzie swoj? drog?.

#37 Ttus024

Ttus024

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 01 November 2011 - 18:09

ja zaczynałem od classica grać to było coś

#38 VetiuS

VetiuS

    I'm ZeuS Bro!

  • Użytkownik
  • 149 postów
  • Raidek

Napisano 01 November 2011 - 18:36

A może Notch dodał Creative po to jak np ktoś nie ma internetu mógł sobie tak pograć jak na classicu tyle ze w singlu, Ale i tak classic lepszy ten klimat ahh...

 

 


#39 Kasto

Kasto

    Actimelizuj się!

  • Użytkownik
  • 99 postów

Napisano 01 November 2011 - 19:07

No classic jest bardzo fajny :) Pamietam jak grałem w niego niedawno i bilem reka wszystko za pierwszym razem... ach... te wspomnienia... powróca BO IDE NAPIER****Ć W CLASSICAA!!

#40 l33

l33

    AnimeFanXD

  • Użytkownik
  • 201 postów

Napisano 15 January 2012 - 14:17

I tak trzymać! Sporo serwerów upadło np. Anime PixelArt 2, gdzie byłam budowniczą dróg,przeniesieni na betę Wojownicy Piwnicy,gdzie miałam willę i chociaż Polski Serwer Budowy Dróg, gdzie naprawiałam szkody.

Tylko baran idzie za pasterzem , wilk pójdzie swoj? drog?.