Skocz do zawartości


Zdjęcie

Minecraft Beta 1.3 - Temat do ogólnych rozmów.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 17 February 2011 - 03:07

Przypadkiem zauważyłem:

Dołączona grafika
Dołączona grafika

"Hurra" i "o nie, dopiero za tydzień"!

Źródło:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować




7dnEj.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Mixsieo

Mixsieo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 17 February 2011 - 07:09

Z tego co widać na filmiku na youtube "TeamMojang" to wszystko jest gotowe,więc sprawdzanie wszystkiego powinno im zająć z 24 godziny bo to nie jest jakiś mega wielki event bo tylko dodanie tego respondera,nowego bloku i czegoś tam jeszcze.
To ja już nie chce wiedzieć co będzie gdy zrobią npc,questy,miasta

#3 Michael

Michael

    Zboczeniec

  • Użytkownik
  • 237 postów

Napisano 17 February 2011 - 08:57

@up To zrób i wstaw te rzeczy. Dodają zresztą jeszcze inne. ^^ Powodzenia.


Nareszcie. Mam nadzieję, że update będzie warty tego czasu. I... nowy format sejwów ma odciążyć nas od lagów! :P (to jest mój rozkaz, ciekawe, czy go przeczytają)

18/11/11 - ca?y rok z Minecraftem.


Dołączona grafika


#4 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 17 February 2011 - 12:02

Z tego co widać na filmiku na youtube "TeamMojang" to wszystko jest gotowe,więc sprawdzanie wszystkiego powinno im zająć z 24 godziny bo to nie jest jakiś mega wielki event bo tylko dodanie tego respondera,nowego bloku i czegoś tam jeszcze.
To ja już nie chce wiedzieć co będzie gdy zrobią npc,questy,miasta


Co? Oj, bredzisz i zaprzeczasz sam sobie. Piszesz, że wszystko na filmiku gotowe, a potem sam nie wiesz co ma być gotowe :D Na YT widać, tylko i wyłącznie repeatera (nie jakiegoś respondera :o), nic poza nim, a akurat on jest jednym z najłatwiejszych rzeczy do napisania. Znacznie rozleglejszym problemem jest nowy system zapisów.

7dnEj.png


#5 Joz

Joz

    real hero

  • Użytkownik
  • 422 postów

Napisano 17 February 2011 - 13:23

Mojangi są leniwi. To jest czterech podwykonawców którzy przez dwa tygodnie, robią niewiele w dodatku za pieniądze.
Toady (Dwarf Fortress), z pomocą brata nie-programisty cały czas dodaje nowy stuff, w dodatku non-profit, więc to tylko kwestia chęci.

#6 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 17 February 2011 - 13:47

Czy mi się zdaje, czy oni robią jednocześnie 3 gry (MC, Wurm, )? Jeśli tak, to chyba nie można narzekać. Zauważ też, że Dwarf Fortress to całkiem inny rodzaj gry, więc ciężko tu porównywać.

7dnEj.png


#7 adamowski10

adamowski10

    Nowy

  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 17 February 2011 - 13:50

Oni już zgarnęli kupe kasy, po co się mają śpieszyć?


#8 Mixsieo

Mixsieo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 17 February 2011 - 14:38

Kilkanaście milionów,a ich studio nadal wygląda jakoś ubogo.
Ja tam potrzeby zapisu save'ów w mniejszym rozmiarze nie widzę.
Po drugie w tym updacie ma być "repeater" i jakiś klocek ułatwiający grę,zero mowy o jakieś pogodzine(powodziach) lub coś w tym stylu.
Nawet jeżeli już robią mniejszy zapis save'ów to jakby się przyłożyli to by to w dzień zrobili.
Moim zdaniem nawet troche specjalnie opuszczają termin żeby więcej osób kupiło teraz jak jest promocja.

#9 Michael

Michael

    Zboczeniec

  • Użytkownik
  • 237 postów

Napisano 17 February 2011 - 14:43

Ja tam potrzeby zapisu save'ów w mniejszym rozmiarze nie widzę.
Po drugie w tym updacie ma być "repeater" i jakiś klocek ułatwiający grę
Nawet jeżeli już robią mniejszy zapis save'ów to jakby się przyłożyli to by to w dzień zrobili.


1. Ale inni widzą.
2. To człowieku chyba czytać nie umiesz. Notch ma zrobić jeszcze wiele rzeczy, zresztą nie wiemy, czy nie będzie niespodzianek.
3. I to mówi ktoś, kto zapewne nie umiałby tego w 1% zrobić.

18/11/11 - ca?y rok z Minecraftem.


Dołączona grafika


#10 agent70

agent70

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 17 February 2011 - 15:06


Ja tam potrzeby zapisu save'ów w mniejszym rozmiarze nie widzę.
Po drugie w tym updacie ma być "repeater" i jakiś klocek ułatwiający grę
Nawet jeżeli już robią mniejszy zapis save'ów to jakby się przyłożyli to by to w dzień zrobili.


1. Ale inni widzą.
2. To człowieku chyba czytać nie umiesz. Notch ma zrobić jeszcze wiele rzeczy, zresztą nie wiemy, czy nie będzie niespodzianek.
3. I to mówi ktoś, kto zapewne nie umiałby tego w 1% zrobić.


Owszem mniejszy seve to mniej lagów, więc nowy format jest potrzebne.
Ale muszę się zgodzić z poprzednikiem, że Notch specjalnie się nie spieszy. Gra ma duży potencjał, a on wszech i wobec się chwali swoimi wakacjami. Jak w takim wypadku nie wysunąć hipotezy, że specjalnie wydłuża wyjście minecraft'a.

