Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pliki .class


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kubaxo44

Kubaxo44

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 11 August 2011 - 18:19

Witam!

Mam mały problemik.

Chciałem edytować (Wogóle się na tym nie znam :)) plik .class , odpowiadający za generator , ale mogłem zobaczyć tylko jego podgląd (w Winrar). Więc przeniosłem go na pulpit , aby poprzestawiać w nim... hmm... COŚ :D.
Kiedy chciałem go otworzyć , wyskoczyło mi okienko z informacją , że typ pliku nie jest rozpoznawany przez system. Wybrałem program za pomocą którego chcę plik otworzyć.
Notatnik oczywiście :D.Nic nie pojąłem z tego co mi się wyświetliło ,więc zamknąłem notatnik. Zauważyłem że teraz wszystkie .class są w notatniku , a chcę żeby było tak jak dawniej , aby były nierozpoznawalne przez system.Problem w tym ,że nie wiem jak to zrobić :D.Wiem , że to nic nie znaczący PROBLEMIK , ale jakoś mnie niepokoją te .class'y zapisane w notatniku.

Wyglądają teraz tak:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować




Z góry dzięki za pomoc :).

"Your drill is the drill that will pierce the heavens!"


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 dikamilo

dikamilo

    ♦ ᴍᴉᴎᴇᴐᴙᴀӻᴛ ♦

  • Użytkownik
  • 391 postów

Napisano 11 August 2011 - 19:40

Plik class to skompilowany plik javy, jak chcesz edytować to zaopatrz się w paczkę MCP.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



A co do zmiany przypisania do pliku, nie wiem gdzie teraz jest okienko zmiany plików ale weź zrób tak:

Start > Uruchom > wpisz regedit > na liście kliknij regedit.exe PPM > Uruchom jako Administrator. Przejdz do klucza
HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ FileExts \ .class \
zaznacz UserChoice > PPM i usuń.

#3 emil

emil

    CONSTRUCTOR !!! CONSTRUCT!!!

  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 11 August 2011 - 19:43

Właśnie, ja też mam dokładnie taki sam problem :(

#4 Rafalo1212

Rafalo1212

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 11 August 2011 - 19:49

skoro dziala to sie tym nie przejmuj :) musiales zaznaczyc opcje ''Zawsze uzywaj do tego typu plików'' jak próbowałeś to otworzyć

#5 Kubaxo44

Kubaxo44

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 12 August 2011 - 16:55

dzięki za pomoc :)

"Your drill is the drill that will pierce the heavens!"