Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koty - Mo'creatures


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 niunilove6

niunilove6

    Znawca

  • Użytkownik
  • 279 postów
  • Julsowa

Napisano 09 August 2011 - 08:07

Mam 2 pytania. A raczej 1 pytanie i 1 problem.

1. Czy jeżeli uderzysz jeden raz i niechcący kota, to kiedy przestanie być zdenerwowany, (bić nas) to będzie można go oswoić?

2. Problem jest taki, że żaden kot nie chciał jeść ryby. A często wrzucałam je do dziury. (tak, wiem, dziwna jestem, ale tak to uciekały choć ich nie biłam, a potem właziły do wody i się topiły) No i każdemu rzucałam rybę, żaden nie zjadł. Są głodne od czasu do czasu, czy co? P.S. Jednego trzymam bardzo długo w dziurze, właśnie niechcący go uderzyłam, ale potem już mnie nie bił i nie bije. Rzucam mu rybę, ale on nie je. Czy coś muszę zrobić? Ryba jest upieczona.

Proszę o pomoc.

Nie mam smoków, nie zbieram autografów i diaxów, więc nie wiem, co tu wstawić.


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Faflon

Faflon

    Lorden

  • Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 09 August 2011 - 09:08

Co rozumiesz przez słowo " rzuciłam"? bo to trzeba karmić podając z bliska prawym przycikiem myszy. Tak jakbyś sama chciała jeść, tylko musi być na niego celownik nakierowany, i z bliska trzeba to robić.

#3 MisterMichu

MisterMichu

    Znawca

  • Użytkownik
  • 243 postów

Napisano 09 August 2011 - 09:09

Jeśli kot jest oswojony , trzeba mu dać medalion który robi się w ten sposób
LNL
NZN
NNN

L- skóra
Z- złoto
N - nic

później robi się mu karmę kota oraz picie do jego "siedziska" ? Pamiętaj o kuwecie ! Gdy kot się "załatwi" po kilku minutach
kuweta znów będzie mogła być używana , możesz to przyśpieszyć , "stawiając" piasek na kuwecie ...

@up trzeba mu wyrzucić

@edit : Kurde drugi !

#4 niunilove6

niunilove6

    Znawca

  • Użytkownik
  • 279 postów
  • Julsowa

Napisano 09 August 2011 - 09:13

Dawałam mu prawym przyciskiem - potem medalion nakładać chciałam i nie mogłam. Rzucałam - nie zjadał. A właśnie wiem wszystko, jak się oswaja, tylko chodzi o tą rybę. A więc istnieje u kotów głód? A może to przez te nabicie?

Rozwiązany ten problem, mam innego kotka. Ale jest drugi problem - mam dom, oraz kuwetę dla kota i łóżeczko z jedzeniem. No i kot jest głodny - to w ogóle nie idzie do łóżeczka, nie szedł nawet jak nie miałam drzwi (miały być podwójne, więc by się zmieścił) jeszcze. No i się denerwował ciągle, a jeść nie szedł. :(

Nie mam smoków, nie zbieram autografów i diaxów, więc nie wiem, co tu wstawić.


#5 XyzykPL

XyzykPL

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 367 postów

Napisano 09 August 2011 - 21:50

A dałaś do tego łóżeczka coś do jedzenia? Mowa o karmie albo mleku. Miseczka musi być pełna. Przy wkładaniu jedzenia do miseczki, celuj w łóżeczko, nie miskę. Jest to błąd związany z minecraftem.

Koty gdy są głodne, to robią się wściekłe, ale jak użyjesz biczy (tej od wielkich kotów), to kotki usiądą. Moje nic nie jadły od miecraftowych kilku miesięcy :) i siedzą cicho.

#6 niunilove6

niunilove6

    Znawca

  • Użytkownik
  • 279 postów
  • Julsowa

Napisano 09 August 2011 - 22:02

Ekhem, proszę, czytaj ze zrozumieniem. (nie pyskuję) Łóżeczko z jedzeniem. Ale biczy nie chcę na nich używać. I zrozumcie ludzie, że ja wiem co i jak mam robić.

Nie mam smoków, nie zbieram autografów i diaxów, więc nie wiem, co tu wstawić.


#7 TheAssAssIN654

TheAssAssIN654

    d-_-b

  • Użytkownik
  • 274 postów

Napisano 09 August 2011 - 22:13

weś kota na "bary" i go zanieś koło łóżka ..
po chwili powinien sam wskoczyc tam :D

#8 niunilove6

niunilove6

    Znawca

  • Użytkownik
  • 279 postów
  • Julsowa

Napisano 10 August 2011 - 08:45

Próbowałam tego. Nie przyniosło skutku.

Nie mam smoków, nie zbieram autografów i diaxów, więc nie wiem, co tu wstawić.


#9 Rackles

Rackles

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 12 August 2011 - 19:24

Może spróbuj ponownie zainstalować mod Mo'creatures? Gram na nim już dosyć długo, miałem podobne problemy.

Wg mnie może to być spowodowane tym, że jeśli masz w domu 2 koty musisz mieć 2 łóżeczka, a możliwe, że masz ich za mało.

#10 VoDo

VoDo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 12 August 2011 - 21:54

jeżeli masz jakiś problem odnośnie moda mo`creatures skieruj się do minecraftpolska

#11 niunilove6

niunilove6

    Znawca

  • Użytkownik
  • 279 postów
  • Julsowa

Napisano 13 August 2011 - 07:11

A co on mi da? Raju, ja WAS proszę o pomoc - użytkowników.

Rackles - nie, nie, to był jeden, jedyny kot.

Nie mam smoków, nie zbieram autografów i diaxów, więc nie wiem, co tu wstawić.


#12 XyzykPL

XyzykPL

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 367 postów

Napisano 13 August 2011 - 20:27

Ale biczy nie chcę na nich używać.


Wiem, że używanie biczy byłoby niemiłe, ale nie o to mi chodzi. Jak nacelujesz na kota, wybierzesz bicz i klikniesz PPM, to nic temu kotu nie zrobisz. Po prostu będzie sobie leżał, tak jak wielkie koty. To nie jest ta sama bicz, co kojarzy się po nazwie. Takową bicz używa się na ziemi i jak w cyrku.

A wszystkie zwierzęta z Mo Creatures (w tym koty nieoswojone, która niechcąca uderzyłaś) możesz uspokoić poprzez wyjście z gry i ponowne wejście.

#13 niunilove6

niunilove6

    Znawca

  • Użytkownik
  • 279 postów
  • Julsowa

Napisano 14 August 2011 - 15:50

Dobrze, wiem to. Ogólnie to chyba rozwiązałam problem swój, ponieważ zapewne po prostu muszą być te rzeczy na otwartym terenie, ale dziękuję za pomoc.

Nie mam smoków, nie zbieram autografów i diaxów, więc nie wiem, co tu wstawić.