Skocz do zawartości


Zdjęcie

World Of Tanks - kto pogrywa?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
150 odpowiedzi w tym temacie

#1 blojayble

blojayble

    :u

  • Użytkownik
  • 414 postów
  • blojayble

Napisano 29 August 2011 - 11:31

Siema.

Gra ktoś z was w tą grę? W tym temacie możemy o niej rozmawiać i umawiać się na wspólne wojny. :D


Jak ktoś nie wie co to za gra, już śpieszę z odpowiedzią.

Jest to po prostu zajefajna wojna czołgów, artylerii i niszczycieli czołgów, a innymi słowy:



World of Tanks – darmowa gra komputerowa z gatunku MMO wyprodukowana i wydana w 2011 roku przez Wargaming.net, koncentrująca się na bitwach pancernych. W grze docelowo ma się znaleźć ponad 150 czołgów, dział samobieżnych oraz niszczycieli czołgów pochodzących ze Stanów Zjednoczonych, ZSRR, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii oraz Japonii, a także ograniczona liczba pojazdów z innych państw, jak Kanada czy Polska z okresu od dwudziestolecia międzywojennego aż po wojnę koreańską. Obecnie (wersja 0.6.6) dostępne są czołgi amerykańskie, niemieckie i sowieckie, pozostałe pojazdy mają się dopiero ukazać. Jest to pierwsza gra studia Wargaming.net, która korzysta z systemu mikropłatności.

Ciąg dalszy:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



strona:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



polskie forum:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować




Pozdro.




Jestem chętny na wspólną grę.

Podawajcie nicki:

Ja jestem blojayble.


oiuyjhophirjoityjpoityuh;jtnypjoetnuoiety;ikrtmyojietyjoietjenh6ru


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ScorBiot

ScorBiot

    IRC-ownik

  • Użytkownik+
  • 2705 postów
  • Scorbiot

Napisano 29 August 2011 - 17:43

Hah, niezły opis gry ;)
Ale bardziej szczegółowo, to to jest miks strzelanki, strategii i symulatora.
Z tego co wiem, oprócz ciebie i mnie grają jeszcze Ogniok, MrWilk3000, Plum2122 i Tiberian666.

#3 Marwolaeth

Marwolaeth

    Mucha

  • Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 30 August 2011 - 06:52

Ja chętnie bym pograł, ale blojayble postaraj się bardziej, jeśli chodzi o opis gry ;)
Inf moim bratem jest.
Dołączona grafika

#4 blojayble

blojayble

    :u

  • Użytkownik
  • 414 postów
  • blojayble

Napisano 30 August 2011 - 10:40

Poprawiłem opis.

Zapraszam wszystkich do gry.

Obecnie moje najlepsze pojazdy to Pz38t i Bison, ale dzisiaj kupię sobie Sturmpanzer II :D

oiuyjhophirjoityjpoityuh;jtnypjoetnuoiety;ikrtmyojietyjoietjenh6ru


#5 Dziodzio

Dziodzio

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 31 August 2011 - 08:14

Czołgi=Tygrys/tygrys królewski znane niemieckie a zarazem największe czołgi świata.Ta gra jest dla mnie jedną z najlepszych gier mmo,gdyż tam są normalni ludzi i można grać w grupie.Nie jeden tam,jeden tam.Mi się podoba gra.

#6 blojayble

blojayble

    :u

  • Użytkownik
  • 414 postów
  • blojayble

Napisano 31 August 2011 - 20:50

Głównie dlatego ją lubię, bo są w niej normalni ludzie do gry zespołowej. W dodatku gra wciąż powstaje i mają być dodawane kolejne czołgi (w tym polskie). W dodatku ma bardzo małe wymagania na słabych ustawieniach.

oiuyjhophirjoityjpoityuh;jtnypjoetnuoiety;ikrtmyojietyjoietjenh6ru


#7 Marwolaeth

Marwolaeth

    Mucha

  • Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 01 September 2011 - 07:13

Rudy 102! Gierka jest fajna, ale nie taka prosta, szczególnie, jak jedzie na Ciebie 10 czołgów a ty zostałeś z 2 kumplami :D
Inf moim bratem jest.
Dołączona grafika

#8 blojayble

blojayble

    :u

  • Użytkownik
  • 414 postów
  • blojayble

Napisano 01 September 2011 - 13:32

Chyba, że jesteś np. A-20, a kolega to artyleria. Wszyscy się najpierw na nią rzucają a ty szybko odjeżdżasz. Wystarczy obmyślić taktykę. :)

Jaki jest wasz rekord zabić w jednej bitwie?

