Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zarobić na Minecraft - Sposób numer 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 dam97

dam97

    Znawca

  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 04 August 2011 - 15:15

Pierwszy sposób Ci się nie spodobał? Może nie radzisz sobie z nim? Nie martw się, tu podaje kolejny sposób. Oczywiście by dam97.


Ten sposób wymaga trochę cierpliwości i reklamy, ale przy okazji można zarobić dużo więcej, oj duuużo więcej. Sposób polega na udostępnianiu plików na serwerach. Ale nie byle jakich serwerach. Gdy ktoś chce to pobrać musi wypełnić jakąś ankietę albo podać swój numer telefonu.
Musimy mieć też pomysł co tam wrzucać. Można różne cracki do gier, jakieś generatory kodów. Pamiętajmy tylko żeby nie łamać praw autorskich.

Więc rejestrujemy się z tego linka:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Dołączona grafika
Wszystkie dane wpisujemy poprawne, a zwłaszcza PayPal Email. Wtedy zarobiona kasa pójdzie nam na PayPal.
Wchodzimy na naszego maila i klikamy w link aktywacyjny. Listu należy też poszukać w folderze spam

Teraz się logujemy
Dołączona grafika

Wybieramy Affiliate CP
Dalej Upload Files
Dołączona grafika

I wybieramy plik do wysłania

Dołączona grafika

Teraz gdy już wysłaliśmy nasz plik pora na jego reklame. Można to zrobić na wiele sposobów. Oto najlepsze:
1. Własna strona internetowa(będzie też poradnik jak zarobić za pomocą własnej strony)
2. Filmiki na Youtube.
3. Posty na różnych warezach i innych.
4. Reklama wśród znajomych

Gdy już zbierzemy 20$ zostanie ono automatycznie wypłacone na naszego PayPala 15 dnia każdego miesiąca.

Oczywiście zarobki będą większe jeśli więcej osób pobierze i będzie lepsza reklama.

Można też zarabiać na poleconych podając im do rejestracji link z zakładki Refferals. Możesz też podać im ten

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Wtedy zmotywujesz mnie do robienia kolejnych poradników.


FAQ

Ile mi zapłacą za jedno pobranie?
0.20$ - 5$ Najwięcej dostaniemy jak mamy konto premium.

Kiedy mogę wypłacać
Wypłasty są automatyczne 15 dnia miesiąca po uzbieraniu 20$


Czy ten serwis naprawdę mi zapłaci/
Tak, jest to w pełni wypłacalna firma. Proszę, oto linki do potwierdzeń wypłat:
Dołączona grafika
Dołączona grafika


Poradnik zrobiony przez dam97. Zakaz kopiowania go bez mojej zgody.

Chce jeszcze gorąca polecić radio o Minecraft

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


i jego twórce BladeMasterSPL.

Pozdrawiam dam97


PS. Osoby chętne do współpracy przy uploadowaniu prosze o kontakt na PW.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 GhastPL

GhastPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 04 August 2011 - 20:35

Ja już mam Minecraft'a, ale sposób ciekawy na zarabianie dodatkowych $. Tylko wydaje mi się, że mało osób nabiera się na podawanie numeru telefonu i przy okazji zamawianie sobie jakiejś płatnej prenumeraty (o czym oczywiście nie jesteśmy informowani). Chyba, że w innych krajach mają lepsze oferty niż Test IQ, czy wygraj iPhone'a i wpisz nr. telefonu, aby otrzymać wyniki...

#3 dam97

dam97

    Znawca

  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 04 August 2011 - 21:26

Oj dużo osób pobiera takie pliki, podają swój numer telefonu i jest zysk. Szukam kogoś do założenia strony internetowej i współpracy przy uploadowaniu takich plików. Jak ktoś chętny pisać na PW. Musi umieć obsługiwać i założyć stronę,

#4 XyzykPL

XyzykPL

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 367 postów

Napisano 04 August 2011 - 21:30

Gdybyś dał własny screen potwierdzenia wpłaty, to bym ci uwierzył, że są wypłacalni, a tak to można sobie powiedzieć, że to fake. Każdy może ściągnąć sobie stronę wpłaty z PayPala i w HTML-u pozmieniać kilka pól.

#5 dam97

dam97

    Znawca

  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 04 August 2011 - 21:46

Możesz mi nie wieżyć(typowe dla Polaków), ale te dowody są prawdziwe. Wtedy po co miałbym je podrabiać skoro sam korzystam w tym projekcie. Miałbym się sam oszukiwać?

#6 XyzykPL

XyzykPL

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 367 postów

Napisano 06 August 2011 - 21:55

dam97, przecież wielu ludzi podsyła ref linki do jakichś gównianych gift code generatorów, które po 10 wejściach (czy iluś tam) dają niby kod. Daj własne zdjęcie wpłaty, pobrane bezpośrednio z pulpitu, klawiszem Print Sc, to ci uwierzę. Póki co uważam to za fake.

#7 dam97

dam97

    Znawca

  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 06 August 2011 - 22:45

Jest to serwis typu Sharecash i Cashfile i wszystkie 3(słownie trzy) są wypłacalne. Jest to potwierdzone prze wiele forów i ich userów. Uważam Twoją aprobatę za błędną.

#8 dam97

dam97

    Znawca

  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 15 September 2011 - 15:06

@ref Odświeżam bo sposób działa.

#9 Krosos8

Krosos8

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 15 September 2011 - 15:19

Jest to serwis typu Sharecash i Cashfile i wszystkie 3(słownie trzy) są wypłacalne. Jest to potwierdzone prze wiele forów i ich userów. Uważam Twoją aprobatę za błędną.


Sharecash?

Nikt nie lubi Sharecash.

Zobacz se na YT, jest nawet takie wideo że ktoś prosi o hacka bo był na sharecashu.