#11 Mixsieo

Mixsieo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 17 February 2011 - 15:37


Ja tam potrzeby zapisu save'ów w mniejszym rozmiarze nie widzę.
Po drugie w tym updacie ma być "repeater" i jakiś klocek ułatwiający grę
Nawet jeżeli już robią mniejszy zapis save'ów to jakby się przyłożyli to by to w dzień zrobili.


1. Ale inni widzą.
2. To człowieku chyba czytać nie umiesz. Notch ma zrobić jeszcze wiele rzeczy, zresztą nie wiemy, czy nie będzie niespodzianek.
3. I to mówi ktoś, kto zapewne nie umiałby tego w 1% zrobić.


Raczej w wieku 14 lat na studia informatyczne nie pójdę a w gimnazjum tego nie uczą.Jak czegoś nie wiesz to się nie odzywaj bo cały update robi Job czy tam Jeb..a jeżeli myślisz że to o czym notch wspomniał czyli "Sprzęt podwodny" lub npc czy questy że te rzeczy będą w tym update to się mylisz.



#12 xidi

xidi

    herp derp

  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 17 February 2011 - 15:51



Ja tam potrzeby zapisu save'ów w mniejszym rozmiarze nie widzę.
Po drugie w tym updacie ma być "repeater" i jakiś klocek ułatwiający grę
Nawet jeżeli już robią mniejszy zapis save'ów to jakby się przyłożyli to by to w dzień zrobili.


1. Ale inni widzą.
2. To człowieku chyba czytać nie umiesz. Notch ma zrobić jeszcze wiele rzeczy, zresztą nie wiemy, czy nie będzie niespodzianek.
3. I to mówi ktoś, kto zapewne nie umiałby tego w 1% zrobić.

Jak czegoś nie wiesz to się nie odzywaj bo cały update robi Job czy tam Jeb..


Przecież to już nie jest gra Notcha tylko Mojang Specifications. To normalne, że Notch będzie wyręczał się pracownikami. Dla przeciętnego gracza nie powinno mieć to najmniejszego znaczenia.


#13 Joz

Joz

    real hero

  • Użytkownik
  • 422 postów

Napisano 17 February 2011 - 16:32

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#14 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 17 February 2011 - 17:01

Cholera, czy Wy musicie do każdego tematu wsadzić swoje narzekania? Większość z Was nawet do liceum nie chodzi, ale nagle wiecie wszystko o programowaniu. Jeżeli jest tak jak napisałem i robią 3 gry jednocześnie w zaledwie kilka osób to STFU.
Jaką Wam różnicę robi, czy to Notch składa kolejne linijki, czy ktoś na jego zlecenie? Gra jest jego, bo to on ją stworzył.

Jak czegoś nie wiesz to się nie odzywaj bo cały update robi Job czy tam Jeb..


Masz rację, nie odzywaj się.


[edit]
@down, wikit6:
Brak mi słów na ciebie i twoje urojenia, dorośnij. Zobaczcie sobie na jego reputację - dostał ode mnie negatywa za żebranie o repy (post już edytował, bo zbierał za niego gromy także od modów) i "w zamian" dał mi negatywa, w którym pisze, że chcę zagarnąć wszystkie repy na świecie dla siebie (kiedy ja nawet nigdy o nie nie prosiłem, a on sam żebra, większym hipokrytą być nie może...). Potem mi jeszcze na PW pisał, że ja myślę, że forum jest moje.
Kurczę, ty lepiej wiesz co ja myślę? Odpisałem mu, żeby wskazał post, który to potwierdza, a on zmienił temat :D
Pogrążasz się koleś.

[edit2]
Oho, już jego post zniknął.

7dnEj.png


#15 agent70

agent70

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 17 February 2011 - 17:49

A o czym świadczy to, że robią trzy gry naraz (w kilka osób)? Dobrze, że się rozwijają jako "Mojang Specifications", ale czas poświęcony dla Minecraft'a będzie mniejszy. Mam tylko nadzieję, że Notch'a nie zaślepią pieniądze. Na początku włożył w Minecraft'a swoje serce, co odbiło się tak wielką popularnością tej gry. Oby tak pozostało. Pozdrawiam

#16 Pesio

Pesio

    0.29_a

  • Użytkownik
  • 335 postów

Napisano 17 February 2011 - 18:58

Z tego co wiem Uknown pisze o tym newsa od środy, można się spodziewać jego publikacji w najbliższym czasie.
Dołączona grafika

#17 Joz

Joz

    real hero

  • Użytkownik
  • 422 postów

Napisano 18 February 2011 - 17:11

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Łóżko, będzie też zmieniać respawn point.

#18 koko11998

koko11998

    Architekt miast

  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 18 February 2011 - 17:26

Yeeey, łóżka! A tak wgl to tak:
-7 pracowników (w tym Notch)
-3 gry
I żeby takie małe updaty były? To sie normalnie w pale nie mieści...

#19 Jajnick

Jajnick

    Pr0 kolorek nicku

  • Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 18 February 2011 - 17:29

Podoba mi się pomysł z łóżkoma ale żeby zmieniać spawn? Fakt, ułatwia to grę ale to takie... no... przereklamowane...

#20 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 18 February 2011 - 17:34

@Joz:
To będzie najlepszy update! Nie mogę się doczekać:D

Dołączona grafika

7dnEj.png