Mój to 5 (Pz38t)

oiuyjhophirjoityjpoityuh;jtnypjoetnuoiety;ikrtmyojietyjoietjenh6ru


#9 jerry1333

jerry1333

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 01 September 2011 - 13:35

Nick taki jak tutaj :)

Najwięcej zabić w bitwie 6 (PzKpfw III)

#10 Marwolaeth

Marwolaeth

    Mucha

  • Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 01 September 2011 - 19:01

Mój to jeden, jakiś niemiecki czołg, który obecnie ulepszam:D
Inf moim bratem jest.
Dołączona grafika

#11 blojayble

blojayble

    :u

  • Użytkownik
  • 414 postów
  • blojayble

Napisano 01 September 2011 - 19:13

Ile zarabiacie za bitwę? Ja dzisiaj dostałem ponad 8 k za... zupełną przegraną, na moim nowym Pz38tnA Okazuje się, że scouting to niezły interes, na odpowiedniej mapie.

Raz za wygraną dostałem niecałe 10 k,a tym samym czołgu.

Sturmpanzer II za wygraną dostaje 3,5 - 5k.

Obecnie największy interes robię oczywiście najnowszym czołgiem (tier IV), w walce on jest bezużyteczny, gdyż walczę z takimi czołgami jak Tiger II, Ferdinand, a raz nawet walczyłem z E 75. Przeciwników daje co mają po kilka razy tyle pancerza. Gra wygląda tak, że jadę jak najszybciej, pokręcę się u wroga a potem umieram. Gdybym miał z 3 takie czołgi, zarabiałbym niesamowite pieniądze. :D

oiuyjhophirjoityjpoityuh;jtnypjoetnuoiety;ikrtmyojietyjoietjenh6ru


#12 Marwolaeth

Marwolaeth

    Mucha

  • Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 02 September 2011 - 15:23

W jaki sposób zdobywa się złoto?
Inf moim bratem jest.
Dołączona grafika

#13 jerry1333

jerry1333

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 02 September 2011 - 16:01

W jaki sposób zdobywa się złoto?


Za pieniądze (prawdziwe).
Bodajże 5500 złota kosztuje ok. 70zł.

#14 Marwolaeth

Marwolaeth

    Mucha

  • Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 03 September 2011 - 08:31

Tak jak myślałem, szkoda, że taka dobra gra, jest tak nastawiona na kasę, bo jeśli chciałbym kupić czołg ciężki, to zanim uzbieram te choćby 2 milony to ło Boże.
Inf moim bratem jest.
Dołączona grafika

#15 jerry1333

jerry1333

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 03 September 2011 - 10:15

Tak jak myślałem, szkoda, że taka dobra gra, jest tak nastawiona na kasę, bo jeśli chciałbym kupić czołg ciężki, to zanim uzbieram te choćby 2 milony to ło Boże.


Gra jest za darmo więc jakoś muszą zarobić na utrzymanie serwerów.

#16 blojayble

blojayble

    :u

  • Użytkownik
  • 414 postów
  • blojayble

Napisano 03 September 2011 - 13:52

Ja sobie dzisiaj kupiłem Hetzera.

Ogólnie to posiadanie ciężkiego czołgu jest niezbyt opłacalne, już za sam koszt naprawy i ammo, które może przewyższać zarobki, jak się nie ma premki.

Ja mam zamiar iść w kierunku niszczycieli, i czołgów średnich, mogę na nich mieć pieniądze i przyjemność z gry.

oiuyjhophirjoityjpoityuh;jtnypjoetnuoiety;ikrtmyojietyjoietjenh6ru


#17 pawelo222

pawelo222

    Nowy

  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 25 September 2011 - 17:58

ech pamiętam moją heroiczną bitwę. to była jeszcze beta. ja mam ram-II (nie jestem pewien co do nazwy) siedze ja i jeszcze jeden gościu na 3 on idzie przejmować ja zostaje w bazie gąsienica w strzępach (pieprzony hetzer) widze jadą 2 jakieś mediumy no to mysle po mnie. jednego rozwaliłem drugiego mam na muszce i już miałem go zdjąć gdy nagle JEB!!! SPG mnie rąbną ale w tym momencie upłynął czas. nie wiem czy to wyszło mi na dobre w funduszach ale przynajmniej nie dałem su*******m satyswakcji wygranej
Misja w?a?nie si? skomplikowa?a.

