Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Administrator/Moderator]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Roleman

Roleman

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów
  • E6cxUBdpyr
  • _Roleman_

Napisano 26 kwiecień 2022 - 21:53

[  Aktualne  ]

• ​Zostanę: Administratorem, moderatorem, itp.
  • Oferuję:
    - Przystosowanie sie do społeczności jak i innych członków administracji ( po co zbędne konflikty ).
    - Trzymanie porządku podczas pobytu na takowym stanowisku ( uspokajanie chatu, sprawdzanie graczy, itp ).
    - Potrafię oraz moge napisać jakiś skrypt na serwer ( średnio-zaawansowany ).
    - Możliwość prowadzenia eventów różnego rodzaju ( np. OX, tz. Klatki, itp ).
    - Ewentualna możliwość wsparcia finansowego jeśli była by takowa potrzeba.
  • Oczekuję:
    - Spokojnej atmosfery, braku zbędnych interakcji typu ( zaczepki, wyzwiska ( ze strony innych członków administracji ).
    - Przynajmniej te symboliczne 50-60 osób żeby nie było że ktoś napisze, a tu nagle serwer po 10-30 osób.
    - Wzajemnego szacunku oraz śmieszkowania by nie było tak ponuro, źle to wpływa na człowieka :).
  • O mnie:
    Jestem osobą spokojną aczkolwiek łatwą do wyprowadzenia z równowagi ( tz. nadpobudzenie ).
    Generalnie to jestem raczej neutralnie nastawiony do każdego, a tak po za tym to mogę powiedzieć o sobie
    że jestem Stolarzem, a bynajmniej takowy mam kierunek. Ogólnie na ostatnie moge dodać że jestem koneserem anime ;).
    Nazywam się: Darek
  • Kontakt:
    Email: [email protected]
    Discord: Strona nie akceptuje moich znaków, a więc zrobiłem serwer ->

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Użytkownik Roleman edytował ten post 28 kwiecień 2022 - 17:20

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam