Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie najtaniej kupię Minecrafta ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 fala33

fala33

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 07 September 2011 - 14:41

Help dajcie jakiś link

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 delers123

delers123

    Znawca

  • Użytkownik
  • 213 postów

Napisano 07 September 2011 - 14:42

najtaniej to allegro ale nie radze tam kupować bo i tak dostaniesz po jakimś czasie bana na konto więc najlepiej kupić na minecraft.net

NVSO6R3.jpg


#3 Hubkra

Hubkra

    Sługa HEROBRINE

  • Użytkownik
  • 431 postów
  • Hubkra

Napisano 07 September 2011 - 14:45

Tak jak @UP
Nie opłaca się kupować gdzie indziej niż minecraft.net, bo po jakimś czasie możesz dostać bana. Możesz spróbować kupić od Kodeka, wątpię, żeby chciał nas oszukać.

#4 fala33

fala33

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 07 September 2011 - 14:54

Ok Dzięki wielkie Panowie

#5 ReVoL

ReVoL

    Bezprzewodowy kabel

  • Użytkownik
  • 1676 postów
  • Kusy

Napisano 07 September 2011 - 14:57

Nie radzę ci kupować na allegro czy z innych źródeł oprócz minecraft.net

zazwyczaj takie konta zostają zablokowane a lepiej wydać więcej i mieć na zawsze...

#6 K.error

K.error

    Niskoprocentowe

  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 07 September 2011 - 19:05

Na Kontagier.pl

#7 rogerro

rogerro

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 07 September 2011 - 20:11

A czy ktoś kto kupił już z allegro dostał bana? I w sumie dlaczego miałby być ban? Przecież kupuje giftcode który muszę podać na minecraft.net tak czy siak aby aktywować a raczej wątpie aby istniał jakiś generator gift code?

#8 Hubkra

Hubkra

    Sługa HEROBRINE

  • Użytkownik
  • 431 postów
  • Hubkra

Napisano 07 September 2011 - 20:16

@UP
Nie ma generatorów gift code, ale niektóre są zakupione z kradzionych kąt pay pal. I gdy okradziona osoba jest ubezpieczona przelew jest cofany po jakimś czasie, a ty tym samym tracisz premium.

#9 edi.

edi.

    Jestem trolem ;*

  • Użytkownik
  • 326 postów

Napisano 07 September 2011 - 20:16

Jezus kolego.... Masz 19947193274921759817 tematów o tym dlaczego nie kupować na allegro. Ponieważ?
Na 99.99999% Kupujesz skradziony kod który został kupiony na skradzionym koncie paypal. Po pewnym czasie paypal cofa wysłane pieniądze z konta mojang, po czym dostajesz automatycznie bana!

Dołączona grafika


#10 Ja231

Ja231

    Uczony

  • Użytkownik
  • 441 postów

Napisano 07 September 2011 - 20:23

Zacytuję tu wojtka :D Nie chciało mi się obcinać części, ale chyba umiesz czytać? :):


wojtek nie pi****l. Mógł nakupować właśnie w czasie ślubu.

Ależ oczywiście, wszyscy nakupili miliard kont podczas ślubu, potem cofnęli się w czasie i sprzedawali przed tym wydarzeniem. W dodatku promocja ta dotyczyła kupienia jednego konta na gotowy, wybrany nick, a do tego gratis był 1 giftcode. Nie można w ten sposób zrobić hurtowej sprzedaży na taką skalę.

Po za tym niepierdol też o banowaniu kont za 3$. Te konta to najczęściej link do pobrania crackowanego launchera. Prawdziwe konta są prawdziwe i nigdy Mojang nie dał im bana. Raz tylko coś mówili, ale się wyciszyła sprawa.

Ty nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz, a jeszcze się burzysz, nie bądź śmieszny. Po pierwsze kody za 3$ wymagały kupienia co najmniej 20 sztuk - jak mówił maciek1o3s, który też sprzedaje. Następnie te kody były odsprzedawane dalej za "normalne" kwoty np. 46 zł. Jakie linki do pobrania? Chyba żartujesz, to nie detal, ale hurt.
Na forum regularnie pojawiają się zbanowane osoby. Wszyscy tak wielce chwalą KontaGier, a oni tak samo sprzedają kody, które mogą dostać bana:

https://craftportal....read-15367.html
https://craftportal....post-95244.html
https://craftportal....ost-108200.html
https://craftportal....ost-124475.html
https://craftportal....ost-128434.html

"Prawdziwe konta są prawdziwe" - makes perfect sense.
No, chyba że liczysz na to, że lewe kody będą podpisane jako "sprzedaję lewe kody, nie kupujcie u mnie, bo możecie wyłapać bana" :D
Jak już przeklinasz, to chociaż naucz się robić to poprawnie.

Tyle, że klucze możesz mieć tylko z jednego źródła czyli minecraft.net więc w jaki sposób nie mogą być legalne?

Ale właśnie na tym polega cały szwindel. Kody są kupowane na minecraft.net, tyle że za skradzione pieniądze z kont PayPal. Jeśli osoba była ubezpieczona, to po jakimś czasie od zgłoszenia kradzieży, PayPal cofa pieniądze z konta Mojangu i wtedy następuje ban.
Obaj dobrze wiemy, że Ty nie kupujesz na minecraft.net, tylko przez "pośrednika" i w tym momencie tracisz wszystkie asy. Daj mi fakturę, którą Ci wystawiają, to w 5 minut przerobię ją na zakup żywego słonia - tyle jest warta (nic).