#18 blojayble

blojayble

    :u

  • Użytkownik
  • 414 postów
  • blojayble

Napisano 25 September 2011 - 18:10

Ja ostatnimi czasy nabyłem PzIV (tier V). Mam w nim wszystkie części na max, wyposażenie to:

kamuflaż
osłona przeciw odłamkowa
luneta.

Załoga chyba będzie miała ok. 90%

Wynik: 40 tysięcy za bitwę. 2 zniszczone KW-5, 1 chiński czołg i tygrys. Jestem postrachem lekkich czołgów, no i niektórych średnich. Jeszcze tylko dojdą perki i będzie full wypas.

Oprócz tego mam jeszcze mocne Grille, wszystko max i do tego:

kamuflaż
mechanizm dosyłający
lepszy układ celowniczy

Raz ustrzeliłem nim Ferdinanda, ale głównie uszkadzam ciężkie czołgi.

Nie mam premium, ale jakoś daje radę. Obecnie w ciągu dnia spokojnie jestem w stanie uzbierać ~300 tysięcy.

KW raczej lepsze, chociaż czasami PzIV przydaje się, ze swoją dosyć dobrą prędkością i zapędami snajperskimi.

Pozdro.

oiuyjhophirjoityjpoityuh;jtnypjoetnuoiety;ikrtmyojietyjoietjenh6ru


#19 blojayble

blojayble

    :u

  • Użytkownik
  • 414 postów
  • blojayble

Napisano 29 September 2011 - 20:06

Jakie macie medale?

Ja mam Fadina(!) oraz jeden z najrzadszych w grze : Boskina. :D

A z bohaterów to :

Specjalista, Obrońca, Wsparcie i Zwiadowca. :D


Dam wam opis mojej bitwy najlepszej. :D


Dzisiaj odbyła się pierwsza sensowna bitwa w mojej karierze. Grałem PzIV, lufa 10.5, załoga 92%. Brak premki.

Na początku zdenerwowałem się, gdy ujrzałem, iż znajduję się praktycznie na samym końcu listy. Wszystko jednak uległo zmianie, gdy poprzez zgrabną akcję, złapałem pierwszego fraga i dostałem się na górkę. (Kopalnie) Przeciwnicy z ogromnym zaangażowaniem wpychali mi się pod lufę. Spory czas kampiłem na King Tygrysa, po czym ujrzałem, że z drugiej strony mam 2 chętnych. Szybko się nimi zająłem. Potem wróciłem gdy się wróg się wychylił. Przy okazji zatrzymałem jeszcze jakiegoś TD. Następnie wróciłem i wykończyłem T20. Wtedy zostałem sam na sam z jakimś niszczycielem, z euforii spowodowanej świetnym meczem nie pamiętam zbyt dokładnie, co był za pojazd. On miał 100%, natomiast ja ok. 15 - 20%.
Byłem pewny porażki, ale nie poddałem się i przykampiłem. Wroga najwyraźniej zmogła trema. Gdy sobie rekreacyjnie strzelał do skały (za którą byłem schowany) ja go męczyłem. Po pewnym czasie padł. Radości nie było końca.


Podsumowując, zniszczyłem 2 Tygrysy Królewskie(dobiłem), PzIV(od 100%), T20(od 80%) oraz 2 TD, tier V lub wyższy. (od 100%)

Dostałem za to Specjalistę oraz Medal Oskina. Zarobki dobre, ale widywało się lepsze. (Podczas eventu miałem 40k za bitwę)

Wybaczcie moje podjaranie(dla was to pewnie nic wielkiego), ale to dla mnie fenomenalna bitwa, zwłaszcza iż byłem na dole listy. No i ten medal. Jestem z siebie dumny. Jedyne co mnie rozzłościło, to to, iż nagle, nie wiadomo jak, print screen przestał działać. Dlatego nie mówię jakie konkretnie TD rozwaliłem, bo sam już zapomniałem. Zanim pobrałem inny program, było już za późno.

Tutaj macie jedyne, co udało mi się zapisać.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Pozdro.

oiuyjhophirjoityjpoityuh;jtnypjoetnuoiety;ikrtmyojietyjoietjenh6ru


#20 ScorBiot

ScorBiot

    IRC-ownik

  • Użytkownik+
  • 2705 postów
  • Scorbiot

Napisano 29 September 2011 - 20:16

Porada dla nowych: jeśli robisz noob kille szybko dorobisz się ekspa i doświa, zaś choćby uszkadzając równego bądź lepszego możesz dostać więcej kasy.
Chyba.