Skocz do zawartości


Zdjęcie

Inwestor Projektu | Budżetowy Plan

inwestor sponsor budżetowy kasa pieniądze

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Carbon_

Carbon_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Carbon#5369
  • Carbon_

Napisano 07 May 2022 - 08:36

Witam, słyszałeś zapewne o dużych projektach które chciały, lecz z różnych powodów nie mogły wystartowac? Jestem posiadaczem ogromnej paczki serwera Minecraft którą tworzyłem miesiącami. Zawiera ona 21 trybów skończonych w mniejszym lub większym procencie. Tworzyłem ją hobbystycznie (zajmuje się tym od 2015 roku) i nie myślałem o tym aby ujrzała światło dzienne. Plany się jednak zmieniły i postanowiłem aby ta paczka jednak wyszła na front. Z tego właśnie powodu poszukuje inwestorów gotowych wyłożyć kilka a nawet kilkanaście tysięcy złotych w budżetowy projekt. Z potencjalnymi inwestorami omówię ogólny plan na serwer a w szczegóły zagłębie już tych którzy odważą się podjąć decyzję zainwestowania w projekt. Dzięki środkom pozyskanym od nich, będziemy mogli zapewnić graczom bardzo wydajną maszynę co wpłynie na nienaganny komfort gry. Dzięki tym środkom będziemy mogli również podjąć współpracę z ludźmi którzy mogą w bardzo znacznym stopniu wpłynąć na aktywność na serwerze. Część środków przeznaczymy również na podwykonawców dzięki którym powstaną autorskie pluginy czy niebagatelnie piękne światy. Jeśli jesteś ciekawy szczegółów, skontaktuj się ze mną najlepiej za pośrednictwem Discorda (Carbon#5369) lub poprzez email ([email protected]).


Użytkownik Carbon_ edytował ten post 07 May 2022 - 12:17


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: inwestor, sponsor, budżetowy, kasa, pieniądze