Niech sprzedawca Wam mówi, że ma fakturę. Na kradziony sprzęt też taką dostaniecie.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Mojang nie ma oficjalnego resellera i nie prowadzi sprzedaży za plecami. Zresztą ludzie, aż tyle logiki to nie wymaga, aby wygłówkować, że sprzedawanie za mniej niż połowę ceny im się NIE OPŁACA.

"As you may understand we cannot support people who purchase Minecraft from other sites than www.minecraft.net."


Mam wrażenie, że nawet nie przeczytaliście, co Mojang ma do powiedzenia:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



"Uwaga, łosie." Przypadek, czy celowa ironia Mojangu? :)
źródło: Mojang.com, news o kradzionych kodach



Original Price: $20 Our Price: $3.50
Create your own account with whatever name you choose.
Never worry about your account getting banned.
All gift codes are legitimate. No stolen accounts are involved.
These will NEVER expire.
Your accounts will immediately become premium as soon as you redeem the code.

There is currently ALOT of codes in stock.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Ciekawy dialog:

mrshe3n: so, im selling minecraft gift codes Price : $6
chuck7: Is it valuable to sell Gift code?
mrshe3n: You can resell these for $8 - $15 depending where you sell it .

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Peter: Hi im selling minecraft gift codes for a cheap price . Price : $7 / 14m
mephibal: would you like to trade a gift code for an one month runescape membership code?
Peter: one month membership code is worth $4.5 :/
mephibal: Uhm, I'm 100% sure they're not. Try $9
Peter: On other black markets they are worth $4-5
...
Rainy: Rofl, you can get for about .50 cents a piece on hackforums.. What a fucking rip off.
Peter: They are 100% legal .

7$ = 20 złotych

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować




Więcej kodów do kupienia za kilka $ za sztukę:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować




#11 rogerro

rogerro

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 07 September 2011 - 20:31

O i o to mi chodziło.
Post Ja231 powinien zostać podwieszony aby każdy widział dlaczego nie kupować.
Po prostu wydawało mi się, że jeśli ktoś kupuje hurtowo gift cody to dostaje jakąś zniżkę jak to zawsze bywa w przypadku kupowaniu towarów w hurcie.

#12 Ja231

Ja231

    Uczony

  • Użytkownik
  • 441 postów

Napisano 07 September 2011 - 20:33

To post wojtka. Ale nie mam nic przeciwko plusowi xD

#13 TarzanNoweKonto

TarzanNoweKonto

    Znawca

  • Zbanowany
  • 343 postów

Napisano 07 September 2011 - 20:35

Ja kupiłem z konta gier. A tam raczej niema kradzionych giff codów bo to nie tylko strona internetowa ale także FIRMA! Więc nie sądze żeby były tam kradzione giff cody

#14 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 07 September 2011 - 20:47

Na kontagier też sprzedają lewe klucze, bo nawet na naszym forum pisali pokrzywdzeni. A negatywne komentarze na swojej stronie kasują. W razie bana dostaniecie tam co prawda inny klucz w zamian, ale jeśli on też będzie zbanowany, to najprawdopodobniej zostaniecie na lodzie, bo udzielają gwarancji tylko na 3 miesiące, kiedy pierwszy ban może być np. po dwóch.
Nie bez znaczenia jest też fakt nabijania kasy złodziejom.

https://craftportal....read-19520.html
https://craftportal....read-15367.html

7dnEj.png


#15 maqs77

maqs77

    Nowy

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 08 September 2011 - 22:28

Skoro te tanie są kradzione to czemu na stronie głównej tego portalu polecacie kody z allegro?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Ręczycie za tego sprzedawcę? Czy może dostaliście swoją dole za reklame i macie resztę w du**e?

#16 Duros

Duros

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 199 postów

Napisano 09 September 2011 - 05:44

Ten allegrowicz sprzedał wszystkie gift cody w tym tygodniu, więc może się okazać, że prędzej czy później dostaniesz bana na minecraft. Chociaż ja kupiłem na allegro to na razie wszystko śmiga jak należy :) Rób jak uważasz ale nie polecałbym ci go.

#17 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 09 September 2011 - 06:59

Nie kupuj ani z allegro,ani z kontagier.pl,może się zdarzyć,że trafi się oryginał,lecz 98% to kradzione,a co do reklamy no to co:
panowie z stronki dostali swoją dole za reklamę i za przeproszeniem
mają resztę w 4 literach.

#18 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 09 September 2011 - 07:07

Po prostu najlepiej skontaktuj się z Kodekiem, ponieważ to chyba on ma tanie i pewne klucze na sprzedaż z tego co pamiętam.
Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#19 Kiwi

Kiwi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 09 September 2011 - 07:13

ja bym radził tylko na minecraft.net lub na keye.pl ale nie jestem tego pewien chociarz jest po 45 zł ale ja bede kupował tylko na minecraft.net

#20 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 09 September 2011 - 08:25

W ogole nie rozumiem czemu CraftPortal supportuje sprzedawanie lewych kluczy -_-
Nie dosc, ze jest reklama to jeszcze niedawno poszedl mail do wszystkich uzytkownikow forum.
Jedna sprawa jest promocja strony, a druga wspolpraca ze zlodziejami!