Skocz do zawartości


Zdjęcie

Banned


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 szwejk

szwejk

    banned, przez grzyba

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 25 August 2011 - 11:11

A więc tak dostałem bana bo zwyzwałem grzybcraft który kozaczył do mnie przez kabelek. Mniejsza o to napisałem Ci grey, że chcę unbana i tyle. Nie chcę mi się pisać 2 raz tego samego.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 czupryn

czupryn

    Ravort

  • Użytkownik
  • 567 postów

Napisano 25 August 2011 - 11:17

Wydaje mi się, że permban to za długa kara jak za wyzywanie. Jednak zauważyłem, że za bardzo Ci puszczają nerwy.

logo.png


#3 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 25 August 2011 - 11:21

Obrazalez tez mnie na forum. Nie bedzie unbana :)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Uploaded with

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


» szwejk - 12:06 -- Czy laskawa dama moglaby uprzejmie i laskawie zdjac mi bana na serwerze jcraft.pl bym mogl na********c w pixele o wymiarach 2cmx2cm ? Zrozumiem odmowe. Z powazaniem-Szwejk
» Infernal - 12:05 -- @Szwejk, dolicz do tych sześciu lat 19, a będziesz miał prawdziwy wiek Gray. I skończ, bo dostaniesz jeszcze cięższego warna.
» szwejk - 12:05 -- To daj mi tego wanra ku**a. Kobieta jestes tak? Ok przyjme postawe jak bym rozmawial z kobieta
» Infernal - 12:04 -- Szwejk, za tyle wulgaryzmów, i nieuzasadnionych obrażeń, dostaniesz warna.
» GreyHavens - 12:04 -- Troche szacunku, jestem kobieta i nie odpowiadam ci nawet w tym samym (niskim) stylu
» szwejk - 12:04 -- Aha od czasu do czasu nie mozna sobie przeklnac na serwie? Rozumiem masz 6 lat i mamusia patrzy w monitor
» GreyHavens - 12:03 -- Ja nie mam juz nic wiecej do powiedzenia, od banow sa odwolania w naszym dziale.
» szwejk - 12:03 -- Nie
» Infernal - 12:03 -- Grey, Szwejk, możecie kontynuować z opcją Prywatnej Rozmowy?
» GreyHavens - 12:03 -- I nie trzeba przeklinac, kiedy ja do ciebie spokojnie mowie
» szwejk - 12:02 -- czytalem ku**a na spawnie tabliczki je***a a potem mialem wejsc na serwa
» GreyHavens - 12:02 -- nie mam ochoty z takimi ludzmi grac na serwerze, wiec poszukaj sobie innego
» GreyHavens - 12:02 -- nie moja wina jak wolisz nie czytac nic tylko od razu agresja
» szwejk - 12:02 -- swirowac?
» GreyHavens - 12:02 -- w informacji o kicku bylo napisane co zrobic
» GreyHavens - 12:02 -- oraz to co znajduje sie na stronie serwera, ale musiales od razu swirowac
» szwejk - 12:01 -- Zresztą ku**a nie musiałeś dawać mi tych kicków, czytałem a ty ku**a kick kick kick kick i weź coś przeczytaj ja pi*****e
» Infernal - 11:25 -- Klikasz na dany nick, na CraftChacie.
» szwejk - 11:23 -- A jak się pisze na pvt
» Infernal - 11:20 -- Jestem ciekaw, o co poszło dokładniej, napisz mi na PVT, żeby nie zaśmiecać CraftChatu.
» Tiberian666 - 11:20 -- Mogles mu nie odpowiadac. Najpewniej takze dostal bana.
» szwejk - 11:19 -- To jakiś typo co miał grzyb w nicku mnie sprowokował myśli, że jest fajny a chętnei bym mu obił ryja
» Infernal - 11:18 -- Jeśli Cię zbanował, to musiał mieć powód.
» szwejk - 11:18 -- JA GO?
» Tiberian666 - 11:17 -- Trzeba go było nie denerwować
» szwejk - 11:16 -- Bo jestem wkurzony na admina co ma max 3 lata
» Infernal - 11:16 -- Już, przestań narzekać, co Cię ugryzło, człowieku. ;P
» Tiberian666 - 11:16 -- No to po co nam tutaj włazisz i siejesz ziarno wulgaryzmu?
» szwejk - 11:15 -- Boże możecie mi dać nawet bana tutaj
» Infernal - 11:14 -- @Szwejk, raz jeszcze użyjesz wulgaryzmu, a gorąco pożałujesz.
» Tiberian666 - 11:12 --

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


» szwejk - 11:11 -- Aha i jebać admina co dał mi bana
» szwejk - 11:10 -- ku**a mać co się stało z serwerem?


 


#4 szwejk

szwejk

    banned, przez grzyba

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 25 August 2011 - 11:33

Ja pierniczę czemu niby? Mógł grzybcraft się do mnie nie przyczepiać.

Puszczają mi nerwy bo jak widzę takich ludzi to coś mi się robi. Nawet nie dał przeczytać tabliczek tylko kick kick kick...

