Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy] Pomogę w oprawie wizualnej serwera!

budowniczy minecraft build medieval modern steampunk

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 JaaYea

JaaYea

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • JaaYea

Napisano 02 April 2022 - 20:14

  • Zostanę: Budowniczym na serwerze
  • Oferuję: Swoje umiejętności jak i wyobraźnię w budowie struktur wszelakiej maści. Struktury miniaturowe, małe, średnie, duże, wielkie, wraz z dekoracjami wnętrz, począwszy przez style "Medieval", przez "steampunk", po styl "modern" kończąc na stylu "Future" ponad to pełną umiejętność transformacji terenu, itd... itd...
  • Oczekuję: Discord, w miarę ogarniętą administrację serwera z która współpraca będzie owocna
  • O mnie: Jestem zdecydowanie osobą pełnoletnią z bagażem potężnych doświadczeń jeśli chodzi o w.w. grę. Kilka lat tworzyłem serwery od podstaw z pełną dokumentacją wraz z moją dawną ekipą, niestety, ostatni serwer aż 8 lat temu, nie mniej jednak specjalizacja to ewidentnie budowanie, wiele się pozmieniało od tamtych czasów jeśli chodzi o możliwości jakie nam teraz daje MineCraft, które z chęcią wykorzystam! 

Jeśli chodzi o przedstawienie moich możliwości jeśli chodzi o budowanie, tylko i wyłącznie linki do filmów, do planetminecraft i inne, podeślę po wstępnej rozmowie!

  • Kontakt: DC: JaaYeah#6010 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: budowniczy, minecraft, build, medieval, modern, steampunk