#5 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 25 August 2011 - 11:54

To ja cie kickowalam :)
Bo wszedles na serwer, od razu zaczales klnac i pytac co sie stalo, zamiast poczytac sobie. Od razu wyskoczyles z agresja, nie dziw sie, ze nie bedziemy tego typu zachowan tolerowac. Ravort rowniez przy tym byl i tez chcial ci bana dac za zachowanie. To niestety nie jest serwer dla ciebie.

 


#6 szwejk

szwejk

    banned, przez grzyba

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 25 August 2011 - 12:18

Ja pi*****e bo może dziwnym trafem zrespiło mnie nie na spawnie ale gdzieś indziej i nie wiedziałem co się stało i jak miałem to przeczytać powiedz mi? Żądam ub. Albo jak coś to bana na tydzień

#7 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 25 August 2011 - 13:04

Ale nie dostaniesz unbana. Obrazanie graczy oraz operatorow nie jest tolerowane na serwerze.

 


#8 czupryn

czupryn

    Ravort

  • Użytkownik
  • 567 postów

Napisano 25 August 2011 - 13:10

./spawn?

logo.png


#9 Shirayo

Shirayo

    Zbierałem minusiki, ale zabronili.

  • Użytkownik
  • 747 postów
  • Shirayo

Napisano 25 August 2011 - 13:26

Ej szwejk, wiesz co?

Cześć.

#10 KrzesłoBojowe

KrzesłoBojowe

    GIMBUS

  • Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 25 August 2011 - 14:42

człowieku! ciągle przeklinałeś i pytałeś co siędzieje, mimo że grey pisala gdzie masz sie udac po informaje. jak dla mnie ban jest zasluzony i nie powienien byc zdjety. takich nie potrzebujemy na serwerze

Dołączona grafika


#11 piotprus_pl

piotprus_pl

    JustCraft'owiec

  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 25 August 2011 - 17:02

Podzielam zdanie Krzesła

#12 szwejk

szwejk

    banned, przez grzyba

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 25 August 2011 - 22:25

Podzielam zdanie Krzesła


Podzielam zdanie, że to zdanie nie wnosi nic do tematu.
Ale wy się ludzie tanio sprzedajecie. Najpierw każdy mnie lubi ale teraz każdy jest po stronie admina bo dał mi bana. Przestańcie mu du**ę lizać i przejrzyjcie na oczy.

#13 czupryn

czupryn

    Ravort

  • Użytkownik
  • 567 postów

Napisano 25 August 2011 - 22:28

O tak! Od jutra wszyscy zaczynamy się wyzywać! Przestań szwejk udawać niewinną owieczkę. Pamiętam jedną z kłótni z twoim udziałem na TS.

logo.png


#14 grzybcraft

grzybcraft

    Nowy

  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 25 August 2011 - 22:32

OK, przejrzałem na oczy - po co czytać tabliczki i czat - lepiej określić zawód i sposób traktowania się operatorki i matek kilku innych graczy ;> a tak serio, to ja Ci pisałem żebyś czytał na spawnie, pisało do Ciebie kilka osób, więc mogłeś mnie pomylić ;)
Edit: potem pisałem o kicka dla Cb, ale to już klnąłeś ostro ;)

#15 KrzesłoBojowe

KrzesłoBojowe

    GIMBUS

  • Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 25 August 2011 - 22:58

Podzielam zdanie Krzesła


dziekuje :)

Dołączona grafika


#16 oko987

oko987

    nie mylić z oko460!!

  • Użytkownik
  • 345 postów
  • oko987

Napisano 26 August 2011 - 09:02

Jezus Maria

Takiego wrednego człowieka jak ty szwejk to nigdy nie spodlałem
Włazisz na serwer jedynie tylko żeby zrobić burdel

Mówisz że chciałeś przeczytać ale znam zachowania takich ludzi
Po prostu wszedłeś i zacząłeś przeklinać na nas i na administrację
Przez takich ludzi whitelista coraz bardziej mi się podoba ;)

http://craftsite.pl/...-o-sokolim-oku/ Ciekawa i wciągająca powieść. Zapraszam do czytania!

http://alexanderabberline.blogspot.com


#17 Ponadczasowa

Ponadczasowa

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1797 postów

Napisano 26 August 2011 - 09:22

Takiego wrednego człowieka jak ty szwejk to nigdy nie spodlałem


Uwierz są gorsi od niego i ciesz się że ich nie spotkałeś

#18 danio1820

danio1820

    Nowy

  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 26 August 2011 - 13:30

[...]Żądam ub. Albo jak coś to bana na tydzień


A jak nie dostaniesz unbana to co ?

#19 piotprus_pl

piotprus_pl

    JustCraft'owiec

  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 26 August 2011 - 17:18

Najpierw każdy mnie lubi ale teraz każdy jest po stronie admina bo dał mi bana. Przestańcie mu du**ę lizać i przejrzyjcie na oczy.


Jakbyś nie odwalał kaszany to byś bana nie dostał. A na oczy to sam przejrzyj bo jak dotąd nikt nie ma nic przeciwko temu banowi.

#20 szwejk

szwejk

    banned, przez grzyba

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 26 August 2011 - 19:37

O tak! Od jutra wszyscy zaczynamy się wyzywać! Przestań szwejk udawać niewinną owieczkę. Pamiętam jedną z kłótni z twoim udziałem na TS.


Aaa rozumiem, że można wyzywać czyjeś matki. Ok spoko.